Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40


Poglej, ne se sekirat. Že videno na tem forumu. Takoj, ko nekdo odpre takšno in podobno tem, se nanj(jo) vsuje plaz očitkov in obtoževanj postaranih devic, katerih se nihče noče pritakniti niti s palico. In večina tistih, ki zatrjuje, da dedcu že ne bodo prale usranih gat, dedca še v življenju ni imela.
Pa ne mislit, da za vsakim postom stoji druga oseba. Večino postov ti Replicira ena in ista oseba. Ne trdim, da to velja za vse, ampak zagotovo oseb ni toliko, kot je postov. Ženska foušija.

samo ti ne odpirajo ene teme za drugo in ne jokcajo, ampak živijo svoje življenje brez razmišljanja o babah in tudi brez pljuvanja po njih.
[/quote]

Pika amen.


Že to, da si močnejša je neurejenost. Postavnih moških močnejše ženske ne privlačijo. Moški, ki seksajo z debelimi ženskami so tudi sami bolj neprivlačni. Če pa so privlačni ,potem je pa njihovo psihično zdravje pod vprašajem,če gredo v posteljo s tako žensko.
[/quote]

No pa poglejmo recimo tebe.
Ti se ves čas smatraš za lepotičko, ampak tvoje pisanje pa kaže, da si totalno nerazgledana, neizobražena, da imaš nizki IQ.
Si kdaj pomislila (no ja, verjetno nisi, ker mi ne deluješ ravno brithna), da moški gledajo še na kaj drugega, ne samo na videz?
Si mogoče kdaj pomislila, da kar je nekomu lepo, drugemu ni in kar nekomu ni lepo, da je drugemu lepo?
Ti imaš sebe za lepotičko (se pravi za malo lepotico, ne odraslo lepotico, ampak tako majčkeno ubogo lepotičko). Sebi se zdiš torej očitno lepa. AMpak si pomislla, da si mariskomu totalno odvratna že po videzu? Vsake oči imajo svojega malarja. In verjemi, čeprav se zdiš sebi lepa, da je veliko ljudi mnenja, da si vsej prej kot lepa. Pametna itak nisi. To se vidi že na monu.


Poglej, ne se sekirat. Že videno na tem forumu. Takoj, ko nekdo odpre takšno in podobno tem, se nanj(jo) vsuje plaz očitkov in obtoževanj postaranih devic, katerih se nihče noče pritakniti niti s palico. In večina tistih, ki zatrjuje, da dedcu že ne bodo prale usranih gat, dedca še v življenju ni imela.
Pa ne mislit, da za vsakim postom stoji druga oseba. Večino postov ti Replicira ena in ista oseba. Ne trdim, da to velja za vse, ampak zagotovo oseb ni toliko, kot je postov. Ženska foušija.
[/quote]

Spet je ubogi vinko tu. Še robi in polarc manjkata.

Bom ugibala, ampak verjamem, da nisi tako neumna ali pa mogoče si?
Ti smtraš, da je make up nujen pogoj za urejenost? Pa ti smatraš, da so nalakirani nohti nujni za urejenost?
Verjetno nisi mislila tako a ne da ne, ker toliko pameti pa verjetno imaš, da ne bi tako razmišljala?
[/quote]
Make-up je samo dodatek. Zamaščeno telo je zame neurejenost. Sorry.
Predlagam ti, da se vpišeš v fitnes in nekaj storiš zase in svojo zunanjost, potem boš lahko izbirala med samskimi moškimi. Ko boš shujšala in izklesala svoje telo ,te poročeni moški ne bodo več zanimali.

Meni je vedno tako smešno, ko se ene ženske takoj zakadijo v napado na žensko, ki ima poročenega ljubimca :).
Privlačna, samozavestna, prijetna ženska se vsekakor ne bo bala, da bi jo partner varal. Zato ji ženska, ki ima poročenega loverja ni konkurenca. Ker preprosto ve, da je dovolj dobra za svojega moškega, da je ta ne bo varal.
Ene uboge revice pa so tako uboge, da jo vsaka samska ženska, ki jo mikajo poročeni loverji, vrže iz tira.

No pa poglejmo recimo tebe.
Ti se ves čas smatraš za lepotičko, ampak tvoje pisanje pa kaže, da si totalno nerazgledana, neizobražena, da imaš nizki IQ.
Si kdaj pomislila (no ja, verjetno nisi, ker mi ne deluješ ravno brithna), da moški gledajo še na kaj drugega, ne samo na videz?
Si mogoče kdaj pomislila, da kar je nekomu lepo, drugemu ni in kar nekomu ni lepo, da je drugemu lepo?
Ti imaš sebe za lepotičko (se pravi za malo lepotico, ne odraslo lepotico, ampak tako majčkeno ubogo lepotičko). Sebi se zdiš torej očitno lepa. AMpak si pomislla, da si mariskomu totalno odvratna že po videzu? Vsake oči imajo svojega malarja. In verjemi, čeprav se zdiš sebi lepa, da je veliko ljudi mnenja, da si vsej prej kot lepa. Pametna itak nisi. To se vidi že na monu.
[/quote]

No ti imaš pa sebe za fükačico, pa je veliko takih, ki se te niti štapom ne bi dotaknilo ali z drugimi besedami so prepametni za pečanje s teboj, tvoji loverji pa, kaj naj rečem, pač samo da da noge narazn, pa da ne utruja z kakim, to mi paše, to pa ne, tako mi je všeč, tega ne bom…..

eni imajo prav fetiš na debele. Pa tudi sicer moškim videz ni preveč pomemben, glavno da rada da.
[/quote]

Videz ni pomemben samo tistim, ki niso privlačni. Meni je videz zelo pomemben.

No ti imaš pa sebe za fükačico, pa je veliko takih, ki se te niti štapom ne bi dotaknilo ali z drugimi besedami so prepametni za pečanje s teboj, tvoji loverji pa, kaj naj rečem, pač samo da da noge narazn, pa da ne utruja z kakim, to mi paše, to pa ne, tako mi je všeč, tega ne bom…..
[/quote]

Zakaj te tako na obrate spravi ženska, ki ima poročenega loverja?
Se bojiš, da nisi dovolj dobra za svojega partnerja in da te bo prevaral?
Verjamem, da mora biti tvoje življenje težko, ker si ves čas v strahu, da bo tvoj naskočil eno drugo žensko.

Videz ni pomemben samo tistim, ki niso privlačni. Meni je videz zelo pomemben.
[/quote]

Ko bi ti bila vsaj pamet, vsaj malce pomembna.

Videz ni pomemben samo tistim, ki niso privlačni. Meni je videz zelo pomemben.
[/quote]
eh ti si tečna baba. Moškim pa je vseeno, samo da ima luknjo.

Nauči se osnovne kulture!
[/quote]
A je tako kulturno?
Za dober fa.f ti dam 15Eur

O, a si se prepoznala, da mi Repliciraš, ti uboga revca? Pa saj življenje je lahko kvalitetno tudi brez dedca. Kofetkanje s enakimi zgubami kot si sama bojda tudi napolni baterije. Da o kužkih niti ne govorim.

O, a si se prepoznala, da mi Repliciraš, ti uboga revca? Pa saj življenje je lahko kvalitetno tudi brez dedca. Kofetkanje s enakimi zgubami kot si sama bojda tudi napolni baterije. Da o kužkih niti ne govorim.
[/quote]

Jaz nisem uboga revica, kofetkam pa tudi ne.
Se pa samo nasmiham revežem tvoje sorte. Je prav smešno kako non stop visite na monu in pljuvate po samskih ženskah.
Res vas očitno ogrožamo sto na uro, da se tako cmerate. In to dan za dnem.


Ne, ne, ti pa res ne visiš na MONU, ha ha ha.
A socialno za ta mesec so ti že nakazali?

No pa poglejmo recimo tebe.
Ti se ves čas smatraš za lepotičko, ampak tvoje pisanje pa kaže, da si totalno nerazgledana, neizobražena, da imaš nizki IQ.
Si kdaj pomislila (no ja, verjetno nisi, ker mi ne deluješ ravno brithna), da moški gledajo še na kaj drugega, ne samo na videz?
Si mogoče kdaj pomislila, da kar je nekomu lepo, drugemu ni in kar nekomu ni lepo, da je drugemu lepo?
Ti imaš sebe za lepotičko (se pravi za malo lepotico, ne odraslo lepotico, ampak tako majčkeno ubogo lepotičko). Sebi se zdiš torej očitno lepa. AMpak si pomislla, da si mariskomu totalno odvratna že po videzu? Vsake oči imajo svojega malarja. In verjemi, čeprav se zdiš sebi lepa, da je veliko ljudi mnenja, da si vsej prej kot lepa. Pametna itak nisi. To se vidi že na monu.
[/quote]
Jaz nobenemu nisem odvratna na videz. Imam blond lase in lepe modre oči. Redno hodim v fitnes in imam izklesano telo. Moški me požirajo z očmi. Nisem neumna, nisem neizobražena. Diplomirala sem na Gea colleg-u in se še naprej izobražujem. Jaz lahko izbiram! Meni ni treba med rjuhe s poročenimi moškimi, da bi seksala. Izbranca imam že ogledanega. Je samski in lep. Nisem jaz tista, ki vnaša razdor med moža in ženo samo zato ,ker ne dobiš zmenka s samskim moškim. Ta oseba si ti!
Verjetno mi zavidaš mladost,lepoto in izbiro, ki jo ti nimaš. Spustila si se na najnižji nivo na katerega se lahko ženska spusti. Afero imaš s poročenim moškim. Sorry.

Ko bi ti bila vsaj pamet, vsaj malce pomembna.
[/quote]
Morda res nisem genij. Imam pa moralo.
Zavedam se, da ne pašem med moža in ženo in njuno družino.

Bolj težko dajat take nasvete… saj ti moški, ki si jih opazovala ti na prvi pogled o sebi ne povejo nič, kot le to kako tisti moment izgledajo..


Jaz nobenemu nisem odvratna na videz. Imam blond lase in lepe modre oči. Redno hodim v fitnes in imam izklesano telo. Moški me požirajo z očmi. Nisem neumna, nisem neizobražena. Diplomirala sem na Gea colleg-u in se še naprej izobražujem. Jaz lahko izbiram! Meni ni treba med rjuhe s poročenimi moškimi, da bi seksala. Izbranca imam že ogledanega. Je samski in lep. Nisem jaz tista, ki vnaša razdor med moža in ženo samo zato ,ker ne dobiš zmenka s samskim moškim. Ta oseba si ti!
Verjetno mi zavidaš mladost,lepoto in izbiro, ki jo ti nimaš. Spustila si se na najnižji nivo na katerega se lahko ženska spusti. Afero imaš s poročenim moškim. Sorry.
[/quote]

Uh, huda bejba.


Jaz nobenemu nisem odvratna na videz. Imam blond lase in lepe modre oči. Redno hodim v fitnes in imam izklesano telo. Moški me požirajo z očmi. Nisem neumna, nisem neizobražena. Diplomirala sem na Gea colleg-u in se še naprej izobražujem. Jaz lahko izbiram! Meni ni treba med rjuhe s poročenimi moškimi, da bi seksala. Izbranca imam že ogledanega. Je samski in lep. Nisem jaz tista, ki vnaša razdor med moža in ženo samo zato ,ker ne dobiš zmenka s samskim moškim. Ta oseba si ti!
Verjetno mi zavidaš mladost,lepoto in izbiro, ki jo ti nimaš. Spustila si se na najnižji nivo na katerega se lahko ženska spusti. Afero imaš s poročenim moškim. Sorry.
[/quote]

To ti misliš, da nisi nobenemu grda :).
Verjamem pa, da je težko sprejeti dejstvo. Da prebiješ dneve in dneve na lepotičenju, da se trudiš s šminkami. Potem pa zveš, da moški seksajo tudi s takimi nenaličenimi. In še huje, da obstajajo ženske, ki se sploh ne šminkajo pa si upajo ven :). Grozno a ne, medtem, ko se ti tako trudiš z vsemi lepotičenji, da si potem sploh upaš ven.

Gea College – a to, ker na kak bolj ugleden faks nisi bila sprjeeta pa si se vpisala na ta plačljiv faks? A ti resno misliš, da je ena družboslovna diploma v današnjem času znak pameti in izobraženosti?
Pa ti veš, da jih na tisoče diplomirala vsako leto, ja v Sloveniji? In ti si samo ena izmed njih.

Pa si kdaj pomsilila, da bi raje šla kaj resnega športat? A ni malce čudno, zunaj v naravi tako lepo, ti pa v zatohlem fitnesu? Pojdi raje na kolo, v gore, plavat, veslat, teči. Ne pa, da ždiš poleti v fitnesu.

A ti resno misliš, da ti je lahko kdo nevoščljiv tega, da se moraš skoz urejat, da ne upaš drugače ven, če nimaš pol kile šminke na sebi?

He, he, sem bila tudi jaz mlada ja. Vem kako je biti mlad. Tako, da ne rabim zavidat.

To ti misliš, da nisi nobenemu grda :).
Verjamem pa, da je težko sprejeti dejstvo. Da prebiješ dneve in dneve na lepotičenju, da se trudiš s šminkami. Potem pa zveš, da moški seksajo tudi s takimi nenaličenimi. In še huje, da obstajajo ženske, ki se sploh ne šminkajo pa si upajo ven :). Grozno a ne, medtem, ko se ti tako trudiš z vsemi lepotičenji, da si potem sploh upaš ven.

Gea College – a to, ker na kak bolj ugleden faks nisi bila sprjeeta pa si se vpisala na ta plačljiv faks? A ti resno misliš, da je ena družboslovna diploma v današnjem času znak pameti in izobraženosti?
Pa ti veš, da jih na tisoče diplomirala vsako leto, ja v Sloveniji? In ti si samo ena izmed njih.

Pa si kdaj pomsilila, da bi raje šla kaj resnega športat? A ni malce čudno, zunaj v naravi tako lepo, ti pa v zatohlem fitnesu? Pojdi raje na kolo, v gore, plavat, veslat, teči. Ne pa, da ždiš poleti v fitnesu.

A ti resno misliš, da ti je lahko kdo nevoščljiv tega, da se moraš skoz urejat, da ne upaš drugače ven, če nimaš pol kile šminke na sebi?

He, he, sem bila tudi jaz mlada ja. Vem kako je biti mlad. Tako, da ne rabim zavidat.
[/quote]

Pusti ji dihati no.

A sem prav uganil, da si ti tista (no, ena od), ki so se osramotile na Braču, cel teden obupano prosjačile, da bi se jih eni fantje usmilili – in na koncu žalostno izvisele?


Morda res nisem genij. Imam pa moralo.
Zavedam se, da ne pašem med moža in ženo in njuno družino.
[/quote]

No ja, glede na to, da trdiš, da si taka lepotica, da si vsem všeč . ja pa še diplomo imaš pa še v fitnes hodiš. Verjamem, da ti ni treba skrbeti, da te bo tvoj varal :).
Pa še za seks so ti pripravljeni monovci plačat.


Ne, ne, ti pa res ne visiš na MONU, ha ha ha.
A socialno za ta mesec so ti že nakazali?
[/quote]

Vinko, daj mi povej, zakaj te samske ženske tako ogrožajo?
Meni deluješ tako ubog in prestrašen. Pa me resnično zanima zakaj taka grožnja tebi s strani samskih?


Jaz nobenemu nisem odvratna na videz. Imam blond lase in lepe modre oči. Redno hodim v fitnes in imam izklesano telo. Moški me požirajo z očmi. Nisem neumna, nisem neizobražena. Diplomirala sem na Gea colleg-u in se še naprej izobražujem. Jaz lahko izbiram! Meni ni treba med rjuhe s poročenimi moškimi, da bi seksala. Izbranca imam že ogledanega. Je samski in lep. Nisem jaz tista, ki vnaša razdor med moža in ženo samo zato ,ker ne dobiš zmenka s samskim moškim. Ta oseba si ti!
Verjetno mi zavidaš mladost,lepoto in izbiro, ki jo ti nimaš. Spustila si se na najnižji nivo na katerega se lahko ženska spusti. Afero imaš s poročenim moškim. Sorry.
[/quote]

se ti ne zdi oz. ti še ni nihče povedal, da si malce pretirano samozavestna?

New Report

Close