Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Hihihi, potem so mi ga pa čudežno popapcali moderatorji 😉
Sam leteči krožnik sem neki omenila……:))
Ali pa se niti smejati tu več ne smemo???
Le kaj bi to bilo sedaj? ;)[/quote]
Dajva poskusit še enkrat, mogoče bo več sreče?[/quote]

tolko pa nisem avanturist, da ponovim zapisano, če so mi že popapcali…hihihihi.
Hvala za smeh…


Mnja, glede na to, da Slovenci nismo (bili) večinsko meščani, pa da je bilo treba na kmetiji delat, me prav zanima, koliko nežne in ženstvene so bile kmetice, ki so v prvi in drugi svetovni vojni ovdovele…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


MIsliš:-))?
http://lion.motifake.com/image/demotivational-poster/1202/yes-dear-lion-lioness-henpecked-demotivational-posters-1330545609.jpg

Še vedno pravim, da se morajo nekateri naučiti razlikovati, da ne bo okrnjen cel ženski rod.

Mučijo se samo ženske, ki ne znajo živeti same. Prava ženska pa ti zna narediti bajto sama in desca vrže čez prag, če je neposlušen. To je ženstvenost. Ženska, ki je pa preveč nežna, našminkana, pali samo na drage večerje in avte to pa so ženske, ki so odvisnice od denarja. Taka ženska propade kmalu, ko ostane brez vsega. Na zunaj delujejo res ženstveno ampak niso so samo propadle duže. Možače dobesedno.

Mučijo se samo ženske, ki ne znajo živeti same. Prava ženska pa ti zna narediti bajto sama in desca vrže čez prag, če je neposlušen. To je ženstvenost. Ženska, ki je pa preveč nežna, našminkana, pali samo na drage večerje in avte to pa so ženske, ki so odvisnice od denarja. Taka ženska propade kmalu, ko ostane brez vsega. Na zunaj delujejo res ženstveno ampak niso so samo propadle duže. Možače dobesedno.[/quote]
Heh:-))?

Ženske niso zgodovinsko bile nič nežne in ženstvene. To je enostavno nek sanjaški mit. Je dec delal na polju cele dneve, ona pa za familijo skrbela, kako bo ženstvena? Je šel mož v vojno in umrl, ona sama ostala z otroki, kako bo mila in ženstvena? Mogoče so bile nekoč davno ženstvene edino brezdelne žene bogatih plemičev in meščanov..

Te zadnje ženske so se pa borile za oblast in moč. Torej je samo mit o neki ženstveni ženski. Ta ženstvenost samo uničuje same ženske. Ker niti same ne vedo kaj bi to pomenilo. Naprimer zdaj pravijo možača ženskam, ki imajo moč in oblast v rokah. Za ženstvene pa tiste, ki so oblečene in negovane v nulo.


Ne tako davno, takrat in tiste, ki so nosile steznike.


Tud te so ble “nežne in krhke” samo do poroke. Tako so starši z vzgojo teh punc prepričali snubce, kako bodo tihe in poslušne. Potem so pa kmalu dojele realo.

Življenje povprečne Evropsjke je bilo vedno fajt za preživetje. sanjači pa o ženstvenosti trabunjajo. Berite malo, kako je bilo v Evropi takoj po drugi svetovni vojni, knjiga Podivjana celina, Italijanke so se zaradi revščine ameriškim vojakom za drobiž prodajale.

Gledaš in ocenjuješ samo eno stran ter ob tem ne vidiš, kako zelo so se tudi moški spremenili. Kje še lahko danes vidiš, da je kakšen dec res dec, tisti tapravi možati tip? Zelo malo jih je. Kar jih sama poznam ali bolje rečeno, sem jih poznala, jih je večina že pod rušo.

Naslednje generacije pa, sploh pod 30 let kar je moja generacija, ti povem, da je tako klavrno, kot le kaj. Če je ženska v zvezi z enim takšnim tipičnim predstavnikom iz te generacije ter ne “nosi hlač”, potem dobesedno nič ne gre. Stvari se pozabljajo iz minute v minuto, neodgovornost na višku, samo neko visenje še na telefonih in tablicah,… mlahavost, nezainteresiranost, nič več prave energije, nič več tistega testosteronskega naboja.

Kar lepo mi lahko na besedo verjameš, da ženske, ko so v zvezi s takšnimi tipi od katerih nič ni, dobesedno “norijo” in postanejo takšne, kot jih zgoraj opisuješ. Ker ženska potrebuje ob sebi močnega, odločnega in odgovornega moškega, ki ji bo predstavljal neko oporo, steber, a takšnih je še bore malo. Nikakor ne dovolj za vse ženske. Zato pa so takšne, kot so, ker jih to dobesedno mori, ker z dedci nič več ni in morajo biti same za vse- nekako same biti ženske + še dedci v eni osebi, da stvari kolikor toliko speljejo.


Pa sej to je od nekdaj tako. Zato so si pa zmislili tak sistem. Samo danes takega lahko brcneš nekam,
prej si ga morala pa nosit na hrbtu. Zakaj pa misliš, da največje zgube tok pišejo proti feminizmu in zagovarjajo ” tradicionalne vrednote”? Ker so te vrednote prej omogočale pezdetkom, da žanjejo, tudi če niso sejali, on je bil bog in batina, tudi če je ženska vse naredila.
Ni to stvar te generacije, nč se bat. Pezdetki so bli vedno. Kar pa na žalost ne spremeni dejstva, da je pravih decov malo ( jih je vedno bilo malo) in da je izbira majhna.

Če je mož/moški partner v pravem pomenu besede in ne otrok, za katerega je treba skrbeti (kot za otroka), potem tudi ženska v tem odnosu ne igra “prave” vloge. Wvg


Pa sej to je od nekdaj tako. Zato so si pa zmislili tak sistem. Samo danes takega lahko brcneš nekam,
prej si ga morala pa nosit na hrbtu. Zakaj pa misliš, da največje zgube tok pišejo proti feminizmu in zagovarjajo ” tradicionalne vrednote”? Ker so te vrednote prej omogočale pezdetkom, da žanjejo, tudi če niso sejali, on je bil bog in batina, tudi če je ženska vse naredila.
Ni to stvar te generacije, nč se bat. Pezdetki so bli vedno. Kar pa na žalost ne spremeni dejstva, da je pravih decov malo ( jih je vedno bilo malo) in da je izbira majhna.[/quote]
Vedno so problemi, ko sanjač naleti na trdo materialistko. Tudi zaradi tega so bile gostilne polne.


Pa sej to je od nekdaj tako. Zato so si pa zmislili tak sistem. Samo danes takega lahko brcneš nekam,
prej si ga morala pa nosit na hrbtu. Zakaj pa misliš, da največje zgube tok pišejo proti feminizmu in zagovarjajo ” tradicionalne vrednote”? Ker so te vrednote prej omogočale pezdetkom, da žanjejo, tudi če niso sejali, on je bil bog in batina, tudi če je ženska vse naredila.
Ni to stvar te generacije, nč se bat. Pezdetki so bli vedno. Kar pa na žalost ne spremeni dejstva, da je pravih decov malo ( jih je vedno bilo malo) in da je izbira majhna.[/quote]
Vedno so problemi, ko sanjač naleti na trdo materialistko. Tudi zaradi tega so bile gostilne polne.[/quote]
Gostilne so bile vedno polne in vedno bodo. Še taka mehka ženska je ob pezdetku postala trda, če je hotela otroke gor spravit. Beri Voranca recimo.


Vedno so problemi, ko sanjač naleti na trdo materialistko. Tudi zaradi tega so bile gostilne polne.[/quote]
Gostilne so bile vedno polne in vedno bodo. Še taka mehka ženska je ob pezdetku postala trda, če je hotela otroke gor spravit. Beri Voranca recimo.[/quote]
Bral, precenjen, škoda časa.


Gostilne so bile vedno polne in vedno bodo. Še taka mehka ženska je ob pezdetku postala trda, če je hotela otroke gor spravit. Beri Voranca recimo.[/quote]
Bral, precenjen, škoda časa.[/quote]
Fama, da moški postane paijanec zaradi ženske, je tudi precenjena. In neresnična. Pije, ker je slabič. In ker pred tem zavedanjem lahko zbeži samo v pijačo.

Dec, ki zaradi babe postane pijanec, je slabič, taki morajo propasti. Take šleve so Špartanci stran metali.


Vsesorte se najdejo. Obeh spolov. Poznam ženske, ki jih ne bi spustil bližje od šestih metrov.


Bral, precenjen, škoda časa.[/quote]
Fama, da moški postane paijanec zaradi ženske, je tudi precenjena. In neresnična. Pije, ker je slabič. In ker pred tem zavedanjem lahko zbeži samo v pijačo.[/quote]
Ampak zaveda se zaradi ženske. Torej pije zaradi ženske.


Fama, da moški postane paijanec zaradi ženske, je tudi precenjena. In neresnična. Pije, ker je slabič. In ker pred tem zavedanjem lahko zbeži samo v pijačo.[/quote]
Ampak zaveda se zaradi ženske. Torej pije zaradi ženske.[/quote]
Sam pogleda okol sebe, pa vidi uspešne ljudi…torej pije tud zarad njih. Vsi so krivi, sam on ne. Če tko razmišljaš.
Lej, kdo sem jest, da te prepričujem, ti že veš.


Ampak zaveda se zaradi ženske. Torej pije zaradi ženske.[/quote]
Sam pogleda okol sebe, pa vidi uspešne ljudi…torej pije tud zarad njih. Vsi so krivi, sam on ne. Če tko razmišljaš.
Lej, kdo sem jest, da te prepričujem, ti že veš.[/quote]
Ne vem, pa sprašujem, pa noben hudič ne pove, dokler ne začneš bezat. Sprašujem pa zato, ker sem živie v takem, pa si še vedno o marsičem nisem na jasnem.


Sam pogleda okol sebe, pa vidi uspešne ljudi…torej pije tud zarad njih. Vsi so krivi, sam on ne. Če tko razmišljaš.
Lej, kdo sem jest, da te prepričujem, ti že veš.[/quote]
Ne vem, pa sprašujem, pa noben hudič ne pove, dokler ne začneš bezat. Sprašujem pa zato, ker sem živie v takem, pa si še vedno o marsičem nisem na jasnem.[/quote]
Ti kr prašej, če kej ne veš. Jest nisem hudič, sem sam kaktus, pa ti lahko vse povem.


Kaj se je zgodilo ?
Nič posebnega in nič nepričakovanega….Bije se bitka med spoloma. Ženske so se uprle, se borijo proti moškemu, moški energiji, moške kastrirajo…Za vsa svoja ponižanja, ki so se dogajala v preteklosti…Za igranje gospodinjske sužnje, odvisnice od moških, ker jih je družba zapostavljala in prednost dajala moškim….
Ženske so se ujele v to bitko. Se maščujejo, so izgubile in pozabile na svojo ženstvenost, ker jim je prioriteta uničiti in kastrirati moškega ter iz njega narediti sužnja. Kot, bika, ki ga kastriraš in postane ponižen vol, ki vleče voz…Ženska pa mu grozi, da mu bo odklonila še tisto malo nežnosti, ki mu jo daje iz pomilovanja.
Tudi tej temi je par takšnih primerkov, ki pljuvajo po moških pezdetkih. A ne zato, ker jih ne bi marale, ampak zato, ker so ponosne, da so moški ponižani in ničvredni. Zato, ker jih vodi jeza, sovraštvo….

New Report

Close