Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec


E, to tudi mene zanima.


Eni imajo o čemu pisati,ti pač nimaš,ker nisi bil nikoli v vezi.Zato nimaš podeliti z forumaši nobene zgodbe,dobre ali slabe o ljubezni.Veš najbolj bogi so ljudje brez zgodovine,ker potem postaneš stari “nergač”,kar pa ti si.


Eni imajo o čemu pisati,ti pač nimaš,ker nisi bil nikoli v vezi.Zato nimaš podeliti z forumaši nobene zgodbe,dobre ali slabe o ljubezni.Veš najbolj bogi so ljudje brez zgodovine,ker potem postaneš stari “nergač”,kar pa ti si.[/quote]
A drugi so pa potem stari blebetači? Stari potrebneži? Stare zmrde? 🙂

če potrebneži še niste ugotovili, bolj babam razlagate o sebi, bolj se vam posmehujejo…Ste verjetno malo mazohisti..

S temi potrebneži,ki jih vedno omenjaš,sam sebe opisuješ stari drkač.


Drži. Verjetno.

Iz prispevkov moških v tej temi je vsaj jasno, kakšen material nam je na voljo, da v njih “zbudimo vodje” in jim vrnemo primarno vlogo. Vrhunsko.
Pa s tem nočem reči, da so moški taki, hočem sam pokazat, kakšen “cvet moškosti” se tukaj zbira in tekmuje, kako bolj babe zatolčt.

Jaz sem taprav “vodja”,bi šla na zmenek z menoj.Pustiš kakšen kontakt?

Jaz sem taprav “vodja”,bi šla na zmenek z menoj.Pustiš kakšen kontakt?[/quote]
Mi na misel ne pride. Prvič pišeš v to temo, drugič nicke kradeš, tretjič nimaš treh čistih,
kaj je to vodja….

Jaz sem taprav “vodja”,bi šla na zmenek z menoj.Pustiš kakšen kontakt?[/quote]
Mi na misel ne pride. Prvič pišeš v to temo, drugič nicke kradeš, tretjič nimaš treh čistih,
kaj je to vodja….[/quote]Dobrodošla v moji družbi,ženska brez treh čistih.hahah.


Mi na misel ne pride. Prvič pišeš v to temo, drugič nicke kradeš, tretjič nimaš treh čistih,
kaj je to vodja….[/quote]Dobrodošla v moji družbi,ženska brez treh čistih.hahah.[/quote]
Hahahaha kok smešn.
Not.

Jaz sem taprav “vodja”,bi šla na zmenek z menoj.Pustiš kakšen kontakt?[/quote]
Ti še tolk jajc nimaš, da bi pustil svoj podpis.

Jaz sem taprav “vodja”,bi šla na zmenek z menoj.Pustiš kakšen kontakt?[/quote]
Mi na misel ne pride. Prvič pišeš v to temo, drugič nicke kradeš, tretjič nimaš treh čistih,
kaj je to vodja….[/quote]
Ni prvič, zadnjič pa tudi ne. Sem ga zadnjič bral na čveku.


Mi na misel ne pride. Prvič pišeš v to temo, drugič nicke kradeš, tretjič nimaš treh čistih,
kaj je to vodja….[/quote]
Ni prvič, zadnjič pa tudi ne. Sem ga zadnjič bral na čveku.[/quote]Rihtam ti žensko nehvaležnež.Namesto,da si mi zahvalen,ti me kritiziraš.HaHaHa.Ti in kaktusssss,sta rojena en za drugega,samo tega še nista odkrila,zato vama pomagam,da se zbližita.

A torica, se strinjam s tabo. Zensk tudi za prijateljice nimam vec. Skodozeljne, privoscljive, opravljive, hudobne.


Ni prvič, zadnjič pa tudi ne. Sem ga zadnjič bral na čveku.[/quote]Rihtam ti žensko nehvaležnež.Namesto,da si mi zahvalen,ti me kritiziraš.HaHaHa.Ti in kaktusssss,sta rojena en za drugega,samo tega še nista odkrila,zato vama pomagam,da se zbližita.[/quote]
Pomagaš lahko samo tistim, ki si pomoči želijo, sicer si zgolj in samo vsiljiv.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ni prvič, zadnjič pa tudi ne. Sem ga zadnjič bral na čveku.[/quote]Rihtam ti žensko nehvaležnež.Namesto,da si mi zahvalen,ti me kritiziraš.HaHaHa.Ti in kaktusssss,sta rojena en za drugega,samo tega še nista odkrila,zato vama pomagam,da se zbližita.[/quote]
Če si ženske ne znam sam zrihtat, si je ne zaslužim. Hvala, ampak, ne hvala.


Ti si pa kot sonce. Ena in edina svetla izjema.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ti si pa kot sonce. Ena in edina svetla izjema.[/quote]
Če je na MON-u, potem sigurno. 🙂


Ti si pa kot sonce. Ena in edina svetla izjema.[/quote]

Izjema potrjuje pravilo.


Ti si pa kot sonce. Ena in edina svetla izjema.[/quote]

Izjema potrjuje pravilo.[/quote]
Če že, izjema potrjuje obstoj pravila, za katera pa vemo, koliko se jih držimo, napisanih in nenapisanih.

P.S. Ampak ti se kar tolaži in ujčkaj žrtev v sebi, dokler s tem škodiš samo sebi.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Popay, ti si faca. Si mi všeč.[/quote]

Oooo, to sem pa videl, ko sem oddal prejšen post. Hvala Oliva555, globok poklon, tud men so vse Olive všeč, samo, da niso podobne tisti iz risanke, hehe, samo, jih je pa kr dosti, ki jim nisem všeč, kaj čes tak je lajf, hehe.[/quote]

Popay, ful rada berem tvoje komentarje, iskrene, življenjske, iz njih veliko se lahko naučiš o moški duši.. Hvala ti.. ti kar nadaljuj v tem stilu…
P.S. tudi zate je nekje tvoja sanjska Oliva…

In izpod prstov psevdonimov, za katere se upraviceno domneva, da naj bi bili moski, se vedno prihajajo zgolj babje cence. Fuj in fej, pickice.

Redkim izjemam, ki posredujejo (zivljensko) zgodbo in bogatijo ta forum se vnaprej opravicujem in jih izkljucujem iz zgornjega zgrazanja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Nakladancija nekega attention whore je obogatitev foruma? :-))))))))

Oooo, to sem pa videl, ko sem oddal prejšen post. Hvala Oliva555, globok poklon, tud men so vse Olive všeč, samo, da niso podobne tisti iz risanke, hehe, samo, jih je pa kr dosti, ki jim nisem všeč, kaj čes tak je lajf, hehe.[/quote]

Popay, ful rada berem tvoje komentarje, iskrene, življenjske, iz njih veliko se lahko naučiš o moški duši.. Hvala ti.. ti kar nadaljuj v tem stilu…
P.S. tudi zate je nekje tvoja sanjska Oliva…[/quote]

Ja, hmmm, hvala Oliva555, sicer se zna v zadnjem času nekdo večkrat zezat z niki, ki jih kao ukrade od nergistriranih ampak ok. recimo, da res obstajaš, me veseli, če me rada bereš.
O Olivi, pa, heh, sej sem dost resničnih Oliv opisal v svojih dogodivščinah, drugač paaa, .. .taprava Oliva, ki mi jo želiš je pa fata morgana, hehe, toliko smo pa že na svetu, da vemo, da je temu tako. Takooooo, da, se je treba zadovoljiti z nepravimi Olivami, se, da tud z njimi čist ok. imet, hehe.., ker najhujše za pravega moškega kot sem jst recimo je, da sploh nima nobene Olive ob seb, to pa ne gre.
Se zna zgodit, da takšen moški takrat umre od žalosti v roku enega leta al pa iz principa, žlehnobe in trmasti, doživi sto let, hehe, če že o moški duši govorimo.
Lp Popay … ma vas rad, hehe.

New Report

Close