Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Maš ti filing, da prihajajo sem babe delatiti svoje življenjske zgodbe? zakaj čutiš potrebno, da se jim razgaljaš

Maš ti filing, da prihajajo sem babe delatiti svoje življenjske zgodbe? zakaj čutiš potrebno, da se jim razgaljaš[/quote]
Ah, zdaj je malo v ilegali. Saj veš, zadnjič je kar krepko pogorel. Zdaj zbira nove moči, da bo spet napadel z novimi razgaljanji.

Maš ti filing, da prihajajo sem babe delatiti svoje življenjske zgodbe? zakaj čutiš potrebno, da se jim razgaljaš[/quote]

Kaj spet bluzis? Od kje ti ideja, da bi vsak, ki pise tu, pise zenskam? In zakaj bi mi moralo biti pomembno, s kaksnimi nameni hodijo pisat drugi? In ce oni ne znajo orodja uporabljati pravilno, naj bi ga zaradi tega se jaz napacno?

Daj, zberi se ze in daj nekaj od sebe. Pisem o zadevah, ki me pestijo. Zato, ker je pisanje dobro za to, da si clovek uredi misli. Lahko bi pisal dnevnik. Pa sem se odlocil zgodbo deliti z drugimi. Zakaj. Zato, ker lahko. Da se ne pozabi.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Maš ti filing, da prihajajo sem babe delatiti svoje življenjske zgodbe? zakaj čutiš potrebno, da se jim razgaljaš[/quote]

Kaj spet bluzis? Od kje ti ideja, da bi vsak, ki pise tu, pise zenskam? In zakaj bi mi moralo biti pomembno, s kaksnimi nameni hodijo pisat drugi? In ce oni ne znajo orodja uporabljati pravilno, naj bi ga zaradi tega se jaz napacno?

Daj, zberi se ze in daj nekaj od sebe. Pisem o zadevah, ki me pestijo. Zato, ker je pisanje dobro za to, da si clovek uredi misli. Lahko bi pisal dnevnik. Pa sem se odlocil zgodbo deliti z drugimi. Zakaj. Zato, ker lahko. Da se ne pozabi.[/quote]
Verjemi, da si preveč nepomemben, da bi te kdo ne pozabil. pravzaprav si celo tako nepomemben, da se te nihče ne zapomni prav dobro. Še sreča zate pravzaprav. 🙂

Kaj spet bluzis? Od kje ti ideja, da bi vsak, ki pise tu, pise zenskam? In zakaj bi mi moralo biti pomembno, s kaksnimi nameni hodijo pisat drugi? In ce oni ne znajo orodja uporabljati pravilno, naj bi ga zaradi tega se jaz napacno?

Daj, zberi se ze in daj nekaj od sebe. Pisem o zadevah, ki me pestijo. Zato, ker je pisanje dobro za to, da si clovek uredi misli. Lahko bi pisal dnevnik. Pa sem se odlocil zgodbo deliti z drugimi. Zakaj. Zato, ker lahko. Da se ne pozabi.[/quote]
Verjemi, da si preveč nepomemben, da bi te kdo ne pozabil. pravzaprav si celo tako nepomemben, da se te nihče ne zapomni prav dobro. Še sreča zate pravzaprav. :-)[/quote]
– Na napakah se učimo.
– Najcenejše so tuje napake.

Najvecji problem imate s tem, da ne znate ziveti svoje zenstvenosti in ne znate v moskem zbuditi vodje.

To lahko napiše samo moški.

Marsikatera ne, ne zna živeti svoje ženstvenosti, vendar pa, dec je vodja, ali pa ni, pika.

Emmm… Ni povsem tocno. Tudi ce nekdo je sposoben za vodjo in prevzame vodstveno funkcijo, gre to na racun vecjih izzivov, ki jih ta funkcija prinasa (pac glede na okoliscine). Vodja je “alfa” v skupini (najboljsi med obstojecimi), ne pa tudi “supermen”. Povecani napori terjajo tudi povecane potrebe po… recimo temu “negi”. Ce moski oceni, da nima moznosti za zmago (aka ga nima kdo negovati), sploh ne bo prevzel vodstvene funkcije na dolgi rok (preprosto zaradi nagona po samoohranitvi). 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Emmm… Ni povsem tocno. Tudi ce nekdo je sposoben za vodjo in prevzame vodstveno funkcijo, gre to na racun vecjih izzivov, ki jih ta funkcija prinasa (pac glede na okoliscine). Vodja je “alfa” v skupini (najboljsi med obstojecimi), ne pa tudi “supermen”. Povecani napori terjajo tudi povecane potrebe po… recimo temu “negi”. Ce moski oceni, da nima moznosti za zmago (aka ga nima kdo negovati), sploh ne bo prevzel vodstvene funkcije na dolgi rok (preprosto zaradi nagona po samoohranitvi). ;-)[/quote]
Kok ti na polno naložiš, pa obenem nič ne poveš :-))))
Če in ko je moški alfa, ga ni treba nikoli skrbet za “nego”. Ženske, če imamo kakšno lastnost je to ta, da znamo od daleč prepoznati alfo. In se seveda zagrebsti zanj 🙂

Emmm… Ni povsem tocno. Tudi ce nekdo je sposoben za vodjo in prevzame vodstveno funkcijo, gre to na racun vecjih izzivov, ki jih ta funkcija prinasa (pac glede na okoliscine). Vodja je “alfa” v skupini (najboljsi med obstojecimi), ne pa tudi “supermen”. Povecani napori terjajo tudi povecane potrebe po… recimo temu “negi”. Ce moski oceni, da nima moznosti za zmago (aka ga nima kdo negovati), sploh ne bo prevzel vodstvene funkcije na dolgi rok (preprosto zaradi nagona po samoohranitvi). ;-)[/quote]
Kok ti na polno naložiš, pa obenem nič ne poveš :-))))
Če in ko je moški alfa, ga ni treba nikoli skrbet za “nego”. Ženske, če imamo kakšno lastnost je to ta, da znamo od daleč prepoznati alfo. In se seveda zagrebsti zanj :)[/quote]

To je bedarija. Ti prodajas zgodbo iz “cosmo”-ta. Zenske pojma nimate, kdo je “alfa”. Danes se tolikanj tezje. Alfo se spozna skozi “paritveni ples” in sicer tako, da mu ta polozaj pripozajo samci. Samice ste zgolj neme opazovalke, ki pa zagotovo in nedvomno ste tiste, ki dokoncno izberete. Te mora moski ucit o necem, kar bi ti morala mama pojasnit pri prvi menstruaciji… ts ts ts. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Kok ti na polno naložiš, pa obenem nič ne poveš :-))))
Če in ko je moški alfa, ga ni treba nikoli skrbet za “nego”. Ženske, če imamo kakšno lastnost je to ta, da znamo od daleč prepoznati alfo. In se seveda zagrebsti zanj :)[/quote]

To je bedarija. Ti prodajas zgodbo iz “cosmo”-ta. Zenske pojma nimate, kdo je “alfa”. Danes se tolikanj tezje. Alfo se spozna skozi “paritveni ples” in sicer tako, da mu ta polozaj pripozajo samci. Samice ste zgolj neme opazovalke, ki pa zagotovo in nedvomno ste tiste, ki dokoncno izberete. Te mora moski ucit o necem, kar bi ti morala mama pojasnit pri prvi menstruaciji… ts ts ts. :-)))[/quote]

Ojej. In ti to čisto zares verjameš? Pol pa ni čudno res, da take neumnosti pišeš.
Ženske pojma nimamo kdo je alfa? ;-))))))))) In moški ga nastavijo po paritvenem plesu? Kje si se pa ti biologijo učil?
Ojej Desi, kok ga mimo pihaš. Pravi alfe so redki, Zelo redki. In ne “nastanejo” in jih ne “pripoznajo samci”, ampak enostavno SO. Ženske jih pa začutimo skozi debel zid, če je treba.
To so moški, ob katerih jaz utihnem in gledam v tla. Če si lahko predstavljaš 🙂


Kok ti na polno naložiš, pa obenem nič ne poveš :-))))
Če in ko je moški alfa, ga ni treba nikoli skrbet za “nego”. Ženske, če imamo kakšno lastnost je to ta, da znamo od daleč prepoznati alfo. In se seveda zagrebsti zanj :)[/quote]

To je bedarija. Ti prodajas zgodbo iz “cosmo”-ta. Zenske pojma nimate, kdo je “alfa”. Danes se tolikanj tezje. Alfo se spozna skozi “paritveni ples” in sicer tako, da mu ta polozaj pripozajo samci. Samice ste zgolj neme opazovalke, ki pa zagotovo in nedvomno ste tiste, ki dokoncno izberete. Te mora moski ucit o necem, kar bi ti morala mama pojasnit pri prvi menstruaciji… ts ts ts. :-)))[/quote]
Kolk ste pa ene/eni pametni, da se kr kadi…

Kaj naj vam clovek se rece? :-)))

Vztrajajte!

In potem mi generale pisari o zenskah na forumu?!?
Run my friend! Run for your life! 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

To je bedarija. Ti prodajas zgodbo iz “cosmo”-ta. Zenske pojma nimate, kdo je “alfa”. Danes se tolikanj tezje. Alfo se spozna skozi “paritveni ples” in sicer tako, da mu ta polozaj pripozajo samci. Samice ste zgolj neme opazovalke, ki pa zagotovo in nedvomno ste tiste, ki dokoncno izberete. Te mora moski ucit o necem, kar bi ti morala mama pojasnit pri prvi menstruaciji… ts ts ts. :-)))[/quote]
Kolk ste pa ene/eni pametni, da se kr kadi…[/quote]
Ah, on samo ve, da je kilometre daleč od kakšne alfe. Zato pa onanira na monu, kjer se še najdejo mandolince, ki sanjajo, da je on njihova alfica. Jih je pa zelo malo in vedno manj.:-)

hahahhah vodje? kake vodje…v vseh verskih knjikag piše da bo DAN D napočil za človeštvo ko bodo ženske zavladale v svetu. Pazi malo kaj govoriš in čega si želiš Lp Feministka

Popay, ful rada berem tvoje komentarje, iskrene, življenjske, iz njih veliko se lahko naučiš o moški duši.. Hvala ti.. ti kar nadaljuj v tem stilu…
P.S. tudi zate je nekje tvoja sanjska Oliva…[/quote]

Ja, hmmm, hvala Oliva555, sicer se zna v zadnjem času nekdo večkrat zezat z niki, ki jih kao ukrade od nergistriranih ampak ok. recimo, da res obstajaš, me veseli, če me rada bereš.
O Olivi, pa, heh, sej sem dost resničnih Oliv opisal v svojih dogodivščinah, drugač paaa, .. .taprava Oliva, ki mi jo želiš je pa fata morgana, hehe, toliko smo pa že na svetu, da vemo, da je temu tako. Takooooo, da, se je treba zadovoljiti z nepravimi Olivami, se, da tud z njimi čist ok. imet, hehe.., ker najhujše za pravega moškega kot sem jst recimo je, da sploh nima nobene Olive ob seb, to pa ne gre.
Se zna zgodit, da takšen moški takrat umre od žalosti v roku enega leta al pa iz principa, žlehnobe in trmasti, doživi sto let, hehe, če že o moški duši govorimo.
Lp Popay … ma vas rad, hehe.[/quote]

Obstajam :), sem Ženska in uživam v svoji ženskosti…
tako kot ti v svoji moškosti, lepo se imejj še naprej…


Kok ti na polno naložiš, pa obenem nič ne poveš :-))))
Če in ko je moški alfa, ga ni treba nikoli skrbet za “nego”. Ženske, če imamo kakšno lastnost je to ta, da znamo od daleč prepoznati alfo. In se seveda zagrebsti zanj :)[/quote]

To je bedarija. Ti prodajas zgodbo iz “cosmo”-ta. Zenske pojma nimate, kdo je “alfa”. Danes se tolikanj tezje. Alfo se spozna skozi “paritveni ples” in sicer tako, da mu ta polozaj pripozajo samci. Samice ste zgolj neme opazovalke, ki pa zagotovo in nedvomno ste tiste, ki dokoncno izberete. Te mora moski ucit o necem, kar bi ti morala mama pojasnit pri prvi menstruaciji… ts ts ts. :-)))[/quote]

Kkašne bedarije so spet to. Alfi pripoznajo položaj samci? Đizs..

To je bedarija. Ti prodajas zgodbo iz “cosmo”-ta. Zenske pojma nimate, kdo je “alfa”. Danes se tolikanj tezje. Alfo se spozna skozi “paritveni ples” in sicer tako, da mu ta polozaj pripozajo samci. Samice ste zgolj neme opazovalke, ki pa zagotovo in nedvomno ste tiste, ki dokoncno izberete. Te mora moski ucit o necem, kar bi ti morala mama pojasnit pri prvi menstruaciji… ts ts ts. :-)))[/quote]

Kkašne bedarije so spet to. Alfi pripoznajo položaj samci? Đizs..[/quote]

Ajd’ ne seri, general, ker vem, da nisi butast. Zdaj ze res delas opico iz sebe. Zakaj bi midva izgubljala energijo eden proti drugemu v tem, da ti delas majmuna iz sebe in ti jaz dokazujem nekaj, kar itak ze ves? Ni razloga. Kot team sva pa (cetudi vsak na svojem bregu) lahko precej tvorna. Tvoja izbira… Jaz se umikam, ker te nimam namena ponizevati in ne zelim niti, da to pocnes vec sam. Bodi moski, pri milem bogu.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jaz ne čutim več potrebe bbab tu nekaj prepričevati, niti širiti kakšno filozofijo.

Bodi moški, kakšen pokroviteljski nasvet je spet to?

Nic pokroviteljskega. Saj ves… Anglosaksonci bi rekli “Behave like a gentleman.”. Mi niti nimamo postenega izraza za “to”. 🙂

Vcasih smo v krogu kolegov rekli: Ajd’ starko… taca.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jaz jih po eni strani razumem. Če dalj časa ne živiš v ljubezni, toplini in slogi, ali pa da celo nikoli nisi tako živel, sčasoma pozabiš tisti občutek, izgubiš kompas za kaj je prav in kaj narobe. Če te nekdo ves čas žali, ne znaš več drugega kot žaliti. Če nekdo dalj časa renči nate, znaš še kaj drugega kot zarenčati nazaj? Če si dalj časa izkoriščan, bi pustil nekomu drugemu biti vodja? Ne. In ko se to kolesje enkrat zavrti, je težko iz njega sestopiti. Ker kar daš, dobiš nazaj, in potem se samo še vrtiš in vrtiš v začaranem krogu. Rešitev bi bila mogoče en nasmeh, lepa beseda, samo kaj, nihče noče biti prvi, nihče ne bo tvegal.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ja, hmmm, hvala Oliva555, sicer se zna v zadnjem času nekdo večkrat zezat z niki, ki jih kao ukrade od nergistriranih ampak ok. recimo, da res obstajaš, me veseli, če me rada bereš.
O Olivi, pa, heh, sej sem dost resničnih Oliv opisal v svojih dogodivščinah, drugač paaa, .. .taprava Oliva, ki mi jo želiš je pa fata morgana, hehe, toliko smo pa že na svetu, da vemo, da je temu tako. Takooooo, da, se je treba zadovoljiti z nepravimi Olivami, se, da tud z njimi čist ok. imet, hehe.., ker najhujše za pravega moškega kot sem jst recimo je, da sploh nima nobene Olive ob seb, to pa ne gre.
Se zna zgodit, da takšen moški takrat umre od žalosti v roku enega leta al pa iz principa, žlehnobe in trmasti, doživi sto let, hehe, če že o moški duši govorimo.
Lp Popay … ma vas rad, hehe.[/quote]

Obstajam :), sem Ženska in uživam v svoji ženskosti…
tako kot ti v svoji moškosti, lepo se imejj še naprej…[/quote]
Bravo Oliva555, jaz ti verjamem!!

Ja, hmmm, hvala Oliva555, sicer se zna v zadnjem času nekdo večkrat zezat z niki, ki jih kao ukrade od nergistriranih ampak ok. recimo, da res obstajaš, me veseli, če me rada bereš.
O Olivi, pa, heh, sej sem dost resničnih Oliv opisal v svojih dogodivščinah, drugač paaa, .. .taprava Oliva, ki mi jo želiš je pa fata morgana, hehe, toliko smo pa že na svetu, da vemo, da je temu tako. Takooooo, da, se je treba zadovoljiti z nepravimi Olivami, se, da tud z njimi čist ok. imet, hehe.., ker najhujše za pravega moškega kot sem jst recimo je, da sploh nima nobene Olive ob seb, to pa ne gre.
Se zna zgodit, da takšen moški takrat umre od žalosti v roku enega leta al pa iz principa, žlehnobe in trmasti, doživi sto let, hehe, če že o moški duši govorimo.
Lp Popay … ma vas rad, hehe.[/quote]

Obstajam :), sem Ženska in uživam v svoji ženskosti…
tako kot ti v svoji moškosti, lepo se imejj še naprej…[/quote]

Me veseli, da smo na isti frekvanci, fajn bod.

Draga moja, žal mi je, ampak ti se kažeš prav takšna :/ Streljaš kar vsepovprek, brez, da bi sploh točno vedela kdo in kaj je tvoja tarča. Raje v naprej streljaš, za preventivo, se posmehuješ, itd.

O vseh teh mučenicah, levinjah, ženskah, ki podirajo šotore, trpečih ženskah, žrtvah … ni bil uvodni post niti blizu. Tako zelo si oddaljena od tega, o čemer govorim, da mešaš jabolka in hruške.

Tega, o čemer sem jaz govorila v uvodni objavi, se ne definira ne s statusom, ne z izobrazbo, ne z leti, ne z narodnostjo, ne s poklicem …

Ženstvena in prava ženska je lahko kmetica, podjetnica, zdravnica, športnica, vstavikarželiš. Lahko dirka po hribih in odseka kokoši glavo, plete ali dela v barvu na plaži, nepomembno. Gre za primarno žensko misel, ki se je ne da “fejkati”, za energijo, srčnost, nežnost, toplino …

Kako ta njena ženstvenost preživi? Tako, da se jo zaveda in jo neguje. Tudi če je hudo, ne obupa, ampak ji je v oporo za naprej. Jo živi odgovorno. In jo tudi ščiti, če je to potrebno. Ko jo živi v svoji biti, ima okoli sebe le ljudi, ki se s tem skladajo, to cenijo in negujejo. Vsi ostali zanjo niso primerni in jih pusti, da gredo svojo pot, ker ona ve kakšna je njena. Ne zahteva, da ostanejo v njeni bližini in se spremenijo, tega ni v njenem dometu. Ne prosjači. Ne manipulira in ne izkorišča. Ne naslaja se nad drugimi in nima dvojnih meril. Ne obsoja. Dosega svoje cilje brez trupel, s spoštovanjem in nežnostjo do drugih. Ve, da je odgovorna le zase in da so ljudje, prisotni v njenem življenju tisto, kar je sposobna pritegniti. Ve, da si zasluži najboljše, ker najboljše tudi daje.

Srčno mi je žal, da tega ne doživiš. Razmisli in ustavi se s tem tvojim streljanjem, ker nikogar ne boš ranila. Naj se ti ne mudi. Ne hiti z žaljenjem. Nič slabega ti nočem.[/quote]

Jaz ne hodim na ta forum in sem danes tu slučajno, ker me je iskalnik sem napotil, ko sem nekaj iskal. Sem pa mimogrede pogledal še najbolj brane teme tega tedna.

Zelo lepo vsebinsko pišeš. Znaš jasno izraziti svoje misli. Deluješ kultivirano. Privlačno.

Kar tako naprej.

Bila sem ženska, ki sem spoštovala, ljubila, bila nežna do moškega. Nikoli se nisem igrala iz čustev. Danes sem hladna, žejna po maščevanju…a veš zakaj je to nastalo. Zaradi pokvarjenih moških! Da se ženska spremeni v večini je kriv moški.

Bila sem ženska, ki sem spoštovala, ljubila, bila nežna do moškega. Nikoli se nisem igrala iz čustev. Danes sem hladna, žejna po maščevanju…a veš zakaj je to nastalo. Zaradi pokvarjenih moških! Da se ženska spremeni v večini je kriv moški.[/quote]

Kaj pa če bi se raje orientirala k nepokvarjenim moškim?

New Report

Close