Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Glede na tvoj post zadnjič, ki je kazal na popolno psihično sesutje, si ravno ti tisti pravi, ki lahko druge uči o sreči, ja.

Tale tvoj bombonček pa je zelo nevaren za sladkorno bolezen…[/quote]

Zdravniku, ki je prezivel gripo (bog ne daj pljucnico ali raka) tudi odrekas kompetence? Samo vprasam… ;-)[/quote]

Zdravniku z gripo, ki trdi, da on nima gripe, jaz pa jo imam, pa čeprav nimam nobenih znakov, temveč on zgolj uporablja projekcijo svojih znakov na druge (še en obrambni mehanizem), odrekam kompetence, ja.

Zdravniku, ki je prezivel gripo (bog ne daj pljucnico ali raka) tudi odrekas kompetence? Samo vprasam… ;-)[/quote]

Zdravniku z gripo, ki trdi, da on nima gripe, jaz pa jo imam, pa čeprav nimam nobenih znakov, temveč on zgolj uporablja projekcijo svojih znakov na druge (še en obrambni mehanizem), odrekam kompetence, ja.[/quote]

Zaradi odrekanj kompetenc je takole zadnjič eden umrl pri 40ih. Samo malo bolj utrujenega se je počutil en cajt, brez vročine, imel je pljučnico, ki ga je pobrala. Ker ljudje tako radi laično svoje znanje delijo.

Ajd general, ne seri klanf. Bode. 🙂

V mladosti sem pac razmisljal predvsem o f.u.k.-u. In to je bilo to. O prihodnosti teh deklet nisem rekel besedice. Niti nakazal tega, na kar namigujes. Stike sem kasneje imel zgolj z eno izmed njih (s katero sva spocela deklico), tako da povecini ne morem vedeti, kako jim je danes, nimam pa nobenega razloga, da bi mislil, da si niso ustvarile zivljenj po svoji meri. Bile so to mladostniske epizode. Prijetne epizode, za obujanje spominov po potrebi. Dobra popodnica za zivljenje. O nobeni nimam za povedati nicesar slabega. Lahko pa pisem cele romane prijetnih spominov.

Kar je mene postavilo pred dejstvo premisliti o “smislu zivljenja”, je izkusnja, ki sem jo dozivel pri (se ne) enaiindvajsetih (1995; na osebni ravni). Imel sem dragocena tri leta (bolniske) za premisljevanje. Sem spada tudi premislek o vlogi zenske v mojem zivljenju.

Porocil sem se (precej pozneje; 2006) z zensko, v katero sem se zaljubil na prvi pogled (poleti 2002) in sem jo v obdobju nekaj let tudi vzljubil in zacutil, da je ob meni lahko srecna. Z zensko, ki je izrazala dovolj samostojnosti, da sem zacutil, da me ne potrebuje in more preziveti tudi brez moje pomoci. Dovolj miline in topline, da sem zacutil zeljo po odkrivanju novega, da sem se pocutil varnega pokukati ven izven svojih okvirjev in tvegati. In ki je izrazala dovolj seksapila, da sem obcutil pozelenje. In je izrazala jasne signale, da se ob meni pocuti (na svoj nacin) podobno. To je vsa umetnost.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zdravniku z gripo, ki trdi, da on nima gripe, jaz pa jo imam, pa čeprav nimam nobenih znakov, temveč on zgolj uporablja projekcijo svojih znakov na druge (še en obrambni mehanizem), odrekam kompetence, ja.[/quote]

Zaradi odrekanj kompetenc je takole zadnjič eden umrl pri 40ih. Samo malo bolj utrujenega se je počutil en cajt, brez vročine, imel je pljučnico, ki ga je pobrala. Ker ljudje tako radi laično svoje znanje delijo.[/quote]

Si že slišal za drugo mnenje? Saj ne bi odrekla kompetenc celotni zdravniški stroki, temveč stopila do drugega zdravnika, če bi mi prvi zdravnik s presledki med kašljanjem razlagal, da jaz močno kašljam.

Zdravniku, ki je prezivel gripo (bog ne daj pljucnico ali raka) tudi odrekas kompetence? Samo vprasam… ;-)[/quote]

Zdravniku z gripo, ki trdi, da on nima gripe, jaz pa jo imam, pa čeprav nimam nobenih znakov, temveč on zgolj uporablja projekcijo svojih znakov na druge (še en obrambni mehanizem), odrekam kompetence, ja.[/quote]

Tole zgoraj napisano je sicer logicno pravilno, sicer pa povsem irelevantno. Naj spomnim… Jaz sem tisti, ki se zabava, ti pa se nekaj usajas, namesto, da bi se salila z menoj. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ženske moramo dandanes imeti moško energijo, ker samo tako lažje uspeš v poslu. No, da se tudi z žensko energijo, ko seksaš s šefom, vendar nismo vse za takšne pokvarjene igrice.
Mogoče je prava ženska energija, da manipuliraš z moškim za seks in vedno vse dosežeš, kar je delala ena moja nekdanja kolegica. Čeprav tisto je bilo že izkoriščanje, ker jo je on živel. Jaz veliko del, tudi moških naredim sama in imam velikokrat zaradi tega probleme s hrbtenico. Pa izgledam dobro za svoja leta, samo očitno ne znam dobro manipulirati z moškimi.[/quote]
Mislim, da je ženskam manipulacija nasplošno začela šepat. Zmeraj težje najdejo idijota, ki bi jim stregel. Ali smo spregledali ženske igrice, ali pa smo preleni, da bi se odzvali.[/quote]

Očitno je feminizem tudi kriv, da nekatere ženske ne znamo tako dobro manipulirati z moškimi ali pa vedno naletimo na kakšnega psihota. Ta postfeminizem, ki nas je učil enakopravnosti, svobode, neodvisnosti; čedalje več izobraženih žensk pahne v depresijo, ko na pragu 30 tih ne najdejo več normalnega in samskega moškega. In so obsojene na samoto ali le na bežne avanture, ker jih noben noče za resno vezo. Leta pa tečejo in na koncu ostaneš sama. 😉 Večina znancev in znank se ti posmehuje, ker si ostala samska. Obstajajo pa tudi ženske z visoko izobrazbo ali samo s sš, ki znajo odlično manipulirati z moškimi. Pa tudi vse ne izgledajo najboljše.
Res, ene se naredijo, da še žarnice ne znajo zamenjati samo, da jim moški to napravi.

Zdravniku z gripo, ki trdi, da on nima gripe, jaz pa jo imam, pa čeprav nimam nobenih znakov, temveč on zgolj uporablja projekcijo svojih znakov na druge (še en obrambni mehanizem), odrekam kompetence, ja.[/quote]

Tole zgoraj napisano je sicer logicno pravilno, sicer pa povsem irelevantno. Naj spomnim… Jaz sem tisti, ki se zabava, ti pa se nekaj usajas, namesto, da bi se salila z menoj. ;-)[/quote]

Ne v bistvu ti ne razumeš, da se zabavam tudi jaz, ko te špikam pod rebra 🙂


Mislim, da je ženskam manipulacija nasplošno začela šepat. Zmeraj težje najdejo idijota, ki bi jim stregel. Ali smo spregledali ženske igrice, ali pa smo preleni, da bi se odzvali.[/quote]

Očitno je feminizem tudi kriv, da nekatere ženske ne znamo tako dobro manipulirati z moškimi ali pa vedno naletimo na kakšnega psihota. Ta postfeminizem, ki nas je učil enakopravnosti, svobode, neodvisnosti; čedalje več izobraženih žensk pahne v depresijo, ko na pragu 30 tih ne najdejo več normalnega in samskega moškega. In so obsojene na samoto ali le na bežne avanture, ker jih noben noče za resno vezo. Leta pa tečejo in na koncu ostaneš sama. 😉 Večina znancev in znank se ti posmehuje, ker si ostala samska. Obstajajo pa tudi ženske z visoko izobrazbo ali samo s sš, ki znajo odlično manipulirati z moškimi. Pa tudi vse ne izgledajo najboljše.
Res, ene se naredijo, da še žarnice ne znajo zamenjati samo, da jim moški to napravi.[/quote]
Večina preskuša kako daleč gre lahko. Tudi mene so poskušale spreobrnit.

Zaradi odrekanj kompetenc je takole zadnjič eden umrl pri 40ih. Samo malo bolj utrujenega se je počutil en cajt, brez vročine, imel je pljučnico, ki ga je pobrala. Ker ljudje tako radi laično svoje znanje delijo.[/quote]

Si že slišal za drugo mnenje? Saj ne bi odrekla kompetenc celotni zdravniški stroki, temveč stopila do drugega zdravnika, če bi mi prvi zdravnik s presledki med kašljanjem razlagal, da jaz močno kašljam.[/quote]

Slišal nisem, poslužila pa, čemur je v mojem primeru Zdraniška zbornica pritrdila. Če nisi kašljala, kaj šele močno in te v to nekdo prepričuje, pri takem ne iščeš sekundsrnega mnenja, ampak ga zamenjaš.
Da je imel pa kašljajoči zdravnik gripo, pa menim, da kontra še manj lahko presojaš. Razen, če si iz medicinske stroke in nisi laik na tem področju.

Tole zgoraj napisano je sicer logicno pravilno, sicer pa povsem irelevantno. Naj spomnim… Jaz sem tisti, ki se zabava, ti pa se nekaj usajas, namesto, da bi se salila z menoj. ;-)[/quote]

Ne v bistvu ti ne razumeš, da se zabavam tudi jaz, ko te špikam pod rebra :)[/quote]

A toooo je too… Jaz sem pa mislil, da je od cigaret. :-))))

Jbg. ‘mi pozn’ pride. Kar ni vedno slabo. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Mislim, da je ženskam manipulacija nasplošno začela šepat. Zmeraj težje najdejo idijota, ki bi jim stregel. Ali smo spregledali ženske igrice, ali pa smo preleni, da bi se odzvali.[/quote]

Očitno je feminizem tudi kriv, da nekatere ženske ne znamo tako dobro manipulirati z moškimi ali pa vedno naletimo na kakšnega psihota. Ta postfeminizem, ki nas je učil enakopravnosti, svobode, neodvisnosti; čedalje več izobraženih žensk pahne v depresijo, ko na pragu 30 tih ne najdejo več normalnega in samskega moškega. In so obsojene na samoto ali le na bežne avanture, ker jih noben noče za resno vezo. Leta pa tečejo in na koncu ostaneš sama. 😉 Večina znancev in znank se ti posmehuje, ker si ostala samska. Obstajajo pa tudi ženske z visoko izobrazbo ali samo s sš, ki znajo odlično manipulirati z moškimi. Pa tudi vse ne izgledajo najboljše.
Res, ene se naredijo, da še žarnice ne znajo zamenjati samo, da jim moški to napravi.[/quote]

Od tistih poročenih se jih vsaj polovica loči..

Očitno je feminizem tudi kriv, da nekatere ženske ne znamo tako dobro manipulirati z moškimi ali pa vedno naletimo na kakšnega psihota. Ta postfeminizem, ki nas je učil enakopravnosti, svobode, neodvisnosti; čedalje več izobraženih žensk pahne v depresijo, ko na pragu 30 tih ne najdejo več normalnega in samskega moškega. In so obsojene na samoto ali le na bežne avanture, ker jih noben noče za resno vezo. Leta pa tečejo in na koncu ostaneš sama. 😉 Večina znancev in znank se ti posmehuje, ker si ostala samska. Obstajajo pa tudi ženske z visoko izobrazbo ali samo s sš, ki znajo odlično manipulirati z moškimi. Pa tudi vse ne izgledajo najboljše.
Res, ene se naredijo, da še žarnice ne znajo zamenjati samo, da jim moški to napravi.[/quote]

Od tistih poročenih se jih vsaj polovica loči..[/quote]No vidiš, da je družbeni problem žensk, ki to več niso, veliko globlji in sam večkrat potrjuješ, zraven tega si produkt, ki ga je ustavril puhloglav šus in nisi ne na mentalni, ne na fizični ravni, da bi se sploh vklopil v družbo in bil kjerkoli koristen.

Ma ja ločenec, ti boš sral. Ločenci ste ali nasilneži, ali pijanci, ali lenuhi, babe že evdo, zakaj so vas pustile…V vsakem primeru s emorš malo v špegl pogledati..Nimaš niti izobrazbe, solidne službe skoraj zagotovo ne, čustvene inteligence sploh ne, zakaj bi tvoja ostala s tabo? Pa sej ni blesava no..

Fantki ste samo ugotovili, do kod sežejo vaše blesave manipulatroske nategunske tehnike glede bab in zdaj je kriv feminizem, ker si ti ločeni luzer brez kavsa in s froci. Svašta.

Ma ja ločenec, ti boš sral. Ločenci ste ali nasilneži, ali pijanci, ali lenuhi, babe že evdo, zakaj so vas pustile…V vsakem primeru s emorš malo v špegl pogledati..Nimaš niti izobrazbe, solidne službe skoraj zagotovo ne, čustvene inteligence sploh ne, zakaj bi tvoja ostala s tabo? Pa sej ni blesava no..

Fantki ste samo ugotovili, do kod sežejo vaše blesave manipulatroske nategunske tehnike glede bab in zdaj je kriv feminizem, ker si ti ločeni luzer brez kavsa in s froci. Svašta.[/quote]Glej tako pač je, ne rabiš noret, ker te je ustavrila ženska, ki ni več bila ženska, o čemer v tej temi pišemo in si defekt, ki je zgolj v breme vsem.

A zdaj je kriv feminizem, ker eni dedci od lajfa pričakujete še kr isto, kot pri 19, pa ves svet se naj na glavo postavi, ker niste nikoli ničesar naredili iz sebe, ker smrdite od lenobe, od nekdaj, ker imate čustveno inteligenco na ravni rotvajlerja.

O lahkosti faksov imajo tudi največ povedati taki, ki jih je lenoba premagala že tam nekje v srednji šoli..

Pišemo o tem, da si ti jezen na ves svet, ker je tvoja bivša spregledala tvoje infantilne nategunske manipulacije in te zapustila, pa še froce ti je raje prepustila, da lahko zaživi na novo.

In zato spremljamo tvoje jadanje že nekaj let, luzer ločeni..:))))))


Nič od tega general, ker nisi v stanju niti dojet o čem teče tema. 🙂

Jaz že razumem, da si večinoma lenuharski pezdetek brez izobrazbe, jezen na ves svet, ker so te babe spregledale, ko si bil mlad, si še lahko glumil nekaj, oponašal uspešnejše majmune, uspešnejši majmuni imajo zdaj vsaj keš, če že pameti ne, tebe je zapustila še mladost, pameti nisi imel nikoli, šarma tudi ne. Zdaj sediš za prazno mizo in se sprašuješ, kaj s eje zgodilo, da ti je baba speezdila, kdo bi ji zameril, po tem, kar beremo od tebe je vsem normalnim jasno, zakaj je baba speezdila večnemu postaranemu wannabe tinejđerju, mentalno si ostal star 18 -19, koenc srednje šole, po telesu si žal samo nezanimiv starec in rezultat je kejr je…

Desiderius mene vedno da na ignore. Pol pa se pogoavarjaj in primerjaj ”zapiske”. 🙂
Tko je tudi v odnosih, če kaj komu ne paše ga daste ali na ignore ali pa trobite svoje. Ne znate ne poslušati še manj slišati. Rezultat je tudi ta tema razvlečena na 9 strani. Uporabnega pa skoraj nič. Po svoje je zabavno brati vaše prepucavanje… 🙂

Ma ne no. Kaj sem spet spregledal?
Letim gledat nazaj…

Moje skromno mnenje je, da so taksne zenske vecinoma res zgolj samo na MON-u (oz. na spoznavnih portalih), povecini locene oz. samske, ali pa na dobri poti, da to postanejo. Ce bi si delal predstavo o zenskah na MON-u in podobnih medijih, bi se mi pa tozadevno slabo godilo. Na sreco pa velja tako, kot tudi pri drugih zadevah: v resnici jih je malo, zgolj tako so “glasne”, da se ustvari vtis, da jih je veliko. Sam verjamem, da je vecina tu pisocih sicer sem ter tja opaznih, a so kljub temu dostojanstvene, ljubke in mile, ter predvsem modre dame, ki pa se ravno zaradi tega tudi manj izpostavljajo in so veliko bolj previdne in preudarne pri pisanju.[/quote]

No, malo si pavšalno povedal. Nismo tukaj vse našteto… 😉

Pa vseeno, meni se zdi, pa ne samo na monu, tudi v reali, da ni važno, moški ali ženska, če izstopaš, če si malo drugače misleč, da te takoj potolčejo, potlačijo. Mnogi se ob tem počutijo ali ogrožene/i ali prizatdeti/e in tako naprej ter se potem na vse načine trudijo dokazati nasprotno. Opažam tudi, da mnogi ne živijo svojega lajfa, ampak se trudijo ugajati drugemu, kar seveda vodi v napačno smer dokazovanja, konfliktov. V tem pa ni miline, je samo ne boj, ampak mesarsko klanje.[/quote]

Je zrno resnice v tvojem pisanju. Je pa tudi hec, da je pogosta tezava razlikovanje med nasprotnim, nasprotujočem si, različnim in drugačnim. Iskanje instant zadovoljite in binarno (črno-belo) razmišljanje je samo še en drekec v greznico. In ko je smrad neznosen, alternative že ni več. Prvi, ki pride mimo vsaj na videz prinašajoč kanček svežine, postane odrešilna bilka. Vsi bi “neki drucga”, ampak tako, da se svet prilagodi njim. To je edina sprejemljiva sprememba. Torej je modus operandi, o katerem pišeš pričakovan.

Ajd general, ne seri klanf. Bode. 🙂

V mladosti sem pac razmisljal predvsem o f.u.k.-u. In to je bilo to. O prihodnosti teh deklet nisem rekel besedice. Niti nakazal tega, na kar namigujes. Stike sem kasneje imel zgolj z eno izmed njih (s katero sva spocela deklico), tako da povecini ne morem vedeti, kako jim je danes, nimam pa nobenega razloga, da bi mislil, da si niso ustvarile zivljenj po svoji meri. Bile so to mladostniske epizode. Prijetne epizode, za obujanje spominov po potrebi. Dobra popodnica za zivljenje. O nobeni nimam za povedati nicesar slabega. Lahko pa pisem cele romane prijetnih spominov.

Kar je mene postavilo pred dejstvo premisliti o “smislu zivljenja”, je izkusnja, ki sem jo dozivel pri (se ne) enaiindvajsetih (1995; na osebni ravni). Imel sem dragocena tri leta (bolniske) za premisljevanje. Sem spada tudi premislek o vlogi zenske v mojem zivljenju.

Porocil sem se (precej pozneje; 2006) z zensko, v katero sem se zaljubil na prvi pogled (poleti 2002) in sem jo v obdobju nekaj let tudi vzljubil in zacutil, da je ob meni lahko srecna. Z zensko, ki je izrazala dovolj samostojnosti, da sem zacutil, da me ne potrebuje in more preziveti tudi brez moje pomoci. Dovolj miline in topline, da sem zacutil zeljo po odkrivanju novega, da sem se pocutil varnega pokukati ven izven svojih okvirjev in tvegati. In ki je izrazala dovolj seksapila, da sem obcutil pozelenje. In je izrazala jasne signale, da se ob meni pocuti (na svoj nacin) podobno. To je vsa umetnost.[/quote]
Miško, še vedno nisi dojel, da ti takšno razgaljanje samo škoduje? Veš, ker v bistvu nikogar ne zanima kdaj in zakaj si se poročil. Za enega IT-jevca si hudo prozoren. Vse si že izdal širnemu svetu, pa te še vedno nihče ne šljivi pet posto.

Ajd general, ne seri klanf. Bode. 🙂

V mladosti sem pac razmisljal predvsem o f.u.k.-u. In to je bilo to. O prihodnosti teh deklet nisem rekel besedice. Niti nakazal tega, na kar namigujes. Stike sem kasneje imel zgolj z eno izmed njih (s katero sva spocela deklico), tako da povecini ne morem vedeti, kako jim je danes, nimam pa nobenega razloga, da bi mislil, da si niso ustvarile zivljenj po svoji meri. Bile so to mladostniske epizode. Prijetne epizode, za obujanje spominov po potrebi. Dobra popodnica za zivljenje. O nobeni nimam za povedati nicesar slabega. Lahko pa pisem cele romane prijetnih spominov.

Kar je mene postavilo pred dejstvo premisliti o “smislu zivljenja”, je izkusnja, ki sem jo dozivel pri (se ne) enaiindvajsetih (1995; na osebni ravni). Imel sem dragocena tri leta (bolniske) za premisljevanje. Sem spada tudi premislek o vlogi zenske v mojem zivljenju.

Porocil sem se (precej pozneje; 2006) z zensko, v katero sem se zaljubil na prvi pogled (poleti 2002) in sem jo v obdobju nekaj let tudi vzljubil in zacutil, da je ob meni lahko srecna. Z zensko, ki je izrazala dovolj samostojnosti, da sem zacutil, da me ne potrebuje in more preziveti tudi brez moje pomoci. Dovolj miline in topline, da sem zacutil zeljo po odkrivanju novega, da sem se pocutil varnega pokukati ven izven svojih okvirjev in tvegati. In ki je izrazala dovolj seksapila, da sem obcutil pozelenje. In je izrazala jasne signale, da se ob meni pocuti (na svoj nacin) podobno. To je vsa umetnost.[/quote]
Miško, še vedno nisi dojel, da ti takšno razgaljanje samo škoduje? Veš, ker v bistvu nikogar ne zanima kdaj in zakaj si se poročil. Za enega IT-jevca si hudo prozoren. Vse si že izdal širnemu svetu, pa te še vedno nihče ne šljivi pet posto.[/quote]

In zakaj se ti razburajaš kaj on obelodani?
Eni pač povedo vse o sebi, drugi ne. Pa to sploh ni bistveno. Bistveno je kaj te ljudje v temi povedo. Ali je to kaj takšnega kar vam da mislit, ali je to nekaj kar že veste, ali kaj. S tem, vsebino teme, se nihče ne ukvarja. Glavno, da vsi vse o vseh veste. 😉

In ni res, da ga nihče ne šljivi. Jaz prav gotovo ga. Res pa je, da se vedno ne strinjam z njim. In kaj potem?

Zakaj eni dedci mislite, da forumašice ful zanima zgodba vašega lajfa…se trgate na žive in mrtve..oni je napisal celi življenjepis, oni drugi že par let preganja svojo bivšo po forumu…

Tole je kar za hahljat, ko se bere, pa če še ‘slike’ dodaš. Namest v kino, lahko pripeljejo na mon se stiskat.

New Report

Close