Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nesreča nogometašev v Mariboru

Nesreča nogometašev v Mariboru

Zagotovo so sodelovali v tisanju na gas s prigovarjanjem. Ker ce bi samo eden protestiral, do tega nebi prislo. Da jaz sedim namesto enega not, mu pritezim, naj neha, pa ce mimtakoj ob robu ustavi in izstopim-sem take sorte. In ostanem ziv s cisto vestjo. Je pa res, da nimam 20 zaletavih, vihravih let, mnogo vec , ko se zavedas, kam to lahko pripelje……[/quote]
Takšen si ti, pa jaz, pa se kdo, večina pa ne. Malokdo si bo upal nasprotovati v avtu s se tremi drugimi petelinčki. Verjemi, da je večina kar lepo tiho in upa, da bo že nekako (čeprav jih je strah npr.). Vprašaj mladeniče kako je, ko sede za volan en, ki je nekaj spil. Večina jih prisede….[/quote]

Ja, takšen sem – pri svojih 40-ih +, pa sem bil tudi pri 18, 20-ih . NIkoli v stilu kamor gre bik, naj gre pa še štrik. In živim.Vem tudi za en tak primer, ki je nekoga tudi stal pokretnosti – je invalid, na vozičku, so se nažigal z otorji in prehiteval kolone avtomobilov… Tako da… Če bi samo eden protestiral in siknil, naj ne goni, ali pa taprvi v koloni držal tempo motoristom.. Ampak frajer je treba bit v neki družbici, to pa.


Takšen si ti, pa jaz, pa se kdo, večina pa ne. Malokdo si bo upal nasprotovati v avtu s se tremi drugimi petelinčki. Verjemi, da je večina kar lepo tiho in upa, da bo že nekako (čeprav jih je strah npr.). Vprašaj mladeniče kako je, ko sede za volan en, ki je nekaj spil. Večina jih prisede….[/quote]
Ja, takšen sem – pri svojih 40-ih +, pa sem bil tudi pri 18, 20-ih . NIkoli v stilu kamor gre bik, naj gre pa še štrik. In živim.Vem tudi za en tak primer, ki je nekoga tudi stal pokretnosti – je invalid, na vozičku, so se nažigal z otorji in prehiteval kolone avtomobilov… Tako da… Če bi samo eden protestiral in siknil, naj ne goni, ali pa taprvi v koloni držal tempo motoristom.. Ampak frajer je treba bit v neki družbici, to pa.[/quote]
Tudi jaz sem že resno in odločno ukazala vozniku, ki se je hotel petelinit, naj ustavi, da izstopim. Takoj sta ostala dva pritegnila. Sama pa nista stegnila gobca. Je treba imet en tolk hrbtenice, da to narediš in se požvižgaš, na morebitno obmetavanje s “prpo”. Čeprav sopotniki navadno pritegnejo, vsaj kadar gre stvar že čez rob, kar je tu nedvomno šla. En bi zinil: “Dej ne seri, stari!” – pa bi mogoče danes veselo brcali in sproščali testosteron na tekmi …

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.


Do zdaj ni bilo s križiščem nič narobe, zdaj je pa naenkrat nepotrebno in nevarno in itd. Če gledamo s stališča divjakov, so vsa križišča nepotrebna, prav tako semaforji in prometni znaki, da o drugih udeležencih v prometu sploh ne govorim. Vsi, ki so v napoto nekomu, ki želi v sedmih minutah priti iz Rogoze v Maribor, so nepotrebni, zato predlagam, da se od Rogoze do Maribora potegne raven kos ceste, ki bo namenjena takim primerkom.
Potem se bo pa nekdo razbil na obvoznici pri Novi Gorici in bomo spet imeli problem …[/quote]

Vzporedne ceste s Tržaško lahko prenesejo ves lokalni promet teh par sto metrov dalje do križišča s Papeževo.
Ko bo povezava s Teznom pa bi lahko tukaj rondo.


Do zdaj ni bilo s križiščem nič narobe, zdaj je pa naenkrat nepotrebno in nevarno in itd. Če gledamo s stališča divjakov, so vsa križišča nepotrebna, prav tako semaforji in prometni znaki, da o drugih udeležencih v prometu sploh ne govorim. Vsi, ki so v napoto nekomu, ki želi v sedmih minutah priti iz Rogoze v Maribor, so nepotrebni, zato predlagam, da se od Rogoze do Maribora potegne raven kos ceste, ki bo namenjena takim primerkom.
Potem se bo pa nekdo razbil na obvoznici pri Novi Gorici in bomo spet imeli problem …[/quote]

Vzporedne ceste s Tržaško lahko prenesejo ves lokalni promet teh par sto metrov dalje do križišča s Papeževo.
Ko bo povezava s Teznom pa bi lahko tukaj rondo.[/quote]
vzporedno s tržaško so traktorske poti.

Prosim, če si sam divjak, ne posplošuj to na druge. Pri 19, 20, 21 sem se vozila po Sloveniji zaradi moje takratne študentske službe. Nikoli nisem divjala in sem prekleto dobro vedela, kako se NE obnaša na cesti. Pa sem bila prav tako mlada in sem divjala – tam kjer sem vedela, da ogrožam sebe – na poligonu in dirkališču. Ni orpavičial za neodgovornost, tudi mladost ne.

Ampak včasih glede bolhic pa otroških sedežev. Kot prvo, danes so avtomobili veliko boljši, pa tudi veliko hitreje peljejo, kot so včasih. Tudi pospeški so drugačni. Avtosedeže so uvedli zakaj? Zato ker so posledice določenih nesreč pokazale, kaj je nevarno. Je pa res, da včasih je bilo tudi št. avtomobilov veliko manjše, vozili smo krajše razdalje. Danes pa je že vsak mobilen, ves čas vozimo tudi na daljših razadljah (zaradi dobrih avtov to danes ni več težava).

Tako da ne moreš priemrjati. Tudi včasih so umirali v nesrečah.

Brez skrbi, imajo cenilci dobre metode za določanje hitrosti in drugih podrobnosti.

Golman brez roke ne more biti več golman. Kar pomeni, da ni šla samo roka, ampak vse sanje.[/quote]

Obstajajo proteze. Tudi Pistorius jih ima…..

Ce bo volja mocna, bodo tudi se sanje ostat v nogometu.[/quote]

Ja, in tekel je na para igrah, ne tistih glavnih, a ne?

No, naj fant najprej za silo okreva, preden iz njega naredimo novega Buffona.

Obstajajo proteze. Tudi Pistorius jih ima…..

Ce bo volja mocna, bodo tudi se sanje ostat v nogometu.[/quote]

Ja, in tekel je na para igrah, ne tistih glavnih, a ne?

No, naj fant najprej za silo okreva, preden iz njega naredimo novega Buffona.[/quote]

pistorius je tekmoval in dobil kolajno na rednih olimpijskih igrah. (in na para)

https://en.wikipedia.org/wiki/Oscar_Pistorius


Tekel je tako na para igrah kot tudi na tistih glavnih leta 2012: https://en.wikipedia.org/wiki/Oscar_Pistorius#2012_Summer_Olympics

Kaj pa cena? Verjetno je zelo drago.

New Report

Close