Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Niso vse punce iste, lol

Niso vse punce iste, lol

Marko, ne trudi se. Ne poznam vecjega zaplankanca kot si ti. Spadas v kategorijo ljudi, ki misli, da ve, pa “ve” pravljice. Taksni ste se neprimerno bolj zabluzeni od najvecjih imbecilov.

Konkreten tip je bore mali del okolja. Nase okolje je feminizirana druzba. Te iste zenske bi se do tega istega tipa cisto drugace obnasale, ce bi odrascale na podezelju Azije, ce vzamem ekstrem. Ker pa so odrascale v epicentru feminizma, kjer je zenskam dovoljeno vse, za taksno obnasanje so celo nagrajene, pa se obnasajo kot se obnasajo. Ampak naivkoti, ki vam ne nese dlje kot od lastne vasi, tega seveda ne morete razumeti. Pametnio pa kot sto mater, lol.


Na sreco ne bi mogla imeti bolj razlicnega pogleda na to kaj game je.

Prepričanega ne moreš prepričat. Pa smo nekaj ugotovili.
Moški in ženske smo različni. Prav je tako, drugače ne bi imel česa brati na MONu.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Se strinjam. Popolnoma. Zato ti javkas tukaj, kot ena pickica, jaz pac ne. Kar je tudi cisto OK. Tudi moski smo si razlicni.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Se nisi nikoli vprašal, kaj je narobe s tvojim frendom? Če se kar naprej ponavlja nek vzorec, potem ON ni gladek, a ne.

Potem pa najboljr, da prideš nazaj v Slovenijo, ali pa ta kolega. Tu bo(š) bolj uspešen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se strinjam. Popolnoma. Zato ti javkas tukaj, kot ena pickica, jaz pac ne. Kar je tudi cisto OK. Tudi moski smo si razlicni.
[/quote]
Mocno osedlani tradcon v feminiziranem svetu neke resne alternative tako nima. Teraj in teraj. Pickicve pa uzivamo. Saj ves, alfa fucks beta bucks. 😉


Kaksen vzorec pa on to kar naprej ponavlja?

Zacel je tako kot vecina. Z privzgojenim idealisticnim pogledom na zenske. Tako kot velika vecina moskih, a ne? In vajo veckrat ponovil, ker “NOT EVERY GIRL IS LIKE THAT”, a ne? Haha… Dokler ga ni srecala pamet. Da je feminiziran svet iz zensk naredil monstrume nevredne moske zascite in ljubezni, ki se jim je se najbolje ogniti.

Jaz bom sel se en korak dlje. Namrec, femizacija druzbe je ze lep cas globalni fenomen.
Tako globoko smo zagazili, da zunaj periferije drzav tretjega sveta feminilnih zensk vec prakticno NI. Pa se tam so le dokler nimajo stika z zahodnjaki. Zahodni Markoti jim z igranjem privzgojene moske vloge servilneza v roku keks napumpajo ego.

Globalni fenomen je tudi futranje teh internetnih for s 4chana tlele nam Balkancem, ki mamo kej v glavi in se zanašamo na lastne izkušnje v življenju in ne lažnim zgodbicam iz interneta, torej tvojim.

Globalni fenomen je tudi futranje teh internetnih for s 4chana tlele nam Balkancem, ki mamo kej v glavi in se zanašamo na lastne izkušnje v življenju in ne lažnim zgodbicam iz interneta, torej tvojim.
[/quote]
Sedaj je zgodba tudi na tej temi. Pojma nimam, ce jo je kdo prenesel se kam drugam. FYI, na 4chan se v zivljenju nisem bil. Vsekakor pa me niti malo ne preseneca, da se tovrstne zivljenske izkusnje marsikomu zdijo fikcija. Mislis, da bi bila moja zivljenska zgodba kaj manj socna? Hahaha… Podobne izkusnje so nekaj najbolj obicajnega med ljudmi s kilometrino. Logicno pa, da se neizkusenim naivkovicem zdijo cista fikcija. Zato pa tako zelo verjamete v svoje ljubezenske pravljice. Zanasate se vi na svoje predsolsko razumevanje odnosov, lol.


Ne pišem tega. Spremeni način pisanja, pa te bodo bolj brali. Ampak, vsak po svoje. Če se tebi zdi, da ti laufa, carry on.
[/quote]
Ko sem pred mnogimi leti poslusal intervju z Aaron Russo v katerem govori o tem kaj mu je povedal Rockefeller, so me besede Rockefeller-ja nekoliko sokirale. Namrec, sirso populacijo je oznacil z neumnimi ovcami. Ces, pa kaj ti je mar za to stoko. Po letih spremljanja tega foruma pa sem pristal na strani Rockafellerja. Ker ima prav.
Zakaj to pisem? Ker me je ravno ta forum naucil, da se pri 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi s se taksnimi argumenti ne da doseci NIC. Ne glede na nacin. Ker ovce, vzgojene kot ovce, ostajajo ovce. Se taksna budala se zdi sama sebi najbolj pametna. In se tako neizkuseni se zdijo sami sebi najbolj merodajnu vsakemu pametovati.
Skratka, nisem tu, da bi postal popularen, komu zanimiv, ipd. Tu sem, da spoznam intimo ovc.

Veš kaj me frustrira?
Nekdo ki jamra 24/7 non stop, vsi ga imamo poln kufer, jok in stok, metanje po tleh, traktati, linki, ihta – ampak ne naredi pa nič, da bi kaj spremenil.
Če gre meni kaj TAKO na jetra kot gredo nekaterim na tem forumu ženske, potem se temu izogibam. Ustvarim si življenje brez.
Oziroma znam biti dovolj SAMOKRITIČNA, da vidim, da vzrok za moje frustracije ne laži v POLOVICI ČLOVEŠTVA, ampak v meni sami. Če si luzer, si v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sam kriv, nobeno jokanje in stokanje nas ne bo prepričalo, da je kriv nekdo drug.
Tudi v drugih temah (o nasilnih partnerjih, pijači, mučni službi, tečni tašči itd) odgovarjam isto. Najprej vprašam “kaj si pripravljen(a) spremeniti, narediti ? Če je odgovor nič, potem se umaknem, takemu ni pomoči.
[/quote]
Ti imaš samo sebe poln kufer, zato pa komaj čakaš na takšne teme, da lahko izraziš svoje frustracije in ob tem doživljaš orgazme.


Ti imaš samo sebe poln kufer, zato pa komaj čakaš na takšne teme, da lahko izraziš svoje frustracije in ob tem doživljaš orgazme.
[/quote]

Hehe Robi, ne razočaraš :)))
LOL, orgazme je reku :))))))

90. ☺


Kaksen vzorec pa on to kar naprej ponavlja?

Zacel je tako kot vecina. Z privzgojenim idealisticnim pogledom na zenske. Tako kot velika vecina moskih, a ne? In vajo veckrat ponovil, ker “NOT EVERY GIRL IS LIKE THAT”, a ne? Haha… Dokler ga ni srecala pamet. Da je feminiziran svet iz zensk naredil monstrume nevredne moske zascite in ljubezni, ki se jim je se najbolje ogniti.

Jaz bom sel se en korak dlje. Namrec, femizacija druzbe je ze lep cas globalni fenomen.
Tako globoko smo zagazili, da zunaj periferije drzav tretjega sveta feminilnih zensk vec prakticno NI. Pa se tam so le dokler nimajo stika z zahodnjaki. Zahodni Markoti jim z igranjem privzgojene moske vloge servilneza v roku keks napumpajo ego.
[/quote]

Začel je z napako, ki je celo svojo pot ni odpravil. Nekateri vsaj svojo napako na poti odpravijo ali več njih, ta pa je očitno ves čas, čakal, da se bodo ženske spremenile in bo čudženo dočakal eno sanjsko, medtem ko bo on lahko ostal enak “papak”. Sory, nerealna pričakovanja. Če želiš spremembo, jo najprej naredi pri sebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ko sem pred mnogimi leti poslusal intervju z Aaron Russo v katerem govori o tem kaj mu je povedal Rockefeller, so me besede Rockefeller-ja nekoliko sokirale. Namrec, sirso populacijo je oznacil z neumnimi ovcami. Ces, pa kaj ti je mar za to stoko. Po letih spremljanja tega foruma pa sem pristal na strani Rockafellerja. Ker ima prav.
Zakaj to pisem? Ker me je ravno ta forum naucil, da se pri 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi s se taksnimi argumenti ne da doseci NIC. Ne glede na nacin. Ker ovce, vzgojene kot ovce, ostajajo ovce. Se taksna budala se zdi sama sebi najbolj pametna. In se tako neizkuseni se zdijo sami sebi najbolj merodajnu vsakemu pametovati.
Skratka, nisem tu, da bi postal popularen, komu zanimiv, ipd. Tu sem, da spoznam intimo ovc.
[/quote]

Smo mi kaj dosegli pri tebi skozi leta? Nismo. Si ovca? Po teoriji zgoraj, si. 😛

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ko sem pred mnogimi leti poslusal intervju z Aaron Russo v katerem govori o tem kaj mu je povedal Rockefeller, so me besede Rockefeller-ja nekoliko sokirale. Namrec, sirso populacijo je oznacil z neumnimi ovcami. Ces, pa kaj ti je mar za to stoko. Po letih spremljanja tega foruma pa sem pristal na strani Rockafellerja. Ker ima prav.
Zakaj to pisem? Ker me je ravno ta forum naucil, da se pri 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi s se taksnimi argumenti ne da doseci NIC. Ne glede na nacin. Ker ovce, vzgojene kot ovce, ostajajo ovce. Se taksna budala se zdi sama sebi najbolj pametna. In se tako neizkuseni se zdijo sami sebi najbolj merodajnu vsakemu pametovati.
Skratka, nisem tu, da bi postal popularen, komu zanimiv, ipd. Tu sem, da spoznam intimo ovc.
[/quote]

Se pravi, tebe v bistvu zanima naše razmišljanje?
Si tu morda celo z namenom da nas preučuješ?
Ali morda, da nas prepričuješ?


A to beres iz kaksnega MGTOW “manifesta”? Da lahko svojo zivljensko zgodbo pove le, ce se ujema s CNN propagando? Drugace pa ima da je tiho? Se sploh zavedas, da se posluzujes komunajzarskega modus operandi?

In kje ti vidis iskanje validacije? Tip pac utemelji zakaj je postal MGTOW. Ovrze propagando s katero nas posiljuje feminizirana druzba, ces, da gre za same luzerje, ki jih nobena noce. Se marsikatero drugo propagando ovrze. Ampak cemu to, ce pa niti golih osnov niste zmozni dojeti.

Valjda da neizkuseni naivnezi verjamejo v partnerske pravljice. Ce pa se komplet feminizirana druzba trudi, da ja ne bi ven prislo obnasanje sodobnih zensk, ki imajo vse pravice brez vsake odgovornosti.

Poglejmo si samo odzive na temi. Kdo od vas se je za trenutek vprasal pa kaj mora biti narobe z vsemi temi zenskami, ce ze verjamete v pravljice, da gre za “nenormalne”? Kaj mora biti narobe sele s folkom, ki se na taksno zgodbo odzove s pljuvanjem po moskemu, brez ene same besede proti obnasanju armade zensk s katerimi se je v zivljenju srecal?

Mislite, da so druge zenske drugacne? Normalne pa ja niso taksne, a ne? Haha…
Postavi jih v isto okolje, z istimi zakoni in z istimi pogoji. Nasopaj jih z isto propagando. Obdaj jih z istimi bizgeci, ki verjamejo v propagando s katero se jih celo zivljenje sopa… In dobis isto obnasanje. Ampak bambuzlana druzba, ki ne zmore drugega kot taksne zivljenske zgodbe popljuvati, bo se naprej bambuizlana druzba, ki se naprej verjame v pravljice.
[/quote]

Hahahahaha! Manifest pa to… Dobra!
Že to, da mu podatek o številu žensk, s katerimi se je onegavil nekaj pomeni, kaže na potrebo po ženski validaciji.
Glede odgovornosti in volje po zlorabi možnosti se pa strinjam. 😉

Hehe Robi, ne razočaraš :)))
LOL, orgazme je reku :))))))
[/quote]

Očitno ti želi veliko lepih trenutkov v življenju. 😉

Se pravi, tebe v bistvu zanima naše razmišljanje?
Si tu morda celo z namenom da nas preučuješ?
Ali morda, da nas prepričuješ?
[/quote]

Večina žensk razmišlja na določen, praktično enak način in naloga vsakega normalnega moškega je, da to razume in se zna “prav obrniti”, da zaščiti svoje interese. 😉
Preučevanje ženske psihe je za strokovnjaka življenjsko delo… never ending…

Vsak pastir ima svojo čredo. Razlikujemo se samo po tem da smo ovce iz druge crede in imamo drugega pastirja. Vsak pastir pa svoje ovce vodi po svoje. Tako da nisi pastir si samo ovca drugega pastirja.:)

Sem in tja se najde tudi kak volk, ki ne spada nikamor in tudi poje kako ovco sem in tja.
Pa da ne bo pomote – figurativno rečeno…

Interesi, interesi.. Če bi vi znali zaščitit svoje interese vas nebi toliko bab nasralo. Mene se noben dec ni nasral . Razmislite cmera malo o tem kaj delate narobe, da vas vsaka scat pelje dok si reku keks in potem jokati kako ne dobite normalne. Seveda jo ne dobite saj tud sami niste normalni.
Naserjejo vas pa zato ker bolje igrajo igro od vas(torej niste nič drugačni od njih,enako se igrate s čustvi in glavo drugih).. Če nisi za poker ga nehi igrat in ne bo nobene zgube.. Če pa že igraš igro se ne jezit ko zgubiš..

100. ☺

Sem in tja se najde tudi kak volk, ki ne spada nikamor in tudi poje kako ovco sem in tja.
Pa da ne bo pomote – figurativno rečeno…
[/quote]
Ja že, vendar ne med cmerami 🙂 tud za samotarja moraš imeti jajca , sej si toliko bolj ogrožen od krdel z alfami , ko prečkaš njihov teritorij
Jaz tukaj vidim same cmere in morda tri dedce ki se jim lahko reče dec :))

New Report

Close