Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Njegov razlog proti NE IMETI OTROK

Njegov razlog proti NE IMETI OTROK


Kaj pa bi bilo zate konkretno ukrepanje v tem primeru?
[/quote]

Odvzem otrok.
Babe ne morejo prisiliti, da zapusti pijanca, ki pretepa njo in otroke.
Ni pa potrebno, da so otroci dan za dnem v strahu, grozi. Pri omenjeni familiji so bile posledice na otrocih katastrofalne. En je naredil celo samomor.

Ali pa recimo v šoli, plačuje se socialne delavke pa psihologinje. Pa misliš, da kdaj pomagajo otrokom? Pojma nimam čemu so tam. Vsaj v mojem času so bile povsem nekoristne.
So se pa v šoli učenci in tudi učitelji izživljali nad otroci, ki so prihajali iz takih zapitih, uničenih familij. Še dodatna poniževanja.

Pa še seveda kaki drugi ukrepi.
Recimo poznam familijo, imajo 5 otrok, starša nista še nikoli hodila v službo (en malo pod 40, drug malo nad 40).
Otroške dodatke zagonita za kozmetiko, pijačo in druge traparije.
V takem primeru bi bilo bolje, da CSD kupi otrokom šolske potrebščine, oblačila kot, da gre ves denar ta starim v roke.

Ali pa primer tipa, ki je otroku umoril mamo. Ali sta celo dva otroka, ne vem točno. Ampak ta foter ima še vedno pravico do otrok. In otrok oz. otroka ga morata obiskovat v zaporu. A ne bi bilo normalno, da dajo taka dva otroka v posvojitev? Ne pa, da ju silijo na obiske k morilcu njune mame?

In zakaj se potem vame spotikaš?
Jaz bom še naprej govorila grdo o ljudeh, ki imajo otroke pa grdo delajo z njimi. Škoda le, da ne morem proti njim ukrepat.
[/quote]

A veš, da me prav nič ne zanima, kaj boš ti delala. Sem se pa uprla, ko si napisala “to te pa ne moti” … po čem sklepaš, da me ne? Zato sem ti tudi odgovorila v poudarjenem tisku. Kar p0a še vedno ni dovolj. Se pač rada repenčiš. Kdor ima možgane pa to …

Odvzem otrok.
Babe ne morejo prisiliti, da zapusti pijanca, ki pretepa njo in otroke.
Ni pa potrebno, da so otroci dan za dnem v strahu, grozi. Pri omenjeni familiji so bile posledice na otrocih katastrofalne. En je naredil celo samomor.

Ali pa recimo v šoli, plačuje se socialne delavke pa psihologinje. Pa misliš, da kdaj pomagajo otrokom? Pojma nimam čemu so tam. Vsaj v mojem času so bile povsem nekoristne.
So se pa v šoli učenci in tudi učitelji izživljali nad otroci, ki so prihajali iz takih zapitih, uničenih familij. Še dodatna poniževanja.
[/quote]

In kdo jih bo prevzel?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Otroka, ki ga na silo odtrgas od starsa, bo dobil se dodatne traume zaradi tega. To niso heci.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A veš, da me prav nič ne zanima, kaj boš ti delala. Sem se pa uprla, ko si napisala “to te pa ne moti” … po čem sklepaš, da me ne? Zato sem ti tudi odgovorila v poudarjenem tisku. Kar p0a še vedno ni dovolj. Se pač rada repenčiš. Kdor ima možgane pa to …
[/quote]

Pojma nimam kaj te muči in me tudi ne zanima. Lep večer ti želim.

Zanimivo. Torej je bolje, da otrok leta in leta prenaša nasilje, poniževanja, strah, revščino… posmeh v šoli. Potem naredi samomor.
To vse je bolje kot, da bi ga vzeli staršem?
Se hecaš ali to resno misliš?
Da ne omenjam, da je v tej familiji tip spolno nadlegoval deklico.
Ampak ti bi o travmah, ki bi jih otroci doživeli, če bi jih vzeli staršem?

Da ne govorimo o tem, da otroke prisilijo, da hodijo na obiske v zapor k morilcu svoje mame. Se ti zdi normalno silit v otroka v družbo morilca njegove mame?

Se ti zdi normalno, če baba ubije otročka (pošast z Jesenic), da ima še vedno pravice do otrok in da jih ne odvzamejo? Da bi še koga umorila? K sreči je za zapahi, ampak ko ven pride…

Veš v Sloveniji je ogromno parov, ki čakajo na posvojitev otrok.

Zanimivo. Torej je bolje, da otrok leta in leta prenaša nasilje, poniževanja, strah, revščino… posmeh v šoli. Potem naredi samomor.
To vse je bolje kot, da bi ga vzeli staršem?
Se hecaš ali to resno misliš?
Da ne omenjam, da je v tej familiji tip spolno nadlegoval deklico.
Ampak ti bi o travmah, ki bi jih otroci doživeli, če bi jih vzeli staršem?

Da ne govorimo o tem, da otroke prisilijo, da hodijo na obiske v zapor k morilcu svoje mame. Se ti zdi normalno silit v otroka v družbo morilca njegove mame?

Se ti zdi normalno, če baba ubije otročka (pošast z Jesenic), da ima še vedno pravice do otrok in da jih ne odvzamejo? Da bi še koga umorila? K sreči je za zapahi, ampak ko ven pride…

Veš v Sloveniji je ogromno parov, ki čakajo na posvojitev otrok.
[/quote]

Ne bi o tem kaj je bolje, ampak da stvari niso tako preproste, kot se zdijo. Eno je, če starši dajo v posvojitev prostovoljno dojenčka ali malega otroka, kot pa da mu ga vzameš, po možnosti že večjega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne bi o tem kaj je bolje, ampak da stvari niso tako preproste, kot se zdijo. Eno je, če starši dajo v posvojitev prostovoljno dojenčka ali malega otroka, kot pa da mu ga vzameš, po možnosti že večjega.
[/quote]

Torej po tvoje je bolje, da otroka še naprej mlatijo, da ga tudi spolno zlorabijo, da je lačen, pretepen, prestrašen, v šoli tarča posmeha… in potem pristane na psihiatriji ali pa se obesi.
Torej zagovarjaš ljudi kot sta jeseniški pošasti, ki sta pokončali deklico. Torej zagovarjaš morilce, posiljevalce, pedofile in ostale psihote, ki se izživljajo nad lastnimi otroci.

Si kdaj pomislil, da ima otrok tudi pravice? Tebi so pomembne pravice starša, da mu ne odvzamejo otroka. Kaj pa pravice otroka? Veš otrok ni stvar, je živo bitje.

Torej po tvoje je bolje, da otroka še naprej mlatijo, da ga tudi spolno zlorabijo, da je lačen, pretepen, prestrašen, v šoli tarča posmeha… in potem pristane na psihiatriji ali pa se obesi.
Torej zagovarjaš ljudi kot sta jeseniški pošasti, ki sta pokončali deklico. Torej zagovarjaš morilce, posiljevalce, pedofile in ostale psihote, ki se izživljajo nad lastnimi otroci.

Si kdaj pomislil, da ima otrok tudi pravice? Tebi so pomembne pravice starša, da mu ne odvzamejo otroka. Kaj pa pravice otroka? Veš otrok ni stvar, je živo bitje.
[/quote]

Sem ti že jaz povedal, da ti sklepanje šepa….

Sploh nimaš družine pa o vsem veš več kot vsi ostali?
Ti nisi nič maj nasilno kot vsi tisti primeri, ki jih opisuješ. Vidiš zgolj kaznovanje, da bi tem ljudem kako drugače pomagali, da do takih ekscesov ne bi prihajalo, pri tebi ni opcija?

Ma še dobro, da se ne razmnožuješ….

Se grem stavit, da si ločenec. Babnica skrbi za otroke, ti pa stresaš svojo gnojnico na monu. Ne bi raje poskrbel za otroke, če si jih že naredil? Tvoje sovraštvo, ki ga zlivaš sem gor, jim ne koristi.
[/quote]
Za bolano multinično, ki je spet dokazalo svojo retardiranost, je res bolje, da ostane večno samsko. 🙂

Sem ti že jaz povedal, da ti sklepanje šepa….

Sploh nimaš družine pa o vsem veš več kot vsi ostali?
Ti nisi nič maj nasilno kot vsi tisti primeri, ki jih opisuješ. Vidiš zgolj kaznovanje, da bi tem ljudem kako drugače pomagali, da do takih ekscesov ne bi prihajalo, pri tebi ni opcija?

Ma še dobro, da se ne razmnožuješ….
[/quote]

Da iz okolice (šola, mediji,…) ugotoviš, da nekateri otroci trpijo v neurejenih družinskih okoljih.

Fotr se je gonil okrog, mama trpela.
Ena kurčeva štorija v javnosti pred leti. Arno je trpel in se odločil, da tega svojim otrokom ne bo počel.
Danes razlaga, kot razlaga. Otroci, ki so razočarani nad fotri kurbirji, se večkrat odločajo tako.

ja to je najbrž vsa preprosta resnica. Otroci težko gledajo kurbarijo svojih staršev.

A to velja tudi v primeru, ko je oče otrokoma ubil njuno mamo?

A to velja tudi v primeru, ko je oče otrokoma ubil njuno mamo?
[/quote]

Odvisno zakaj jo je ubil. Je mučila svoje otroke in je morda otroke s tem zaščitil pred njo? Scenarijev je lahko več.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem ti že jaz povedal, da ti sklepanje šepa….

Sploh nimaš družine pa o vsem veš več kot vsi ostali?
Ti nisi nič maj nasilno kot vsi tisti primeri, ki jih opisuješ. Vidiš zgolj kaznovanje, da bi tem ljudem kako drugače pomagali, da do takih ekscesov ne bi prihajalo, pri tebi ni opcija?

Ma še dobro, da se ne razmnožuješ….
[/quote]

Hm, jaz nasilna? Zakaj že?
Pomagati tipu, ki otroku ubije mamo? A res, zakaj že? AJa, saj se mu pomaga, otroke prisilijo, da ga obiščejo.
Nasilnežem, ki mlatijo, posilujejo otroke je treba pomagat? Zakaj že?
AJa, itak je žrtev sama kriva, če jo nekdo pretepe, zlorablja, a ne da. Dajmo nasilnežu pomagato. Bravo ti.
Katastrofa, da se taki kot si ti, razmnožujete.


Za bolano multinično, ki je spet dokazalo svojo retardiranost, je res bolje, da ostane večno samsko. 🙂
[/quote]

Ubogi tvoji otroci. Foter cele dneve na monu visi in žali in zmerja neznane ljudi.
Edina sreča za otroke je ta, da te je njihova mama vendarle nagnala. Vsaj nekaj koristnega je naredila za otroke.

Odvisno zakaj jo je ubil. Je mučila svoje otroke in je morda otroke s tem zaščitil pred njo? Scenarijev je lahko več.
[/quote]

Jao, s tabo je pa nekaj resno narobe. Tip umoril žensko, mamo od otrok. Ti pa bi zdaj to pretvoril v to, da je zaščitil otroke? Kaj takega pa niti odvetnik tega morilca ni naštudiral. Mogoče bi moral ta morilec tebe najeti za odvetnika, da bi prepričal Slovenijo, da je z umorom zaščitil otroke.

Le kaj boš ugotovil za dve pošasti z Jesenic, ki sta umorili deklico? Tudi krasna starša, ki sta zaščitila druge otroke pred to malo deklico ali kaj?

Jao, s tabo je pa nekaj resno narobe. Tip umoril žensko, mamo od otrok. Ti pa bi zdaj to pretvoril v to, da je zaščitil otroke? Kaj takega pa niti odvetnik tega morilca ni naštudiral. Mogoče bi moral ta morilec tebe najeti za odvetnika, da bi prepričal Slovenijo, da je z umorom zaščitil otroke.

Le kaj boš ugotovil za dve pošasti z Jesenic, ki sta umorili deklico? Tudi krasna starša, ki sta zaščitila druge otroke pred to malo deklico ali kaj?
[/quote]

Ne vem o kom ti govoris. Odgovoril sem samo na splosno vprasanje, ki ne govori o nobenem scenariju.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne vem o kom ti govoris. Odgovoril sem samo na splosno vprasanje, ki ne govori o nobenem scenariju.
[/quote]

O splošno znanem primeru v Sloveniji, ko je tip umoril svojo ženo. Otroci morajo pa hoditi k njemu na obisk v zapor. Zelo razvpit primer o katerem je govorila vsa Slovenija.
Tudi jeseniški pošasti – zelo razvpit primer.
Itak pa samo budališ. Ko si napisal, da foter umori otrokom mamo, da otroke zaščiti, mi je bilo jasno, da res nimaš vse pospravljeno po glavi. Če imaš morilca za dobrotnika, potem res ne more biti vse ok.

Ne vem o kom ti govoris. Odgovoril sem samo na splosno vprasanje, ki ne govori o nobenem scenariju.
[/quote]

Govori o sebi in svoji psihični motenosti. Saj se vidi, da je popolnoma zmešano in ni nikoli prebolelo svojih travm.

O splošno znanem primeru v Sloveniji, ko je tip umoril svojo ženo. Otroci morajo pa hoditi k njemu na obisk v zapor. Zelo razvpit primer o katerem je govorila vsa Slovenija.
Tudi jeseniški pošasti – zelo razvpit primer.
Itak pa samo budališ. Ko si napisal, da foter umori otrokom mamo, da otroke zaščiti, mi je bilo jasno, da res nimaš vse pospravljeno po glavi. Če imaš morilca za dobrotnika, potem res ne more biti vse ok.
[/quote]

No samo da je tebi vse jasno. Zdaj je tud meni. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hm, jaz nasilna? Zakaj že?
Pomagati tipu, ki otroku ubije mamo? A res, zakaj že? AJa, saj se mu pomaga, otroke prisilijo, da ga obiščejo.
Nasilnežem, ki mlatijo, posilujejo otroke je treba pomagat? Zakaj že?
AJa, itak je žrtev sama kriva, če jo nekdo pretepe, zlorablja, a ne da. Dajmo nasilnežu pomagato. Bravo ti.
Katastrofa, da se taki kot si ti, razmnožujete.
[/quote]
Vrniva se malo nazaj v tej debati.
Pisal sem o nekih dejstvih, ki so neizogibna, o našem “stvarjenju”, kakšne načrte ima narava z nami in ti si v odgovor privlekla očeta, ki otrokom ubije mamo…. Tudi če se vse te grozote dogajajo, osnovno poslanstvo nas kot naravnih bitij, ostaja enako. Grdo ravnanje do otrok ne spremeni osnovnih predpostavk.

Hm, jaz nasilna? Zakaj že?
Pomagati tipu, ki otroku ubije mamo? A res, zakaj že? AJa, saj se mu pomaga, otroke prisilijo, da ga obiščejo.
Nasilnežem, ki mlatijo, posilujejo otroke je treba pomagat? Zakaj že?
AJa, itak je žrtev sama kriva, če jo nekdo pretepe, zlorablja, a ne da. Dajmo nasilnežu pomagato. Bravo ti.
Katastrofa, da se taki kot si ti, razmnožujete.
[/quote]

Nasilna si ker odgovarjaš z nasiljem.
Zakaj ljudem pomagat? Zato ker se več kot očitno ne znajdejo v partnerskih odnosih in počnejo neumnosti.

Zakaj delamo izpit za avto, zakaj kar ne sedeš za volan ni se greš malo peljat okol?
Zato, da je manj nesreč, ne moreš vseh preprečit, jih je pa bistveno manj kot bi jih bilo, če ne bi bilo usposabljanja (poznavanja predpisov,promet, znakov, šole vožnje…)

Pri medsebojnih odnosih pa tega ni oz si prepuščen sam sebi, mogoče staršem, ki vedo kar vedo, premnogi nič…

New Report

Close