Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Njegov razlog proti NE IMETI OTROK

Njegov razlog proti NE IMETI OTROK

Govori o sebi in svoji psihični motenosti. Saj se vidi, da je popolnoma zmešano in ni nikoli prebolelo svojih travm.
[/quote]

Je rekel tip, ki je naštepal otroke, za katere skrbi njihova mama, foter Robi pa visi na monu in zmerja in žali ljudi.
Ubogi otroci ob takem gnilem fotru. Še dobro, da te je babnica nagnala, da zdaj travme stresaš tu gor. Bolje, da tu stresaš svoj bes kot nad otroci in ženo.

Nasilna si ker odgovarjaš z nasiljem.
Zakaj ljudem pomagat? Zato ker se več kot očitno ne znajdejo v partnerskih odnosih in počnejo neumnosti.

Zakaj delamo izpit za avto, zakaj kar ne sedeš za volan ni se greš malo peljat okol?
Zato, da je manj nesreč, ne moreš vseh preprečit, jih je pa bistveno manj kot bi jih bilo, če ne bi bilo usposabljanja (poznavanja predpisov,promet, znakov, šole vožnje…)

Pri medsebojnih odnosih pa tega ni oz si prepuščen sam sebi, mogoče staršem, ki vedo kar vedo, premnogi nič…
[/quote]

TI si pa resno bolan, v glavi seveda. Kje sem jaz nasilna?
Aja, to je nasilje, ker se mi morilci, nasilneži, pedofili, posiljevalci, ne smilijo? Ker sem za razliko od tebe na strani otrok?
Ob takih, ki zagovarjate tako sodrgo, pomislim samo ali si totalno bolan v glavi ali pa si tudi sam tak nasilnež.
In, če se taka dobričina, da bi pomagal taki sodrgi. Hja, predlagam, da nastaviš svojo bučo pa naj tebe pretepa namesto otroka. Pa svojo rit nastavi, da bo tebe posiljeval namesto otroka. Nasilnežem je pač treba pomagat, tako ti trdiš.
Namesto na strani otroke, žrtve, bi ti pomagal nasilnežu. Sem radovedna kako bi bilo tebi, če bi te en premlatil pa posilil. Bi bil vesel odločitve, da to lahko počne s tabo še naprej, ker je pač revček?

Če se prav spomnim ste vi trije, trio adio – Robi, Marko, On, pricapljali sem s foruma, kjer je bil Robi moderator.
Ker se je forum spremnil v greznico, kjer se je poniževalo in žalilo ženske, so Robija (čeprav se je upiral z vsemi štirimi) odstavli kot moderatorja. In zdaj ste se vsi trije sem privlekli in hočete še tu nadeljavati svoje štorije. Padli moderator Robi in njegovi pribočniki.


🙂
A ti misliš, da nisi nasilna?
Argumentov s katerimi bi lahko ovrgla naše pisanje, nimaš sedaj si se spravila pisat osebne žalitve, ne vidiš pa lastnega prsta pred nosom, ne zaznavaš se širine težav z nasiljem, vidiš le pretepene in posiljene, zakaj do tega prihaja je zate preširoka slika, ki je nisi sposobna dojet, zato tudi v našem pisanju vidiš opravičevanje nasilja, žal.

Kako veš iz katerega foruma je kdo? 🙂 Očitno si bila tudi ti tam nekje in pomagala sfižit zadevo s svojim užaljeno prizadetim pisanjem.

New Report

Close