Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek OBVESTILO VSEM UDELEŽENCEM POLITIČNEGA ČVEKA

OBVESTILO VSEM UDELEŽENCEM POLITIČNEGA ČVEKA

Primož ima z vami kljub temu veliko dela, brez skrbi. Samo nočem si nakopati še dodatnega dela. Že tako ga imam veliko.

kot pa vedno pravim, ne od predprejšnje vlade, ne od še aktualne vlade, ne od bodoče vlade najverjetneje ne bom imel nič.

No Od Janšateve stranke sem dobil 1000€ za kampanjo. Ampak kot sem rekel, to je del posla, oglaševanje po uradnem ceniku, ki ga je naročila agencija in ne stranka.

Lahko pa izpostavim svoje razmišljanje okoli volitev, da bomo še malo glodali.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ne razumem – zakaj dobijo nekateri, ki nikoli ne uporabljajo žaljivk, ampak argumentirano z dokazi povejo svoje mnenje, prepoved sodelovanja – kot naprimer Žogca?
Primož, tu gre le za tvojo pripadnost cerkvi in J.j.?

Zakaj dovoljuješ vsem extremistom, nacionalistom, belim…no vsem, ki so še po zakonu prepovedani vse žalitve, vse ekstremne , nacistične in še kakšne izpade?
Tudi zaradi pripadnosti J.J IN CERKVI?
S R A M O T A!

Če me pokličeš, ti z veseljem argumentirano razložim.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

TI SI VELIKO ZAMUDILA, ČE MISLIŠ, DA JE DOBILA PREPOVED ZARADI JANŠE. PAR DNI NAM JE PRI-MOŽ TUKAJ UŽALJENO RAZLAGAL, DA GA ŽOGCA NE MARA IN JO ON MORA ZATO PREGANJATI PO FORUMU IN NAPADATI. ČE NE BI BILA NA FORUMU, AMPAK V ŽIVO, BI JO VERJETNO ZAČEL TEPSTI, TAKO JE BIL AGRESIVEN. PRI-MOŽA JE OČITNO TREBA IMETI RAD. ČE GA NE MARAŠ, SE MU UTRGA, KOT SE MU JE ZARADI ŽOGCE. ŽALILA NI ŽOGCA PRI-MOŽA, PRI-MOŽ JE ŽALIL ŽOGCO. VELIKO NAS JE TO BRALO IN VEMO, DA ON LAHKO ARGUMENTIRANO RAZLOŽI SAMO TO, DA JE EN ZELO NEZREL POBALIN.

Ma dajte no, ste kot otroci, zaženši s Primožem.
Prepirate se zato, da vam ni dolgčas. Kdo pa živi Vaše življenje?

Kaj boste pa na koncu rekli: “Ja, ja…. svoj life sem preživel na Političnem čveku in dokazoval svoj prav?” Halooo. A ne bi bili malo bolj kontruktivni?

Sedaj imamo eno novo akcijo: Ponovno bomo obdarili bodoče starše. Od pomladi se verjetno spomnite tiste štorklje in “Podarimo 15.000 plenic”. Sedaj bo ponovno potekala. Lahko sodelujete v njej na več načinov:
– z zbiranjem pravih družin, ki potrebujejo paket plenic za novorojenčka
– prevozom plenic do upravičencev
– donacijo za kritje stroškov izvedbe akcije (pakiranje, dostava …)

No, a ste za?

Prosiiiiimmm.
🙂
A.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Gospod Primož, pozdravljen!

Že kar dolgo se nisem oglasila. Na tole spodnje vaše pisanje se pa moram.
Bom kar tukaj napisala, ker bolj paše semkaj, kot pa na temi: “Dvoličnost Primoža”

Ravno danes je tri leta in pol, kar sem se pojavila na MON-u, zaradi ekstremistov, kot je tale, ki je pisala v četrtem postu v temle linku:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=27&i=158659&t=158659&v=f
Kar veliko ekstremistov je tukaj, če hočeš, shajati med njimi, MORAŠ postati tudi sam ekstremist. Sicer sem se v tem času kar dobro utrdila, saj sem bila že vse nemogoče. V mojem postu z dne 26.05.2008 00:32, tukaj sem vam veliko napisala in ne mislim obširno ponavljati.

Pod 1.
Za vse niste krivi :-))). Omogočili pa ste, da lahko pišejo in trobijo …
trobimo eni in drugi. Že dolgo nazaj sem brala, kaj so prisali pred mojim prihodom in to za dve leti nazaj, pa me je minilo.
Pod 2.
Prepozno ste začeli ZAVIRATI!!! In to je to!
Čudaški ekstremisti, v tej butalski zgodbi :-))), pišete!
Ja, lahko nas tepete samo po “SENCI”, samo prepozno ste pričeli tepsti.
Tepeškanje sem občutila tudi sama.
V tejle temi: http://med.over.net/forum5/read.php?186,4057926, smo se lepo pogovarjali o nadgradnji foruma. Po prihodu ekstremista, je bilo lepega pogovora konec.
Prav zaradi njega sem pisala, kar sem, zelo z lahkoto. Naj se ve še, kaj se je dogajalo med drugo svetovno vojno, ne samo kaj se je dogajalo po II. svetovni vojni. Desničarjem to ne diši, nočejo o tem nič slišati.
Potrebno je zgodovino poznati v celoti, dejanja enih in drugih.
Kateri ekstremisti so me napadali zaradi pisanja, se pa tudi vidi v temi, bilo je eksremistov kar precej.

Sem pa tukaj edina, ko sem drugo svetovno vojno občutila na lastni koži.

Razumem vas, da vsega ne morete videti, niti prebrati.
Ne morem pa razumeti, da je tretji rod, po II. svetovni vojni tako nastrojen, saj vojne ni občutil. To nikamor ne pelje.

Letos je Trubarjevo leto, kar naprej se piše, kaj je napravil dobrega za Slovence. Ja, mnogo!!! Kateri ekstremisti so ga preganjali v času njegovega življenja, se pa tudi dobro ve!
Ves čas so ga preganjali, ker se z njimi ni strinjal.

Ljubljanski župan HRIBAR, se med drugo svetovno vojno ni strinjal z danimi pogoji, od žalosti se je zavil v zastavo in se vrgel v Ljubljanico. Kdo je sodeloval z okupatorjem, je tudi znano.

Sem živela v tistem času, krepko občutila preganjanje, tudi zapor in maltretiranje, tepež, klofutanje, to je bilo pred 64.leti.
Ja, tudi jaz sem bila nedolžni PETRIČEK, pa še mnogo je bilo takih Petričkov, ki so navedeni v temle linku: http://med.over.net/forum5/read.php?186,4378556, “Ukradeno otroštvo”.
Mnogo otrok, nedolžnih je končalo v taboriščih, zaradi domačih izdajalcev.
Vidite, Primož, to me je prizadelo in zaradi tega sem se pojavila tukaj na MON-u, koliko časa še, ne vem?
Vedno sem na strani “ZATIRANIH”, ker sem bila sama zatirana.
DOVOLJ BO ZA SEDAJ!!

No, bom prenesla tudi vaš tepež po SENCI :-).

Pod 3.
Še o kofetku :-)))
Bili so časi, ko smo se najavili za kofetek, ko prideš v leta, se to ne dogaja več, ker si včasih za kavo, včasih ne.
Greš na slepo, ne pozvoniš na hišni zvonec, ampak pokličeš po telefonu, če je čas primeren za klepet, če ni, se odpelješ.:-))
Tako sem napravila tudi ne dolgo nazaj, 14.10.2008 poklicala, imela srečo, dobila prav gospo “S”, ko sem ji obljubila, da se bom enkrat oglasila, priznam, imela sem že prav slabo vest, ker nisem obljube toliko časa izpolnila. Že dolgo ne dajem nobenih obljub, da nimam slabe vesti.
Ja, tudi vas sem videla od daleč, ko ste z brzino vstopali v poslovno. stavbo.

Čas je, da končam, začela pozno kot ponavadi. Danes je že nov dan, naj bo lep, kot je bil včerajšnji. Mogoče, bom kot ekstremistka še kaj napisala, sigurno pa ni.

Lep pozdrav!

PRABABI

No ja prababi, da te popravim, ti in tebi podobni nočete slišati kaj se je dogajalo pred, med in po drugi svetovni vojni. Vi še kar gonite svojo “resnico” in nočete sprevideti, da so komunisti že pred vojno delali svinjarije nad poštenim vernim slovenskim narodom. Kajti, če tega ne bi bilo, se ne bi dogajala “revolucija” pod krinko NOB.

mina*,
si zacvilila:-)
Si se prepoznala v prvem linku, napisanem v postu ki je bil namenjen g.Primožu in NE TEBI!
Ja, prav zaradi tebe sem se pojavila tukaj na MON-u, pred tremi leti in pol in ti, to bobro veš!
A ne?

Letos je Tubarjevo leto, malo pobrskaj po literaturi in ugotovi, kdo je Primoža Trubarja preganjal, da je moral bežati v tujino???
Preganjali so ga, kljub temu, da je veliko naredil za Slovenski narod.

TAKRAT ŠE NI BILO KOMUNISTOV, da bi preganjali PRIMOŽA TRUBARJA.
PREGANJALI SO GA NJEGOVI GOSPODJE.

Takrat, so že tisočletje rovarili drugi, tebi priljubljeni.
Kaj praviš mina*,le kdo so bili tisti, ki so ga preganjali???
Za take brihtne glave kot si ti, ni problem, da ne bi ugotovila. Ugotovi!?
Ti niso nikoli mirovali, tisočletje so zatirali ljudi, ki jim niso bili priljubljeni in pokorni. Rovarili tudi v Stari Jugi, tudi med II. svetovno vojno so se izkazali. Sem probala na lastni koži, kaj vse so počeli ti ne veš!

mina*, ti kažeš s prstom na druge, da bi sprala grehe s svojih priljublnenih prednikov.
Ne ne, ne bo ti uspelo, zgodovina piše kaj so delali eni in drugi.

Pišeš, da gonimo svojo “resnico”, ja, ti in tebi podobni pa gonite svojo “resnico”. Vidite grehe drugih, svojih pa ne! Potrebno je videti grehe enih in drugih.

POVEJ!
mina*, daj, napiši kaj so DOBREGA, ne svinjskega napravili domobranci in RKC, za NEVERNE in VERNE ljudi, ki so se uprli okupatorju??
TI, so štiri leta trpeli, se borili v NOB, da so osvoboddili Slovenijo s pomočjo zaveznikov.

KAJ SO DOBREGA TAKRAT ZA OSVOBODITEV SLOVENIJE NAREDILI DOMOBRANCI??? NAPIŠI!

Dobro si preberi drugi link, v zgornjem postu, od 14.06.2007 dalje.
Tam sem pisala o Primožu TRubarju.
O Francu Fraklju – Petru Skalarju, črnorokcu, kaj je počel v Kozlarjevi gošči, pa še mnogo drugega. ZAKAJ SEM TAM TISTO PISALA, JE TAM NAPISANO, ZA TAKE KOT SI TI IN TEBI PODOBNE!

Samo malo je manjkalo, da nisem tudi sama končala v Kozlarjevi gošči.

Beri tudi moje pisanje z dne 26.07.2007 21:21 – “živo so zakopali”. 5. maja 1944.leta sta prišla na Grič pri Trebnjem dva domobranca črnorokca ….beri dalje tam!

Si mogoče prižgala svečko žrtvam na Cviblju nad Žužemberkom, pri spomeniku padlim žrtvam ZB in ostalim žrtvam, ki so napisani na ploščah, jih je preko 1200, pa še niso vsi napisani. (nI DOLGO NAZAJ SEM TO NOVICO ČITALA.)
Spodobilo bi se! Jaz sem jo že velikokrat prižgala.

Spodnjega linka že dolgo nisem odprla, verjetno tudi ti ne! Zanimivo, dopolnjen je.
http://www.zrtve-cerkve.org, Beri in klikaj, zanimive teme so dodane, klikaj vse ob levi strani, upam, da ti bo kaj ostalo v tvoji pametni glavi??

Pojdi tudi na temo: “Ena junaška naših junakov”, tam je Partizan pripopal kar nekaj zanimivih linkov, v teh linkih je več video posnetkov, mogoče bodo za tebe zanimivi, da se razsvetljiš o dogodkih, kaj so počeli tvoji junaki.

Glede, da si se oglasila na zgornji post, ki ni bil namenjen tebi, ampak g. Primožu, je moja dolžnost, da sem ti odgovorila.

P.S.
mina*, jaz vem kaj se je dogajalo, že dolgo nazaj pred II. svetovno vojno, med vojno, tudi z dogodki po vojni sem seznanjena.
Tudi to vem, da so tvoji priljubljeni, ki so tam prek luže nakladali, nagajali 50+12 in še.

OD TEBE mina*, NE POTREBUJEM NOBENIH “POPRAVKOV”, KOT PIŠEŠ V TVOJEM POSTU.
Ti boš morala še veliko brati in se seznaniti z zgodovino, ne bo dovolj, kar ti plozajo tvoji priljubljeni.
V vednost: Če se ne bi ti oglasila, tega pisanja ne bi bilo.

mina*,

naj te spomnim še na temo: “UKRADENO OTROŠTVO”, link je tudi zgoraj, ampak naj ti bo, ga imaš tukaj, http://med.over.net/forum5/read.php?186,4378556. Beri moj post z dne 09.11.2007 19:31, tam je kar nekaj linkov, ki jih ti nerada gledaš ali čitaš, potrudi se!
Tudi ti si v tej temi kar veliko pisala.

Pa še štiri linke iz Boom-ovega posta preklikaj, glej, z dne 08.11.2007 16:40, je tuki kaj videti.

Tudi jaz sem bila en nedolžen “Petriček” in to zaradi domačih izdajalcev v II. svetovni vojni.

mina*, veš, to se ne more pozabiti. Vedi pa tudi, da mi je žal za vsakega, ki je končal svoje življeneje po nedolžnem, najsi je padel na eni ali drugi strani.

Žogica trdi, da se na Brezjah zganja politika. Prosim za natančnejše pojasnilo: kdo konkretno zganja politiko, s katerimi trditvami in kdaj? Če tega ne ve, naj zadeve ne posplošuje in uporablja horuk metode. Trditve morajo biti resnične in argumentirane. Povsem se strinjam z g. Primožem.

to ji boš pa moral napisat na njenem blogu!:)))))

Ga. Prababi, bila ste žrtev izdajalcev. Katerih izdajalcev? Veste, bilo jih je veliko, na eni in drugi strani. Razlika je le v tem, da je bilo enim (zmagovalcem) vse odpuščeno, drugim (poražencem) pa so bili naloženi še dodatni grehi, tudi tisti, ki jih niso storili. No, danes prihaja resnica na dan in je precej drugačna kot tista, ki so jo ustoličili zmagovalci.

Za prababi – Vidim da udarjate prav po komunistično in sicer: Ne potrebujem nobenih popravkov. In potem sledijo vaši ukazi: Veliko moraš še prebrati. To kar ti plozajo tvoji, to ni dovolj. Vaša navodila in ukazi so podobni ukazom nekdanjih revolucionarjev in komunističnih nasilnežev. Nekoliko se umirite, prababi, da vas ne bo razneslo!

Maks,

če si vse natančno prebral, bi moral ugotoviti, katerih izdajalcev žrtev sem bila, ker si površen ne veš!
Niti ti ni znano kdo so bili izdajalci slovenskega naroda.

Povej mi, zakaj se ne registriraš? Tak poštenjak bi se moral!

Kaj so delali izdajalci med vojno, o tem pa ti nič ne veš, pa bi MORAL!
Hahaha, nobenih dodatnih grehov jim ni bilo naloženih, so imeli svojih dovolj.

NEKAJ JE NAPISANO V TEM LE LINKU
http://med.over.net/forum5/read.php?186,4057926,
SE BOŠ KAR ZAMUDIL, JE PRECEJ POSTOV.

Temo “UKRADENO OTROŠTVO”, si preberi.
V mojem postu z dne z dne 09.11.2007 19:31, je kar precej linkov.
Odpri jih. so zanimivi.
Mučeniška Pot k svobodi, preglej vse slike od 1 do 15, mogoče se ti bo pa le kaj posvetilo, kaj so delali izdajalci.
Pa Rižarna, klikni na slovensko zastavo, da boš bral v slovenščini.

Pa še pa še je tam.

Počasi beri in zapomni si, da izdajalci niso bili angelčki, sem jih probala na lastni koži.

Makse,
veš, jaz nisem bila nikoli komunistka, s komunistko me nazivate samo taki kot si ti!

Evi,

od kje si se pa ti vzela, katera igla te je pičila, da si se spravila na mene?

Hahaha, pišeš, da udarjam po komunistično. 🙂 A res? Po komunistično?
Veš nisem bila nikoli komunistka, ali si bila mogoče ti?

Pa nobenih popravkov ne potrebuješ, ha, kako bova pa potem komentirali, najbolje bi bilo, da bi me pustila na miru, pa ne bo nobenih ukazov, kar si jih naštela TI.

Kar precej diktatorska si!

Evica, meni nihče ne diktira niti ploza, mislim s svojo glavo.

Ali izdajalcev slovenskega naroda pa ne poznaš? :-))))

Madonca, pametna pa si, prišla in z vsem si na tekočem.
Res se boš morala umiriti, da se ne boš razpočila, Ali pri spovedi si bila?
Za VELIKO NOČ, se spodobi!? Čudno, da nisi mene napodila k spovedi.:-)

Registrirala se bi pa lahko, ko si tako poštena, ne bi smela švercat tukaj po MON-u.
Tudi zate velja, da si prebereš, kar sem ponudila MAKSETU.:-))))
Sta si precej podobna.

O, kako prostaško in prozaično. Ne, s tako Prababi pa se ne želim mazati rok. Me preveč spominja na stare komunistične čase. Teh pa ne maram. Adijo!

Pisala sem podobno kot ti! Bolje bi bilo, da si ti rok ne bi mazala, ker si jih, si dobila odgovor!

MAKS, ma kaj spet bluziš??? Povej že enkrat kdo so tisti izdajalci na drugi strani. Bili so posamezniki, ki so iz ene vojske pobegnili k drugi, to je res.
Ampak, enkrat si zapomni za VEDNO!!! Kdor brani svoj dom pred okupatorjem in njihovimi podrepniki NE MORE biti izdajalec! Kaj ti res tako malo nese.
PRav pomilovanja vredno pa je gledat določene osebke, ki so se borili proti svojemu ljudstvu in se počutijo danes zmagovalce???

Zakaj so se imenovali vaški stražarji? Koga so branili in pred kom? Kdo jih je prisilil, da so se oborožili? Koliko umorov je bilo samo do konca leta 1941, ko še niso bili vaški stražarji organizirani in se niso nikomur upirali? Kaj mislite, zakaj so jih komunisti v partizanski vojski prisilili, da so postali protirevolucionarji? To je tista tema, ki ji pravimo ZAMOLČANA. In prav taki zamolčani temi bi morali posvetiti največ pozornosti. Vse ostalo poznamo, saj smo se o zgodovini zmagovalcev učili že od vrtca naprej. Torej, kje ste raziskovalci zamolčane preteklosti?! Ne verjamem, da si upate na površje. Verjetno boste ponavljali stare že tisočkrat prežvečene zgodbe, ki bodo z obsodbo komunizma izginile za vedno. Zadnje čase pa se branite tako, da na vptašanja ne odgovarjate, ampak postavljate kontra vprašanja. Sramota!

Maks-zbudi se že enkrat!!! Stalno postavljaš neka bolna brezvezna vprašanja, ki so že zelooooooo dolgo znana in jasna! Enkrat ti svojo trditev utemelji in ne da stalno samo prestavljaš na ramena drugih. Jeza in bes ti zelo škodujeta in ne boš dobil vojne proti vsem.
Koliko umorov je bilo do leta 1941??? Če misliš na zločine ki so jih storili tujci kot okupatorji in seveda njihovi podrepniki je odgovor jasen: VELIKO!!! In upor proti temu sigurno ni nobena revolucija.
Kaj je zamolčano in kaj ne je obširna zadeva. Če misliš na sprenevedanje in obračanje zgodovine ki se tebi tako prileže….. Razmisli o tem!
Kar se učimo o zgodovini je tako po celem svetu in ne samo pri nas.
To niso prežvečene zgodbe, to je tista prava resnica ki nikakor ne gre v tvojo glavo.
Odgovoril sem ti na veliko tvojih vprašanj! Ti nisi odgovoril še niti na eno vprašanje, niti na svoje. Zato v tvoje dobro in za lažjo dosego tako željene sprave, prosim, v imenu vseh razumnih odgovori na naslednje. V prvi vrstici si napisal: “Zakaj so se imenovali vaški stražarji? Koga so branili in pred kom?” Koga bi lahko branili izdajalci SVOJEGA NARODA??? Še sebe niso mogli in so se na veliko pobijali med seboj in vse kar je bilo okrog njih!
Po tvoji razlagi so bili vaški stražarji osebki, ki naj bi skrbeli za javni red in mir na svojem območju???
Sedaj pa povej, koliko povojnih pobojev so ti tako opevani vaški stražarji preperečili in če niso nobenega, zakaj ne in zakaj niso to preprečili v celoti, če so bili res kaj od vojske oziroma kot ti trdiš “vaških stražarjev????

A bi bilo možno, da forumaši vsaj to temo ne smetite/mo?????

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

WildWind- ja ja res je čas da nehate smetit!!! To velja za vse forume in ne samo za tega!!!

Udeleženci foruma! Primož je napisal, naj bo forum razprava. To je za razgledane ljudi razumljivo, za druge je forum odskočna deska za nečedne in utrujajoče igrice. Težko je verjeti, da velik del Slovencev tranzicijske levice odklanja kulturni dialog in se raje poslužuje norčave in žaljive metode komuniciranja. Že zaradi naše majhnosti bi morali biti bolj enotni, zato predlagam, da opustite prakso, ki nas razdvaja, ločuje, žali in dela sovražne. Hvala!

Svetnik! Ukaz, naj se zbudim je otročji. Moja vprašanja so lahko napačna, nikakor pa ne bolna in brezvezna. Tudi jeze in besa ni opaziti v mojih besedilih. Prav tako bi želel izvedeti, kje se sprenevedam in obračam zgodovino. Navedba, da resnica ne gre v mojo glavo je nedostojna in žaljiva. Operirati z besedo “izdajalci” kar tako počez, je še kako neetično in krivično.
Torej, namesto poštenih odgovorov na moja vprašanja, spet cela serija žaljivk, podtikanj in izmišljenih obrekovanj. Seveda s takim sogovornikom v prihodnje ne mislim sodelovati. Predvidevam, da boste s tovrstno prakso nadaljevali, zato dialog z vami zaključujem. Mislim, da forum vendarle premore nekaj kulturnejših sogovornikov, s katerimi sem voljan nadaljevati razprave.


Na kateri žulj sem pa tebi stopila in na katerem forumu????
never mind…me niti ne zanima……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

New Report

Close