Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek OBVESTILO VSEM UDELEŽENCEM POLITIČNEGA ČVEKA

OBVESTILO VSEM UDELEŽENCEM POLITIČNEGA ČVEKA

o kulturi dialoga, na tem forumu pa res ne bi!!!

kaj ima s tem forumom skupnega levica, hmmm ravno toliko kot desnica, nič več in nič manj!!!!

čudno kako vas moti, ko se nekdo ne strinja z vašimi pogledi, medtem ko se po vašem *nasprotniku* mlati iz vseh topov, a takrat pa ni važna kultura dialoga, al kako????

o razdvajanju pa tudi ne bi, sicer pa a ne živimo v demokraciji v kateri so različna stališča dobrodošla!!!(čudno iz enoumja smo ušli pred 20 leti!!!)

torej najprej bo potrebno zrno spora poiskati pri sebi!!!!:)

Šolski primer za destruktivno kritiko. Nobena od trditev ne drži, saj ni z ničemer utemeljena. Natančno take odgovore sem pričakoval in jih tudi napovedal. Torej, pod soncem nič novega!

joj ive, prosim nehaj!!!

skrivaš se pod mijontimi nicki, a hkrati imaš v svojem naslovu svoj elektronski naslov, čemu, če želiš kulturno razpravljati, daj mi prosim razloži samo to!!!

pod nickom Maks pišeš dokaj kulturno, pod drugimi napadaš kot najbolj krvoločna zver, ni kaj večpastna osebnost in to ti ta forum dovoljuje, kar je zame popolnoma nesprejemljivo!!!!najbolj smešno, vse to pa očitaš tistim, ki se s teboj ne strinjajo!!! res kultura na višku!!!

Spet ukaz naj neham. Zakaj pa? Spet smo tam, kjer smo nekoč že bili: Ne smeš misliti s svojo glavo, ne smeš imeti pripomb, ne smeš se po svoje opredeljevati, ne smeš nastopati s svojimi mnenji; smeš le pritrjevati, kimati z glavo, če komu ni prav, moraš nehati in podobno. Prav to je tisti problem, za katerega sem bil prepričan, da smo ga z osamosvojitvijo in demokratizacijo končno odrinili na smetišče. Mislil sem, da smo vendarle zajadrali v nove čase z normalnejšimi medsebojnimi odnosi. No, žal temu ni tako. Kaže, da je potrebno na čas sprave in normalnega medsebojnega sožitja še počakati.

začni s sožitjem, pa ti bodo drugi sledili!!!kaj čakaš!!????

pa še tole, kje vidiš ukaz, prosila sem te, kar je velika razlika in nehaj se sprenavedati, ker si že otročji!!!!

Ninej,

da sta “Evi” in “Maks” ena oseba, sem tudi jaz že ugotovila.

Žal, po tistem, ko sem že odgovorila.

Poštenjaki, pa taki. 🙂 Prebrisanec, se je ujel v past. 🙂

Prav zaradi takih pokvarjencev, se vračam!

Ti se tud vzdrži neprimernih komentarjev!!!!!!!!

Ti se tud vzdrži neprimernih komentarjev!!!!!!!![/quote]

kaj je pa kle neprimernega????:)

Ninej,

da sta “Evi” in “Maks” ena oseba, sem tudi jaz že ugotovila.

Žal, po tistem, ko sem že odgovorila.

Poštenjaki, pa taki. 🙂 Prebrisanec, se je ujel v past. 🙂

Prav zaradi takih pokvarjencev, se vračam![/quote]

PRABABI, eh ko bi bil samo IVE pa Maks, ampak je v širši množini, mevža pač!!!:)

Mevža?

Pa kdo si ti, da tako vehementno opletaš?

Gospod se je (namenoma al ga pa mal leta jebejo) podpisal.
Nekateri pač vemo kdo je – dolgoletni pisec pisem bralcev v različne cajtge (tega ti itak ne veš, ker lady ni med njimi) pa tudi pisec parih knjig.

In temu bo eno tako brezvezno anonimno lapalo s forumov kot si ti, reklo mevža?

hehehe, zame je in bo, dokler ne bo pisal pod enim nickom, če bi bil njegov namen dober, potem ni razloga za menjave, hahaha hkrati pa pozablja da ima v vsakem naslovu svoj elektronski naslov!!!!

ampak čudno, da pod drugimi nicki, ga pa leta tako zelo ne J***, ampak zna kar dobro opletati z jezikom!!!
———————————————————————
Re: huda fojba
Napisal: Evi
Datum: 11.04.2009 09:47

Dadej, pusti žensko pri miru. če je indoktrinirana je to njena stvar. Saj tudi moški klatite neumnosti.

Re: Zakaj je partija skrivala poboje?
Napisal: F3
Datum: 14.04.2009 19:45

Pričakovala sem resne odgovore pa vidim samo pobalinsko spakovanje.

in podpora samemu sebi:

Re: Janša: Okupacija je bila podlaga vsega zla
Napisal: Evi
Datum: 13.04.2009 07:49

Podpiram pisca pod oznako 26x in tudi jaz sprašujem člana partijskega podmladka megaboy, naj napiše en sam naslov belogardističnega medija, ki je izšel leta 1941! In nenazadnje tudi jaz čakam na odgovor na Maksovo vprašanje.
————————————————————————
pa še Dolfe, pa še pa še!!!!:))))

pa ne rečem dvakrat da je tudi ta post njegov-tvoj, potrebuje_Š očitno pomoč!!!!:)))

hahaha, zaradi mene je lahko sam predsednik države, ali pa največji teleban v tej državi, pravila so za vse enaka, in njegovo pisanje na tem forumu je že zdavnaj izgubilo ves smisel, sploh ko preberam njegovo vsiljevanje svojega pogleda na kolaboracijo!!!!ter naknadno podporo samemu sebi, za kozlat!!!

ja in zame je mevža, pa ne samo on vsi tuisti ki se ne upate pisati pod enim samim nickom, kod da se vas ne da izslediti, ali pa vas je sram tega kar pišete!!!!:)))))

na evo pa še tole:
——————————————————————–
Napisal: Maks
Datum: 12.04.2009 12:56

Ga. Prababi, bila ste žrtev izdajalcev. Katerih izdajalcev? Veste, bilo jih je veliko, na eni in drugi strani. Razlika je le v tem, da je bilo enim (zmagovalcem) vse odpuščeno, drugim (poražencem) pa so bili naloženi še dodatni grehi, tudi tisti, ki jih niso storili. No, danes prihaja resnica na dan in je precej drugačna kot tista, ki so jo ustoličili zmagovalci.

HITRA POMOČ SAMEMU SEBI: hahaha zelo resno res!!!:))))

Napisal: Evi
Datum: 12.04.2009 13:05

Za prababi – Vidim da udarjate prav po komunistično in sicer: Ne potrebujem nobenih popravkov. In potem sledijo vaši ukazi: Veliko moraš še prebrati. To kar ti plozajo tvoji, to ni dovolj. Vaša navodila in ukazi so podobni ukazom nekdanjih revolucionarjev in komunističnih nasilnežev. Nekoliko se umirite, prababi, da vas ne bo razneslo!
—————————————————————–

ja bravo res, za tako imenitnega strokobvnjaka, pisca itd., hahaha , veš da!!!!

Ja, se mi je kar zdelo, kaj se skriva pod takšnimi nicki. E moj Ive, poznamo te že dolgo in DOBRO VEMO kam pes taco moli!!!
Vsi tisti, ki uporabljate oziroma se skrivate pod tujimi nicki, hkrati pa VSAK dan tečete k spovedi pomislite, kako malo vam je treba, da brez najmanjšega obotavljanja človeka likvidirate v vseh pogledih???? Vpršajte se, kakšna je vaša poštenost???
V kratkem času je bilo napisanih vsaj 15 odgovorov, pod imenom “SVETNIK” Ime je bilo ukradeno in zanimivo velika večina je bila namenjena NINEJ??? Ali se jo tako bojite? Mislim da ne! Veliko večja verjetnost je, da ste v svojih trditvah in zlasti pri razumevanju vaše “demokracije” pogrnili na celi črti!!! Zato razni WW, Maksi, Iveti in podobni izprašajte vašo vest! Zelo vam bo koristilo. Nekateri kričite naj se registriram. Da, vem tudi za to a se ne bom, ker še vedno zaupam in predvsem stavim na POŠTENJE, kar pa nekaterim od vas, ki se boste sami prepoznali ZELO PRIMANJKUJE!

Ninej, tebi pa se opravičujem ker večina žaljivih in nedemokratičnih izjav namenjenih tebi ni prišlo iz moje strani. Žal s takšno demokracijo smo prišli kamor smo in s tako nerazgledanimi ljudmi res ne mislim se niti pogovarjat nit izgubljat časa in se poslavljam.

Vsem dobro mislečim in poštenim pa srečno!

No SVETNIK…ker me že omenjaš…moja vest je čista (mal mi laska, da si me prvo omenil;)))))))ampak kadarkoli, kjerkoli, lahko pokličete gospoda velikega (Primoža), pa naj pove, če sem kdaj izkoriščala možnost anonimnih nickov:))))))))…..pričakujem odgovor odgovornih na tole temo…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Če bi moral jaz vedno ugotavljati, kdo ima dva in kdo enega in kdo več nickov, potem bi lahko samo to delal.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

ja kle se pa strinjam Primož, v zadnjem času in poplavi novih izvirnih nickov, bi res lahko delal samo to!!!:))))))))))

Res se poslavljam, adijo!

Svetnik! Res je z vami težko voditi korekten dialog (ste mojster spreobračanja in na silo uveljavljate svoje videnje), toda včasih se vam utrne dobra misel, ki je vredna pozornosti. Svojo lastno misel pa kar sami neusmiljeno pregazite, ker sogovorniku ne dovolite razčlembe in še manj oblikovati stališča. Tovrsten slog je sicer še živ, vendar nima nikakršne prihodnosti.

Maks kot sem že napovedal se poslavljam in ne bom več pisal na forumu. Ne vem zakaj me omenjaš, če se pa poslavljam. Jaz nimam nikakršnih vrednot pa tudi apliciram na vse, da se poboljšate. Adijo!

Ne ni potrebno, da vam izkočijo oči, ne bom več sodeloval. Vendar od zadnjega mojega javljanja je se nadaljuje stara zgodba in se nekateri še vedno pojavljate pod tujm imenom (SVETNIK) . Če pišete, pišite v svojem kontekstu in ne za drugega! Ko boste naslednjič spet tekli v cerkev, pomislite na vaša dejanja. Vsi, no ja skoraj vsi smo tu anonimni a lepo je če poznaš in se držiš določenih pravil.
WildWind – praviš da ti to laska? Ja saj to sami vemo. Nemogoče se je pogovarjat s človekom, ki mu pokvarjenost, laži, nepoštenost in vsa grda dejanja pomenijo več kot poštenost in tudi prijaznost. To si pokazala. In res je, nisi edina.
MAKS, ko ti nekdo zlahka pokaže kakšne neumnosti blebetaš in nimaš več kam je njegova diskreditacija in obtoževanje, da se sam pogazi zelo plehka zadeva. Ti to veš in sam dobro poznaš. V tem si prvak, daleč pred vsemi. Če pa nekdo piše v časopis pisma bralcev, pa ne bomo zaradi tega obnemeli in postali nepokretni. Daleč od tega.
In ko te nepoznana oseba prosi za kozarec vode, vode iz vodnjaka in ne kaj drugega kar moraš kupiti ga ti lepo pošlješ k sosedu, ker je njihova boljša in jo pri tebi ne dobi. Ive, pa ne da si že tako senilen, da si to pozabil. Nemogoče, to se ne da pozabit.
Sedaj pa res KONEC!!! In za konec samo še to (za WW, MAKS, EVI IN OSTALI) O BOG OPROSTI JIM, SAJ NE VEDO KAJ DELAJO!”

Lep pozdrav v upanju, da vas bo PAMET kdaj srečala!

Med 2. sv. vojno so četniki igrali zelo podlo in umazano (dvojno) vlogo. Ne samo na področju Srbije, Bosne in še južneje, temveč tudi v Sloveniji. Vse bolj opažam, da imajo četniki tudi na tem forumu nekaj simpatizerjev, ki jih v dvojnih in podlih vlogah radi posnemajo.

Najbolj podlo vlogo so itak igrali komunisti.
Rezultati tega so še danes vidni, tako da se brez veze spotikaš ob ostale.

V praksi tule ni zagovornikov četnikov, domobrancev, fašistov, nacistov itd.

Ste samo zagovorniki komunistov in smo vsi ostali. Ko boš to poštekal, ti najbrž ne bo lažje, bolj jasno pa gotovo.

Rezultati so vidni. Danes je Slovenija samostojna in večina Slovencev je od osvoboditve do danes prišla zelo dobro skozi. Še posebej genercije, ki so bile rojene po vojni. In to je tisto, kar zagovarjamo, ne pa komunisti.

Glede:

na podlagi česa si tako prerpičan?

Boom, namesto širjenja komunističnega idiotizma, bi se bilo dobro opreti na zgodovinska dejstva, ne pa filozofirati kdo je komu naklonjen. Jaz nisem naklonjen nikomur, ker ideologije samo izrabljajo množice in razbijajo enotnost naroda. V teži lopovstva ideologi prekašajo eden drugega. Kar se pa tiče četnikov, so se uprli okupatorju že prvi dan vojne torej ob napadu na Jugoslavijo. Niso čakali ne 27. aprila, ne 22. junija 1941. Torej so opravili svojo državljansko dolžnost. Njih ni zanimala revolucija, ampak obramba države od prvega dne napada dalje. V tem kritičnem času so komunisti veselo kolaborirali z nacisti do 22. junija 1941, ko jih je Dolfek brcnil v jajca. Kako dobro je Slovenija do danes napredovala, pa človek z zdravim razumom takoj opazi. Uspeh tajkunov, odpuščeni delavci, izropano gospodarstvo, pravosodje ne funkcionira, nezačrtana državna meja in še in še. To so posledice novodobne politične golazni, katera bi morala biti že pred rojstvom likvidirana. Takšna ji po Boom-ovih trditvah uspešna Slovenija (pa brez krivde četnikov).

Tudi slovenski četniki so prikrito sodelovali z Italijani in pozneje tudi z Nemci. Znan je primer lažnega »štajerskega bataljona«, ki se je izdajal za partizansko enoto, da bi pozneje njegovi pripadniki prešli v MVAC oz. v Legijo smrti. Narednik Melaher je celo sklenil pisni dogovor o sodelovanju z Nemci. Janez Marn – Črtomir Mrak je kot poveljnik 1. bataljona Mirnskega partizanskega odreda edini s celo enoto prestopil na četniško stran.

http://sl.wikipedia.org/wiki/Slovenski_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Detniki

da ne bodo krivi samo komunisti!!!

ja se pa strinjam, da je večina slovencev živela bolje v prejšnjem sistemu, torej ko so nas vodili t.i. komunisti!!!!

New Report

Close