Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek OBVESTILO VSEM UDELEŽENCEM POLITIČNEGA ČVEKA

OBVESTILO VSEM UDELEŽENCEM POLITIČNEGA ČVEKA

G. Primož,
dober večer!

Nisem še končala, so bili dnevi spomina in še so! Danes je Gospodov dan, počitek.
Samo za Vas pišem, ker vem, da nimate časa, ne bom klicala, ne na mail pisala!
Upam, da si boste v presledkih le vzeli čas!? In prebrali! Tudi pogledali skrivače IP-ejev.
In post z dne 16.05.10 19:23, moj odgovor “Orinoku”, žalostno, ampak, tudi taki morajo živeti,

kdo se bo izgubil onkraj, kot piše “kopl”, bo odločila “MATI Narava”, za vsakega odloči!

Dan, 26. avgust 1944 , je nepozaben dan, mnogi, ko smo še živi, se spominjamo tistega dne in tudi naslednjih dni, nikoli nam ne bodo šli iz pred oči. Slikajo se nam prizori že 66 let, tistega groznega dneva, groznega razdejanja, ob letalskega napadu na BOROVNIŠKI VIADUKT, mnogo je bilo mrtvih. Srečo smo imeli tisti, ko smo bili odsotni zaradi opravil na polju, v senožeti pri spravilu krme za živino in odsotni zaradi službe. Bili smo ponovno rojeni, žal, zelo žalostni.
Ko smo se vrnili domov, je bil grozen pogled na razdejan dom in mrtve ljudi, tudi otroci so bili med njimi, saj je bil čas počitnic. To lahko razume samo tisti, ko je te grozote doživel in videl.
Gospodar, kjer sem služila je bil ob vse, tudi otroci so bili mrtvi. Odselili smo se v sosednjo vas in tam dočakali svoboditev, v mesecu maju 1945.
Letalskih napadov ni bilo konec, trajalo je, v decembru je bil VIADUKT, končno neuporaben.
Več boste lahko prebrali v linku, ko sem ga napisala v spomin na žrtve: “Preserski proces”.
Tam boste lahko brali kakšno sočutje imajo nekateri na nedolžne žrtve v letih 1941 – 1945.
In prav ti, se “kopl-“jejo po meni tudi v tisti temi. Vsako temo, ko je bila napisana v spomin žrtvam, so zasmetili!!!
http://med.over.net/forum5/read.php?186,6155953, link je aktiven v drugem postu, na koncu!
pa še:
http://med.over.net/forum5/read.php?186,6376185

G. Primož,
vse je napisano v drugem linku, napisal:kopl 25.08.10 ob 23:37,
ampak, bom še prepisala, naj se vidi, kaj so zmožni tile brezmadežniki.
po mnenju kopl-ja in kopl-jcah in njim sličnega mišljenja sem:……

“PRABABI

To si ti stara coprnica, ki si ne zaslužiš niti tople vode.
Ljudem lažeš, preklinjaš, ne spoštuješ Boga. Sram te naj bo stara pra…..
Komunistom si vedno pokleknila, lasten narod si izdajala…..
Škoda, da te ni Hitler poslal na “lepše!!!!!!!!

Ti izdajalka, komunistka, perverznica, bogokletnica nam boš solila pamet´ Soli jo svojim
partizanskim vnukom, ki jih maltretiraš, lažeš o NOB ….. Si sprevržena do konca.
Zgubi se v onkraj nebodigatreba, lažnivka sprevržena. Imamo te polno skledo. Podpihuješ sovraaštvo, mršššššš lajdra!!!!!!!!
———————————————————
G. Primož,
se kaj takega lahko piše tukaj na MON-u?
Primož, zaradi ekstremistov sem se pojavila tukaj, dobro veste!
Otrok, vnukov in pravnukov ne učim sovraštva. Ne, to je velika laž! Tega me starši niso učili!
Kljub temu, da so bili ob vse in internirani. Dejali so, da otroci niso krivi za dejanja staršev in tega smo se držali!
Vidi pa se, da so starši poražencev v WWII učili sovraštva!

Primož,
Imate razne strokovnjake, kaj če poiskali “sprevrženim ekstremistom”pomoč!???
Z ekstremistom Ste jih že Vi imenovali.

Nič od tega kar pišejo razni kopl-i, NE DRŽI!
Vi, Primož dobro veste! Linke, ko sem jih pripenjala, so iz časopisov in DRŽIJO!
Bolijo, bolijo pa jih! Zato se kopljejo po meni!
Tudi kar sem prepisovala iz raznih knjig DRŽI NI LAŽ!

G. Primož!
Pa še to:
V temi pod št. 186,6213193, ste zapisali 09.05.10 09:21, med drugim tudi:
“”Ok, razumem enkrat ali drakrat, nonstop to delat pa ne.
In sedaj bomo poiskali kdo to počne.””

“frančišek je 09.05.10 ob 11:54 napisal:
“”Jaz sem to napisal, pa kaj!? ………………………………..””
frančišek se lahko dela norca iz: Vas, Primož in z vsemi, ko mu nismo po godu in tudi iz AVSENIKOVE JUHCE!
Piše z večimi nikci! In Vi, Primož mu to dovolite!

Tema, št. 186,6225767, Prosim če nehate, napisal:
Primož, 16.05.10 19:19 ………..
frančišek zopet pisal z nikcem: PRABABI. , s piko ………

Primož, 15.05.10 09:42, “Tebi pa bom prepovedal dostop, če si ne izbereš drugega nikca.”

Primož,
štiri mesece je že minilo in “frančišek” še vedno uporablja nikc, PRABABI. s piko!
Zanima me tudi, zakaj “frančišek”iz spletne strani SZ, ne prenaša pisanje s svojih registriranim nikcem, zakaj uporablja nikc, “PRABABI. s piko”???????? :-))
“frančišek”, lahko počne kar hoče! A ne, Primož!? Le zakaj!?
“frančišek” si je privoščil tudi z nikcem PRABABI. s piko, prenos besedila, ko ni pomemben, iz “Zasebnega sporočila” prijateljice, pa ne iz ZS iz MON-a, od drugje!
Primož, Vi, kot mojster te stroke, kako se lahko pride do skritega podatka??? Kako se to stori?
Nisem šahovski mojster, kljub temu sem razvozljala kar nekaj potez in jih še dodajam ….

Dost je za danes, pa še drugič, je še veliko skritega med vrsticami, Ja, še dobro vidim.
Mogoče bo dobil še kdo odgovor? Ne dolgo nazaj sem gledala film od “Hudobivnikove Mete”, to me je tudi spomnilo še na nekaj.
Lahko noč!
L.P. PRABABI, s SRČKOM, rdečim 🙂

Boš zdaj lažje spala?

opozicija,
spodobi se, da ti odgovorim! Hahaha, jaz vedno dobro spim! Nekateri tvoji kolegi/ce iz opozicije pa ne!

Sem prebirala in ugotovila, da prav ti, slabo spiš! :-)Delaš v turnusu, si na dežurstvu?
Odprl si temo:
“Delo aktualne vlade” 06.06.10, ob03.06,
– kako ocenjujete delo aktualne vlade,
– menim, da slabo in prepočasi.
Moderatorja si prosil, 06.06.10, ob 07:26, če da to temo med – Pripeto, uslišan si bil.:-)
Še je pripeta tema in vidni rezultati.
Iz zgoraj navedenih podatkov se vidi, da imaš slabo spanje.:-)
Z aktualno vlado imaš veliko dela. 🙂 Jaz nisem glasovala, moje IP številke ni!
Videla tudi kdo je bil najbolj priden! :-))))
Sem pa videla en nikc, ko me je spomnil, mogoče ti bo “point” pomagal pri nespečnosti? Meni je bilo ponujeno vodenje, prepustim tebi, se boš lahko otresel nespečnosti, če boš imel dobre sodelujoče v odajah, ki bodo na sporedu v nočnih urah od 23:00 – 06:00, poveži se nikcem “point”! Evo link:
http://med.over.net/forum5/read.php?186,6291422, glej post od “point” 16.06.10, ob 20:22, pa naroči “point-u”, da jaz ne potrebujem nič, 🙂 naj skrbi za sebe!

Tudi tukaj v anketi je ocenjeval aktualno vlado.
Hahaha, imate pa dela z menoj!:-)))) Raje se obrnite k sebi, ste zelo potrebni!
Ali ti “opozicija” zastopaš kar vse, si v vseh opoz. strankah?

Sem prebrala tudi tvoje pisanje z dne 29.08.10 ob 22:35, v temi KOZLARJEVA GOŠČA, pišeš: “”V Sloveniji je hujskaštvo, laganje, podtikanje, in sprenevedanje očitno postalo nacionalna folkrora?”” Kdo laže in hujska, je znano! Prav zaradi takih sem se znašla na MON-u in sem še tukaj!

Pozabil si napisati še, kaj je napisal “kopl” v njegovem pisanju 25.08.10 ob 23:37, ko je bilo namenjeno meni, PRABABI. Lepo se znate izražati desničarji pod raznimi nikci!
Vsak si lahko prebere tukaj zgoraj v mojem postu zgoraj, z dne 26.08.10, ob 20:57 in tudi 29.08.10, ob 20:50, pa tudi v temi “KOZLARJEVA GOŠČA”!

P.s.
Ker se nisi vzdržal, si dobil odgovor!

Nekateri že prav konstantno vidijo bele miši :))))))))))))))))))))))))


———————————–
frančišek,
ti vidiš miši , če pogledaš v Dnevnikov objektiv, 28.08.10, pa boš videl naslov, da leti po zraku še:
“Zarota slonov, ki letijo po zraku.” :-))))))))))))))

P.s.
frančišek,
sem ti že napisala, da je škoda, da nisi ženska, ker se tako rad šemiš v PRABABI. s piko. :-)

Uživaj! :-))))))))))))))))))))

Opa, borka za kumrovško doktrino je v svojem elementu …
Zdaj vem, kako ste včasih ovadili ljudi na OZNI

Večizmensko delo.

Primož, zakaj nisi odgovoril PRABABI? Ali si redna uporabnica foruma niti odgovora ne zasluži? Lepo in prav bi bilo, da bi vsaj komentiral njeno pisanje.

Gnusi se mi, kako se nekateri s tega PČ spravljajo nanjo. Kakšna pa je njihova kultura, je razvidno iz njihovega izražanja, ki je, mimogrede, čisti sovražni govor!

Večizmensko delo.[/quote]
—————————
opozicija,
hahaha,“večizmensko delo”, za računačnikom!?
Za tekočim trakom v proizvodnji, zagotovo NE! :-))))


—————————————–

To je Primožev kotiček. Ker ga nočem motiti, sem mu tukaj napisala. Opisala, kako kulturni so tukaj nekateri, ko bi resnično morali biti kulturni!
Primož prebere, kadar ima čas. Mogoče je že prebral?????
Odgovarja, pa itak ne! Nima časa! hja, sovražni govor, JE PA RES! ZGLEDA, DA NEKATERI TUKAJ LAHKO SOVRAŽNO POBESNIJO! ŽAL, BREZ SANKCIJ!

Toliko o kulturi. Prvo pometi pred svojim pragom ….

Toliko o kulturi. Prvo pometi pred svojim pragom …. [/quote]

——————————————————————–

opozicija!

Kaj te v zgoraj citiranih sporočilih moti???

Pa menda ne strojepisna napaka, “č”, moral bi biti “l”.
Take napake, delajo mnogi, ampak, popravljate jih samo meni! Jaz tega ne bi smela napraviti!
Tega sem že vajena, od tebi podobnih kulturnikov!

Vaše nekulturno pisanje briše PRIMOŽ ali moderator???
Sem ugotovila, da je ” nekulturno” pisanje, (po tvoje?) kulturnega “kopl”, zbrisano,
v temi, “KOZLARJEVA GOŠČA”, kjer je bilo napisano!

Zgoraj,
v mojem pisanju namenjeno PRIMOŽU, z dne 26.08.10 ob 20:57 in
29.08.10 ob 20:50 je pa še napisano od nikca “kopl”, kulturno pisanje!
Prav zato sem napisala, da se vidi koliko ste nekateri kulturni v pisanju!

Toliko o kulturi v tvoji pripombi, da naj pometam pred svojim pragom.

G. PRIMOŽ,
pozdravljen!

Ugotovila sem, da je v temi “KOZLARJEVA GOŠČA” zbrisano pisanje od nikca kopl, z dne 25.08.10 ob 23:37 in tudi moj odgovor, ko sem ga mu napisala 26.08.10 ob 00:40.

Zakaj se ne sme videti njegovo izvirno nekulturno pisanje?
Naj se vidi njegova neprimerna kultura!

Vas, Primož, sem pa samo obvestila, kaj je napisal kopl, da boste prebrali, ko boste imeli čas!

Jaz njim samo vračam, primerno njihovem pisanju.

Lahko noč!

To, kar mi očitaš.


———————————–
frančišek,
ti vidiš miši , če pogledaš v Dnevnikov objektiv, 28.08.10, pa boš videl naslov, da leti po zraku še:
“Zarota slonov, ki letijo po zraku.” :-))))))))))))))

P.s.
frančišek,
sem ti že napisala, da je škoda, da nisi ženska, ker se tako rad šemiš v PRABABI. s piko. :-)

Uživaj! :-))))))))))))))))))))[/quote]

Ka je bica a maš težave sama s sabo!??? Dej se malo skuliri pol se pa javi in povej ka te muči. Če maš težave sama s seboj imajo kar nekaj ustanov, ki ti lahko pomagajo;)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

hahaha, najbrž so te ustanove premalo pomagale našemu frančišku, saj še vedno in povsod vidi lubeničarje pa ovce in rdeče knjižice!!!:))))))))))))))))))

Ampak to je pa resnica! Videl sem že ogromno ljudi, ampak tako zblojenega kot je ta Frančišek pa še ne! To je res ekstrem v negativnem smislu, pa še burtast povrhu! Seveda pa ima še kar nekaj imen, ni to edino!

13.09.10 21:39 od DOHTAR
13.09.10 21:42 od GENIJ
13.09.10 21:45 od ŽUPNIK
13.09.10 21:49 od Aco

Pozabil si na vzdevke: MEŽNAR, otan, KOKO, BRANI-MIR, RESNICA JE TAKŠNA! ………

Verjetno se ti ne da toliko pisat oz. lagati?! :))

“”Verjetno se ti ne da toliko pisat oz. lagati?! :)) “”
Kot prvo NISI zadel imen in so to različne osebe. Si se zlagal!!!
In čisto na koncu! TO TEBE PRAV NIČ NE BRIGA!!!!

Ko mački ( mežnar, genij, dohtar župnik,….itd do onemoglosti;) ) stopiš na rep, zacvili:))))))

in prav to počneš sedaj ti…kaj si že župnik, al pogrebnik al….ma sej je vseeno….beseda lubeničar zamenja vse te nazive 😉

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

To, kar mi očitaš.[/quote]


——————————————————-

“opozicija”!
Draga opozicija,
Bova šla od začetka, od tam dalje, kjer si se spotaknil ob moje pisanje, ko je bilo namenjeno PRIMOŽU.
Moje pisanje z dne 26.08.10 ob 20:57 in 29.08.10 ob 20:50, “zgoraj”, te je motilo, ni te pa motilo nekulturno pisanje gospoda z nikcem “kopl”, ko se je tako nesramno izražal napram meni!?

Glej pod:
1. – “Boš zdaj lažje spala?” S tem tvojim pisanjem, si pritrdil “kopl”-u
Draga opozicija,
jaz dobro spim, nekaj ur spanja imam zadost! To sem že večkrat napisala in sem še tebi osebno! To velja tudi za tiste, ko letajo s Kleka!

2. – “Večizmensko delo.” V mnogih poklicih delajo večizmensko! Tudi ti lahko, vsaj po času pisanja se vidi tako!
Ampak ti, zagotovo ne delaš za tekočim trakom, Za tekočim trakom delavci nimajo časa, “agitirat” za svojo stranko. 🙂 V tvojem primeru za opozicijo! Mnogokrat prav iz SDS-a limaš njihove novice!
3. – Še o kulturi in pometanju pred svojim pragom … Pod to točko, se tudi spominjam, da nisi pisal prav lepo, kar sprehodi se in pometaj “prvo pred svojim pragom”
– Se spominjam, da te je motil tudi AS.
– Z ANKETO dela vlade si imel veliko dela, pa razne grafikone si lepil, itd, itd.:-)
Zapisal si tudi, nekako tako: “Apeliram na odgovorne, ki skrbijo za ta forum, da takšne provokatorje opozorijo in v primeru nadaljnih provokacij odstranijo s foruma. Ta tvoja grožnja se je nanašala na osebo, ko ne misli tako kot ti!
Take grožnje sem dobivala že večkrat tudi jaz! Pa nisem pisala tako sovražno nesramno kot je pisal “kopl”

opozicija,
bodi do vseh ovčic enako dosleden! Do tistih, ko so postrojene na desni ali levi strani v tukajšnji štalci! Primoževi! :-)

Še bi lahko, pa pridem prepozno tukaj. Tole moje čvekanje ni moja prvorazredna obveznost, niti nimam nobenih želja, da bi se povspela na vladanje! Nekateri, pač ne morete počakati, da minejo štiri lela. Saj bo, bo, čas zelo hiti.:-)


———————————–
frančišek,
ti vidiš miši , če pogledaš v Dnevnikov objektiv, 28.08.10, pa boš videl naslov, da leti po zraku še:
“Zarota slonov, ki letijo po zraku.” :-))))))))))))))

P.s.
frančišek,
sem ti že napisala, da je škoda, da nisi ženska, ker se tako rad šemiš v PRABABI. s piko. :-)

Uživaj! :-))))))))))))))))))))[/quote]

Ka je bica a maš težave sama s sabo!??? Dej se malo skuliri pol se pa javi in povej ka te muči. Če maš težave sama s seboj imajo kar nekaj ustanov, ki ti lahko pomagajo;)[/quote]

Naklada, da zadosti Kumrovško-Murglskim zahtevam :))

Ka je bica a maš težave sama s sabo!??? Dej se malo skuliri pol se pa javi in povej ka te muči. Če maš težave sama s seboj imajo kar nekaj ustanov, ki ti lahko pomagajo;)[/quote]

Naklada, da zadosti Kumrovško-Murglskim zahtevam :))[/quote]
————————————-
Re:
Meni ni potrebno zadostiti nikomur!

Ti pa moraš, svojemu šefu, ko je sedaj v opoziciji, :-)))))))))))))))

Partijska pravila so partijska pravila! :))))))))))))))))))

Partijska pravila so partijska pravila! :))))))))))))))))))[/quote]
—————————

Re:
Teh pravil pa nisem nikoli brala, ker nisem bila v KP.
Jih poznaš ti! Tvoj šef, jih zagotovo pozna.:-)))))))))))))))

New Report

Close