Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkar sem ločena nisem nikjer dobrodošla, niti na silvestrovanju pri prijateljici

Odkar sem ločena nisem nikjer dobrodošla, niti na silvestrovanju pri prijateljici

Ne morem verjet kaksni priminitivni odgovori. Avtorica, v vsaki normalni druzbi se kaj takega ne bi smelo zgoditi. Zal si na najslabsi mozen nacin ugotovila, da to niso pravi prijatelji in ne neki kvalitetni ljudje, na katere bi lahko racunala. Cilj v novem letu naj ti torej bo, da si najdes novo druzbo.

Sem vezana, pa ne bom nikoli razumela primitivk, ki vidijo v samski zensko neko konkurenco in se bojijo za svoje moze. Pa kaksne veze imate vi, ce vas vsaka zenska ogroza? In ali se niste slisali, da se zgodi, da se v druzbi zapleteta dva vezana?

Edino, kar ti lahko rečem je da sem raje sredi gozda sam celo zivljenje, kot da imam take debile okoli sebe. Na se bolj idiotske komentarje se pa ne oziraj.

Babe ne štekate, da večinoma nimate nobenih prijateljic, ampak interesne kolegice. Z vami se družijo, dokler se počutijo podobne vam.

Ej, tvoji posti tako pašejo.

Nisi garjava.Samo ne pašeš med pare.Zdaj pašeš med samske prijateljice, ločenke .Ker imaš pač drugačen status.Že doživeto, tako da vem, kako je to.Druži se z ločenkami, sebi enakimi, najbolje te bodo razumele.One druge te pač ne bodo.
Sicer jih je pa ogromno na tvojem mestu.Vsepovsod jih najdeš.Išči.

Nič ni narobe s teboj, s tem se srečamo vsi ko ostanemo sami. Tudi nova prijateljstva je težje sklepati, ker je človek starejši, giblje se v ozkem krogu in več kot ne ostane sam. Bivši prijatelji so zgubljeni, ne vedo na katero stran bi se dali, ne znajo se pogovarjat normalno, čuvajo svoje “partnerje”…….
od mene se je odvrnila celo prijateljica, ki sem ji v času njene ločitve stala 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ob strani.
Najbolje bi bilo dobiti prijateljico, ki to doživlja sama, razumeli bi druga drugo, šli kam skupaj…..vse samo ne se izolirati in zapreti.
Srečno.

Tudi jaz imam podobne izkusnje, zato pa sem raje pri siblingu, kjer se odlicno pocutim. Odkar sem samska, sem dobesedno za “prijateljice in prijatelje” onesnazen zrak in so me poklicali le takrat, ko so me rabili (da bi jim posodila denar, da bi jim kaj pomagala, da bi imele kako korist na racun moje sluzbe in podobno). Nato pa sem, ko sem imela teh prosjacenj dovolj, rekla, da nisem banka in socialna ustanova ter da naj tudi oni sami uredijo. Od takrat naprej sem za njih garjav pes, onesnazen zrak in podobno.

Tudi jaz imam podobne izkusnje, zato pa sem raje pri siblingu, kjer se odlicno pocutim. Odkar sem samska, sem dobesedno za “prijateljice in prijatelje” onesnazen zrak in so me poklicali le takrat, ko so me rabili (da bi jim posodila denar, da bi jim kaj pomagala, da bi imele kako korist na racun moje sluzbe in podobno). Nato pa sem, ko sem imela teh prosjacenj dovolj, rekla, da nisem banka in socialna ustanova ter da naj tudi oni sami uredijo. Od takrat naprej sem za njih garjav pes, onesnazen zrak in podobno.
[/quote]
Tebe mora biti pa zanimivo poznati. MKOW

ja tako je v življenju,vem,da ti je hudo,zdaj veš kakšne prijatelje imaš,tudi sama sem vedno pričakovala,kako dobre prijatelje imam,hudo je vem,prej se boš sprijaznila s tem bolše bo zate.Ne rečem,da se moraš osamit,ampak ne vsiljuj se nobenemu,kaj jih je…b..e.Če bi bila moja prijateljica,te ne bi zapustila ,tudi takrat,ko ti je najhuje,pravzaprav bi se prva spomnila nate .Želim ti srečno v letu 2018 in naprej

Pustiš tak folk, kjer je, pa konec.

Ni povsod tako. Moja mama ima še kr iste frende, kot ko je bila poročena in to traja že več kot 40 let. Še kr se druži z istimi babami, ene so še poročene, ene ločene, ene vdove. Je pa vprašanje, če bo to na dolgi rok možno pri naši generaciji.


Neverjetno, kaksni odgovori. Ali te v tem smislu pise samo ena oseba, ali pa je dejansko toliko taksnih ljudi?
Mogoce tvoja prijateljstva res niso bila najodkritejsa. Vcasih se ljudje morajo na spremembe navaditi, vcasih se tako poklopi. Cas tako svoje pokaze.

Nisem brala odgovorov.Je pa moj odgovor takle. Možno je tudi, da ko so bili prej pari je bilo jim ok da ste silvestrovali skupaj. Zdaj si jim pa zadnja briga. In da te vpraša kje boš pa ti zdaj, ko si sama, tole se meni zdi obupno res. Kako vprašanje. Kako bi njej bilo, če bi bila vsa leta skupaj in bi doživela ločitev in bi ti praznovala s staro družbo in bi ti njo takle vprašala kako pa boš ti praznovala. Naj se malo vživi v tvojo kožo kako ti je težko. In ne res ne rabiš takale zlagana prijateljstva.

Nehaj težakati tudi v tej temi in nabijati ljudem slabo vest. A veš koliko težakov, zagrenjenih, alkoholikov bo danes pokvarilo marsikatero družbo? Gre za to, da se poparčkane otepajo samskih prijateljic, ker v njih vidijo tekmice.
[/quote]

Bo kar držalo da se jih zato otepajo. Vsaj jaz si to mislim tud.

Ja , tako je tupoglavke , vsakdo vas prepozna in vas ima enkrat vrh glave, ni treba vedno krivdo iskat v drugih, namesto sebi.

normalno, da smo jo povabili na Rd od sina, je prišla na vrtni piknik v 15cm petah, minici, pa OK no, njen stil je bil vedno bolj tak. Po treh spitih koktejlih se je začelo….končalo se je z pogovorom, ki ga je ona zaključila, da jaz nič ne razumem, da sem zafrustrirana, da se bojim za dedca in seveda je na poti domov izgubila izpit, za kar je okrivila mene.
Odkrito povedano, ta ženska od ločitve naprej samo tone, ampak ona je prepričana, da je končno svobodna in srečna 🙁

Ima Cockpit prav. vezane sluzavce, ki iščejo družbo samskega, samo ko nekaj rabijo, keš, veze itd…je treba od.jebat za vedno.

To, kar ti opisuješ je nekako karakter, (ki sem ga opazil v svojem življenju) čistokrvnih Slovencev, vleče jih na tisto stran, kjer bodo videli oz. začutili profit, takrat pokažejo svoj pravi obraz, ko tist, ki je bil vroč nekaj časa, pušne, zarad svoje al tuje krivde, zelo težko so pravi prijatelji v kateri je tud duša not, (pustmo zdej tiste kao dobrodelno šenkovanje cot in denarja, ni to to), sem tud sam to doživel, kolega, kot, da sta poniknila iz zemlje, hehe..
O dokazih bi lahko pisal tukej šepaše ampak škoda cajta, za začetek leta…, ajde enga bom napisal, za rekreacijo recimo, vsi čistokrvni slovenci mi denar prinesejo zadnji in jim gre tistih deset evričev ful težko iz rok, gremo igrat tenis, žogce, maaa, dejva še po starih šopat, škoda denarja za nove, hehe…, pri balkancih za užitek, ni zime za eskime, takoj se kešira., tako, da pri avtohtonih Slovencih dobim asociacijo na Jude.
No dobra lastnost je pa pri delu, pri Slovencih se dogovorjenega roka plačila držijo, pri balkancih, jeba…., nikol ne veš, kaj bo.. ampak Slovenca kot kolega imet, ki je res kolega z dušo, skor ni šans, sem preveč spoznal ta zanimiv karakter matematike.

Tudi jaz imam podobne izkusnje, zato pa sem raje pri siblingu, kjer se odlicno pocutim. Odkar sem samska, sem dobesedno za “prijateljice in prijatelje” onesnazen zrak in so me poklicali le takrat, ko so me rabili (da bi jim posodila denar, da bi jim kaj pomagala, da bi imele kako korist na racun moje sluzbe in podobno). Nato pa sem, ko sem imela teh prosjacenj dovolj, rekla, da nisem banka in socialna ustanova ter da naj tudi oni sami uredijo. Od takrat naprej sem za njih garjav pes, onesnazen zrak in podobno.
[/quote]
sibling = sorojenec, v tvojem primeru brat, saj se ti je že parkrat zapisalo tudi po domače.
V novem letu ti od srca želim, da se osvobodiš iz spon svojega fantazijskega sveta.

1. Bojijo se te, da ne boš kakšni sedaj moža prevzela
2. Samski v družbo parov “ne pašejo”

Eno od tega.


sibling = sorojenec, v tvojem primeru brat, saj se ti je že parkrat zapisalo tudi po domače.
V novem letu ti od srca želim, da se osvobodiš iz spon svojega fantazijskega sveta.
[/quote]

Ce si sama taka, potem sodis, da so tudi ostali taki. 🙂 Jaz pa tebi zelim, da bodi cim manj zatezena. 🙂


Hehehe. Ta je močna.

Saj ni, da zdaj travmiram, malo vseeno boli, hotela sem to samo povedat.
[/quote]

ne cmeri se ….ja taka prijateljstva so res zlagana sem vse to probala ….da ne govorim da mi je najboljša (takrat) prijateljica v faco rekla …ti a greš z mano v Trst v šoping nobena noče z mano……takrat sem se odločila da potegnem črto in sem jo zamenjala oz. beri odpikala te kvazi frende in ne bo verjela živim čist ok ,sam veš kaj se je pol zgodilo ravno ta best frendica se je tud ločila ………….. moja stara mama je vedno rekla – ljudje obračajo ,bog pa obrne tko da verjemi life goes on


Hehehe. Ta je močna.
[/quote]

Tolk je dobra, da jo je tip načevljal. Mogoče ravno zato, ker se je gonila okol. Pol pa so prijateljice zaman ogrožene. A bejž? Jo že imajo pogruntano.

Meni je ena prijateljica pred leti rekla, da ko si bom našla fanta bom šla lahko zraven z njimi ven. Sem ji rekla hvala lepa, takrat pa te nočem zraven, ker bom hotela biti sama z njim. Ona je takšna, da se vsepovsod ven meče in hoče biti v centru pozornosti. Sedaj se pozdraviva, ko se srečava, drugače pa se več ne druživa. Ko sem spoznala partnerja, sem bila res najraje sama z njim. Sicer pa meni ni lepšega biti sama, pogledati kak film v miru, ne rabim nič zraven 🙂

New Report

Close