Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkar sem ločena nisem nikjer dobrodošla, niti na silvestrovanju pri prijateljici

Odkar sem ločena nisem nikjer dobrodošla, niti na silvestrovanju pri prijateljici

Nič ti ne vabiš nobenih samskih prijateljic nikamor, ne filozofirat tu gor, kot da smo vsi zabiti.

Od.jebeš iz lajfa glupe prazne ekstrovertirance, pa je življenje takoj lepše.
[/quote]

In njeni frendi si bodo končno oddahnili. Lej, njen bivši jim je bil kul in faca. Njo so prenašali iz vljudnosti, zaradi njega. Brez njega pa jim pač tega ni treba.

In njeni frendi si bodo končno oddahnili. Lej, njen bivši jim je bil kul in faca. Njo so prenašali iz vljudnosti, zaradi njega. Brez njega pa jim pač tega ni treba.
[/quote]

Njej pa njih ne. Zdaj mora smao še poštekat, da ne rabi takega folka v lajfu, pa bo vs eok.

jaz sem dec, pa mi gredo velike družbe na kozl, sploh pa glasni čvekači obeh spolov v njih.

Ja ene samske so res prijetne. Opazila sem, da status niti ne igra toliko vloge. V svoji družbi imam in prijetne samske frendice in prijetne vezane. Sem pa imela in zatežene samske in zatežene vezane ki so non stop jamrale kako je vse slabo s tipom, in to neprestano. Stojiš človeku ob strani,.vse lepo in prav, da pa nekdo skos jamra in je bogi kao, pa ni prijetno leta in leta poslušat. Tako da take zjamrane ali samske ali vezane sem črtala iz svojga lajfa, tako, finito 🙂 Avtorica je le povedala kaki so se pokazali da so na grd način. In bo spoznala nove in kul ljudi, ker očitno niso to bili nikoli ne frendi, ne nič. Tako da ja, takih ne rabiš
So ti pokazali kdo so. Komentarje, kjer so obsojanja pa samo preskoči. To govorijo o sebi veliko, samo se ne zavedajo. Sama sem imela primer, ko sem imela fanta in sem s takratno frendico hodila in ven in na kave in sem jo vedno poslušala, ko je imela težave. Zanimivi preobrat se je zgodil 4 leta nazaj, ko je dobila resnega fanta in mi sama rekla iznenada da zdaj nikogar več ne rabi, ko ima fanta in ima vse. Zanimivo je tudi bilo, kako sama ona mene ni razumela mojih težav, ko pa je sama meni razlagala jih ko sem imela fanta, ona pa ne, pa ji nikoli v lajfu nisem obrnila hrbta. Se je obrnilo zanimivo in verjemite da se bo nekoč mogoče, ko se zna njej kaj zalomiti, nikoli se ne ve. Lani se je spomnila name zato, ker ji je njen oče omenil, da me je videl. In je mi napisala sms kao da sm jo skenslala in me ni za slišat za kako kavo. Pa je sama rekla, da ji je tip dovolj.Kaj mi sploh pišeš kura jedna potem, bljesava. Rekla sem ji da je tak sama rekla da ji je tip vse in da sem vesela, da so se najine poti ločile in da imam frendice, ki me spoštujejo v pravem pomenu besede in da mi ni do njenega druženja, kot sem ji že potrdila, ko je rekla, da ne rabi več frendic, ampak ji je fant zadosti. Takrat sem ji sama rekla ok, se umikam, ampak si zapomni, ko je bila situacija obrnjena
Želela je nekaj popravljati, pa meni ni bilo hehe tako da ja, če je tako rekla, naj tako tudi bo do konca lajfa eeee, finito :))))

Ja ene samske so res prijetne. Opazila sem, da status niti ne igra toliko vloge. V svoji družbi imam in prijetne samske frendice in prijetne vezane. Sem pa imela in zatežene samske in zatežene vezane ki so non stop jamrale kako je vse slabo s tipom, in to neprestano. Stojiš človeku ob strani,.vse lepo in prav, da pa nekdo skos jamra in je bogi kao, pa ni prijetno leta in leta poslušat. Tako da take zjamrane ali samske ali vezane sem črtala iz svojga lajfa, tako, finito 🙂 Avtorica je le povedala kaki so se pokazali da so na grd način. In bo spoznala nove in kul ljudi, ker očitno niso to bili nikoli ne frendi, ne nič. Tako da ja, takih ne rabiš
So ti pokazali kdo so. Komentarje, kjer so obsojanja pa samo preskoči. To govorijo o sebi veliko, samo se ne zavedajo. Sama sem imela primer, ko sem imela fanta in sem s takratno frendico hodila in ven in na kave in sem jo vedno poslušala, ko je imela težave. Zanimivi preobrat se je zgodil 4 leta nazaj, ko je dobila resnega fanta in mi sama rekla iznenada da zdaj nikogar več ne rabi, ko ima fanta in ima vse. Zanimivo je tudi bilo, kako sama ona mene ni razumela mojih težav, ko pa je sama meni razlagala jih ko sem imela fanta, ona pa ne, pa ji nikoli v lajfu nisem obrnila hrbta. Se je obrnilo zanimivo in verjemite da se bo nekoč mogoče, ko se zna njej kaj zalomiti, nikoli se ne ve. Lani se je spomnila name zato, ker ji je njen oče omenil, da me je videl. In je mi napisala sms kao da sm jo skenslala in me ni za slišat za kako kavo. Pa je sama rekla, da ji je tip dovolj.Kaj mi sploh pišeš kura jedna potem, bljesava. Rekla sem ji da je tak sama rekla da ji je tip vse in da sem vesela, da so se najine poti ločile in da imam frendice, ki me spoštujejo v pravem pomenu besede in da mi ni do njenega druženja, kot sem ji že potrdila, ko je rekla, da ne rabi več frendic, ampak ji je fant zadosti. Takrat sem ji sama rekla ok, se umikam, ampak si zapomni, ko je bila situacija obrnjena
Želela je nekaj popravljati, pa meni ni bilo hehe tako da ja, če je tako rekla, naj tako tudi bo do konca lajfa eeee, finito :))))
[/quote]

Nisem brala celega črevesja, edino na koncu,kjer si prijateljici malodane pokazala sredinec. Folk…bom pa jaz vam takole rekla … ne dogaja se vam vse to brez razloga… Maščevalnost tudi ni ok. Če nekaj dajate, samo zato, da dobite isto nazaj, je to čista PRERAČUNLJIVOST. Sami niste nič boljši.

Nisem brala celega črevesja, edino na koncu,kjer si prijateljici malodane pokazala sredinec. Folk…bom pa jaz vam takole rekla … ne dogaja se vam vse to brez razloga… Maščevalnost tudi ni ok. Če nekaj dajate, samo zato, da dobite isto nazaj, je to čista PRERAČUNLJIVOST. Sami niste nič boljši.
[/quote]

Kako potem veš kaj odgovoriti, če nisi vsega prebrala hehe obol 🙂 Kaj delaš na forumu, če bereš samo kar ti je všeč?

Kako potem veš kaj odgovoriti, če nisi vsega prebrala hehe obol 🙂 Kaj delaš na forumu, če bereš samo kar ti je všeč?
[/quote]

A adj ne nabijaj v prazno in ne piši cele klobasarije bedarij. Če babe noče nihče medse je zagotovo sama kriva, je praktično ni ločenke, da ne bi bila čista popolnoma zlobna zmešanka, res mora bit že prav izjema, da je približno normalna. Enkrat se pač začno posledice ravnanj, ne morejo bit vedno drugi krivi, ne?

A adj ne nabijaj v prazno in ne piši cele klobasarije bedarij. Če babe noče nihče medse je zagotovo sama kriva, je praktično ni ločenke, da ne bi bila čista popolnoma zlobna zmešanka, res mora bit že prav izjema, da je približno normalna. Enkrat se pač začno posledice ravnanj, ne morejo bit vedno drugi krivi, ne?
[/quote]

To sodis po sebi?

Nič od tega, kar si napisala ne drži. Zakaj me pa vabijo na kave in v šoping, ko gremo same ženske? In zakaj sem bila prej dobra za skupne zabave, ko sem imela partnerja, zdaj pa nisem več.?
Samska ženska enostavno ni dobrodošla v družbi, kjer so sami pari, tako enostavno je to.

Pa tudi če bi bila zagrenjena ali karkoli, a to je prijateljstvo, da prijateljico s katero prijateljuješ 15 let ne povabiš na silvestrovanje, čeprav ste se še lani dogovarjali, da boste skupaj silvestrovali?
[/quote] Za ločenke in vdove velja natanko to, kar si opisala in to ne čez nekaj časa, pač pa že naslednji dan. Zakaj je tako, pa ne vem. Jaz bi vse take ignorirala od zdaj naprej in si poiskala svojo novo družbo neporočenih, ločenih in vdov.

Za ločenke in vdove velja natanko to, kar si opisala in to ne čez nekaj časa, pač pa že naslednji dan. Zakaj je tako, pa ne vem. Jaz bi vse take ignorirala od zdaj naprej in si poiskala svojo novo družbo neporočenih, ločenih in vdov.
[/quote]

Stara tema. Pa vseeno. Nikakor ni res, da se vseh ločenih in vdov izogibamo. Ene in druge preživljajo težke čase in potrebujejo prijatelja. Ampak lej, tudi mi smo samo ljudje. Jaz sem imela ene ločene prijateljice poln kufer. Je dobra oseba, mi ni nič hudega naredila, ampak kar je preveč je pa preveč. Še tri leta po ločitvi je najedala samo o njem, in kako se ona počuti in kaj vse jo muči. Dobro, razumem, a tudi jaz imam probleme, tudi jaz bi se z veseljem kdaj izkašljala prijateljici, pa moji problemi niso tako pomembni kot njeni. Prav na eleganten način je znala delati slabo vest. Jaz ne grem na koncert v soboto zvečer, ker imava z možem druge načrte, ona pa nos zaviha: aha, a tako, že prav, pa tudi jaz ne grem, očitno si ne zaslužim….. Pa dobro no!! A sem ti kaj dolžna? A nimam tudi jaz pravice do svojega življenja? A se bi morala prijateljici opravičevati, če želim čas preživeti z družino? Ko sem videla na telefonu da me kliče, se velikokrat nisem niti javila, priznam, ker sem vedela, da enostavno nimam ure in pol časa sedeti na kavču in jo poslušati. In tudi če smo jo kam povabili, je grenila vzdušje s svojo zamorjenostjo, vsa užaljena, če ni bila v središču pozornosti. Nazadnje nikomur ni bilo več do zabave. Ponavljam, tudi mi vezani smo ljudje, imamo težave, skrbi, potrebujemo oddih, sprostitev in čas zase. Prav tako si mi zaslužimo odklop in dobro zabavo, ne pa da namesto tega ujčkamo eno, ki se smili sama sebi in špilamo njenega psihiatra. Sem jo prenašala samo zato, ker se mi je smilila, sem jo do neke mere razumela in si dopovedovala, da se ženska verjetno niti ne zaveda, koliko negativne energije vlači za seboj in jo stresa na druge. Ni edina ločenka, ki jo poznam in poznam tudi dve še zelo mladi vdovi. Vse so dajale žalost čez, vse so se spremenile, a niso postale tečne in sebične. In nobena od njih mi niti enkrat ni šla na živce in z nobeno nisem omejila stikov. Tale o kateri govorim, si je čez čas končno našla nekoga in so se stvari popravile. Avtorica te teme sigurno ni izločena samo zato, ker je ločena. Nekaj mora biti še zraven. Bi pa lahko sedla s prijateljicami dol in direktno vprašala, v čem je problem. Pa ne verjamem, da je to kdaj storila. Lažje je kuhati mulo in igrati žrtev.

Za ločenke in vdove velja natanko to, kar si opisala in to ne čez nekaj časa, pač pa že naslednji dan. Zakaj je tako, pa ne vem. Jaz bi vse take ignorirala od zdaj naprej in si poiskala svojo novo družbo neporočenih, ločenih in vdov.
[/quote]

To je zato, ker njihove veze, od teh prijateljic stojijo na trhlih temeljih, torej so za en k.vredne.
In če ta zdaj na novo samska še zgleda fit, je panika in strah, da bo preveč z(medla) drugo polovico..in je verjetnost, da se že tako gnila veza sesuje do konca..

Dobra tema.

Vse so zafrustrirane, žrtve v nedogled, ko si jim pred ločitvijo probal odpreti oči, niso poslušale, so te dale na ignor, so risale pravljice o svojem zakonu. Po ločitvi bi jih pa vsi morali poslušati v nedogled. Najhujše so pa tiste, ki so se skregale z belim kruhom.

New Report

Close