Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa imamo še en referendum!

Pa imamo še en referendum!

MAMA + OČE = OTROK in nič drugega!!!

Pri malokateri stvari sem tako ZELO odločena kot pri tej in ni ga bagerja, da me bo premaknil za 1 sam mini mm!!!!

PODPIS !!!!!!!!!!

Do otroka vodi družitev dveh spolnih celic, jajčeca in semenčice. Ne glede na to če sta to spolni celici bodočega očeta in matere, celici darovalca in ženske celice ali spolni celici brata in sestre.

sem morala dvakrat pogledat na koledar, da sem se prepričala, če smo rs v 21. stoletju, ne pa nekje sredi 19.

PODPIS !!!!!!!!!![/quote]

dal bog, da bi vajinim hčeram kak falot naredil otroka in jo potem podurhal

PODPIS !!!!!!!!!![/quote]

dal bog, da bi vajinim hčeram kak falot naredil otroka in jo potem podurhal[/quote]

Naj se hčerka zaljubi v žensko in naj se odločita za umetno oploditev v tujini!

dal bog, da bi vajinim hčeram kak falot naredil otroka in jo potem podurhal[/quote]

Naj se hčerka zaljubi v žensko in naj se odločita za umetno oploditev v tujini![/quote]

…Če bo homo frakcija res dobila tako močno podporo na vseh področjih, bodo otroci še bolj zmedeni in ni šment, da se to lahko pripeti vsakemu … čeprav naj bi bilo PRAVIH homo v naravi precej majhen procent.

Ampak samo, da je zmeda, pa da smo napredni.

Naj se hčerka zaljubi v žensko in naj se odločita za umetno oploditev v tujini![/quote]

…Če bo homo frakcija res dobila tako močno podporo na vseh področjih, bodo otroci še bolj zmedeni in ni šment, da se to lahko pripeti vsakemu … čeprav naj bi bilo PRAVIH homo v naravi precej majhen procent.

Ampak samo, da je zmeda, pa da smo napredni.[/quote]

In kako točno naj bi “homo frakcija” zmedla tebe ali tvoje otroke?

Če je mogoče ljudi kar tako “zmesti”, mora biti spolna usmerjenost res hudo naravna in zakoličena stvar.

Nekateri, npr. “Ksantipa” očitno živijo v družinah, kjer ne poznajo morale in vrednot.
Žalostno, da se to dogaja v 21.stoletju.

Skrivajo se za umetelnimi besedami in z žaljenjem drugače mislečih, v bistvu pa so duševni invalidi. Njihovi otroci (če jih sploh imajo) so zmedeni, ker se ne morejo opreti na svoje starše, ki so še bolj zmedeni, kot oni sami. Zato pa je njihov vrhunski intelektualni domet nedeljski izlet v trgovinski center. In tu se zadeva že konča.

Še dobro, da nas ima večina še zdravo pamet.

…Če bo homo frakcija res dobila tako močno podporo na vseh področjih, bodo otroci še bolj zmedeni in ni šment, da se to lahko pripeti vsakemu … čeprav naj bi bilo PRAVIH homo v naravi precej majhen procent.

Ampak samo, da je zmeda, pa da smo napredni.[/quote]

In kako točno naj bi “homo frakcija” zmedla tebe ali tvoje otroke?

Če je mogoče ljudi kar tako “zmesti”, mora biti spolna usmerjenost res hudo naravna in zakoličena stvar.[/quote]

Hej, hej! Dokler bo dovoljeno, da se ravnatelj OŠ odloči, da bo na naravoslovni dan povabil “strokovnjake”, ki bodo otrokom (8. in 9. razred) predlagali, da naj probajo sexat z najboljšim prijateljem ali prijateljico istega spola, da ne bi slučajno spregledali hs nagnjenja v sebi, tako dogo bom jaz proti iz vsega srca. Naj se raje uzakoni, da je potrebno pred skupnim življenjem dveh opraviti recimo dvoletno šolo za partnerstvo, da se dodobra spoznata in da v tem času ni dovoljeno sexat. Vam garantiram, da bo veliko več in boljših rezultatov in koristi za družbo!

In kako točno naj bi “homo frakcija” zmedla tebe ali tvoje otroke?

Če je mogoče ljudi kar tako “zmesti”, mora biti spolna usmerjenost res hudo naravna in zakoličena stvar.[/quote]

Hej, hej! Dokler bo dovoljeno, da se ravnatelj OŠ odloči, da bo na naravoslovni dan povabil “strokovnjake”, ki bodo otrokom (8. in 9. razred) predlagali, da naj probajo sexat z najboljšim prijateljem ali prijateljico istega spola, da ne bi slučajno spregledali hs nagnjenja v sebi, tako dogo bom jaz proti iz vsega srca. Naj se raje uzakoni, da je potrebno pred skupnim življenjem dveh opraviti recimo dvoletno šolo za partnerstvo, da se dodobra spoznata in da v tem času ni dovoljeno sexat. Vam garantiram, da bo veliko več in boljših rezultatov in koristi za družbo![/quote]

?!? Od kje pa tole?

Hej, hej! Dokler bo dovoljeno, da se ravnatelj OŠ odloči, da bo na naravoslovni dan povabil “strokovnjake”, ki bodo otrokom (8. in 9. razred) predlagali, da naj probajo sexat z najboljšim prijateljem ali prijateljico istega spola, da ne bi slučajno spregledali hs nagnjenja v sebi, tako dogo bom jaz proti iz vsega srca. Naj se raje uzakoni, da je potrebno pred skupnim življenjem dveh opraviti recimo dvoletno šolo za partnerstvo, da se dodobra spoznata in da v tem času ni dovoljeno sexat. Vam garantiram, da bo veliko več in boljših rezultatov in koristi za družbo![/quote]

?!? Od kje pa tole?[/quote]

… ker sama sebe nisem znala tako dobro podpreti. Take vrste zmedo sem na primer mislils. De jo hudo podpira. Ne vem, zakaj se zagovorniki pravic istospolnih delajo gluhe in slepe. Pozdrav.

Boli me kita kaj ti misliš!

Res si smešna :))))))))))))

Boli me kita kaj ti misliš!

Res si smešna :))))))))))))[/quote]

… šele smešno zagrizeni zagovorniki novega zakonika. Dobro, da ne stopite na stran in kritično pregledate, zakaj taka vnema :-))

Zjutraj sem se v tole temo javila … vidim, da ste do malo prej ostali na svojih bregovih.

Normalni so se naveličali pisati, razlagati, poučevati, homofobi pa so ostali enako trdobučni. Ampak, ‘dragi’ moji homofobi – svet vas je že povozil. Predlagam selitev v Afriko ali pa v kakšno še s trdo roko voden islam. Tam boste še našli večino, ki vam bo pritrjevali, žal boste s svojim arhetipom na križu v manjšini, kar vam pa spet verjetno ne bo všeč :))))

… bistvu zanimiva tale tvoja delitev na normalne in homofobe. Tolk, da se ne zadušim od smeha.

Saj jaz bom tudi prenehala, cel dan sem delala, zdaj sem pokukala, pa vidim, da je rezultat bolj beden, kot ne. Pa lahko noč!

Meni pa se poteza tega ravnatelja zdi ena najbolj pametnih, kar sem jih kdarkoli v življenu slišala. Povej, za katero šolo gre in če je v neki smiselni oddaljenosti od mojega kraja, bom takoj otroke prepisala tja.

Meni se zdi spolna vzgoja brez verske moralistične navlake ena najpomembnejši segmentov vzgoje inj edini način, da vzgojimo psihično zdrave ljudi. Če bi lahko odvrgli vso moralištično hinavščino, bi bilo na svetu 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj psihičnih bolnikov, zafrustriranih bedakov, ki mislijo, da je edino njihov življenski stil zveličan in pravilen. Ko slišim klobasanje o moralnih vrednotah, mi gre na smeh. O tem imajo vedno največ povedati tisti, ki bi za pravo ceno prodali še lastne otroke.

Čustveno zreli, seksualno nefrustriran človek, si SAM postavi moralne vrednote in SE JIH DRŽI. Je pošten in odkrit do sebe in do svojih potencialnih partnerjev. Ne vara, ne laže, se ne skriva. Pove, kaj pričakuje in kaj je sposoben nuditi, se ne trudi ljudi spremeniti po svojih predstavah normalnosti. Živi svoje življenje in se ne obremenjuje s tem, kako (ne) seksajo drugi, s kom, kolikokrat tedensko, s kakšnimi fantazijami.

Meni pa se poteza tega ravnatelja zdi ena najbolj pametnih, kar sem jih kdarkoli v življenu slišala. Povej, za katero šolo gre in če je v neki smiselni oddaljenosti od mojega kraja, bom takoj otroke prepisala tja.

Meni se zdi spolna vzgoja brez verske moralistične navlake ena najpomembnejši segmentov vzgoje inj edini način, da vzgojimo psihično zdrave ljudi. Če bi lahko odvrgli vso moralištično hinavščino, bi bilo na svetu 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj psihičnih bolnikov, zafrustriranih bedakov, ki mislijo, da je edino njihov življenski stil zveličan in pravilen. Ko slišim klobasanje o moralnih vrednotah, mi gre na smeh. O tem imajo vedno največ povedati tisti, ki bi za pravo ceno prodali še lastne otroke.

Čustveno zreli, seksualno nefrustriran človek, si SAM postavi moralne vrednote in SE JIH DRŽI. Je pošten in odkrit do sebe in do svojih potencialnih partnerjev. Ne vara, ne laže, se ne skriva. Pove, kaj pričakuje in kaj je sposoben nuditi, se ne trudi ljudi spremeniti po svojih predstavah normalnosti. Živi svoje življenje in se ne obremenjuje s tem, kako (ne) seksajo drugi, s kom, kolikokrat tedensko, s kakšnimi fantazijami.[/quote]

… raje povej, od kje si ti, da preprečimo tragedijo, jao, jao …

Mene zanima, kje ste našli tole šolo, kjer naj bi izvajali tako
odprto spolno vzgojo?

Menda ni to štorija, ki je nastala na podlagi izvajanja programov
o človekovih pravicah, ki jih že leta vodi v sklopu izbirnih vsebin
po srednjih šolah npr. Amnesty International?

Meni pa se poteza tega ravnatelja zdi ena najbolj pametnih, kar sem jih kdarkoli v življenu slišala. Povej, za katero šolo gre in če je v neki smiselni oddaljenosti od mojega kraja, bom takoj otroke prepisala tja.

Meni se zdi spolna vzgoja brez verske moralistične navlake ena najpomembnejši segmentov vzgoje inj edini način, da vzgojimo psihično zdrave ljudi. Če bi lahko odvrgli vso moralištično hinavščino, bi bilo na svetu 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj psihičnih bolnikov, zafrustriranih bedakov, ki mislijo, da je edino njihov življenski stil zveličan in pravilen. Ko slišim klobasanje o moralnih vrednotah, mi gre na smeh. O tem imajo vedno največ povedati tisti, ki bi za pravo ceno prodali še lastne otroke.

Čustveno zreli, seksualno nefrustriran človek, si SAM postavi moralne vrednote in SE JIH DRŽI. Je pošten in odkrit do sebe in do svojih potencialnih partnerjev. Ne vara, ne laže, se ne skriva. Pove, kaj pričakuje in kaj je sposoben nuditi, se ne trudi ljudi spremeniti po svojih predstavah normalnosti. Živi svoje življenje in se ne obremenjuje s tem, kako (ne) seksajo drugi, s kom, kolikokrat tedensko, s kakšnimi fantazijami.[/quote]

… raje povej, od kje si ti, da preprečimo tragedijo, jao, jao …[/quote]

Kakšna katastrofa pa bi bila, če bi si ljudje priznali, kaj in kdo so, to sprejeli, bili za tem pripravljeni stati, bili o tem odkriti do sebe in do partnerja?

A je res za zagovarjati, da se naj o obsoju homoseksualosti sploh ne govori, da ja ne bo koga “premamilo” (ni mi sicer jasno od kje takšna logika), da ostaja istospolna usmerjenost nekaj, kar je sramostno, kar je potrebno skrivati pred samim sabo, starši, vrstniki …

A si res nihče ne predstavlja, kako je mladostniku, ki tekom odraščanja ugotovi, da v nek kalup pač ne sodi in je sam, izgubljen med vsesplošnim zgrašanjem o “pedrih in lezbah” in drugimi oblikami sovražnega govora?

Samomorilnost je drugi vzrok za smrtnost mladostnikov, več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mladostnikov ima težave, ki spadajo pod klinično depresijo.Koliko med njimi je tistih, ki jih okolica ne sprejme, ki ne sprejmejo sami sebe, ker so biseksualno / homoseksualno usmerjeni?

Obstajajo starši, ki se otroku dobesedno odrečejo zaradi njegove spolne usmerjenosti. A si predstavljaš?

Sama poznam kar nekaj odraslih, ki se še vedno skrivajo in živijo v paničnem strahu, da ja ne bi kdo zvedel, da jih privlačijo (tudi) osebe istega spola. Ker bodo imeli probleme na delovnem mestu, probleme s kolegi, probleme s širšo družino, če se to zgodi. Si predstavljaš, da delaš kot profesor v šoli in pride informacija o tem, da živiš (ali imaš celo otroka) z istospolnim partnerjem?
Jaz vidim panično hajko staršev na šolo in vpitje, kako bo nekdo otroke zvedel na “kriva pota”, ker živi kot želi in v skladu s tem kar je.

In pa veš koliko primerov je, ko so razpadle družine, že z otroki, ker si je bil nekdo komaj pri 30+ pripravljen in sposoben priznati, da njegova usmerjenost pač ni heteroseksualna in da je čas, da se neha pretvarjati, da je kar ni?

Se še kako strinjam z odebeljenim odstavkom avtorice pred mano.

… raje povej, od kje si ti, da preprečimo tragedijo, jao, jao …[/quote]

Kakšna katastrofa pa bi bila, če bi si ljudje priznali, kaj in kdo so, to sprejeli, bili za tem pripravljeni stati, bili o tem odkriti do sebe in do partnerja?

A je res za zagovarjati, da se naj o obsoju homoseksualosti sploh ne govori, da ja ne bo koga “premamilo” (ni mi sicer jasno od kje takšna logika), da ostaja istospolna usmerjenost nekaj, kar je sramostno, kar je potrebno skrivati pred samim sabo, starši, vrstniki …

A si res nihče ne predstavlja, kako je mladostniku, ki tekom odraščanja ugotovi, da v nek kalup pač ne sodi in je sam, izgubljen med vsesplošnim zgrašanjem o “pedrih in lezbah” in drugimi oblikami sovražnega govora?

Samomorilnost je drugi vzrok za smrtnost mladostnikov, več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mladostnikov ima težave, ki spadajo pod klinično depresijo.Koliko med njimi je tistih, ki jih okolica ne sprejme, ki ne sprejmejo sami sebe, ker so biseksualno / homoseksualno usmerjeni?

Obstajajo starši, ki se otroku dobesedno odrečejo zaradi njegove spolne usmerjenosti. A si predstavljaš?

Sama poznam kar nekaj odraslih, ki se še vedno skrivajo in živijo v paničnem strahu, da ja ne bi kdo zvedel, da jih privlačijo (tudi) osebe istega spola. Ker bodo imeli probleme na delovnem mestu, probleme s kolegi, probleme s širšo družino, če se to zgodi. Si predstavljaš, da delaš kot profesor v šoli in pride informacija o tem, da živiš (ali imaš celo otroka) z istospolnim partnerjem?
Jaz vidim panično hajko staršev na šolo in vpitje, kako bo nekdo otroke zvedel na “kriva pota”, ker živi kot želi in v skladu s tem kar je.

In pa veš koliko primerov je, ko so razpadle družine, že z otroki, ker si je bil nekdo komaj pri 30+ pripravljen in sposoben priznati, da njegova usmerjenost pač ni heteroseksualna in da je čas, da se neha pretvarjati, da je kar ni?

Se še kako strinjam z odebeljenim odstavkom avtorice pred mano.[/quote]

… psiholog, ampak tole je pa že too much. Mislim, da sploh ničesar ne želite razumeti, razen če ni slučajno zraslo na vašem zelniku. Jaz menim, da prav vsi ti, ki se deklarirajo za homo, to v osnovi niso, vendar so jih življenjske okoliščine privedle do tega, da tako čutijo. Kaj veš, kaj se vse dogaja v posamezniku, ko odrašča. Okolje, starši, … šola? Psiha naredi ogromno. Preveč jih je danes homo, da bi verjela, da je kar vse od matere narave osebno. Razen, če bo to način, da iztrebimo človeško raso, ki ne pozna več besede morala in norma, ampak je dobro samo vse kar je moje in zame. Zato tudi jaz ne bi dovolila, da mladostnike v letih, ko SE IŠČEJO, dobesedno porivamo v ta občutja, ki se zagotovo tudi pojavljajo, ja. Pa ne pomenijo končnega rezultata. In ne boste me prepričali, da tisti, ki že zgodaj čutijo, da niso to, kar naj bi bili, zaradi te amnesty rešilne bilke laže pokažejo svoj pravi jaz. Močno dvomim. Samo še zmedejo nekaj drugih.

In se še kako ne strinjam s prvim stavkom odebeljenega teksta. Sami si ne postavljamo vrednot, ampak si iz njih sestavimo prioritetno lestvico. Vrednote so pa ipak skupne, samo da bi nekateri radi obrnili svet okoli.

Kakšna katastrofa pa bi bila, če bi si ljudje priznali, kaj in kdo so, to sprejeli, bili za tem pripravljeni stati, bili o tem odkriti do sebe in do partnerja?

A je res za zagovarjati, da se naj o obsoju homoseksualosti sploh ne govori, da ja ne bo koga “premamilo” (ni mi sicer jasno od kje takšna logika), da ostaja istospolna usmerjenost nekaj, kar je sramostno, kar je potrebno skrivati pred samim sabo, starši, vrstniki …

A si res nihče ne predstavlja, kako je mladostniku, ki tekom odraščanja ugotovi, da v nek kalup pač ne sodi in je sam, izgubljen med vsesplošnim zgrašanjem o “pedrih in lezbah” in drugimi oblikami sovražnega govora?

Samomorilnost je drugi vzrok za smrtnost mladostnikov, več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mladostnikov ima težave, ki spadajo pod klinično depresijo.Koliko med njimi je tistih, ki jih okolica ne sprejme, ki ne sprejmejo sami sebe, ker so biseksualno / homoseksualno usmerjeni?

Obstajajo starši, ki se otroku dobesedno odrečejo zaradi njegove spolne usmerjenosti. A si predstavljaš?

Sama poznam kar nekaj odraslih, ki se še vedno skrivajo in živijo v paničnem strahu, da ja ne bi kdo zvedel, da jih privlačijo (tudi) osebe istega spola. Ker bodo imeli probleme na delovnem mestu, probleme s kolegi, probleme s širšo družino, če se to zgodi. Si predstavljaš, da delaš kot profesor v šoli in pride informacija o tem, da živiš (ali imaš celo otroka) z istospolnim partnerjem?
Jaz vidim panično hajko staršev na šolo in vpitje, kako bo nekdo otroke zvedel na “kriva pota”, ker živi kot želi in v skladu s tem kar je.

In pa veš koliko primerov je, ko so razpadle družine, že z otroki, ker si je bil nekdo komaj pri 30+ pripravljen in sposoben priznati, da njegova usmerjenost pač ni heteroseksualna in da je čas, da se neha pretvarjati, da je kar ni?

Se še kako strinjam z odebeljenim odstavkom avtorice pred mano.[/quote]

… psiholog, ampak tole je pa že too much. Mislim, da sploh ničesar ne želite razumeti, razen če ni slučajno zraslo na vašem zelniku. Jaz menim, da prav vsi ti, ki se deklarirajo za homo, to v osnovi niso, vendar so jih življenjske okoliščine privedle do tega, da tako čutijo. Kaj veš, kaj se vse dogaja v posamezniku, ko odrašča. Okolje, starši, … šola? Psiha naredi ogromno. Preveč jih je danes homo, da bi verjela, da je kar vse od matere narave osebno. Razen, če bo to način, da iztrebimo človeško raso, ki ne pozna več besede morala in norma, ampak je dobro samo vse kar je moje in zame. Zato tudi jaz ne bi dovolila, da mladostnike v letih, ko SE IŠČEJO, dobesedno porivamo v ta občutja, ki se zagotovo tudi pojavljajo, ja. Pa ne pomenijo končnega rezultata. In ne boste me prepričali, da tisti, ki že zgodaj čutijo, da niso to, kar naj bi bili, zaradi te amnesty rešilne bilke laže pokažejo svoj pravi jaz. Močno dvomim. Samo še zmedejo nekaj drugih.

In se še kako ne strinjam s prvim stavkom odebeljenega teksta. Sami si ne postavljamo vrednot, ampak si iz njih sestavimo prioritetno lestvico. Vrednote so pa ipak skupne, samo da bi nekateri radi obrnili svet okoli.[/quote]

Kaj pa je zate “dano od matere narave”?

A bolezni, genske mutacije ipd. so zate naravno dogajanje ali nekaj nenaravnega, ker niso v prid razmnoževanju in rasti populacije? Je HIV naraven? Je Downov sindrom naraven?

Zakaj bi nekdo, v osnovi heteroseksualen, “postal” homoseksualen? Kaj ima od tega razen kupa težav v življenju?

… psiholog, ampak tole je pa že too much. Mislim, da sploh ničesar ne želite razumeti, razen če ni slučajno zraslo na vašem zelniku. Jaz menim, da prav vsi ti, ki se deklarirajo za homo, to v osnovi niso, vendar so jih življenjske okoliščine privedle do tega, da tako čutijo. Kaj veš, kaj se vse dogaja v posamezniku, ko odrašča. Okolje, starši, … šola? Psiha naredi ogromno. Preveč jih je danes homo, da bi verjela, da je kar vse od matere narave osebno. Razen, če bo to način, da iztrebimo človeško raso, ki ne pozna več besede morala in norma, ampak je dobro samo vse kar je moje in zame. Zato tudi jaz ne bi dovolila, da mladostnike v letih, ko SE IŠČEJO, dobesedno porivamo v ta občutja, ki se zagotovo tudi pojavljajo, ja. Pa ne pomenijo končnega rezultata. In ne boste me prepričali, da tisti, ki že zgodaj čutijo, da niso to, kar naj bi bili, zaradi te amnesty rešilne bilke laže pokažejo svoj pravi jaz. Močno dvomim. Samo še zmedejo nekaj drugih.

In se še kako ne strinjam s prvim stavkom odebeljenega teksta. Sami si ne postavljamo vrednot, ampak si iz njih sestavimo prioritetno lestvico. Vrednote so pa ipak skupne, samo da bi nekateri radi obrnili svet okoli.[/quote]

Kaj pa je zate “dano od matere narave”?

A bolezni, genske mutacije ipd. so zate naravno dogajanje ali nekaj nenaravnega, ker niso v prid razmnoževanju in rasti populacije? Je HIV naraven? Je Downov sindrom naraven?

Zakaj bi nekdo, v osnovi heteroseksualen, “postal” homoseksualen? Kaj ima od tega razen kupa težav v življenju?[/quote]

, ker se to dogaja.

Kaj pa je zate “dano od matere narave”?

A bolezni, genske mutacije ipd. so zate naravno dogajanje ali nekaj nenaravnega, ker niso v prid razmnoževanju in rasti populacije? Je HIV naraven? Je Downov sindrom naraven?

Zakaj bi nekdo, v osnovi heteroseksualen, “postal” homoseksualen? Kaj ima od tega razen kupa težav v življenju?[/quote]

, ker se to dogaja.[/quote]

Ne postal homo, misli, da je. Tisto, kar misliš, to si.

, ker se to dogaja.[/quote]

Ne postal homo, misli, da je. Tisto, kar misliš, to si.[/quote]

Hja, spolzek teren.

Kje je instanca, skozi katero bomo presojali, kaj kdo samo “misli da je” in kaj “v resnici je”?

Kaj pa če ti samo misliš, da si 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} heteroseksualna?

In kaj če ti samo misliš, da je večina posameznikov 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} heteroseksualnih, vsi ostali pa so odklon (raziskave na tem področju tvoje trditve na primer v večini ne podpirajo)?

In na podlagi tvojega mišljenja bi druge silila v svojo umišljeno kategorijo, ker si pač mnenja, da je “po logiki matere narave” (kar je spet spolzka kategorija) edina prava?

New Report

Close