Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Parkirišča rezervirana za ženske, diskriminacija?

Parkirišča rezervirana za ženske, diskriminacija?


Preslišal ne, neumnega bi se pa kdo znal naredit(pač ignoriral).
[/quote]Ženska:-)))) Ti bi lahko ignorirala par desettisoč voltov na ščegetavčku?

Po moje bi lahko bili še boljši kot drugje.

Recimo ponekot poznajo samo ženske vagone…
Vaš link

Lahko bi mi cele vlake, avtobuse, tramvaje, taksije… no mogoče celo naselja, mesta., pokrajine.

PS
srečevali se bomo pa na FB. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Ženska:-)))) Ti bi lahko ignorirala par desettisoč voltov na ščegetavčku?
[/quote]
Khm, če si pa rekel, da ga ne bi dal na kaj že- smoki? Čaki grem gledat- aja oreščka.
Jaz sem tista, ki vstanem in odstopim sedež, tako, da je moj ščegetavček na varnem pred temi volti. :).


Khm, če si pa rekel, da ga ne bi dal na kaj že- smoki? Čaki grem gledat- aja oreščka.
Jaz sem tista, ki vstanem in odstopim sedež, tako, da je moj ščegetavček na varnem pred temi volti. :).
[/quote]
Sicer ga ne poznam, ampak mislim, da ti bo fižolček hvaležen:-))


Sicer ga ne poznam, ampak mislim, da ti bo fižolček hvaležen:-))
[/quote]
Hehe.. .. ..

Mater, kam vam nese ta tema….lol
Mislim, pa da lahko mirno zaključimo, da pri teh parkiriščih pač ne gre za privilegije feministk…Al kako je že to v prvi temi volk zastavil…

Ne, gre za to, da večja, priviligirana parkirišča, ne užalijo militantnih feministk, da bi zahtevale enakost.
Dejanske feministke se zavzemajo za ENAKOST med spoloma.

Za anksiozne pa bi še vseeno lahko ostali prepuščali parkirna mesta, gentlemansko in damsko.. če se ne bojiš, ne zasedaš teh mest. Tako kot ne zasedaš invalidskih parkirišč in kot se spodobi odstopiti sedež starejšim, šibkejšim, bonim, poškodovanim ter nosečnicam.
Ena takšna splošna vljudnost do soljudi brez političnega naboja ali bitke spolov.

De omnibus disputandum..

Lej, če se ne bi tolk ropotalo s človeškimi pravicami bi se marsi katera stvar hitro uredila.
Posiljevalce kastriralo, kriminalce pospravilo (naj jim je lahka zemljica – amen) in se ne bi vršila čedalje večja diferencijacija med ljudmi.

Tako pa velkom to the fjučer, ki smo jo ustvarili, ker vsak človeški izmeček ima človekove pravice in je treba z njim rokovati v rokavicah in mu zagotoviti ustrezne pogoje. 🙂

Nekdo te izmečke rabi… da mu ni treba nič narediti, da bi ljudje bolje in lepše živeli.

Čao

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Sploh mi ni jasno zakaj nekatere ženske moti, da se imenujejo “ženski”. Še manj pa, da bi bila užaljena, ker bi bilo to kao sporočilo, da smo ženske slabše voznice. ??

Če bi jaz videla tak parkplac bi sklepala, da je to zato, ker smo: a.) lepši spol, b.) nežnejši spol, c.) iznajdljivejši spol in (bodimo pošteni) tudi pametnejši spol, in nam zaradi vsega tega samo najboljše tudi pripada … in bi miiiiirno parkirala tam 🙂 Po pravici povedano bi še ogledovala kje je kak gentleman, ki bi mi pomagal iz avta. 🙂
V življenju se morš rad met in se pustit pedenat …

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Glede na halo, ki ga zganjate- glasen hah:-))


Vedno se znaš narediti ravno prav neumno, čeprav si zelo brihtna.

Megi, pejt v kakšen bolj nobel hotel… ti bo dedc odprl vrata, nežno priklonil, parkiral avto, odnesel kovčke in vrečke… skratka vse kar želiš.
Privošči si vsaj nekaj dni svojih sanj. :-)))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Megi, pejt v kakšen bolj nobel hotel… ti bo dedc odprl vrata, nežno priklonil, parkiral avto, odnesel kovčke in vrečke… skratka vse kar želiš.
Privošči si vsaj nekaj dni svojih sanj. :-)))

Vaš link
[/quote]

Ne rabim jaz nikamor it :))) Jaz si tukaj in vsak dan vzamem vse, kar mi po spolu pripada. Pa še vse tisto, kar mi moški nesebično ponujajo. Nosijo kufre, rišejo črte po parkiriščih ….;)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Vedno se znaš narediti ravno prav neumno, čeprav si zelo brihtna.
[/quote]

Nisem, nisem. Samo praktična 😉

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Nisem, nisem. Samo praktična 😉
[/quote]
Kaj prav lisica…………

Opa, a znamo brati? Ponovi vajo.
Ker pravzaprav so ugotovili, da pay gap obstaja, ampak je nižji od siceršnjega povprečja v VB. Torej, moški na BBC so plačani bolje …
[/quote]

Tule imaš članek, ki bolj podrobno razloži za kaj gre in od kod ostopanja:

Vaš link

Jbg, če delaš manj in je tvoj učinek slabši pač dobiš manj.
Ugotovili so, da so osebe, za katere velja zgornji stavek, predvsem ženskega spola, zato so se pri BBC odločili, da bodo dvignili plače več moškim in manj ženskam. 😉

Ne, gre za to, da večja, priviligirana parkirišča, ne užalijo militantnih feministk, da bi zahtevale enakost.
Dejanske feministke se zavzemajo za ENAKOST med spoloma.

Za anksiozne pa bi še vseeno lahko ostali prepuščali parkirna mesta, gentlemansko in damsko.. če se ne bojiš, ne zasedaš teh mest. Tako kot ne zasedaš invalidskih parkirišč in kot se spodobi odstopiti sedež starejšim, šibkejšim, bonim, poškodovanim ter nosečnicam.
Ena takšna splošna vljudnost do soljudi brez političnega naboja ali bitke spolov.
[/quote]

Dokler imamo ločene WCje, imamo lahko tudi posebej parkirišča, meni se sicer trapasto zdi, ne grem pa na nož.
Itak v končni fazi parkirajo na njih prepotentni mulci z BMWji.

Lahko se kar skriješ s takimi izjavami. Če moški ne bi imeli napadalnih tendec, nas žensk ne bi bilo tako strah! Poglej statistiko pa se zamisli… S tisto malo možganov kar imaš!

New Report

Close