Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Perverno drkanje

Perverno drkanje

To je vse fajn verjamem ja, ampak treba biti previden, da me ne zaloti. Pred 4 leti me je dobila, da sem se zadovoljeval z njenimi najlonkami, pa ni preveč v redu potem bilo.

 

 

Zaklenes se v kopalnico, ali pa perilo odneses v sobo pa pod odejo drkas.

Kaj pa je še najboljše? Obleci si njene tangice ali pa najlonke pod svojimi cunjami pa se sprehodi kaj vmes mimo nje. Kurac ti bo eksplodiral.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Gepo, 02.07.2023 ob 10:40

Zaklenes se v kopalnico, ali pa perilo odneses v sobo pa pod odejo drkas.

Kaj pa je še najboljše? Obleci si njene tangice ali pa najlonke pod svojimi cunjami pa se sprehodi kaj vmes mimo nje. Kurac ti bo eksplodiral.

 

Točno tako, tole drugo sem jaz ogromno prakticiral. Še celo v šolo sem šel v najlonkah. Se spomnim, ko sem delal izpit za avto sem šel nekajkrat na ure vožnje tudi v najlonkah, seveda sem imel čez hlače in spodaj bombažne štunfe. Najlonke so pa bile črne s pikami, od Polzele model Pia.

Oblekel jih še nisem in po mestu z njimi hodil. Sem pa jih že vzel iz koša in v sobi se z njimi igral. Takrat me je dobila, ker sem jih pod odejo zjutraj pozabil.

In kaj ti je rekla ko jih je nasla?🤣

Za kazen sem mogel perilo prati dajati, obešati, zlagati likati naslednje leto dni. …

A veš kaj sem tudi jaz delal, ker so mi bile njene najlonke premajhne, sem kupoval večje, največje številke enakih, kot jih je imela ona in ko je ni bilo doma sem jih zamenjal v v njeni embalaži, da ne bi kaj posumila. Meni je bilo super, ker sem lahko oblekel njene nošene, ona se je sicer pomalem pizdila, ker so se ji nagubale na gležnjih, kar je bilo še meni všeč. Zdaj to občasno naredim ženi.

Dobra fora ja😂😂😂

To jaz ne bi upal, da me dobi pri čem takem še enkrat, mi kupi kletko za lulčeka in adijo igranje😂😂

Heh, dobra tema. Jaz sem pred leti, ko sem bil star tam 15 16 let, kradel tangice najstarejsi sestrični iz josa za umazano perilo, stara je bila 27 28 let, bila pa je prava picka kot se spodobi. Po moje sploh ni posumila, ker sem enkrat v njeni sobi našel 2 predala tangic, več jih je imela kot zoknov in oblacil skupaj. Pozneje sem se kradel najlonke, najlonke sem v vecini nosil nazaj v kos za umazano perilo, vse skupaj sem skrival v sobi pod omaro, kjer sem tisto zunanjo spodnjo desko odmontiral in jo samo provizorično dal zraven da mama ni kaj posumila ko je čistila sobo.. pozneje je prisla k hiši bratova punca, pa sem takrat imel robe na pretek v košu perila. Tudi moda je sla naprej, so bile bolj brazilke in pa cipkaste hlacke v modi in posledicno tudi samostojece nogavice, latex hlace, kjer je sperma samo stekla dol. Je pa ta punca imela nek poseben beli tok, ogromno ji ga je steklo vsak dan, zakaj pa se danes ne vem. To so bila leta pravega drkanja..

Jas sem enkrat  z prijateljico v pojstelji   .

Sicer  ko smo bili na morju   moja punca je rekla če upam drkati njeno kolegico  .

Mislim da sem se ulegel na kolegico   bila sva  stisnjena z telesom   začela sva se tudi poljubljati po ustnicah   ljubezni .

Obema je zelo pasalo   zato sva uživala ob drkanju  .

…tudi mene ful rajca, d aoblečem smaostoječe nogavice od žene in potem hodim zunaj, kurac ful stoji…….a je kdo, da bi si to pokazala preko kamere ?

Mene noro pali da si ga zdrkam v šotoru v polnem kampu, po moznosti s kako sexy sosedo ki ravno frfota okrog šotora.

Ponoči če je bolj temno tudi pred sotorom na stolu, le enkrat pa sem imel srečo da sta se soseda porivala v šotoru.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Slovenc593, 02.07.2023 ob 13:44

Heh, dobra tema. Jaz sem pred leti, ko sem bil star tam 15 16 let, kradel tangice najstarejsi sestrični iz josa za umazano perilo, stara je bila 27 28 let, bila pa je prava picka kot se spodobi. Po moje sploh ni posumila, ker sem enkrat v njeni sobi našel 2 predala tangic, več jih je imela kot zoknov in oblacil skupaj. Pozneje sem se kradel najlonke, najlonke sem v vecini nosil nazaj v kos za umazano perilo, vse skupaj sem skrival v sobi pod omaro, kjer sem tisto zunanjo spodnjo desko odmontiral in jo samo provizorično dal zraven da mama ni kaj posumila ko je čistila sobo.. pozneje je prisla k hiši bratova punca, pa sem takrat imel robe na pretek v košu perila. Tudi moda je sla naprej, so bile bolj brazilke in pa cipkaste hlacke v modi in posledicno tudi samostojece nogavice, latex hlace, kjer je sperma samo stekla dol. Je pa ta punca imela nek poseben beli tok, ogromno ji ga je steklo vsak dan, zakaj pa se danes ne vem. To so bila leta pravega drkanja..

Zanimivo. Super je, ko imaš robe na pretek.

Od nedelje sem se šparal, danes pa vzel mamine najlonke kožne barve, se zaprl v sobo in se na polno spraznil v njih. Škoda samo, da je tako hitro bilo konec.

Upam da si izpral spermo, drugace bo videla in bos tepen, ker se praznis na njene najlonke.

Nisem, ker mi je ful seksi, da so ostale mastne, čeprav me je ful strah da bo ugotovila kaj sem naredil

Tole je noro dobro. Pod odejo se lepo oblacis v mamina oblačila, prav poseben filing ko se oblacis in ko si oblecen in se obracas da obcutis stik odeje na oblecenih najlonkah. Trd rata samo ob mislih kaj si obleces, pol ga malo podrgnes ob najlonkah in že bruha po parih sekundah..  to je pravi božanski občutek.

Jaz ful rad njene hlačke oblečem, sploh kadar ima tangice, to  mi je the best. Pol pa se igram v postelji pod odejo in se spraznim v njih…

Rjave kožne najlonke so mi totalno mimo. Najlepše so mi čisto tanke črne in pa temno rjave. Včasih tudi kakšne z vzorcem. Jaz z njini počnem vse mogoče, oblačim, dokolenko si dam na roko, na kurca in potem drkam. Drugače pa seveda tudi tangice, brazilke, leggingske, spodnje dele tangice in normalne kopalke. Mi je prav všeč ta material.

Odkar si tukaj pišemo postajam vedno bolj pogumen in predrzen. Ta teden spustil več dnevno zalogo v mamine najlonke in kar takšne nazaj v koš dal. Danes pa drkal na njene pajkice črne svetleče, ki jih je imela včeraj za tek.

Mlajsa sestra, 22 let, je danes dopoldan urejala vrt z nama z mamo. Komaj sem cakal da se pride tusirat in menjat spodnje perilo. Seveda sem izsilil da se gre ona prej tusirat, da imam potem mir in cas zase. Te njene preznojene modre čipkaste spodnjice so kar zijale iz koša, so bile še dokaj mokre, kurac je že trd postal, sem polizal izcedek iz pizde, pa sem takoj napolnil modrc. Mama se je za mano sla tusirat, vendar ni menjala spodnjega perila, tako da me še eno delo caka danes zvecer, da vidim koliko se je nabralo celodnevnega materiala.

Včeraj zvečer sem ga na čevlje od kolegice, ki je bila pri nama na obisku. Napalil sem se nanjo že zunaj na balkonu, ko smo kadili. Občudoval sem njene lepe noge v črnih najlonkah. Po pokajenih dveh čikih sem odšel na wc in si ga drgnil ob njen čevelj in mislil nanjo. Ko je že odhajala smo vsak še enega skadili pred vhodom in tam sem se spet napalil nanjo, ko sem jo opazoval kako je lepo počasi in z užitkom mrcvarila enega hrošča, mu še živemu trgala krila in noge, ga opekla s čikom in na koncu lepo počasi pohodila s petko. Spet sem bil tako napaljen od tega, da sem moral it še enkrat na wc in si ga izpraznit.

Jaz večkrat rad gledam mamo ko se tusira, na sreco je tus kabina nasprotno od vrat. Tangice na njej izgledajo perfektno. Najlepše je, ko se je brije in si jo je razpre, takrat sem vse videl. Večkrat je ze tudi masturbirala, zavijala je z ocmi ko ji je prihajalo da joj. Nikoli ni nic posumila, da drkam za njenimi vrati, ker sem se vedno imel cas za pobrisati spermo, ko se je še ona brisala.

Meni pa je ful seksi gledati na skrivaj, ko si mama zjutraj najlonke oblači. Ko si jih gor vleče je meni tako seksi filin, sploh če so spodaj še tangice.

Oblačim jih je noro sexi

New Report

Close