Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Perverno drkanje

Perverno drkanje

a si imel prav seks?

Kaj je zdaj? Ali še drkaš v mamine pajkice, ali ti je dala kletko gor, pa več ne moreš?

Partizanko:

Nič trenutno ne drkam, ne na mamine pajkice, ne kam drugam…. 😭😭😭😭

Smrkavec, zaklenila ti ga je hahhahahahahaa

Nič še več ne oglašaš glede podvigov. Se kar ima mamica ključ?😂😂😂😂😂

Smrkavec, kje si :):):)

Te je pa dobro kaznovala. Koliko časa pa bo kazen držala? Da bi bil moj sin, ti povem, da te nažgem ko psa, dobesedno. Naš pes jih dobi za vsako pizdarijo. Imam prav zato en konec kabla, da ga z njim nažgem. Tako bi tudi tebe, tudi po tiču, pol pa cevko v njega in kletko gor. Tistemu, ki pa tudi v tej temi piše, kako rad ženskam v salonarje, čisto naprej špricne spermo, bi pa tudi, da bi to meni naredil in bi na najlonkah našla sledi sperme, prav tisto petko od salonarja potisnila v grlo, do konca.

Si kar predstavljam kako butasto je pogledal, ko mi je mati kletko v roke dala in mu rekla Idi se porihtati v kopalnico HahHahah

Sicer me razne mejne scene ne privlačijo kot je drkanje na obleke sorodnic, a v svojem poklicu sem pogosto sam v kopalnici ali kakem drugem prostoru kjer imajo stranke perilo in še kaj.

 

In priznam kar pogosto onečastim kake hlačke od strank.

 

Najbolj pa pali ko to stranko osebno poznam in malo postikam po predalih kjsr se marsikaj najde:)

Odgovor na objavo uporabnika
TinaK801, 19.10.2023 ob 06:20

Te je pa dobro kaznovala. Koliko časa pa bo kazen držala? Da bi bil moj sin, ti povem, da te nažgem ko psa, dobesedno. Naš pes jih dobi za vsako pizdarijo. Imam prav zato en konec kabla, da ga z njim nažgem. Tako bi tudi tebe, tudi po tiču, pol pa cevko v njega in kletko gor. Tistemu, ki pa tudi v tej temi piše, kako rad ženskam v salonarje, čisto naprej špricne spermo, bi pa tudi, da bi to meni naredil in bi na najlonkah našla sledi sperme, prav tisto petko od salonarja potisnila v grlo, do konca.

U mater si pa huda, ampak jaz pa prav uživam, da kakšni taki, kot si ti, kaj ušpičim. A veš, da bi ti z užitkom nafilal kake salonarje, čisto naprej, v špic.

 

Poslušal mamo pred vrati ko je seksala s takratnim partnerjem. Nekajkrat po tem našel v smeteh uporabljen kondom in ga vzel ter si ga nataknil. Občutek sperme nekoga drugega, še posebej ko veš da je pred tem porival mamo je nekaj najbolj rajcing

Uf, zdaj si me spomnil.. sem nekoč zivel pri punci ki je imela res hudo sestro in njenega porivaca.. enkrat sem slisal da sta seksala, to sem komaj cakal ko zakljucita in odvrzeta kondom v kopalniski koš. Takoj sem bil perajt da se grem tusirat, zaklenem kopalnico in sem vzel ven kondom, vedno sta za zamotala, da sperma ni tekla ven, hvalabogu. Preveril ce ni slucajno kjer puscal in sem snedel vse sokove picke od nje, zraven pa si ga drkal in napolnil njene tangice ki so nasponale moja jajca in tiča. Noro dober sok je imela. Uf, se zdaj ko pride na obisk se spomnim okusa njenega soka. Imela pa je vec belega toka kot punca, vcasih sem kar postrgal z zobmi iz mokrih tangic. Ko je prisla iz službe, se sla v kopalnico preoblekla in takoj nekam odsla, jaz pa takoj za njo ko je odsla… Kva se je to drkalo pred leti. Bomba!

Nič več ne drkam na njena oblačila niti na kaj druga. Kupila mi je neko plastično kletko in vztrajala da sem si jo gor dal. Najprej sem mislil da je samo za par minut da me prestraši. Potem pa sem jo prvič 48 ur mogel nositi. Naslednjič pa malo več itd…..sedaj me odklene za en dan vsakih 4 dni. Nič ni prijetno. Drkam samo takrat ko sem prost. Upam da jo s časom mine.

Lepo je slišati, da so tudi 20 letniki občasno pod ključem. Boš videl, ko se navadiš sploh ne boš hotel biti brez kletke. Verjetno ko si prost ne drkaš več na mamina oblačila? Hihihihihi

[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
next739, 19.07.2023 ob 06:32

ko sem sam ful rad oblečem samostoječe od moje in hodim po stanovanju, vendar ne morem imeti gor še kakšnih njenih pajkic ker mi takrat kurac ful stoji, si ga moram najprej zdrkat….

 

a še koga to rajca, lahko napišete mail, in se pogovarjamo preko hangoutsa

Piši na [email protected]

Počnem enako noro sexi

 

Enafrajla: 

Kako bi se navadil na to? Meša se mi ko se 4 dni ne morem

A te je že osvobodila?

Jaz sem ga ze trem kolegicam od žene zdrkal v šalco za kavo.

 

Malo obrisal da ni bilo prevec a nekaj pustil, nalil kavo in postregel.

Rajca

Ma 3 krat po en teden sem nosil. Upam, da je bilo dovolj. Nič več ne drkam na njena oblačila, čeprav ko jih v košu vidim, me še vedno prime da bi

 

Imaš pa hudo mamo😂

Jaz vedno drkam doma ko se gre moja fukat z enim od ljubimcev.

Ona niti ve ne da vem za njeno varanje jaz pa skrivaj prebiram njen mail kjer se meni z različnimi.

 

    Po začetni jezi me je začelo noro rajcati in ja skoraj vedno ko uživa z drugimi drkam doma.

 

Na sodelavko. Trikrat na dan si ga grem na wc drkat.

ob vsem prebranem, me ne cudi kako je tako veliko SPB-jev in obiskov pri zdravnikih za tovrstne težave,… na žalost pa še vedno premalo obiskov na psihiatričnih oddelkih

New Report

Close