Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Perverno drkanje

Perverno drkanje

Štajerc 2002:

 

Pa te ni nič strah, da bi mama opazila kaj počneš. Jaz bi zagotovo opazila, da se prazneš v moje perilo.

 

Pred časom sem sosedi ukradel kopalke a špage na vrtu in sedaj se praznim v njene kopalke …..

Enafrajla;

Pred leti me je enkrat že dobila. Takrat sem jih zelo slišal, ni bilo prijetno.  Potem en čas nisem.  Pred meseci pa sem spet začel, v začetku mevje bilo strah, sedaj pa si spet vedno več upam. Mogoče pa je opazila pa nič ne reče. Ne vem…

Jaz pa to počnem na stvari od moje tete. Stara je 51 let in ima še vedno zelo lepo postavo. Najboljše je pa to da se oblači zelo sexy. Petke, najlonke, tangice, brazilke, pajkice in ko sem pri njej doma in ko gre ona v trgovino ali pa ven na vrt takrat se igram z njenimi stvarmi.

V kampu v šotoru. Najraje v predprostroru s pogledom na kolegovo babo s katerimi smo skupaj na dopustu.

Ni boljšega ko par sekund po špricu še s spermo na rokah stopiš ven in rečes a bo kdo spricer.

 

Vcasih se najde kakšna, ki razkazuje svoje lepo obarvane nohte in pokaze svoje noge na marketplace na fb. Hlace so takoj polne.

Jaz si privoščim zaščitno spodnje perilo in najlonke…mmm tak lepi pohorni vonj imajo njene spodnice. Iz koša še vzamem kako nogavico in sem na wcju… že ko pomislim sem zrajcan.

Mene noro pali drkati v kampih na skupnih wcjih, ko se v sosednji kabini dogaja.

 

Dvakrat sem slučajno naletel, sedaj že pol načrtno šotorimo blizu wcjev in ko kaka smukne v moski wc skoraj vedno pridem na svoj račun.

 

Posebaj rajca ko gospodično/gospo čez par minut, ur vidiš z drugim tipom(možem) kot jo je prej fukal pol metra stran od mene.

 

Kake trikrat na sezono mi uspe ujeti pritajene zvoke fuka v sosednji kabini.

 

Uf, za vikend v termah, se preoblačim v sosednji kabini pa slišim zvoke in pokanje riti, se pripognem pa vidin da se dva obdelujeta. Na hard.. takoj sem postal trd, videl sem jo direkt v mednožje, ker je nogo držala gor na klop v kabini.. kaksna lepa na črtico je bila. Zgrabim kurca in spricam ze proti njuni kabini, on ga izvlece in se sperma samo pocedi po tleh. Tole je pa bilo za videt. Hvala vama, kdorkoli je bil.

Te prigode me spomnijo pred leti ko sem bil kelnar/receptor v vaškem gostišču s tremi sobami.

 

Večino je bilo par urnih počitkov in če je bila le možnost sem skočil v sosednjo sobo in poslušal ko so vozili ljubice in tudi prostitutke.

 

Na žalost videl nikoli nisem nič, sem se pa naposlušal takih in drugačnih zvokov sexa:)

 

Ti povem mojo izkušnjo… Poslala sem tipu mojo fotko. Cela sem naga in si ga je drkal ob sliko da mu je prišlo, in ko sem slušala kako mu pride, me je zelo rajcalo.

Mama je včeraj po 2 mesecih spet oblekla najlonke. Hlačne kožne barve, seveda sem jih včeraj zvečer poiskal v košu jih odnesel v sobo in pod odejo 4 dnevno zalogo izpraznil v njih. Nato pa jih napolnjene odnesel nazaj v koš.

Vročabejba,

med korono mi je nek internetni znanec redno pošiljal slike in posnetke svoje žene, tako vroče kot manj vroče.

 

Vse kar je v zameno želel je da sem filemcek ali sliko odprl na tablici in mu posnel kako spricnem po sliki ali posnetku njegove žene.

 

Sploh ko je pošiljal slime kot sem si zaželel je bilo kar zelo perverzno.

 

Če pa žena ve pa ne vem:)

Štajerc2002:

Pa ti misliš, da tvoja mama tega ne ve? 😂😂😂😂

Verjemi, da je opazila, jaz imam doma enega takšnega kot si ti, in točno vem, kdaj po košu v kopalnici stika😂

In si kdaj kaj ugotovila? Kako si reagirala? Ker mislim, da imam jaz doma tudi enega poredneza, pa nevem še oz ne morem ugotoviti ali je sin ali mož.

Mamica485: 

Ja opazila sem, da vsakič ko v koš dam kakšne hlačke so čez čas drugače ležale, bile zmečkane ali včasih tudi mokre. Potem pa sem malo opazovala, kdo gre v kopalnico in potem pogledala v koš. Sled je pripeljala do  našega 18 letnika😂😂. Nikoli mu nisem nič rekla, je pa trajalo nekaj let…

Bom pozorna zdaj čez vikend, če bo kaj stikal po košu.

V končni fazi, pa niti nevem kak pristop naj imam do soočenja če je res on ali pa mož.

Mamica485:

Pusti pri miru. Tut če brskata, pa naj brskata. Sj to ni nč takeg. Sj bratranec tudi, pa kaj. Pa nj. Sj to ni nič takega. Škoduje nikomur ne.

lp

Nič mu ne reci, naj uživa smrkavec. Moj je 4 leta bogove kaj vse počel z mojimi tangicami😂😂😂 ko pa je spoznal punco pa se je to nehalo….. naj uživa

Ja sin je bil, sem nastavila tangice čisto zgoraj v en kot umazanega perila, pa grem cez 2-3 ure gledat ce je kateri zagrabil vabo in vidim da jih ni. Sam takoj sla v sinovo sobo, potrkam, odprem on lezi na postelji pokrit in ga vprasam, ce ima kaksne majčke za pralnega ker ravnokar dajem prat v kopalnici. Takoj je vedel koliko je ura, ker tangic ne bom nasla zgoraj v košu. Mi reče da nic, grem ven in pustim vrata priprta toliko da bom videla iz kopalnice v njegovo sobo kaj pocne. Vidim skozi da se neka mečka po prevleki, nato pa se hitro odkrije in vidim da ima oblecene moje tangice da jih slaci in oblece svoje gate ter jih zarine nazaj v svoje gate. Jaz do konca nafilam pralnega, 3 kuhinjske brisace pustim v košu umazanega, grem naprej kuhat, sin se dela kot da ni nič narobe, pride k meni v kuhinjo gre 2x se vmes v kopalnico. Čez eno uro ko opere stroj, dam v susilca in pa najdem tangice pod kuhinjskimi krpami, vse mokre. Torej bi morala kako pristopit do njega in mu kaj povedati? Zadeva me sicer ne skrbi toliko, raje naj sin uporablja kot mož, ampak se po eni strani počutim nekako “zlorabljena” ker me sin smatra kot neko sex zadevo, ki lahko ovohava in goni tiča na moje nošene stvari. Nekako mi to ni vsec in tudi nocem nobenega trenja med mano, sinom in ocetom. Upam samo da se mi kdaj ne zgodi, ko bom hotela obuti petke in bom v sluzbi ugotovila da imam vse prste namočene v spermo.

Mamica485:

Ne skrbi za čevlje. Ti iz lastnih izkušenj povem da so najbolj ogrožene vaše tangice, pajkice in seveda najlonke. Komaj čakam zimo, da bo spet začela nositi v službo najlonke vsak dan.

Živjo, jest sem imel izkušnje z mamo, lahko se slišiva imam skype,FB.lp

Moj nečak s katerim živim v isti hiši to počne že veliko let. Nikoli mu nisem nič rekla. Na začetku me je malo šokiralo zdaj pa mi je zabavno ko pogledam svoje hlačke in vidim kolko sperme mu pršlo

Jaz sem se tako razvadil zadnje mesece in brez straha se praznil v mamina oblačila. V sredo pa je šla po službi kar na fitnes in sva približno skupaj prišla domov, zato sem jo videl kako je v trikoju šla v kopalnico in v trenerka prišla ven in šla pripravljati za kosilo. Jaz lepo diskretno v kopalnico vzamem temno modre svetleče pajkice in se začnem zadovoljevati. Seveda ni trajalo več kot minuto ko je 2 dnevna zaloga vroče sperme končala v njih. diskretno jih dam v koš in je to to.  Zvečer se je pa dogovorila s sosedo, da gredo na sprehod. Šla je v kopalnico in na mojo smolo je slekla trenerko in oblekla moder triko iz fitnesa. Seveda je morala opaziti da je na njih bel madež. Prišla je do mene z trikojem v rokah, jezna kot že dolgo ni bila. Meni je bilo tako nerodno, pet minut sem jo poslušal, da sem preverzen, obseden z zadovoljevanjem itd….Na koncu pa na mojo grozo izgovori, da je edina rešitev, da kupiva kletko za penis in začneva z postopno nošnjo, da se odvadim obsedenosti z zadovoljevanjem in začnem energijo vlagati v druge stvari. Upam,da ni mislila resno.

Saj sem ti rekla, da bo ugotovila.

New Report

Close