Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Perverno drkanje

Perverno drkanje

Jaz si ga na sodelavko. Ta teden je bila štirikrat v gležnarjih, črnih res tankih najlonkah s pikicami in pajkicami take dolžine, da so se najlonke med gležnarji in pajkicami videle v višini dobrih 10 cm. Ko to vidim, mi ga tako napne, da moram takoj it na wc.

Lepo tud jaz na sodelavko dostikrat ko je v krilu,najlonkah petkah…

Pisi [email protected]

 

Mladi Štajerc:

Daj povej, ali z mamo še kaj prakticirata nošenje kletke? 🙂

Enafrajla,

A imaš fetiš na kletke, Al kar tako uživaš v mučenju moških. Kletka je huda reč. Fasal od žene ko sem šel na službeno pot. Ključ je seveda ona zadržala. Hudooo

Jebogati:

Imam fetiš ja, zelo rada vidim fanta zaklenjenega. Mali smrkavec je enkrat napisal, da ga je mati kaznovala s kletko. Strašno zabavna mi je ideja, da ima mama sina pod ključem.

Mene rajca da drkam na slike od ženinih kolegic ali na slike od kolegovih žen.

Sliko odprem na tablici in zdrkam na njeno faco.

 

    V casu fb in podobnih omrezij je dokaj enostavno, neškodljivo a noro rajca.

Rad se igram s perilom od tete, z njenimi čevlji, najlonkami, včasih si tudi oblečem kakšne njene hlačke in se potem z njo pogovarjam in je tako rajc občutek

Zelo lepo napisano mmm…

Enafrajla:

Vsake toliko jo prime in prikoraka z njo do mene. Enkrat na mesec jo 100 procentno moram nositi 1 teden skupaj.

Kako je zdaj, ali še kaj drkaš na mamine cunje? Kaj pa ostali, ali je kakšna nova dogodivščina?

Prejsni vikend ko je bilo tisto vroče najbolj pa še v nedeljo.. kuhaca doma z zeno kosilo, jo hocem dat na pult da ji zarinem korenjaka noter pa ni hotela, skoda zame.. vidim pa da je soseda nekaj delala na dvorišču v pajkicah, kjer so se videle spodnje hlacke, na sreco imamo okno da vidimo celo njihovo dvorisce. Tako me je prijelo od zene, da sem moral iti na wc (kao grem srat) se zaklenem in sem ga zdrkal ob pogledu na sosedo. Bolje to, kot nic.

Odgovor na objavo uporabnika
Mank, 21.04.2024 ob 11:22

Prejsni vikend ko je bilo tisto vroče najbolj pa še v nedeljo.. kuhaca doma z zeno kosilo, jo hocem dat na pult da ji zarinem korenjaka noter pa ni hotela, skoda zame.. vidim pa da je soseda nekaj delala na dvorišču v pajkicah, kjer so se videle spodnje hlacke, na sreco imamo okno da vidimo celo njihovo dvorisce. Tako me je prijelo od zene, da sem moral iti na wc (kao grem srat) se zaklenem in sem ga zdrkal ob pogledu na sosedo. Bolje to, kot nic.

Tako ga jaz že kar nekaj časa na našo sosedo Nastio. Sem ji že tudi povedal, zato lahko tudi tukaj gor napišem, ker je pod tem imenom tudi prijavljena. Malo si preberi njene poste, da si lahko ustvariš njeno podobo. Mene napali, ko sto mater.

Kr en262

Na pajkice ne, se prehitro opazi. Na tangice pa se špricnem ko imam priložnost.

 

Stajerc, a te ni strah da bo mama videla spermo na tangicah, ko daje v pralni stroj?

Savincan

 

O tem smo se že lani pogovarjali tukaj, enkrat jo je opazila na pajkicah…..

Kater material pa je to, ki vas tako napali? Pajkice za v fitnes oz. za športat niso ravno iz navadnega bombaža. Ali je to kombinacija poliamida in elastana?

Ne bombažne, najraje imam tiste svetleče spandex….lycra

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerc2002, 21.04.2024 ob 22:16

Ne bombažne, najraje imam tiste svetleče spandex….lycra

Ali kdaj tudi oblečeš te pajkice, majice, tangice,…?

Včasih sem, potem pa je 2 krat dobila zraven …

Meni najbolj fajn pride, ko drkam na mojo mami.

Koliko let pa ima tvoja mami?

Tud jest sem včasih oblekel cunje od matkice. Od pajkic, najlonk, majic, …… najraje sem imel tiste športne. Še celo spal sem v njenih pajkah. Ful me je rajcal ta material na koži, enako najlonke.

Groza, koliko vas na lastne mame drka.

Jaz se pogosto prek snapa zrajcam s kolegico. Ona ne ve kdo sem, saj sva se zahaklala na tindru in brez da bi pokazala zeljo po srečanju v živo se že kako leto vsaj enkrat tedensko zrajcava.

Igrava se vloge in večino sem nadrejen.

Zelo rajca ko smo v živo skupaj in ji dam kako spletno nalogo in potem isče moment in izgovor da opravi:).

 

 

New Report

Close