Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Perverno drkanje

Perverno drkanje

Zjutraj šel na zgodnji jutranji tek z mamo, preden je šla v službo. Po teku, se je hitro stušala in odhitela v službo. Jaz pa v kopalnico iz koša vzel njen triko in se potem eno uro igral v postelji pod odejo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerc 2002, 13.07.2023 ob 11:44

Zjutraj šel na zgodnji jutranji tek z mamo, preden je šla v službo. Po teku, se je hitro stušala in odhitela v službo. Jaz pa v kopalnico iz koša vzel njen triko in se potem eno uro igral v postelji pod odejo 🙂

Sigurno imaš hudo mamo, ker tako veliko drkaš.

Je ja,ni še 50 stara, pa ful lepo vedno oblečena. Kakšno mamo pa ti imaš*

…moja je sicer dosti starejša, vendar še vedno sexy, mene ful rajca, ko si obuje salonarje in včasih hodi po stanovanju, takrat mi kurac ful stoji….

a da kdo email, da si lahko piševa preko emaila, da si poveva še kakšno izkušnjo ?

next944: 

Super to, jaz tudi obuzujem ko gledam ko si najlonke oblači, potem pa salonarji gor, pa kiklca pa usnjena jaknca…pa v službo

….ja, to je ful noro, ko jo gledam si mislim, da bi jo ful šlatal po nogah in petkah……

Anonimno: itak ja, zato komaj čakam da se te najlonke znajdejo v košu, da se lahko igram z njimi 😁…. In jih zalijem

jaz ponavadi zdrkam na salonarje s visoko petko, vendar jih potem obrišem, da ne bi videla…

Mene pa ravno najbolj pali da ne scistim za sabo ampak pustim mastne tangice, pajkice in najlonke za sabo😂

Včeraj sem si ga naplaži, ko se je pred mano sončila gola mlada dama.

jaz moram počisiti iz petk, ker bi se videlo in bi me dobila, zato obrišem včasih pa tudi poližem

Pogovor o perverznem drkanju:[email protected]

 

 

 

Evo zdaj imam oblečene črne športne pajkice, katere je imela zjutraj oblečene moja, ko je peljala psa ven. Zdaj je še do 10 na šihtu in imam malo casa zase. Super material, nek poliamid ali spandex, bolj umeten kot bombaž, spodaj nimam nič. Zdaj si grem skuhat kavo, potem pa ven na čik, mogoče obujem še njene natikače, kar me bo še dodatno vzburilo.

Tudi jaz redno drkam na mamina oblačila. Najbolj me napali da si oblečem njene nošene hlačke in jih imam oblečene ko se z njo pogovarjam. Kdaj si nataknem še najlonko na kurca in se grem pogovarjat z mamo. Velikokrat drkam tudi na njene čevlje.

jaz sem neki časa na skrito fantaziral o ženini starejši prijateljici okoli 60 let ima ampak izredno seksapilna ženska, enkrat na obisku se me spontano dotakne in v hlačah mi kar poskoči, moje ni bilo zraven, prijateljica pa je to videla, se nasmejala in se obliznila z ustnicami, tisto noče sem ženko po***** kot nor z mislijo na to prijateljico, še danes občasno drkam nanjo

ko sem sam ful rad oblečem samostoječe od moje in hodim po stanovanju, vendar ne morem imeti gor še kakšnih njenih pajkic ker mi takrat kurac ful stoji, si ga moram najprej zdrkat….

 

a še koga to rajca, lahko napišete mail, in se pogovarjamo preko hangoutsa

Odgovor na objavo uporabnika
next739, 19.07.2023 ob 06:32

ko sem sam ful rad oblečem samostoječe od moje in hodim po stanovanju, vendar ne morem imeti gor še kakšnih njenih pajkic ker mi takrat kurac ful stoji, si ga moram najprej zdrkat….

 

a še koga to rajca, lahko napišete mail, in se pogovarjamo preko hangoutsa

[email protected]

Seveda rajca, jaz včasih cel dan pod hlačami nosim mamine najlonke. Ko jih vržem nazaj v koš so čisto premočene. Sem pa šel pred kratkim tekati zvečer, pa sem oblekel njene nošene tangice in črni svetleči triko, ki ga je pred tem imela za na fitnes…..noro

Tudi sam oblečem samostoječke in petke od žene

kaj pa potem, ko si jih oblečeš, a drkaš ?

Seveda redno drkam v ž perilu …ko je prilika

Odgovor na objavo uporabnika
Piks, 23.06.2023 ob 20:02

Vceraj popoldan v največji vročini pride zenina kolegica na obisk, starejsa od naju nekje 10 let, torej nekje 45 let ima. Postava da te kap, prava bomba je vam pravim.. sedi ona lepo na hladnem v hiši, mene je zacelo scemeti tam spodaj. Se pogovarjamo se naprej in naprej nekje eno uro, nakar zena pravi da gresta onidve malo okoli hiše.. gresta z nasprotne strani vhoda ven, skozi terase, si zena natakne moje krokse, ona pa njene. Takoj za teraso je okno, kjer se pred oknom se nekaj pogovarjamo, jaz sem ze spodaj brez spodnjic z trdim v roki, cakam da stopita za vogal in v istem momentu ko gresta, slečem majco, uletim direktno po njene natikace in gledam skozi drugega okna. Ufff.. oblekico je imela tako napeto na riti, da so se videle cipke od spodnjih hlack, eno roko imam na trdem kurcu, z drugo roko pa si drzim natikac pred nos in voham vonj stopal popolne ženske, božansko. In ze sprickam ploscice.. sanje, nebesa, raj… pobrisem ploscice in se njima pridruzim za hiso, kjer jo gledam in se cutim zadnje kapljice sperme ki mi polnijo spodnjice. Hvala za obisk. Se vidimo naslednjic, upam da cimprej.

Fuj. Zih si grd ko smrt

Ovohavanje.umiram od smeha

Jadniiik

In ce ti mislis da tvoj mož ne ovohava tvojega spodnjega perila in nogavic, se krepko motis. Enkrat med sexom sleci tangice oz nogavice, pa mu jih previdno pocasi mahaj pred nosom, bos videla kako zagrize vabo. Takrat ves da ovohava tvoje perilo v kopalnici ko te ni zraven. Ali pa ko bos med sexom lezala na hrbtu, on pa bo na kolenih, mu “nevede” nasloni nogo na obraz, garantiram, da se ne ho izmikal in ti polizal prste na nogah. Se prej bi ti svetoval da pobrusis trdo odvečno kozo na petah in si nalakiras nohte. Javi kaj se bo zgodilo. Lp.

Danes ko je bolj hladno sem že od jutra v maminih črnih hlačnih nogavicah in tangicah, ni lepšega občutka, preden pa jih slečem pa se spraznem v njih.

New Report

Close