Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte kaj je Milena Miklavčič napisala na FB o ženskah brez otrok

Poglejte kaj je Milena Miklavčič napisala na FB o ženskah brez otrok

Kaj ko bi najprej razmišljali kako bodo zaposlili na tisoče brezposelnih?
Močno, močno preveč delovne sile imamo, premalo delovnih mest.

Res, ona ni zabita:-)

Pa kaj je z vami narobe? Za nobeno podtikanje ne gre, ampak sem delila zapis, ker se z njim strinjam!

Vse skupaj je itak ena sama parodija:
https://www.buzzfeed.com/rossalynwarren/this-is-the-only-parenting-goal-i-have?utm_term=.ehAlymPQ1v#.ruEX2zEJ1B
http://www.boredpanda.com/dog-baby-photos-snuggles-count-it-joy-jamie-clauss/

Milena je pa ena neumna ženska, ki ne pošteka fore … me pa čudi, da se ravno ona oglaša, ker je babnica sama napisala knjigo o tem kakšne grozote so se dogajale v tradicionalnih družinah …

Pa dober je.. Eni so ostali v srednjem veku. Za našo starost bojo poskrbeli roboti. Bojo glavce že kej nagruntale. No morda za našo ne. Za naših prapraprapravnukov pa verjetno. Razvoj gre naprej.

in potem se čudite, da nam politiki uvažajo muslimane, ki imajo 3+ otrok brez problema?
Evropa ima 2 možnosti.
1- Ostane zaprta in povsem propade v prihodnosti, kjer nas bodo imigrantje prihodnost z lahkoto izrinili
2- Začne čim prej uvažati imigrante in upati na integracijo, če bo bo, če ne ne.
Prva opcija je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} propad, druga ima večjo verjetnost uspeha.
Sprijaznite se, tako pač je.

Kakšno podtikanje, saj je dejansko to napisala na svoj profil.
Avtorica pa ni napisala, da je ona avtorica teh besed.

Koliko otrok ima pa gospa Miklavčičeva?

Kolikor jaz vidim se Milena v komentarju strinja za zapisanim. Torej?

In napisala kleveto v naslov? Prav zaničevanja si vredna.

Kakšno podtikanje, saj je dejansko to napisala na svoj profil.
Avtorica pa ni napisala, da je ona avtorica teh besed.[/quote]

Glej, upam, da bo avtorica te teme kaznovana.
Temo bodo moderatorji sicer zbrisali, ampak upam, da bodo tudi avtorico doletele sankcije.

Misliš gospa Miklavčič?

Kakšno podtikanje, saj je dejansko to napisala na svoj profil.
Avtorica pa ni napisala, da je ona avtorica teh besed.[/quote]

Glej, upam, da bo avtorica te teme kaznovana.
Temo bodo moderatorji sicer zbrisali, ampak upam, da bodo tudi avtorico doletele sankcije.[/quote]

Jaz mislim, da je to eden izmed tistih provokatorjev, ki vedno znova najde pot na ta forum kljub vsem prepovedim in kaznim s strani moderatorjev. Dobro bi bilo, da se avtorica oziroma avtor te teme identificira, Milena Miklavčič jo (ga) pa toži za blatenje dobrega imena in pokasira dobro odškodnino.

To sicer ni napisala MM, ampak se z zapisanim strinja. Jaz se tudi.

Ljudje, ki imajo pse namesto otrok, so največje ogabe. Naj za njih skrbijo psi.

Glej, upam, da bo avtorica te teme kaznovana.
Temo bodo moderatorji sicer zbrisali, ampak upam, da bodo tudi avtorico doletele sankcije.[/quote]

Jaz mislim, da je to eden izmed tistih provokatorjev, ki vedno znova najde pot na ta forum kljub vsem prepovedim in kaznim s strani moderatorjev. Dobro bi bilo, da se avtorica oziroma avtor te teme identificira, Milena Miklavčič jo (ga) pa toži za blatenje dobrega imena in pokasira dobro odškodnino.[/quote]

Bi znalo biti ja, da je avtor/ica te teme en tak zmazek od človeka. Iz srca mu/ji privoščim, da ga identificirajo in da ga kaznujejo.

Milena Miklavčič:

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA

https://www.facebook.com/milena.miklavcic/posts/10210511567318720?pnref=story%5B/quote%5D

pa ti si resnično zlobna, grdavš babji!

a res ne vidiš, da je MM napisala, da je to sporočilo ogabno in ji gredo mravljinci od groze?

“tole sporočilo je eno najbolj ogabnih, a obenem tudi eno najbolj kruto-realnih. 🙁 Ob, fotki sami pa mi zlezejo zoprni mravlinci po koži- vse tja do srca.”


Ja itak. Ogromno je takšnih, ki spet umirajo veliko prej, kot pa so njihovi starši. Poleg tega pa – kaj ti bo delovna sila, če ni delovnih mest? Pa odkod vam te bedarije?

Milena Miklavčič:

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA

https://www.facebook.com/milena.miklavcic/posts/10210511567318720?pnref=story%5B/quote%5D

Si sploh prebrala cel Milenin zapis? Najprej preberi, pa še kak komentar na FB, potem pa kriči na MON-u. Prav?

https://www.facebook.com/jure.zitko/posts/10209310806427998

Milena Miklavčič Najprej- hvala ti, Jure, da si tele besede izpostavil! Vesela sem 🙂 Potem: 🙂 da ne boste preveč jezni name, češ, da odkrivam ali toplo vodo ali pa da žalim tiste, ki ne morejo imeti otrok. Prilagam fotografijo, ki je vir tega groznega ”zla” z moje strani. Moram pa reči- to lahko najdete na medmrežju tudi sami- da so tisti s kančkom odgovornosti pač zaskrbljeni. In to upravičeno. Število starejših se povečuje, samo v SLO se jih je v zadnjih 10 letih nabralo kar za 150.000….Dejstva, ki jih lahko preberete na priloženi fotografiji, so , žal, boleča, če, seveda, nismo egoisti, ki jim je mar le aktualni trenutek.


Ja itak. Ogromno je takšnih, ki spet umirajo veliko prej, kot pa so njihovi starši. Poleg tega pa – kaj ti bo delovna sila, če ni delovnih mest? Pa odkod vam te bedarije?[/quote]

Saj v naslednjih poročilih bo pa tema koliko brezposelnih, koliko mladih mora v tujino, ker ni službe… odvisno od kje veter zaveje, take novice objavijo.
Ampak realnost je vseeno ta, da imamo preveč delovne sile in premalo delovnih mest.


Ja itak. Ogromno je takšnih, ki spet umirajo veliko prej, kot pa so njihovi starši. Poleg tega pa – kaj ti bo delovna sila, če ni delovnih mest? Pa odkod vam te bedarije?[/quote]

Saj v naslednjih poročilih bo pa tema koliko brezposelnih, koliko mladih mora v tujino, ker ni službe… odvisno od kje veter zaveje, take novice objavijo.
Ampak realnost je vseeno ta, da imamo preveč delovne sile in premalo delovnih mest.[/quote]
To bomo rešili tako, da bomo imele vse po 12 otrok.

Zadeva je resnična. Morda v Sloveniji še ne, v tujini pa že. Ženske nočejo več rojevati otrok, to je realnost. Rojevajo jih priseljenke.

Glej, upam, da bo avtorica te teme kaznovana.
Temo bodo moderatorji sicer zbrisali, ampak upam, da bodo tudi avtorico doletele sankcije.[/quote]

Jaz mislim, da je to eden izmed tistih provokatorjev, ki vedno znova najde pot na ta forum kljub vsem prepovedim in kaznim s strani moderatorjev. Dobro bi bilo, da se avtorica oziroma avtor te teme identificira, Milena Miklavčič jo (ga) pa toži za blatenje dobrega imena in pokasira dobro odškodnino.[/quote]

Dejstvo je, da je te besede Milena zapisala na FB. In dejstvo je, da se z njimi strinja.

Kaj ko bi najprej razmišljali kako bodo zaposlili na tisoče brezposelnih?
Močno, močno preveč delovne sile imamo, premalo delovnih mest.[/quote]

Veliko delovne sile bo kmalu potrebno za nego in varstvo vse starejše populacije.

Kaj ko bi najprej razmišljali kako bodo zaposlili na tisoče brezposelnih?
Močno, močno preveč delovne sile imamo, premalo delovnih mest.[/quote]

Veliko delovne sile bo kmalu potrebno za nego in varstvo vse starejše populacije.[/quote]

Super, da se bodo odprla delovna mesta. Koliko brezposelnih imamo? 100.000?
Misliš, da bo res toliko novih delovnih mest?

New Report

Close