Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte kaj je Milena Miklavčič napisala na FB o ženskah brez otrok

Poglejte kaj je Milena Miklavčič napisala na FB o ženskah brez otrok

Takšne bedaste napovedi kaže državna statistika, objavljata pa jih ministrstvo za delo in UMAR.[/quote]
Kot jih je Merkelca svojim ljudem. Rezultat pa je kakšen že? Da se je ustvarilo ogromno novih delovnih mest? V katerih sanjah že? :-)))
UMAR & co. pa so isti k…. Ja, prebivalstvo se že stara, samo spet ne toliko, kot so pred leti napovedovali. Bistvo problema tega staranja je nevzdržen pokojninski sistem. To je tisto, kar žuli državo, ne pa dejansko “staranje”. Neumno je pričakovati številna nova delovna mesta, ker jih ne bo. Razen če sesujemo energetski in informacijski sistem.[/quote]

Takšne zadeve se ne vidijo čez noč, ampak nastajajo nekaj desetletij.
Tako v Sloveniji kot v Nemčiji.
‘Merklini priseljenci’ pa naj bi predstavljali delovno silo čez nekaj let oz. v naslednji generaciji.

Zakaj se prebivalstvo stara počasneje od napovedi? Ker imamo vseeno kar precejšnje imigracije, ti priseljenci pa imajo, kot berem, praviloma več kot 1 otroka. In ti priseljenci vplivajo na statistiko tako, da se Slovenija počasneje stara od napovedi pred nekaj leti.

Ne bereš MON-a o tem, kakšna je narodnostna sestava v večjih slovenskih mestih?


Kot jih je Merkelca svojim ljudem. Rezultat pa je kakšen že? Da se je ustvarilo ogromno novih delovnih mest? V katerih sanjah že? :-)))
UMAR & co. pa so isti k…. Ja, prebivalstvo se že stara, samo spet ne toliko, kot so pred leti napovedovali. Bistvo problema tega staranja je nevzdržen pokojninski sistem. To je tisto, kar žuli državo, ne pa dejansko “staranje”. Neumno je pričakovati številna nova delovna mesta, ker jih ne bo. Razen če sesujemo energetski in informacijski sistem.[/quote]

Takšne zadeve se ne vidijo čez noč, ampak nastajajo nekaj desetletij.
Tako v Sloveniji kot v Nemčiji.
‘Merklini priseljenci’ pa naj bi predstavljali delovno silo čez nekaj let oz. v naslednji generaciji.

Zakaj se prebivalstvo stara počasneje od napovedi? Ker imamo vseeno kar precejšnje imigracije, ti priseljenci pa imajo, kot berem, praviloma več kot 1 otroka. In ti priseljenci vplivajo na statistiko tako, da se Slovenija počasneje stara od napovedi pred nekaj leti.

Ne bereš MON-a o tem, kakšna je narodnostna sestava v večjih slovenskih mestih?[/quote]
Hm, vsaj v primeru Nemčije ta tvoja teorija hudo šepa. Največ brezposelnosti je ravno med migranti – tisto drugo ali celo tretjo generacijo. Mogoče ima kaj pri tem tista slavna “integracija”, ki je menda hudo učinkovita. Za HARZ IV definitvno.

Analitiki statističnih podatkov in demografski strokovnjaki opozarjajo, da bo nekje v roku 10 let v Sloveniji sistem na področju zaposlovanja precej drugačen, država pa na spremembe ni pripravljena.
Napovedi so precej črnoglede tako za vzdržnost pokojninskega sistema kot tudi za zagotavljanje dovolj delovne sile.[/quote]

Torej kam bodo izginili vsi ti brezposelni?
Pa ne, da se bo odprlo toliko novih delovnih mest in to že v 10letih, da bodo vse zaposlili pa še premalo jih bo?
Predlgam ti, da uporabiš možgane.[/quote]

Jih uporabljam, znam računati in razumem podatke.

Analitiki statističnih podatkov in demografski strokovnjaki opozarjajo, da bo nekje v roku 10 let v Sloveniji sistem na področju zaposlovanja precej drugačen, država pa na spremembe ni pripravljena.
Napovedi so precej črnoglede tako za vzdržnost pokojninskega sistema kot tudi za zagotavljanje dovolj delovne sile.[/quote]
Pa daj no! Pa menda res ne verjameš čisto vsaki neumosti, ki jo nekdo zapiše???
Razen če imaš v mislih spremembe na področju zaposlovanja v stilu suženjstva? Takrat pa verjamem, da bo delovne sile vedno premalo.[/quote]

Nikjer ne pišem, da bi morali biti ljudje zaposleni v stilu suženjstva.

Zagotovo je to področje, kjer trenutno (in že nekaj let) naša država precej premalo dela na urejanju dobrega poslovnega okolja in zagotavljanja ustreznega plačilnega sistema.

Prav tako pa bomo morali vsi skupaj krepko razmisliti o tem, kaj kupujemo, koliko cenimo svoje in drugo delo, ter kaj smo pripravljeni narediti za boljšo družbo v celoti.

Še vedno pa ostaja dejstvo, da kot narod Slovenci izumiramo. Smo med 10 najhitreje se starajočimi narodi na svetu.

Torej kam bodo izginili vsi ti brezposelni?
Pa ne, da se bo odprlo toliko novih delovnih mest in to že v 10letih, da bodo vse zaposlili pa še premalo jih bo?
Predlgam ti, da uporabiš možgane.[/quote]

Jih uporabljam, znam računati in razumem podatke.[/quote]

Potem pa me razsvetli kje se bo odprlo v 10letih toliko delovnih mest, da bodo zaposlili vse današnje brezposelne in še bo menda manjkalo delovne sile?
Ali misliš, da bi kar vse te brezposelne izvozili v tujino?

Takšne zadeve se ne vidijo čez noč, ampak nastajajo nekaj desetletij.
Tako v Sloveniji kot v Nemčiji.
‘Merklini priseljenci’ pa naj bi predstavljali delovno silo čez nekaj let oz. v naslednji generaciji.

Zakaj se prebivalstvo stara počasneje od napovedi? Ker imamo vseeno kar precejšnje imigracije, ti priseljenci pa imajo, kot berem, praviloma več kot 1 otroka. In ti priseljenci vplivajo na statistiko tako, da se Slovenija počasneje stara od napovedi pred nekaj leti.

Ne bereš MON-a o tem, kakšna je narodnostna sestava v večjih slovenskih mestih?[/quote]
Hm, vsaj v primeru Nemčije ta tvoja teorija hudo šepa. Največ brezposelnosti je ravno med migranti – tisto drugo ali celo tretjo generacijo. Mogoče ima kaj pri tem tista slavna “integracija”, ki je menda hudo učinkovita. Za HARZ IV definitvno.[/quote]

Glej, država in ljudje morajo najti način, da se priseljenci uspešno integrirajo.
In Nemčija je ugotovila, da je do sedaj naredila nekaj velikih napak, zato sedaj skušajo sisteme integracije izboljšati.

Če v Nemčiji ne bi bilo veliko prostih delovnih mest, kako da še vedno novači množice delovne sile od blizu in daleč?
In to od neizobraženih do vrhunskih strokovnjakov?

Seveda je problem, da vsi, ki prihajajo ali živijo tam, niso sposobni ali pripravljeni delati. A to še vedno ne pomeni, da prostih delovnih mest ni.

Milena Miklavčič:

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA

https://www.facebook.com/milena.miklavcic/posts/10210511567318720?pnref=story%5B/quote%5D

Ta ženska je prtegnjena, sem brala tisto njeno knjigo, ki ni nek presežek. Pač vsi nismo za otroke narejeni, zakaj bi jih imeli? Sedaj obstaja kontracepcija, včasih je ni bilo.

Milena Miklavčič:

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA

https://www.facebook.com/milena.miklavcic/posts/10210511567318720?pnref=story%5B/quote%5D

Ta ženska je prtegnjena, sem brala tisto njeno knjigo, ki ni nek presežek. Pač vsi nismo za otroke narejeni, zakaj bi jih imeli? Sedaj obstaja kontracepcija, včasih je ni bilo. To je še pozabila napisati, da je večina žensk pri rojevanju 12tih ali 6 otrok pri porodu umrlo. Grdih stvari se ne napiše, a ne?
Kako bo šimfala čez ženske, ki ne morejo imeti otroka pa bi ga rade imele? Stara koza.

Kahlo, pa ti veš, da je avtorica te teme lažnivka?
Tisto, kar je sem prilepila, ni napisala Milena M. Mileni Miklavčič se ta zapis gabi.
Tako, da …

Jih uporabljam, znam računati in razumem podatke.[/quote]

Potem pa me razsvetli kje se bo odprlo v 10letih toliko delovnih mest, da bodo zaposlili vse današnje brezposelne in še bo menda manjkalo delovne sile?
Ali misliš, da bi kar vse te brezposelne izvozili v tujino?[/quote]

Točno tako. Naj nas ta Milena razsvetli, kako bodo mladi prišli do delovnih mest, da bodo finančno stabilni, da bodo lahko imeli otroke, da jim ne bo treba v tujino bežati zaradi dela? Najboljše, da ženske postanejo prodajalke megle čeprav imajo diplomo. Tle je vsaj veliko keša.

Živi in pusti živeti.
Jaz imam tri – drugi pa – vsak po svojih zmožnostih in željah.

Kahlo, pa ti veš, da je avtorica te teme lažnivka?
Tisto, kar je sem prilepila, ni napisala Milena M. Mileni Miklavčič se ta zapis gabi.
Tako, da …[/quote]

Jaz pa nisem tako razumela, res je Milena delila zapis od ene američanke (ne bom o njenem prevodu, vidim da ne blesti iz znanja angleščine), ampak se z zapisom strinja! Preberi si komentarje …

Kahlo, pa ti veš, da je avtorica te teme lažnivka?
Tisto, kar je sem prilepila, ni napisala Milena M. Mileni Miklavčič se ta zapis gabi.
Tako, da …[/quote]

Jaz pa nisem tako razumela, res je Milena delila zapis od ene američanke (ne bom o njenem prevodu, vidim da ne blesti iz znanja angleščine), ampak se z zapisom strinja! Preberi si komentarje …[/quote]

Ja, sem prebrala, da je to ogaben zapis, je napisala.

Jaz pa nisem tako razumela, res je Milena delila zapis od ene američanke (ne bom o njenem prevodu, vidim da ne blesti iz znanja angleščine), ampak se z zapisom strinja! Preberi si komentarje …[/quote]

Ja, sem prebrala, da je to ogaben zapis, je napisala.[/quote]

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA
*****************************************************
tole sporočilo je eno najbolj ogabnih, a obenem tudi eno najbolj kruto-realnih. 🙁 Ob, fotki sami pa mi zlezejo zoprni mravlinci po koži- vse tja do srca.

Kaj ti torej ni jasno? Da se tale avtorica stinja z zapisom!

Ja, sem prebrala, da je to ogaben zapis, je napisala.[/quote]

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA
*****************************************************
tole sporočilo je eno najbolj ogabnih, a obenem tudi eno najbolj kruto-realnih. 🙁 Ob, fotki sami pa mi zlezejo zoprni mravlinci po koži- vse tja do srca.

Kaj ti torej ni jasno? Da se tale avtorica stinja z zapisom![/quote]

Zanimivo. Tebi, če nekdo reče, da je ogabno, da se strinja.

Ja, sem prebrala, da je to ogaben zapis, je napisala.[/quote]

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA
*****************************************************
tole sporočilo je eno najbolj ogabnih, a obenem tudi eno najbolj kruto-realnih. 🙁 Ob, fotki sami pa mi zlezejo zoprni mravlinci po koži- vse tja do srca.

Kaj ti torej ni jasno? Da se tale avtorica stinja z zapisom![/quote]

pa kje ti vidiš strinjanje? napisala je, da je kruto realno, ne pa, da se strinja!

pa kaj vam je danes?

Kahlo, pa ti veš, da je avtorica te teme lažnivka?
Tisto, kar je sem prilepila, ni napisala Milena M. Mileni Miklavčič se ta zapis gabi.
Tako, da …[/quote]

Res je, gabi se ji, se pa strinja z njim. In je s tem prav tako žaljiva, kot če bi si bila zapis sama izmislila.

Milena Miklavčič:

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA

https://www.facebook.com/milena.miklavcic/posts/10210511567318720?pnref=story%5B/quote%5D

HČERE DANES NOČEJO BITI VEČ PODOBNE SVOJIM MATERAM!!!

Vse vlačijo te pasje cucke(pizdoliznike) naokoli,in po stanovanju vse od dlak,joj,joj,kar same naj bojo,jaz pa se bom raje s prstki igral:-).

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA
*****************************************************
tole sporočilo je eno najbolj ogabnih, a obenem tudi eno najbolj kruto-realnih. 🙁 Ob, fotki sami pa mi zlezejo zoprni mravlinci po koži- vse tja do srca.

Kaj ti torej ni jasno? Da se tale avtorica stinja z zapisom![/quote]

pa kje ti vidiš strinjanje? napisala je, da je kruto realno, ne pa, da se strinja!

pa kaj vam je danes?[/quote]
Ja, napiše, da je kruto realno sporočilo. Ampak strinja z njim se pa ne. Kjeeee paa! Zadetki. 😀

Ne zanima nas samo ugodje, ampak so postale zahteve in pričakovanja do staršev prevelika.

Otroku moraš danes omogočiti vse, bog ne daj, da se mali genij ne bo razvil v vsej svoji veličini. Treningi, jeziki, hobiji, ni da ni. Poleg tega je treba imeti malega genija 24/7 na očeh do najmanj 20. leta, ga razvažati in bog ne daj mu kdaj zagroziti ali dati eno po riti. Če otrok naredi nekaj narobe, je 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kriva mama, pa tudi, če ima otrok že 25 let. Za vse so krivi starši.

A se potem čudite, da ljudje nočejo imeti otrok?[/quote]
Odlicno napisano. In, ce dodam, za moskega pa vse skupaj pomeni se cisto realno moznost, da ce si zenska tako zazeli, ostanes brez otrok, obveznosti pa se nadaljujejo. In to ne le do otrok ampak tudi bivse. In tako skoraj do pamtiveka. Res pa, da moj scenarij ni pretirano slovenski.

Ja, danes res ni nič hujšega od resnice. Baba je potrdila da je to kruto realno danes in večin nas tudi lahko potrdi, le novodobne zmešanke bodo norele in bo 1000 izgovorov za njihovo norost od delovnih mest in zaposlovanja naprej. One športajo in so napredne, koze zmešane ničvredne.


Modrovalovski puhoglavec je vreden kaj? Od kdaj pa? :-))))


Modrovalovski puhoglavec je vreden kaj? Od kdaj pa? :-))))[/quote]
Od nekdaj in za vedno, ne pa taki ki nimate ene same kvalitete ali sposobnosti, le polno zmešano rit.

Milena Miklavčič:

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA

https://www.facebook.com/milena.miklavcic/posts/10210511567318720?pnref=story%5B/quote%5D

Pa saj to je resnica – pri nas.

Napako je naredila RKC, ki se je šla vmešavat v plemena po svetu. In terala svoja ‘znanja’, ‘pomoč’….
Da je iz plemen naenkrat preživelo enormno število otrok, ki zrastejo v ljudi in rabijo več.
Potem se pa neha……ko suha zemlja ne prenese mravljično število folka.
Kaj pa zdaj? Se ustanavlja Unicef, RK ipd…. :(((

Plus banda za nafto, vmešavanje v muslimane…. spori…. pa smo tam, kjer smo! 🙁

New Report

Close