Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte kaj je Milena Miklavčič napisala na FB o ženskah brez otrok

Poglejte kaj je Milena Miklavčič napisala na FB o ženskah brez otrok

Jaz sem bila! Pa še ene pa starih mamc. Mene je zanimalo, ker sem imela dve čudoviti stari mami
(pa imam jaz 60 let) …… dve babic ane, po očetovi in mamini strani.
Obe zdravi, pridni…. jasno meni, kot vnukinji nista nič pojamrali. Samo sta pa obe bili spoštovani od dedkov. Mal so pijančkali, sam so pa garali…. pa štedilnik na drva, vrt, njive, voz + vol (kakšen traktor)
Obe sta rodili 7 otrok.
Vsi vnukii (tudi po 10 nas je bilo na počitnicah) , smo preživeli nepozabne dneve. :))))

Ej, takih ljudi ni več!! Razumete? Nič niso komplicirali, samo jest smo prišli. Joooj, kje so ti časi?
Pa ne zame. Za našo mladino. :)[/quote]
Meni razlagaš? Ne bo potrebe. Poznam takšne stare mame, kot jih opisuješ, pa tudi Mileno poznam!

Če nekdo pač noče otrok, jih pač nebo imel. Boljše, da jih nima. Prababice so imele 12 otrok? Resno? Pri meni tudi približno ne. Ena prababica je imela 2, druga 3, tretja 2, četrta tudi 2. Prva babica 3, druga babica 2. Skratka 2 ali pa 3, to je to. 12 otrok pa 6 otrok? Resno?

Milena Miklavčič:

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA

https://www.facebook.com/milena.miklavcic/posts/10210511567318720?pnref=story%5B/quote%5D

Iz zapisa na facebooku je razvidno, da si funkcionalno nepismena. Glej spodaj.

Milena Miklavčič shared Ana Jud’s post.

Ja, je šerala Anin post, ampak je zraven še pripisala svoj prevod fotke in svoj komentar in to brez navednic, tako da je videti kot da je vse njeno mnenje.

Res je.

Evropski katolibani se imajo za napredne in nekaj boljšega od afričanov, v resnici pa si želijo štancanja še več otrok, kot jih naštancajo v Afriki, pa bo kar bo.

Jaz sem bila! Pa še ene pa starih mamc. Mene je zanimalo, ker sem imela dve čudoviti stari mami
(pa imam jaz 60 let) …… dve babic ane, po očetovi in mamini strani.
Obe zdravi, pridni…. jasno meni, kot vnukinji nista nič pojamrali. Samo sta pa obe bili spoštovani od dedkov. Mal so pijančkali, sam so pa garali…. pa štedilnik na drva, vrt, njive, voz + vol (kakšen traktor)
Obe sta rodili 7 otrok.
Vsi vnukii (tudi po 10 nas je bilo na počitnicah) , smo preživeli nepozabne dneve. :))))

Ej, takih ljudi ni več!! Razumete? Nič niso komplicirali, samo jest smo prišli. Joooj, kje so ti časi?
Pa ne zame. Za našo mladino. :)[/quote]

alkoholizem očitno ne obstaja, zapuščanje otrok s strani staršev……

Jaz sem bila! Pa še ene pa starih mamc. Mene je zanimalo, ker sem imela dve čudoviti stari mami
(pa imam jaz 60 let) …… dve babic ane, po očetovi in mamini strani.
Obe zdravi, pridni…. jasno meni, kot vnukinji nista nič pojamrali. Samo sta pa obe bili spoštovani od dedkov. Mal so pijančkali, sam so pa garali…. pa štedilnik na drva, vrt, njive, voz + vol (kakšen traktor)
Obe sta rodili 7 otrok.
Vsi vnukii (tudi po 10 nas je bilo na počitnicah) , smo preživeli nepozabne dneve. :))))

Ej, takih ljudi ni več!! Razumete? Nič niso komplicirali, samo jest smo prišli. Joooj, kje so ti časi?
Pa ne zame. Za našo mladino. :)[/quote]

Ja, bila sem na predavanju. In podvomila, da so tako trpele ženske. Pa je rekla Milena:
“Sem zbrala prevsem težke zgodbe. Seveda so se nekje imeli tudi radi in je bil odnos srčen.”

Itak je hodila po hribih in zakotnih vaseh, kjer je še danes kaj čudno, če ne pride k bajti Ženska, ki prime vajeti v svoje roke![/quote]
Ej, če so pa garali, potem so pa lahko malo pijančkali, a ne? In ti pijančkarji so fuul spoštovali svoje žene? :-)))))

Dajte se že enkrat izjasniti kaj vas sedaj moti – samski ali družine z otroki, ki živijo od socialnih prispevkov. Ker nekje se ta vaša logika zatakne, …

pa kaj misliš, da jih ni bilo, če jih pri tebi ni bilo? pri nas (babica po mamini strani) 15 otrok, stara mati se je meni potožila, da nikoli ni mogla pobegnit, se nikamor skrit, ko si jo je dedek zaželel, vedno jo je našel in je bila spet noseča 🙁

Milena Miklavčič:

TVOJA BABICA JE RODILA 12 OTROK, STARA MAMA 6, TVOJA MAMA JE IMELA SAMO 2….TI PA IMAŠ ZA SEBOJ SPLAV, NAMESTO DA BI IMELA OTROKA, SI RAJE KUPILA PSA

https://www.facebook.com/milena.miklavcic/posts/10210511567318720?pnref=story%5B/quote%5D

Sijajno, žensko življenjsko poslanstvo: rojevanje, človeško čezmerno poseljevanje in uničevanje narave. Če si oba partnerja ne želita otroka, se ne bi smel roditi, ker ta najbolj rabi starševsko ljubezen. Narava tudi jemlje, ne samo daje življenje. Če ni dovolj hrane, pobija ‘svoje otroke’ z lakoto, da vzdržuje ravnotežje med živalskimi vrstami, med katere spadamo tudi ljudje.

Torej ‘religija luči’, ki veruje zgolj v absolutno dobro, se sprevrže v svoje nasprotje, če ne dojamemo, da ne moremo biti samo ‘dobri’, še bog ima svojo temno luciferinsko plat.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close