Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pohvale moderatorjem

Pohvale moderatorjem


Pa jebo te bog Popay, kdo ti očita tvoje privatno življenje in komu si kaj dolžan, oziroma ne-dolžan? To nas ne zanima.
Seveda oddaš svoje mnenje, a obenem hvališ moderatorje, ker so oddajo svojega mnenja preprečili nekomu drugemu. Sicer ne vem za kaj se je o izbrisani temi šlo, ker ne berem vsega, a vendarle cenzura je nekaj, s čimer se ponašajo avtoritaristi, ne liberalci.

A okoli Rogle se še kar smešiš? A ti še ni potegnilo kakšne bedarije kvasiš? In zdaj mi nakladaš tule, da je Zagorje od nekdaj rdeče. Pa kakšno ima to vezo z rumeno ali rdečo majico? Nihče od janševcev se ni pizdil, ker so Zagorje prebarvali v rdečo. Nasprotno ste se ti in še ene par ubrisancev pizdili zaradi rumene barve na Touru. Pa kakšno vezo ima to, če je Tadej član SDS? To si zdaj ti rekel, jaz tega podatka nimam, ker me ne briga politična pripadnost športnika.
Vsakemu normalnemu človeku je bilo takoj jasno, da gre za počastitev rumene majice vodilnega na Touru. Vsakemu normalnemu, razen tebi in še ene par ubrisancem.
In isto bi povedal tudi kakšnemu janšistu, če bi se pizdil zaradi rdeče barve vodilnega na Vuelti. Pa mi ti niso dali te priložnosti, ker očitno niso tolk ubrisani kot ti.
Zdej, če te to moti, da sem ti pripopal antifo:
Lej tvoja retorika te izdaja. In tudi če ne hodiš naokoli oblečen kot nindža, govoriš isti jezik. Si pač padel v stereotipe. Jaz sem tud tukaj baje janševec, čeprav še v življenju nisem volil tega modela in ne njegove stranke. Sem pač padel v forumske stereotipe.

Aja, glede rtvslo: lej, nehaj se smešiti. Najprej trdiš, da vas je tam 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti jajotu in potem to ni kao pristranski medij? Ja zakaj vas je pa potem toliko proti jajotu, če ste tolk nevtralni?
Ti bom jaz povedal. Iz istega razloga, kot jih je na Novi 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ZA jajota. Folk pač hodi brati določene medije ne zaradi resnice, pač pa zaradi tistega, kar ŽELI prebrati.
Rtvslo je samo antipol Nove. Ali pa obratno. Kot je Nova Janševo trobilo, je rtvslo trobilo antijanšistov.
Pa saj vas niti ni 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Tudi jaz grem redno tja, tako da vem. Malo mešaš število postov in število avtorjev. Isti Lulek si kot tisti novinar, ki je štel prostitutke v Sloveniji tako, da je štel oglase na Salomoncu.

A veš kdaj bom jaz začel pljuvati po jajotu? Takrat, ko ga bodo začeli na rtvslo hvaliti. Ker to bo pomenilo, da dela nekaj hudo narobe. Da se udinja tajkunom in lastnikom slovenskega (našega) pokradenega premoženja. Evo takšno je moje mnenje o rtvslo. Kapitalske prostitutke. Natakarji, ki prinesejo tisto, kar jim gospodarji naročijo.


Pa jebo te bog Popay, kdo ti očita tvoje privatno življenje in komu si kaj dolžan, oziroma ne-dolžan? To nas ne zanima.
Seveda oddaš svoje mnenje, a obenem hvališ moderatorje, ker so oddajo svojega mnenja preprečili nekomu drugemu. Sicer ne vem za kaj se je o izbrisani temi šlo, ker ne berem vsega, a vendarle cenzura je nekaj, s čimer se ponašajo avtoritaristi, ne liberalci.

A okoli Rogle se še kar smešiš? A ti še ni potegnilo kakšne bedarije kvasiš? In zdaj mi nakladaš tule, da je Zagorje od nekdaj rdeče. Pa kakšno ima to vezo z rumeno ali rdečo majico? Nihče od janševcev se ni pizdil, ker so Zagorje prebarvali v rdečo. Nasprotno ste se ti in še ene par ubrisancev pizdili zaradi rumene barve na Touru. Pa kakšno vezo ima to, če je Tadej član SDS? To si zdaj ti rekel, jaz tega podatka nimam, ker me ne briga politična pripadnost športnika.
Vsakemu normalnemu človeku je bilo takoj jasno, da gre za počastitev rumene majice vodilnega na Touru. Vsakemu normalnemu, razen tebi in še ene par ubrisancem.
In isto bi povedal tudi kakšnemu janšistu, če bi se pizdil zaradi rdeče barve vodilnega na Vuelti. Pa mi ti niso dali te priložnosti, ker očitno niso tolk ubrisani kot ti.
Zdej, če te to moti, da sem ti pripopal antifo:
Lej tvoja retorika te izdaja. In tudi če ne hodiš naokoli oblečen kot nindža, govoriš isti jezik. Si pač padel v stereotipe. Jaz sem tud tukaj baje janševec, čeprav še v življenju nisem volil tega modela in ne njegove stranke. Sem pač padel v forumske stereotipe.

Aja, glede rtvslo: lej, nehaj se smešiti. Najprej trdiš, da vas je tam 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti jajotu in potem to ni kao pristranski medij? Ja zakaj vas je pa potem toliko proti jajotu, če ste tolk nevtralni?
Ti bom jaz povedal. Iz istega razloga, kot jih je na Novi 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ZA jajota. Folk pač hodi brati določene medije ne zaradi resnice, pač pa zaradi tistega, kar ŽELI prebrati.
Rtvslo je samo antipol Nove. Ali pa obratno. Kot je Nova Janševo trobilo, je rtvslo trobilo antijanšistov.
Pa saj vas niti ni 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Tudi jaz grem redno tja, tako da vem. Malo mešaš število postov in število avtorjev. Isti Lulek si kot tisti novinar, ki je štel prostitutke v Sloveniji tako, da je štel oglase na Salomoncu.

A veš kdaj bom jaz začel pljuvati po jajotu? Takrat, ko ga bodo začeli na rtvslo hvaliti. Ker to bo pomenilo, da dela nekaj hudo narobe. Da se udinja tajkunom in lastnikom slovenskega (našega) pokradenega premoženja. Evo takšno je moje mnenje o rtvslo. Kapitalske prostitutke. Natakarji, ki prinesejo tisto, kar jim gospodarji naročijo.
[/quote]

Ne verjemte Popayu, ker je lažnivec in obrača besede, da glava boli. Tri dni nazaj trdi nekaj, potem pa pravi, da ni tako mislil in se je hecal. To je star lažniv komunist, ki se tolk zapleta in mu ni jasno kdo je in kakšna stališča ima. Vam, gospod Vinko pa vse dobro, eden redkih zelo pametnih ljudi ste tukaj, prav užitek vas je brati.

Ta Popay je najbolj jezen, ker smo ga razgalili. Točno vemo, da je on tisti starček, ki stalno dežura v wc na žel. postaji in preži na žrtve, če tam ne najde, gre pa po tistih wc vzdolž Ljubljanice.

Popay, v izogib svoje sramote prenehaj!


Pa jebo te bog Popay, kdo ti očita tvoje privatno življenje in komu si kaj dolžan, oziroma ne-dolžan? To nas ne zanima.
Seveda oddaš svoje mnenje, a obenem hvališ moderatorje, ker so oddajo svojega mnenja preprečili nekomu drugemu. Sicer ne vem za kaj se je o izbrisani temi šlo, ker ne berem vsega, a vendarle cenzura je nekaj, s čimer se ponašajo avtoritaristi, ne liberalci.

A okoli Rogle se še kar smešiš? A ti še ni potegnilo kakšne bedarije kvasiš? In zdaj mi nakladaš tule, da je Zagorje od nekdaj rdeče. Pa kakšno ima to vezo z rumeno ali rdečo majico? Nihče od janševcev se ni pizdil, ker so Zagorje prebarvali v rdečo. Nasprotno ste se ti in še ene par ubrisancev pizdili zaradi rumene barve na Touru. Pa kakšno vezo ima to, če je Tadej član SDS? To si zdaj ti rekel, jaz tega podatka nimam, ker me ne briga politična pripadnost športnika.
Vsakemu normalnemu človeku je bilo takoj jasno, da gre za počastitev rumene majice vodilnega na Touru. Vsakemu normalnemu, razen tebi in še ene par ubrisancem.
In isto bi povedal tudi kakšnemu janšistu, če bi se pizdil zaradi rdeče barve vodilnega na Vuelti. Pa mi ti niso dali te priložnosti, ker očitno niso tolk ubrisani kot ti.
Zdej, če te to moti, da sem ti pripopal antifo:
Lej tvoja retorika te izdaja. In tudi če ne hodiš naokoli oblečen kot nindža, govoriš isti jezik. Si pač padel v stereotipe. Jaz sem tud tukaj baje janševec, čeprav še v življenju nisem volil tega modela in ne njegove stranke. Sem pač padel v forumske stereotipe.

Aja, glede rtvslo: lej, nehaj se smešiti. Najprej trdiš, da vas je tam 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti jajotu in potem to ni kao pristranski medij? Ja zakaj vas je pa potem toliko proti jajotu, če ste tolk nevtralni?
Ti bom jaz povedal. Iz istega razloga, kot jih je na Novi 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ZA jajota. Folk pač hodi brati določene medije ne zaradi resnice, pač pa zaradi tistega, kar ŽELI prebrati.
Rtvslo je samo antipol Nove. Ali pa obratno. Kot je Nova Janševo trobilo, je rtvslo trobilo antijanšistov.
Pa saj vas niti ni 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Tudi jaz grem redno tja, tako da vem. Malo mešaš število postov in število avtorjev. Isti Lulek si kot tisti novinar, ki je štel prostitutke v Sloveniji tako, da je štel oglase na Salomoncu.

A veš kdaj bom jaz začel pljuvati po jajotu? Takrat, ko ga bodo začeli na rtvslo hvaliti. Ker to bo pomenilo, da dela nekaj hudo narobe. Da se udinja tajkunom in lastnikom slovenskega (našega) pokradenega premoženja. Evo takšno je moje mnenje o rtvslo. Kapitalske prostitutke. Natakarji, ki prinesejo tisto, kar jim gospodarji naročijo.

Bom skril to sranje od pisanja, ki si ga piševa, da bere samo tist, ki ga pač zanima ta brezveznost…
Napisal sem ti že, da si nerealen in tukej več ni debate. Ti si za mene marsovc, kar ostan tam, pa naj te ne jebe sam Bog ampak sam Jaja direkt v to blentavo glavo.
Namerno si spet kenslal, kao, da sem napisal, če bi predlagal nekdo, ki je član Levice. da se vsi v zagorju oblečejo v rdeče, da bi jst to isto obsodil kot člana s(d)s stranke, ki je rekal naj se vsi oblečeje v Slo. v rumene majice, poanta je tuekj, da je to predlagal član s(d)s stranke, to poemni, da širi svojo politiko na javnem mediju, če bi to rekel politično neutralen človek, si bi tudi sam oblekel majico, štekaš poanto bumbar zadet…. Ne bom šel na tvoj nivo žaljenja, ker nisem taka podgana kot si ti, zavajaš in namerno omenjaš pol s priimkom vrhunskega športnika v svoj pokvarjeno propagando. Nabijaš, nabijaš da nisi janšev, normalno ti pa je, da en psiho vodilni politik v Slo. žali in pljuva po ljudeh, ki volijo na voliščih v trenerki in jih naziva zombiji.
In spet isto, lepo sem ti napisal, da vem da eni na rtv komentirajo večkrat v isti temi, isti ljudje, tudi jst med njimi, vseeno ti bumbar je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} komentarjev proti jajatu, bluzi pa največ 10 zadetih modelov kot si ti, da je jaja ok., na nora24tv, pa vsaj takrat, ko sme jst uletel je bilo oboževanje jajata 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.., prodajej ti buče takim jebivetrom kot si ti, pač men jih ne moreš…, ti kar terej eno in isto.
Si videl tvoj nivo pisanja, drekač, kakšne podgane si privlekel iz lukenj v teh komentarjih nad mano in pod tvojim komentarjem, to je tvoje delo, drekač zadet in tvoj agresivni nivo pisanja, ko nikoli konkretno ne debatiraš o zadevi, privlečeš pa iz lukenj šoder od ljudi, opice, kot sta “ta dva”, ali en pod dvemi niki…. in popaš razne antifa norce..

To tako zgleda, poglej kakšen ljudi imaš na svoji strani…., (tvoje pisanje so izrabili za svoj bolan um)…. , primer (to ni moje stališče in mišljenje)—–> vinko_č, hodi ob Ljubljanici in nastavlja svojo rit janševcem za porivanje, ki so oblečeni v rumene jopiče.
A vidiš kakšni ljudje so na tvoji strani, si ponosen na to, itak da si, ker si isti. Tvoje sranje je priklicalo te dve hijene v to temo.
Napisal sem ti že da ne bom več odgovarjal na tvoje komentarje in si me zajebal, spet sem ti odgovoril.
Sranje, sam na sebe pljunem, priznam, da s takim šodrom debatiram kot si ti..

Popay, tokrat si naredil salto mortale. Držal bi se kurbarije, tam ti jih še par verjame in naseda, kar se politike tiče, si pa hujša ofca od jajotovcev.

Ti si men že nekej pizzdila o tem, da se jst zmisljujem neke stvari in sem ti napisal, da je tvoja stvar, torej teraj svoje dalje.. Kaj čem ti jst pomagat.. Kakor se te spomnim v političnih komentarjih si v komentarjih bolj hvalila Jajativi politiko kot ne., ampak na tak sofisticiran način.., ne direkt, tako da ne ti men o salto motale..Jajativi ljubitelji ste pač vredni svojega denarja, kdo vas ne pozna vas drago plača.

Popay, dobro jutro. 🙂

Sem v službi Andromeda Princess, večne princese večnosti.

Nahajam se v svetu mrličev.

Bog naj se vas usmili.

V telefonu se ne nahajam

Telefon je škatlica. Sedim za kompjuterjem, v katerem se nahajam.

Nahajam se v letu 4055.

Vsakih milijon let en cigaret prižgem.

Občasno si skuham švarc kofe.

Nahajam se v mikroprocesorskem jedru.

popay to kar drugim očitaš si sam, popolnoma obseden z janšo, nezmožen kakršnegakoli racionalnega razmišljanja, ko gre za politiko v katero je vpleten.
Če si bil tak lover, kot si politik, potem ti danes ni lahko in je tvoja zagrenjenost v bistvu razumljiva.


Halo stari, Martinovo je šele danes!

🙂

🙂

xrobe, hehe…, jaja pošilja robote na ljudi z vodnimi topovi kot smo videli. Ti pa pošlji svoje robote na tri zadete modele, da jih poščijejo z oljem za mazanje, ko pišejo v tej temi. Največjo koločino odpadnega smrdljvega olja naj spustijo na zadetega tipa, vinko_č-oban. Ti boš to že uredil, če ne se pa s Princesko iz Venere zmeni.

V delcu sekunde milijonkrat uničim ta svet in milijonkrat ustvarim ta svet.

Kako obnoviti zobe brez denarja…

🙂

vsakih milijon let en cigaret prižgem

New Report

Close