Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pokojnik si je želel civilni pogreb, pokopali pa so ga cerkveno

Pokojnik si je želel civilni pogreb, pokopali pa so ga cerkveno

Hvala avtor “ti povem” – take položnice so najbolj presunljive, ja.

Inštitucija RKC – pokvarjena v dno duše.
[/quote]

dokler ne bodo vsi posiljeni, jim bodo prostovoljno nosili tja denar in otroke
[/quote]

Spravijo se le na najbolj nemočne, ranljive in najbolj njim zaupljive. To so pa otroci. ki jih starši porinejo kot gentilno maso v njihove roke. Žal.

dokler ne bodo vsi posiljeni, jim bodo prostovoljno nosili tja denar in otroke
[/quote]

Spravijo se le na najbolj nemočne, ranljive in najbolj njim zaupljive. To so pa otroci. ki jih starši porinejo kot gentilno maso v njihove roke. Žal.
[/quote]

Mogoče so stašem še položnico poslali, “verska obdelava otroka”

Spravijo se le na najbolj nemočne, ranljive in najbolj njim zaupljive. To so pa otroci. ki jih starši porinejo kot gentilno maso v njihove roke. Žal.
[/quote]

Mogoče so stašem še položnico poslali, “verska obdelava otroka”
[/quote]

Najbolj žalostno je to, da se potem nekateri celo oddahnejo v stilu, ” mojemu otroku je bilo prizanešeno, ga je zgrešilo, hvalabogu…:”Tako, kot piše tudi zase avtor “hhm” malce zgoraj.

Od tega, da iz ust kristjanov slišiš, po parih pivih na pikniku, kje imajo otroke na počitnicah, pa jim spontano izleti iz ust, da pri pedofilih na oratoriju napirmer….. Kakšni fejk verniki torej…..
Ljudje vedo, pa se še norca delajo, na koncu pa so veseli, da se njihovemu otroku ni nič zgodilo. Dvoličnost za javnost.


A bejž. Moja prababica je na smrtni postelji znorela nad svojo hčerko, ko ji je ta plašno predlagala, če bi mogoče vseeno poklicala župnika. Sem bila tam.
[/quote]

To ti pa verjamem.
Ampak tvoja prababica ni znorela zaradi župnika. Znorela je zato, ker je videla, da ji želite smrt. Ona takrat še ni nameravala umret. Potem, ko je pa videla, da vi komaj čakate, da bi se stegnila, je pa znorela.
[/quote]
Takole je bilo: prababica je ležala na postelji in je svoji hčerki, moji babici, dajala naročila glede pogreba in glede groba. Kdo sme priti na pogreb in kdo ne. In kje jo morajo pokopati. Zagrozila je moji stari mami, da jo bo hodila nazaj strašit, če je ne bo pokopala v rodnem kraju. Po tem je stara mama rekla, če bi mogoče vseeno poklicala še župnika, dokler je še čas. In prababica je znorela, da kaj se gre.

To ti pa verjamem.
Ampak tvoja prababica ni znorela zaradi župnika. Znorela je zato, ker je videla, da ji želite smrt. Ona takrat še ni nameravala umret. Potem, ko je pa videla, da vi komaj čakate, da bi se stegnila, je pa znorela.
[/quote]
Takole je bilo: prababica je ležala na postelji in je svoji hčerki, moji babici, dajala naročila glede pogreba in glede groba. Kdo sme priti na pogreb in kdo ne. In kje jo morajo pokopati. Zagrozila je moji stari mami, da jo bo hodila nazaj strašit, če je ne bo pokopala v rodnem kraju. Po tem je stara mama rekla, če bi mogoče vseeno poklicala še župnika, dokler je še čas. In prababica je znorela, da kaj se gre.
[/quote]

pa menda nisi starki zamerila, če se ji je tik pred smrtjo sfuzlalo!


Takole je bilo: prababica je ležala na postelji in je svoji hčerki, moji babici, dajala naročila glede pogreba in glede groba. Kdo sme priti na pogreb in kdo ne. In kje jo morajo pokopati. Zagrozila je moji stari mami, da jo bo hodila nazaj strašit, če je ne bo pokopala v rodnem kraju. Po tem je stara mama rekla, če bi mogoče vseeno poklicala še župnika, dokler je še čas. In prababica je znorela, da kaj se gre. [/quote]

pa menda nisi starki zamerila, če se ji je tik pred smrtjo sfuzlalo! [/quote]

Kaj je zares tvoja težava? Ne dojameš, v čem vse kažeš svojo “veličino” s takim komentarjem?


Takole je bilo: prababica je ležala na postelji in je svoji hčerki, moji babici, dajala naročila glede pogreba in glede groba. Kdo sme priti na pogreb in kdo ne. In kje jo morajo pokopati. Zagrozila je moji stari mami, da jo bo hodila nazaj strašit, če je ne bo pokopala v rodnem kraju. Po tem je stara mama rekla, če bi mogoče vseeno poklicala še župnika, dokler je še čas. In prababica je znorela, da kaj se gre.
[/quote]

pa menda nisi starki zamerila, če se ji je tik pred smrtjo sfuzlalo!
[/quote]
Praviš, da se starim ljudem pred smrtjo sfuzla?

Velja to tudi za tiste, ki si tik pred smrtjo nenadoma zaželijo župnika in jezusa, ali le za tiste, ki celo življenje niso marali farjev in njihovih laži in jih niso kar naenkrat čudežno vzmarali niti na smrtni postelji?


Praviš, da se starim ljudem pred smrtjo sfuzla?

Velja to tudi za tiste, ki si tik pred smrtjo nenadoma zaželijo župnika in jezusa, ali le za tiste, ki celo življenje niso marali farjev in njihovih laži in jih niso kar naenkrat čudežno vzmarali niti na smrtni postelji?
[/quote]

Moja mamica voli prečastite…

Želje mrtvih malo pomenijo pri živih.

New Report

Close