Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pokojnik si je želel civilni pogreb, pokopali pa so ga cerkveno

Pokojnik si je želel civilni pogreb, pokopali pa so ga cerkveno

Moja prababica je bila celo življenje verna, očitno jo je pa na smrtni postelji srečala pamet, ker ni želela duhovnika.

Lari fari.

Seveda ne, ker to povedo že prej. in osebno jih poznam cel kup in to celo živečih na vaseh, ne v mestih.
[/quote]

Prej dokler ga smrt resno ne potipa že res mogoče reče, da ne mara cerkvenega pogreba. Ko pa pride smrt zares blizu, potem se pa vsak čudežno spreobrne.
Seveda če ima čas. Če se ubije v avtu ali pride smrt na hitro, potem ne, kdor pa na smrtni postelji trpi, pa začne prosit Boga za pomoč.
Tudi zločinec Tito je na smrtni postelji molil in prosil Boga.
[/quote]

Ti še nisi bil na civilnem pogrebu starostnika? Ker jaz sem.

Seveda ne, ker to povedo že prej. in osebno jih poznam cel kup in to celo živečih na vaseh, ne v mestih.
[/quote]

Prej dokler ga smrt resno ne potipa že res mogoče reče, da ne mara cerkvenega pogreba. Ko pa pride smrt zares blizu, potem se pa vsak čudežno spreobrne.
Seveda če ima čas. Če se ubije v avtu ali pride smrt na hitro, potem ne, kdor pa na smrtni postelji trpi, pa začne prosit Boga za pomoč.
Tudi zločinec Tito je na smrtni postelji molil in prosil Boga.
[/quote]

Seveda, ker ti si čisto pri vseh, ki so do danes umrli (doma, v postelji), bil poleg, da to veš.


Najbrž zato, ker tvoji babici pamet pred smrtjo ni več delovala. Enako, kot tebi že zdaj ne deluje.

Ljudje se gotovo ne spreobračajo k pedofilom pred smrtjo.

Prej dokler ga smrt resno ne potipa že res mogoče reče, da ne mara cerkvenega pogreba. Ko pa pride smrt zares blizu, potem se pa vsak čudežno spreobrne.
Seveda če ima čas. Če se ubije v avtu ali pride smrt na hitro, potem ne, kdor pa na smrtni postelji trpi, pa začne prosit Boga za pomoč.
Tudi zločinec Tito je na smrtni postelji molil in prosil Boga.
[/quote]

Seveda, ker ti si čisto pri vseh, ki so do danes umrli (doma, v postelji), bil poleg, da to veš.
[/quote]

Seveda vem. Ker jaz sem župnik.


Najbrž zato, ker tvoji babici pamet pred smrtjo ni več delovala. Enako, kot tebi že zdaj ne deluje.
[/quote]

Aha, deluje pa tistim nevernikom, ki začnejo pred smrtjo pedofile klicat naenkrat?

To res ne. Spreobračajo se k župniku in Bogu.
Tudi ti se boš.

Seveda, ker ti si čisto pri vseh, ki so do danes umrli (doma, v postelji), bil poleg, da to veš.
[/quote]

Seveda vem. Ker jaz sem župnik.
[/quote]

Ja, sej, na silo se uštuliš s pušico.


Najbrž zato, ker tvoji babici pamet pred smrtjo ni več delovala. Enako, kot tebi že zdaj ne deluje.
[/quote]

Aha, deluje pa tistim nevernikom, ki začnejo pred smrtjo pedofile klicat naenkrat?
[/quote]

Pred smrtjo nihče ne kliče pedofile. Pedofile za časa življenja kličete komunisti.
Ljudje na smrtni postelji kličejo Župnika in Boga.
Tudi ti boš, brez skrbi.

To res ne. Spreobračajo se k župniku in Bogu.
Tudi ti se boš.
[/quote]

K svečeniku zombi cerkve in Sveti Ponvi mogoče, k pedofilskim RKC maškaram gotovo ne.

dejte no privoščit ženi, da se je pijanski mož vsaj na pogrebu obnašal tako kot se spodobi.
Kar se mene tiče, bi pijance morali zliti stran, tako da razburjanje brez potrebe.

Aha, deluje pa tistim nevernikom, ki začnejo pred smrtjo pedofile klicat naenkrat?
[/quote]

Pred smrtjo nihče ne kliče pedofile. Pedofile za časa življenja kličete komunisti.
Ljudje na smrtni postelji kličejo Župnika in Boga.
Tudi ti boš, brez skrbi.
[/quote]

Ne bom, ti boš spoznal resnico, ko ti bo maškara na smrtni postelji začela denarce vlečt iz predala. Gotovo boš blažen. :)))

Seveda vem. Ker jaz sem župnik.
[/quote]

Ja, sej, na silo se uštuliš s pušico.
[/quote]

Eno pušico imaš ti v gatah.

Aha, deluje pa tistim nevernikom, ki začnejo pred smrtjo pedofile klicat naenkrat?
[/quote]

Pred smrtjo nihče ne kliče pedofile.
[/quote]

No, sej pravimo, nihče RKCjevcev ne kliče pred smrtjo.

Ja, sej, na silo se uštuliš s pušico.
[/quote]

Eno pušico imaš ti v gatah.
[/quote]

Ja, župniki to iščejo pri otrocih.

Pred smrtjo nihče ne kliče pedofile.
[/quote]

No, sej pravimo, nihče RKCjevcev ne kliče pred smrtjo.
[/quote]
RKC-jevce pa kličejo. In to skoraj vsi, ki imajo pred smrtjo še čas.

Eno pušico imaš ti v gatah.
[/quote]

Ja, župniki to iščejo pri otrocih.
[/quote]
Jo je pri tebi župnik iskal?

Moj oče ni želel župnikov in je želel raztros, to smo tudi uredili, čeprav se je starejša katoliška žlahta hotela nekaj plest not in po svoje diktirat. Z bratom sva bila edina ob njem, ko je umrl, hotele so pa glede pogreba diktirati verne žlahtnice, ki so ga videle 2x na leto. Sva jih z bratom postavila na svoje mesto.

Ja, župniki to iščejo pri otrocih.
[/quote]
Jo je pri tebi župnik iskal?
[/quote]

V naši familije se držimo stran od pedofilov in prevarantov, zato ni bilo priložnosti.

Seveda ne, ker to povedo že prej. in osebno jih poznam cel kup in to celo živečih na vaseh, ne v mestih.
[/quote]

a že prej?
jaz sem pa nekje v naslovu teme prebral, da si je želel pokojnik…


A bejž. Moja prababica je na smrtni postelji znorela nad svojo hčerko, ko ji je ta plašno predlagala, če bi mogoče vseeno poklicala župnika. Sem bila tam.

Kdo pri zdravi pameti bi pa hotel takšne ljudi ob sebi, da še zadnje momente pokvarijo?

[img]https://kulturstudio.files.wordpress.com/2013/11/ad9ec-ratzinger.jpg[/img]

[img]http://www.hervardi.com/images/franc_rode001.jpg[/img]

New Report

Close