Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročen ljubim drugo

Poročen ljubim drugo

Ljubezen na prvi pogled

Nihče na tem ljubem svetu ti ne more pomagati, tako pač je in bo dokler… ali pa do konca. 😉🙃 Nisi edini… 😉

Ja nič, poroči še eno če ti žena dovoli, pa imej dve, tri, štiri… Če si dovolj sposoben vse enako kvalitetno pohendlat v vseh pogledih in da one nimajo nič proti, vsaka čast. Ti pripada

No, no… trditi, da je prava, je hipotetično in nerealno. Morda bi se zaljubljenost kaj hitro razblinila, ko bi zaživel z njo. 😉 Zgodilo se mi je, da sem se noro zaljubila v “princa”, zapustila moža in… padla iz dežja pod kap. “Čudoviti princ”, v katerega sem se zaljubila in me je na vse kriplje hotel imeti,  je psihopat, narcisoidni manipulator in agresivec. Razmerje z njim sem z bolečino in razočaranjem končala po treh letih skupnega življenja, psihičnega in tudi fizicnega maltretiranja, a zmogla sem!

Lepo je slišati, da je še kakšen moški pošten in spoštuje svojo partnerico. Občudovanja vredno!

Si v težki situaciji a tako je, ljubezen se zgodi in na to nimaš kaj dosti vpliva. Lahko imaš rad svojo ženo, a če bi jo res ljubil, bi videl samo njo.
Tukaj je res čas, da dobro razmisliš sam pri sebi. Kaj te dejansko veže k njej? Mislim, da si pri ženi v coni udobja, če bi bila situacijo obratna, bi si želel biti z nekom, ki ima v mislih drugega?

To, da ignoriraš vse skupaj, je kot, da imaš ogenj v sobi, ti pa zapiraš vrata in misliš, da bo šlo stran, če pozabiš na sobo.  Prej ali slej bo ogenj tako velik, da boš moral nekaj narediti.

Če bi bila neka strast, “najstniška” zaljubljenost, telesna privlačnost, bi izvenelo v parih mesecih, po vseh teh letih, ti pa kaže, da je nekaj več in je na tebi, ali si boš dovolil to odkriti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nana748, 05.06.2022 ob 12:17

No, no… trditi, da je prava, je hipotetično in nerealno. Morda bi se zaljubljenost kaj hitro razblinila, ko bi zaživel z njo. 😉 Zgodilo se mi je, da sem se noro zaljubila v “princa”, zapustila moža in… padla iz dežja pod kap. “Čudoviti princ”, v katerega sem se zaljubila in me je na vse kriplje hotel imeti,  je psihopat, narcisoidni manipulator in agresivec. Razmerje z njim sem z bolečino in razočaranjem končala po treh letih skupnega življenja, psihičnega in tudi fizicnega maltretiranja, a zmogla sem!

Ufff… Evo. Pa se ti loči in išči ‘sorodno dušo’. Prav tipičen primer, jih poznam takih zgodb za en cel roman. Na žalost .. ni vse zlato, kar se sveti in najbolj pogosto so taki, ki te želijo prevzeti nekomu drugemu težki psihiči. Še dobro si šla skozi, nimajo žal vse take sreče, da se uspejo rešiti iz krempljev slabiča

Sma na istem, s tem da imam dva otroka in sem ze 5 let zaljubljena v drugega.

Rešitev je zelo enostavna. Reče se ji iskrenost in resnica. Z ženo lepo najprej zaključi, potem pa se posveti novi. Če se bo izšlo potem je itak namenjeno, z ženo ti pa itak ni za bit, saj je ne ljubiš. Če bi jo nebi nobe druge sploh videl.

Preprosto jo preizkusi, božaj, poljubljaj, nažgi ko putano… Enkrat, dvakrat… Potem jo odjebi ker kaj češ na novo s tako, ki da poročenemu.

Taka je vredna nič, dala tebi, dala drugemu…

To naredi pa boš miren in se ne boš obremenjeval kaj bi bilo… Bla, bla…

Odgovor na objavo uporabnika
Mali kekec, 05.06.2022 ob 18:20

Rešitev je zelo enostavna. Reče se ji iskrenost in resnica. Z ženo lepo najprej zaključi, potem pa se posveti novi. Če se bo izšlo potem je itak namenjeno, z ženo ti pa itak ni za bit, saj je ne ljubiš. Če bi jo nebi nobe druge sploh videl.

Recimo tole je lep komentar. Napram temu za njim… No comment!

Avtor si še vedno uročen?

Ah ja… brezveze, pride pa mine… ne ogrozaj zakona, družine zaradi neke zaljubljenosti…

Odgovor na objavo uporabnika
zaljubljen792, 06.06.2021 ob 14:31

Se strinjam predrzne vzgibe ima. Ko sem ji to enkrat očital, se je opravičila, da si ne more pomagati. Zdaj jo že nekaj časa ignoriram, kot da se ne poznama. Pa ne pomaga. Uročen sem. Družino imam vseeno zelo rad, tudi ženo.

Ta mi je najboljša izjava moških… Družino imam rad ok otroke še razumem da jih ampak nasljedna tudi ženo… Ta je pa za crknit. Pa o drugi razmišljaš več kot  o ženi če sploh kaj razmišljaš o ženi. Za bruhat. To so nezreli moški, ki sami ne vejo kaj bi.

Imaš prav. Uročen si. To ni hec. Na svoje oči sem videla mnoge uboge zasužnjene duše, ki jih je eksorcist komaj iztrgal iz demonskih sil. Pojdi na spoved h kakšnemu fajn duhovniku, če si veren in povej svojo obsesijo. Imamo tudi dobre eksorciste, da sterajo tega demona ven iz tvojega telesa.

 

Ni hec, prav zares ne. Obstajajo različne tehnike kako zasužnjit človeka in mu uničit življenje. Samo en je večji od teh demonskih sil in lahko ti pomaga – Jezus mu je ime.

Pa reagiraj čimprej, saj je 4 leta uroka predolga doba in lahko resno zboliš. Od prijateljice mož je komaj preživel zaradi podobnega dogodka – eksorcist ga je rešil. Da ne govorim kako brutalna je bila manifestacija demona. Zdaj je zdrav in ima normalno življenje naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
Tvoja princeska, 06.06.2021 ob 14:18

Odgovor na objavo uporabnika
zaljubljen906, 06.06.2021 ob 13:58

Odgovor na objavo uporabnika
domišlija, 06.06.2021 ob 13:53

Naj uganem, zaljubljen si “od daleč”? Imaš sploh kakšen odnos s to žensko? Ali si zaljubljen v neko predstavo ki si si jo ustvaril v svoji glavi in jo razvijaš že leta? Ker realno to kar si ti rišeš v glavi ne obstaja veš 🙂

Preletelo je nekaj smsov, pobuda z njene strani in nekaj vztrajnega pecanja, da se dobiva, nisem popustil, ker bremze ne bi prijele, če bi se dobila. Poznam jo pa že 14 let 🙁

Nekaj ti povem.

Sem poročena in omikana in kulturna ženska nikoli ne rine za poročenim moškim. To kar si je tvoja princeska dovolila je razuzdanost.

Skratka bi te dobila in pustila. Ti pa bi izgubil zakon.

Ojej ti moški.

 

 

Avtor, tole si preberi 1000 x.

Ta ženska nima česa izgubiti, obnaša se kot lajdra in ti bi zaradi take radodajke izgubil dobro ženo in zakon. Njej gre samo za trofejo, da je uničila še en zakon.

Ne padi na finto.

odgovarjate na 2 leti staro temo…. moderator vam je blokiral stran št. 2, ki je ne morete odpreti, da bi pogledali kdaj je moderator osvežil temo, da bi vi klikali on pa bi kasiral z oglasi…to so stare finte tega foruma, ne morem verjeti, da padate na te finte in to vsaki dan!

Odgovor na objavo uporabnika
xyz936, 06.06.2022 ob 08:52

odgovarjate na 2 leti staro temo…. moderator vam je blokiral stran št. 2, ki je ne morete odpreti, da bi pogledali kdaj je moderator osvežil temo, da bi vi klikali on pa bi kasiral z oglasi…to so stare finte tega foruma, ne morem verjeti, da padate na te finte in to vsaki dan!

In koga briga? Če ni novih, so tudi stare dobre. Meni je popolnoma vseeno, saj je vse izmišljeno.

Verjetno mešaš ljubezen in privlačnost. Do te s katero si se poročil, si čutil nekaj časa podobno, razen, če si se pod prisilo poročil. Ljubezen je bistveno širši pojem in daj sebe do določene mere na stran in se potrudi za zvezo, ki je več od tebe.

Danes sem poslušala zgodbo ene, ki je izgubila ljubezen svojega življenja, ker je takrat izbral drugo, baje prijateljico. Pa je razlagala o tem, da moški, ki ni pripravljen duhovno zrasti skozi izzive novega partnerstva, nove izkušnje, ki je neznana, nad katero nima kontrole ne pozna izida, se raje odloči za cono udobja. Za znano, domače, sigurno. Sedaj po vseh letih in ko si je ona ustvarila zelo lepo življenje z novim partnerjem, se je pa vrnil, ker je pa zdaj pripravljen (ugotovil je, da s tisto prijateljico sta samo prijatelja in mu manjka strast, ljubezen, ki jo je imel z njo). Bila je v dilemi, na koncu se je odločila za svojega sedanjega.

So trenutki v življenju, priložnosti, ki nam pridejo naproti zato, da se lahko povzpnemo stopničko višje. To ne gre v coni udobja, ampak je treba skozi izzive in preizkušnje, ne gre drugače. Če priložnost zamudimo, se nikoli več ne vrne, saj nismo več isti ljudje kot takrat. To vsi, ki fantazirajo o nekom pozabljajo. Da v enem momentu je ta nekdo bil tak in tak, danes ni več ista oseba, ker so ga izkušnje spremenile in preoblikovale. Ujeti pravi trenutek je zato vse! A kot je rekla ona v svojem zaključku.. “but timing is a bitch” 🙂

Zato pusti poročeno, sfantazirano, ker ne obstaja več ta oseba. Ne takšna, kot si jo poznal.

Zaljubil si se v idejo o tisti zenski. Ni vredno pustiti zene in otroka, verjemi. Bila sem na istem in sem vesela, ker sem ostala.

    Hudi duh ti želi uničiti družino kot je že njeno. Ta se ne dobiva samo s tabo se tudi z drugimi poročenimi.  Na tebi je da jo blok in misliš na vojo ženo kako jo boš vsak dan osrečil. Spomni se vsega kar sta zgradila. In kar je ljubezen in ne začetniška zaljubljenost, ki prej ali slej mine. Boga moli. Pa bo vse na mestu.

Kaj se je v zakonu pred 4 leti spremenilo? Verjetno obstaja nek razlog, zakaj si se takrat umaknil v fantaziranje. To je beg, lahko da si postal prevec ranljiv, lahko obstaja kaksen drug razlog. Zagotovo pa ta druga ni tak fajn. Misli preusmeri v svoj zakon, osvajanje partnerke itd. Fantazirsnje je tudi obrambni mehanizem.

 

Ker te noro privlaci,( ker je nisi polozil pred leti ,sedaj ti je žal) ker si jo želiš…ko bi potesil radovednost enkrat,2x…3x…5x..bi spoznal njen karakter…. B.P. …Ima napake,ki bi te stale zakona. Bolj se bos odmikal,bolj te bo vabila k sebi!!!!!!!! Poslusaj me!! Ni zastonj locena,ce imas moznost sprasuj drugje kako je z njo . Po tiho.. Naj ti nebo žal za to punco. Pojdi z druzino na dopust in uzivaj kar imaš💓💓💓

Odgovor na objavo uporabnika
zaljubljen906, 06.06.2021 ob 13:56

Ona je ločena. Ponudila se mi je na pladnju. Vendar je ta, ki je moja žena res dobra oseba in imava otroka. Nočem je prizadeti. Trudil sem se izogibati tej, ki me je obsedla, zavračal sem njena vabila na kavo, pretočil sem nekaj solza. Ne vem, ne razumem zakaj se v mislih non stop vračam k njej kot, da je vtisnjena vame. Stikov nimava, blizu živima. Pa ni dneva, ko ne mislim nanjo. Nočem uničiti družine, razočarati žene. Zakaj ne obstaja gumb za izklop.

Zaljubljenost Je eno, živeti z nekom nekaj drugega

“Ona je ločena. Ponudila se mi je na pladnju.” -> povedal si bistvo. Naletel si na profesionalko, ki ve kaj dela. Razume tvoje šibkosti in ve kje so razpoke tvojega zakona.

Opcije:
1) Trpiš naprej …
2) Razdreš družino, prizadaneš otroka (!) in pustiš ženo, ter greš k novi. Garantiram ti, da bo naslednje jutro kot jutro po volitvah! Prišla bo realnost, ki ne bo taka, kot jo vidiš sedaj. Spoznal boš še njeno drugo plat. Ne bo ti všeč. Kot kupovanje avta na sejmu…
3) Greš prevarat ženo in izkusiš kaka je ta ljubica v postelji. Garantiram, da VRHUNSKA in ti bo samo še bolj žal in še manj razuma boš imel pod kontrolo.
4) Poveš ženi, da te je v pest dobila neke profesionalka, ki ti ne da miru, ki te vznemirja in ki te tako dolgo že mami, da se že težko zbereš; PROSI JO ZA POMOČ!! Če imaš čisto vest ne bo težko in verjemi, da ti bo zelo hitro pogasila neumni ogenj so tiste fatalke. HVALEŽEN ji boš. Je pa možno, da bo klecnila in bo pokazala njene šibkosti in jo bo strah, se bosta skregala. To bo test zveze. Vedel boš pri čem si.

Naredi test: SI ŽELIŠ BITI Z ŽENO? Če ne, čimprej končaj, ker prizadeneš tudi s tem, da ostajaš in nisi pri stvari. Še bolj! In pravilno je, da najprej presodiš, če želiš biti z ženo. ne puščaj je ZARADI druge, ampak zaradi SEBE. Šele potem glej za drugimi.

New Report

Close