Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročene so ok, samske za nikamor

Poročene so ok, samske za nikamor

Ampak za tako je itak bolje, da ga nima, tako da pozdravljam tako razumno odločitev.

Sej se jim ni. Kaj jim bo dec? lepo te prosim, ti eni normalni zreli samski ženski želiš…polarnega, skupaj z njegovimi dodatki v obliki pamžev?
[/quote]

No polarnega seveda ne, tega pa res nobeni ne privoščim. Ampak so tudi normalni moški in nič ni narobe, če ima moški otroke od prej. Normalna ženska bo lepo skrbela za te otroke. Če je normalna.

Točno tako, večno samske so katastrofa.
Imajo fajn službe in posledično mislijo, da so boga za jajca prijele. In, ker imajo polno rit keša, si mislijo, da jim ni treba potem se it resnega življenja.
[/quote]

Hudič je ko jih resno življenje zahakla tam okrog 55 leta, ali pa ob prvih znakih pešanja. Da jih takrat vidiš, ena sama žalost!

Ampak za tako je itak bolje, da ga nima, tako da pozdravljam tako razumno odločitev.
[/quote]

Seveda drži, vsaka normalna ženska ima otroke. Recimo tista z Jesenic, ki ima kup otrok, eno deklico je sicer umorila, ampak nič zato. Je normalna ženska, ker ima otroke.
Pa vse tiste, ki se pustijo oplodit pijancem, morilcem, vse so normalne, a ne, ker potem cankarjansko trpijo ob očetu svojih otrok. Namreč so le normalne ženske, ker so rodile in požrtvovalne matere, ker trpijo ob nasilnežu. Vse zaradi otrok. Same normalne ženske. Ene pa same zapite, ampak so pa toliko normalne, da rojevajo otroke. Nekatere celo z več različnimi tipi tako so požrtvovalne.

Hudič je ko jih resno življenje zahakla tam okrog 55 leta, ali pa ob prvih znakih pešanja. Da jih takrat vidiš, ena sama žalost!
[/quote]

Tudi jaz vidim.
Na eni strani samske upokojenke, 60+. Vitalne, potujejo, uživajo lajf.
Na drugi strani nekaj takih poročenih z možem, ki se je mlad gonil okrog in varal ali pa samo popival, zdaj pa vesel bolan. Žena pa strežnica.
Čudno, da med samskimi ni takih zgaranih, uničenih žensk? Med poročenimi jih je pa kar nekaj?

Seveda drži, vsaka normalna ženska ima otroke. Recimo tista z Jesenic, ki ima kup otrok, eno deklico je sicer umorila, ampak nič zato. Je normalna ženska, ker ima otroke.
Pa vse tiste, ki se pustijo oplodit pijancem, morilcem, vse so normalne, a ne, ker potem cankarjansko trpijo ob očetu svojih otrok. Namreč so le normalne ženske, ker so rodile in požrtvovalne matere, ker trpijo ob nasilnežu. Vse zaradi otrok. Same normalne ženske. Ene pa same zapite, ampak so pa toliko normalne, da rojevajo otroke. Nekatere celo z več različnimi tipi tako so požrtvovalne.
[/quote]

Kaj pa zdaj ti mešeš jabolka in hruške, seveda so tudi med materami nenormalne, zato pa pozdravljam odločitev teh, ki se zavedajo svoje zjebane podstrehe, da se ne odločijo za materinstvo! Več takih, manj bi bilo posledic kot jih navajaš!
Je pa dejstvo da niso v glavi OK, samo ene se tega zavedajo druge pa ne!
Razumeš zdaj?

Seveda drži, vsaka normalna ženska ima otroke. Recimo tista z Jesenic, ki ima kup otrok, eno deklico je sicer umorila, ampak nič zato. Je normalna ženska, ker ima otroke.
Pa vse tiste, ki se pustijo oplodit pijancem, morilcem, vse so normalne, a ne, ker potem cankarjansko trpijo ob očetu svojih otrok. Namreč so le normalne ženske, ker so rodile in požrtvovalne matere, ker trpijo ob nasilnežu. Vse zaradi otrok. Same normalne ženske. Ene pa same zapite, ampak so pa toliko normalne, da rojevajo otroke. Nekatere celo z več različnimi tipi tako so požrtvovalne.
[/quote]Jp, če take ekstreme namerno v izgovor ven vlečete, ki so vedno bili, le dokazujete, da je v betici nekaj hudo narobe, nič drugega, veš to?

Kaj pa zdaj ti mešeš jabolka in hruške, seveda so tudi med materami nenormalne, zato pa pozdravljam odločitev teh, ki se zavedajo svoje zjebane podstrehe, da se ne odločijo za materinstvo! Več takih, manj bi bilo posledic kot jih navajaš!
Je pa dejstvo da niso v glavi OK, samo ene se tega zavedajo druge pa ne!
Razumeš zdaj?
[/quote]

Veš poznam veliko normalnih in veliko totalno usekanih ljudi.
Ne boš verjela, ampak vsi usekanci imajo otroke. Pijanci, nasilneži, zmešanci, lenuhi, psihiči – vse to ima otroke. Čudno a ne? Koliko otrok je matletiranih, koliko jih gre v rejništvo, za koliko pedofilijije, nasilje nikoli ne izvemo? Vse to na račun psihičev, ki imajo otroke.
POznam pa kar nekaj samskih žensk, vse normalne. A ni to čudno, da med starši je pa toliko psihičev?
Pa še tako zapit tip, naštepa otroke. In še tako nora baba rodi otroka.
Tebe pa zmotijo samske ženske? Veš med samskimi ženskami poznam same take normalne. So brez otrok, fajn službe, urejeno podstrešje.
Za tiste, ki pa imajo otroke pa žal ne morem reči, da so sami normalni. Veliko jih je totalno motenih. Že na monu imaš kup motencev pa imajo otroke.

Veš samo normalni ljudje znajo uporabljat kontracepcijo. Motenci pa samo hopa cupa ne glede na posledice.

Tudi jaz vidim.
Na eni strani samske upokojenke, 60+. Vitalne, potujejo, uživajo lajf.
Na drugi strani nekaj takih poročenih z možem, ki se je mlad gonil okrog in varal ali pa samo popival, zdaj pa vesel bolan. Žena pa strežnica.
Čudno, da med samskimi ni takih zgaranih, uničenih žensk? Med poročenimi jih je pa kar nekaj?
[/quote]

Slabo gledaš, eno znano 60 letnico mi navedi, ki je 60+, brez otrok, samska in použiva lajf! Eno samo iz svet znanih, pa ti jaz naštejem 10 kontra 🙂

Jp, če take ekstreme namerno v izgovor ven vlečete, ki so vedno bili, le dokazujete, da je v betici nekaj hudo narobe, nič drugega, veš to?
[/quote]

Tipičen primer monovca, ki je skrajno moten pa ima otroke.

Veš poznam veliko normalnih in veliko totalno usekanih ljudi.
Ne boš verjela, ampak vsi usekanci imajo otroke. Pijanci, nasilneži, zmešanci, lenuhi, psihiči – vse to ima otroke. Čudno a ne? Koliko otrok je matletiranih, koliko jih gre v rejništvo, za koliko pedofilijije, nasilje nikoli ne izvemo? Vse to na račun psihičev, ki imajo otroke.
POznam pa kar nekaj samskih žensk, vse normalne. A ni to čudno, da med starši je pa toliko psihičev?
Pa še tako zapit tip, naštepa otroke. In še tako nora baba rodi otroka.
Tebe pa zmotijo samske ženske? Veš med samskimi ženskami poznam same take normalne. So brez otrok, fajn službe, urejeno podstrešje.
Za tiste, ki pa imajo otroke pa žal ne morem reči, da so sami normalni. Veliko jih je totalno motenih. Že na monu imaš kup motencev pa imajo otroke.

Veš samo normalni ljudje znajo uporabljat kontracepcijo. Motenci pa samo hopa cupa ne glede na posledice.
[/quote]

Nima smisla debatirati naprej, ker nisi razumela mojega zapisa

Veš poznam veliko normalnih in veliko totalno usekanih ljudi.
Ne boš verjela, ampak vsi usekanci imajo otroke. Pijanci, nasilneži, zmešanci, lenuhi, psihiči – vse to ima otroke. Čudno a ne? Koliko otrok je matletiranih, koliko jih gre v rejništvo, za koliko pedofilijije, nasilje nikoli ne izvemo? Vse to na račun psihičev, ki imajo otroke.
POznam pa kar nekaj samskih žensk, vse normalne. A ni to čudno, da med starši je pa toliko psihičev?
Pa še tako zapit tip, naštepa otroke. In še tako nora baba rodi otroka.
Tebe pa zmotijo samske ženske? Veš med samskimi ženskami poznam same take normalne. So brez otrok, fajn službe, urejeno podstrešje.
Za tiste, ki pa imajo otroke pa žal ne morem reči, da so sami normalni. Veliko jih je totalno motenih. Že na monu imaš kup motencev pa imajo otroke.

Veš samo normalni ljudje znajo uporabljat kontracepcijo. Motenci pa samo hopa cupa ne glede na posledice.
[/quote]
Spet vidiš le samo sebe, kot potomca psihičev.

Slabo gledaš, eno znano 60 letnico mi navedi, ki je 60+, brez otrok, samska in použiva lajf! Eno samo iz svet znanih, pa ti jaz naštejem 10 kontra 🙂
[/quote]

Žal ne poznam nobene slavne osebe tako osebno. Ne berem rumenega časopisja zato ne vem kdo od slavnih je samski in kdo ne.
Je pa večkrat slišat, da se ravno znani pogosto ločujejo, kregajo zaradi otrok, popivajo, tožarijo… tako, da …


Spet vidiš le samo sebe, kot potomca psihičev.
[/quote]

A nisi ravno ti nekoč razlagal, da sta bila tvoja dva starša totalno zapita in nasilna?
Totalni dokaz, da nenormalni se vedno plodijo.

Nima smisla debatirati naprej, ker nisi razumela mojega zapisa
[/quote]

Me veseli, da si dojela, da se psihiči veselo plodijo.

Pa jasno je, da ženska je prava ženska, če si želi otrok.
Imeti otroke pomeni, da ženska postane prava ženska. Izjema so tiste, ki ne morejo imet otrok.

Meni sta pa Modri Polarc in Robi ta prava dedca.
Kako, da sta še kar samska, da ne dobita nobene ok ženske?
Seveda, ker so vse samske same afne.

Me veseli, da si dojela, da se psihiči veselo plodijo.
[/quote]

Ne polagaj misli v mojo glavo, ker si v zmoti! Veselje s plojenjem pa imamo vsi normalni, če kaj rata, pa je HB tako, da se ima ženska vso pravico odločati o tem.

Ne polagaj misli v mojo glavo, ker si v zmoti! Veselje s plojenjem pa imamo vsi normalni, če kaj rata, pa je HB tako, da se ima ženska vso pravico odločati o tem.
[/quote]

Si v hudi zmoti.
Dejstvo je, da se plodijo tako normalni kot tudi nenormalni. Ti drugi se sploh hitro plodijo.
Med tistimi, ki pa nimajo otrok pa jaz poznam samo normalne. Nenormalni zadev namreč ne znajo kontrolirat.
Seveda pa govorim o ljudeh, ki so drugače normalnega razvoja. Se pravi, da so hodili v navadno OŠ.

Samski brez otrok do 40 še nekako furajo, potem se jim pri 50 začne sukati, pri 60 se jim pa odpelje do konca. Za ženske je ta čas precej težje, ker je čas reprodukcije mimo, moški še lahko nadoknadijo in mnogi lovijo zadnji vlak.
Še za psico vsi svetujejo, da mora v svojem pasjem življenju vsaj enkrat povreči.

Si v hudi zmoti.
Dejstvo je, da se plodijo tako normalni kot tudi nenormalni. Ti drugi se sploh hitro plodijo.
Med tistimi, ki pa nimajo otrok pa jaz poznam samo normalne. Nenormalni zadev namreč ne znajo kontrolirat.
Seveda pa govorim o ljudeh, ki so drugače normalnega razvoja. Se pravi, da so hodili v navadno OŠ.
[/quote]
Ti poznaš same “normalne”, ker sebe ne moreš videt, posledično tudi enakih sebi ne, da bi bilo kaj narobe z njimi. Ene samske ni, da ne bi bil čudakinja in problematična povsod, od službe dlje, če jo ima. Enostavni izgleda, da ne obstaja, je ni moč videt nikjer.

Poznam nekaj samskih žensk, nad 35, ki verjetno ne bodo imele familije.
Zanimivo je, da imajo vse spodobno službo, nobena ni zapita, živijo na svojem, potujejo, športajo. V glavnem prav nič jim ne manjka. Verjetno si tudi tu in tam kakega ljubimca najdejo.

Poznam tudi nekaj samskih moških 35+, ki tudi ni videt, da razmišljajo o družini. Tudi spodobne službe, samostojni, živijo na svojem, potujejo, športajo. Prav nič jim ne manjka.

In oboji plačujejo kar konkretne davke in fajn polnijo državne blagajne.
Torej zakaj vas samski tako blazno motijo? Je samo fovšija, ker vam gre v nos, ker fajn živijo?


Ti poznaš same “normalne”, ker sebe ne moreš videt, posledično tudi enakih sebi ne, da bi bilo kaj narobe z njimi. Ene samske ni, da ne bi bil čudakinja in problematična povsod, od službe dlje, če jo ima. Enostavni izgleda, da ne obstaja, je ni moč videt nikjer.
[/quote]

Žalostno je to, da se psihič množite. Ni žalostno to,d a se normalni ne množijo, katastrofa je to, da se vsi motenci množite.

To pa nujno. Kako bo pa drugače preživela, če bo v penziji in ne bo imela za varovati vnuke in bo lahko še naprej zapravlajla denar samo zase in še naprej potovala okrog?
Pa kako bo preživela stara leta, če ji ne bo treba za bolnega moža skrbeti?
Te samske upokojenke res trpijo, ker ves denar zase potrošijo in ker ves čas potrošijo za svoje užitke.

Od kar berem mon, sem se odločila, da je samski stan tisto ta pravo.
Na eni strani so samski monovci kot je Polarni Sij. Katastrofa, če samo pomsilim, da so samski tipi večinoma taki kot on.
Po drugi strani pa kar naprej jamranje mon kako so boge, ker so brez časa zase, ker nimajo denarja zase, ker so zasute z delom. Le kdo bi želel biti na njihovem mestu?

New Report

Close