Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročene so ok, samske za nikamor

Poročene so ok, samske za nikamor

Ne vem, sedanji psihiatri opozarjajo na narcizem na družabnih omrežjih, FB. Še enkrat boš moral preštudirati te zadeve. ;)))))
[/quote]

Ne vem če. 😉
O tem mnenju psihiatrov sem že bral, ampak tu je šlo za debato o težavah introvertiranih oseb.
Moj pogled, če se postavim izključno kot introvertirana osebnost, je morda malo drugačen in morda že malo bolj glasno osebo morda pospravim v napačni predal, zato je za kvalificiranje nekoga potrebno več informacij in se je treba opreti na priznane kriterije (https://www.mentalhelp.net/articles/dsm-5-the-ten-personality-disorders-cluster-b/).

Ne vem če. 😉
O tem mnenju psihiatrov sem že bral, ampak tu je šlo za debato o težavah introvertiranih oseb.
Moj pogled, če se postavim izključno kot introvertirana osebnost, je morda malo drugačen in morda že malo bolj glasno osebo morda pospravim v napačni predal, zato je za kvalificiranje nekoga potrebno več informacij in se je treba opreti na priznane kriterije (https://www.mentalhelp.net/articles/dsm-5-the-ten-personality-disorders-cluster-b/).
[/quote]

Ti se meni ravno ne zdiš introvertirana oseba. 🙂

Ti se meni ravno ne zdiš introvertirana oseba. 🙂
[/quote]

Bi me morala srečati v živo pa opazovati v širši družbi ali množici.
Svojo introvertiranost in strahove sem do neke mere že predelal. Nimam več nekih težav s komunikacijo dokler debatiram z ljudmi, ki mi pašejo pa čeprav imajo drugačna stališča.


Tudi jaz sem za zvestobo v zakonu.
Ampak kriv je vedno tisti ki vara in zaradi njega se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse spremeni.
[/quote]

Tisti drugi pa to varanje podpira, če se s takšno osebo plete.

Tisti drugi pa to varanje podpira, če se s takšno osebo plete.
[/quote]

Meni se res smilite tisti, ki imate take bedne izjave. Če vas mož/žena vara. Ni kriv ne ljubimec, ne ljubica. Za vajin odnos sta odgovorna samo ti in tvoj partner/ka. Če te tvoj dedec vara, ni kriva njegova ljubica. Njej dol visi za vajin odnos. Ona je samska, ona nikogar ne vara.
Je pa zanimivo, da ljubice krivijo predvsem tiste ženske, ki imajo nizko samopodobo, so zblojene, prepričane, da so bednice in potem bo seveda vsega ljubica kriva, ne njen zlati možic.
Isto velja za može, če jih žena vara, ni kriv ljubimec, ampak samo žena.
Pač dojemite že enkrat to. Pa vam bo svet lepši. Ni vsaka samska ženska grožnja za poročene ženske in ne, samske ženske ne prisilijo vaših čudoviti možev v seks. Isto velja za samske moške, da ne prisilijo čudovitih žena v razmerje.

Ti se meni ravno ne zdiš introvertirana oseba. 🙂
[/quote]

vsi tukaj ste (smo) rahlo intro, se ti ne zdi?

Meni se res smilite tisti, ki imate take bedne izjave. Če vas mož/žena vara. Ni kriv ne ljubimec, ne ljubica. Za vajin odnos sta odgovorna samo ti in tvoj partner/ka. Če te tvoj dedec vara, ni kriva njegova ljubica. Njej dol visi za vajin odnos. Ona je samska, ona nikogar ne vara.
Je pa zanimivo, da ljubice krivijo predvsem tiste ženske, ki imajo nizko samopodobo, so zblojene, prepričane, da so bednice in potem bo seveda vsega ljubica kriva, ne njen zlati možic.
Isto velja za može, če jih žena vara, ni kriv ljubimec, ampak samo žena.
Pač dojemite že enkrat to. Pa vam bo svet lepši. Ni vsaka samska ženska grožnja za poročene ženske in ne, samske ženske ne prisilijo vaših čudoviti možev v seks. Isto velja za samske moške, da ne prisilijo čudovitih žena v razmerje.
[/quote]

Sem samska in če me kter zaseden peca, dobi samo po buči. 🙂 se ne grem teh igric. Ajde ne da se mi več…let’s agree to disagree.


Ma daj saj ni tri leta star pa da ga spelje na čokoladico.
Mene ne bi v to prepričal da je bil speljan. Ve pa kakor hočete. Če vam paše bit nečija budala izvolite.
[/quote]

Ne ni, veliko tipov ne pade, kateri pa, recimo, da je ravno neka kriza! Sedaj ko so bile te NL zabave, kaj naj rečem, ženske so absolutni plenilci. Po 1.00 so večinoma ostale le še sodelavke, tipi so šli!
Ko berem tukaj včasih teme o fukfehtarjih, si ne morem kaj, da ne pomislim, da fukfehtarke daleč prevladujejo!
Aja veš kaj še opažam, veliko ponovno skupaj parov, no to mi je pa fenomen, v soseski 2 taka, v službi tudi, ne vem sicer ali bo trajalo ampak je pa zanimivo!

Sem samska in če me kter zaseden peca, dobi samo po buči. 🙂 se ne grem teh igric. Ajde ne da se mi več…let’s agree to disagree.
[/quote]

evo še eno izjavo za slovo, ki te bo iz tira vrgla…., hvala qurcu na udarcu, tako mi pravmo, ki uživamo življenje brez brezvezne globoke filozofije o življenju, prava filozofija življenja je edino ta, da delo osvobaja in tako tudi sex osvobaja…, krepi telo in duha, hehe.

vsi tukaj ste (smo) rahlo intro, se ti ne zdi?
[/quote]

Je res.

Tudi jaz jih poznam nekaj. Se mi zdi, da mnoge izmed njih na ven delujejo ok (in da jim nič ne manjka). Poleg vsega kar si napisala, še dobro izgledajo in so super družba za prijateljstvo. Za vezo pa obupne. Brezkompromisne, iščejo ideal, pri enemu to ni fajn, pri drugemu nekaj drugega, vse veze se končajo po enem letu, ker “nimajo” sreče, ni kemije… Ja, na ven pa morajo delovati kul, ampak v resnici pa niso srečne. Ponavljam , mnoge, ne vse.
Jaz sem 35+, imam vse kar pišeš, mi je v osnovi res fajn. Bil v dolgi vezi, imam otroka. Žal se veza ni obnesla in si želim novo partnerko in še kakšnega otroka. Izkušnje pa kot zgoraj napisane.
[/quote]

Mene tukaj že otrok moti ki je strošek in prtljaga od prej, sorry. Nebi mela zveze s takim, sam sex , če bi bila kemija, skupni life pa s takim ki nima otrok…

Je res.
[/quote]
Tako, da naju drugi ne slišijo, ti med nama odkrito prišepnem, precej čudne in čudaške ste samske, veš? 🙂

Ti se meni ravno ne zdiš introvertirana oseba. 🙂
[/quote]

Jaz sem introvert, pa nimam problemov s komuniciranjem s folkom. Vprašanje je samo, kolk se mi da.


Tako, da naju drugi ne slišijo, ti med nama odkrito prišepnem, precej čudne in čudaške ste samske, veš? 🙂
[/quote]

Je ena redkih, ki lahko poskakuje vštric s teboj.

Jaz sem introvert, pa nimam problemov s komuniciranjem s folkom. Vprašanje je samo, kolk se mi da.
[/quote]

Po pozornosti.

Haha.

Isto jaz mislim. Samski atek je za kako avanturo ok. Za resno vezo pa ne. Ne želim se ukvarjat z otroci, še manj z bivšimi ženami.

Mene tukaj že otrok moti ki je strošek in prtljaga od prej, sorry. Nebi mela zveze s takim, sam sex , če bi bila kemija, skupni life pa s takim ki nima otrok…
[/quote]

ona ima take fore. Je pa resnica pri njej taka, tiste ki bi ona imela, nje nočejo, tisti, ki jo pa bi imeli, pa jih noče. Kriteriji v nebo, ponudba pa švoh, posledice ze več let trajajočega iskanja pa so vedno najbolj pametna, kar se tiče dolgotrajajočih vez (njena najdaljša je trajala 1,5 let), glasno komentira, kakega vedenja ona pri partnerju ne bi tolerirala (v bistvu nič, tip bi moral imeti nadpovprečno plačo, hobije le z njeno odobritvijo, nepremičnina je samoumevna…) ona pa lahko ponudi samo sebe in službo za DČ, pa razumi če zmoreš!

ona ima take fore. Je pa resnica pri njej taka, tiste ki bi ona imela, nje nočejo, tisti, ki jo pa bi imeli, pa jih noče. Kriteriji v nebo, ponudba pa švoh, posledice ze več let trajajočega iskanja pa so vedno najbolj pametna, kar se tiče dolgotrajajočih vez (njena najdaljša je trajala 1,5 let), glasno komentira, kakega vedenja ona pri partnerju ne bi tolerirala (v bistvu nič, tip bi moral imeti nadpovprečno plačo, hobije le z njeno odobritvijo, nepremičnina je samoumevna…) ona pa lahko ponudi samo sebe in službo za DČ, pa razumi če zmoreš!
[/quote]

In zakaj se potem ti sekiraš?
Bo pač ostala samska, zakaj pa ne?
Če je do sedaj bila samska, bo pa še naprej. Misliš, da ji bo kaj falilo? Za seks se pa itak vedno da dobit kakega tipa. Poročeni se sploh kar naprej ponujajo.


Tako, da naju drugi ne slišijo, ti med nama odkrito prišepnem, precej čudne in čudaške ste samske, veš? 🙂
[/quote]

A misliš, da si nas s to izjavo prizadel? :))) Bolj slabo ti uspeva.

In zakaj se potem ti sekiraš?
Bo pač ostala samska, zakaj pa ne?
Če je do sedaj bila samska, bo pa še naprej. Misliš, da ji bo kaj falilo? Za seks se pa itak vedno da dobit kakega tipa. Poročeni se sploh kar naprej ponujajo.
[/quote]
Saj verjetno se nihče ne sekira in vam ne bo nihče nič vsilil, ima pa vsak pravico povedat, da je to trendovsko naraščajoče samsko vse čudno, problematično in neprilagodljivo povsod, torej lahkoživo in ničvredno. In proti temu, da se pove resnica, ste tako agresivni, ne?

Nekateri, predvsem ženske pišete, kako ste samske srečne… Poznam nekaj teh žensk, na trenutke, se res počutijo srečne, so pa dnevi, ko se ti potožijo, da imajo bolniško, ker so v depresiji. Da bi se zamotile, morajo nonstop potovati ipd. Človek težko živi brez sočloveka. Žal trenutno parom še vedno psiha bolje deluje, kljub določenim omejitvam, ki jih prinaša partnerstvo. Psiha ponavadi deluje tako, da se želiš prikazati srečen, čeprav si v resnici zelo, zelo nesrečen.

In zakaj se potem ti sekiraš?
Bo pač ostala samska, zakaj pa ne?
Če je do sedaj bila samska, bo pa še naprej. Misliš, da ji bo kaj falilo? Za seks se pa itak vedno da dobit kakega tipa. Poročeni se sploh kar naprej ponujajo.
[/quote]

Se ne sikiram, pomalem ukinjam stike, ona bo verjetno trdila, da se bojim za dedca, ampak se mi žvižga, mami pa se tudi več ne pustim sprovocirati, da je zaradi družinske vezi, nujno potrebna na naših praznovanjih!

Se ne sikiram, pomalem ukinjam stike, ona bo verjetno trdila, da se bojim za dedca, ampak se mi žvižga, mami pa se tudi več ne pustim sprovocirati, da je zaradi družinske vezi, nujno potrebna na naših praznovanjih!
[/quote]

Pa ti veš, da si eno zahrbtno, hinavsko bitje?
Bodi odkrita, poštena in se pač ne druži s svojo sestro. Ne, ti si raje hinavka, se veselo pogovarjaš s sestro, potem jo pa blatiš po netu.
Kaj si 5 let stara smrklja ali kaj? Glede na tvoje obnašanje si.
Zrela ženska se ne drži z bedniki. Bebave babnice pa se družijo z bedniki (ker iste sorte ptic skupaj letajo) in jih potem blatijo po netu.

Zakaj imam občutek, da si malce fovšljiva?
Namreč nihče v tej temi ni pisal, da je srečen. To si si ti izmislila. Verjetno si v bedni vezi in vidiš kako samsko kolegico, da je srečna in potem si pač prišla to sem gor napisat. Čeprav v tej temi nihče ni pisal kako je srečen.
Sem pa radovedna kje si ti našla take, da so depresivne in so na bolniški in to samo zato, ker so samske?
Veš poznam kar nekaj ljudi, ki se zdravijo, zaradi depresije. Pa noben od njih ni samski, vsaj ne trajno samski. Največ primerov je zato, ker jim je umrla ljuba oseba. Potem, ker so mogoče telesno zboleli al pa njim ljuba oseba pa se je preveč nagrmadilo. Pogosto je vzrok depresij nasilje v družini. Dosti jih poznam, da so naredili samomor. Vsi so bili v vezah.
Tako, da si ne zmišljuj. Sicer pa depresija lahko tudi tebe doleti. Ne mislit, da ne.

Nonstop potovat? A spet lažeš, a ne? Če nonstop potujejo, pomeni, da nimajo službe, ker če imaš službo, imaš samo omejen čas za potovanja, kolikor imaš dopusta. Če pa nimaš službe pa nimaš denarja za nonstop potovat.
Veš, samski še ne pomeni, da si sam. Verjetno še nisi dojela, da samskost ni enako osamljenost. Ampak tako pač je. Preberi si kaj na to temo. Sploh pa je značilno, da ravno poročene ženske skenslajo vse prijatelje, prijateljice. In če izgubijo moža, jokajo kako so osamljene. Ja, ker niso ločile samskosti in osamljenosti.

Ne vem kakšno si se želela ti prikazat, amapk meni deluješ zelo nesrečno, ker fovšija kar tolče ven iz tebe. Če ne bi bila nesrečnam, si ne bi takole kar nekaj namišljala.

New Report

Close