Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročene so ok, samske za nikamor

Poročene so ok, samske za nikamor


Saj verjetno se nihče ne sekira in vam ne bo nihče nič vsilil, ima pa vsak pravico povedat, da je to trendovsko naraščajoče samsko vse čudno, problematično in neprilagodljivo povsod, torej lahkoživo in ničvredno. In proti temu, da se pove resnica, ste tako agresivni, ne?
[/quote]

Hja, no jaz ji pa povem, da je navadna hinavka. Čveka, druži se s sestro. Nima toliko poguma, da se ne bi družila z njo, potem jo pa blati po monu.
Izjemno. Se vidi, da je srečno poročena, da mora to početi :).

Pa si kdaj pomislil, da nisi ravno terna za samsko 35+? Ločenec z otrokom in bivšo? Išči v krogu sebi primernih: torej mamice z bivšim.
[/quote]

Pa si pomislil/a, da nekatere od teh samskih, z 1 ali 1,5 letnimi vezami niso brez otrok?!

Pa si pomislil/a, da nekatere od teh samskih, z 1 ali 1,5 letnimi vezami niso brez otrok?!
[/quote]

He, he slabo bereš. Daj še enkrat in boš videl, da sem napisala, da naj išče v svojem rangu. Torej v rangu samskih mamic :). Veš, če napišem samskih mamic, pomeni, da imajo otroke :).

Kaj pa naj baba dela s tabo, ko si pa ob vsej tej prtljagi dovolj obupan, da sprobaš vsako, ki je za?
[/quote]

Haha… Kdo pravi, da vsako sprobam? Pravim, da take poznam, nekaj iz lastnih izkušenj, nekaj pa iz obnašanja. Sicer ima pa vsaka več prtljage. Bolje ena dolgoletna bivša z spucanimi zadevami kot 5 bivših s kratkih vez, vi neki frendi, sosedje, sodelavci… To je šele prtljaga!

PoznamX, previsoko letaš.
Večina samskih ne bo hotela enega tipa s prtljago. Najdi si tako, ki ima tudi otroke. Ena brez otrok, bo raje iskala moškega brez otrok.

He, he slabo bereš. Daj še enkrat in boš videl, da sem napisala, da naj išče v svojem rangu. Torej v rangu samskih mamic :). Veš, če napišem samskih mamic, pomeni, da imajo otroke :).
[/quote]

Moj komentar se je nanašal na mojo prejšnjo izjavo, ki si jo ti komentirala. Še enkrat, da bo bolj jasno: ko sem napisal samske, sem mislil na samske BREZ otrok IN samske Z otroci. Poznam tudi take, ki imajo enega ali celo dva otroka iz zelo kratkotrajnih zvez. In so samske. In podobno obnašanje. Ena iz dveh izmed mnogih kratkih zvez takoj po en otrok, z enim poroka, z drugim skoraj… Pa ne trdim, da so vse take.

Moj komentar se je nanašal na mojo prejšnjo izjavo, ki si jo ti komentirala. Še enkrat, da bo bolj jasno: ko sem napisal samske, sem mislil na samske BREZ otrok IN samske Z otroci. Poznam tudi take, ki imajo enega ali celo dva otroka iz zelo kratkotrajnih zvez. In so samske. In podobno obnašanje. Ena iz dveh izmed mnogih kratkih zvez takoj po en otrok, z enim poroka, z drugim skoraj… Pa ne trdim, da so vse take.
[/quote]

Hja, to so pa tvoj rang, samske mamice in samski ateki ste si pač podobni. Podobno bi samske mamice govorile o tebi kot ti o njih.

Mene tukaj že otrok moti ki je strošek in prtljaga od prej, sorry. Nebi mela zveze s takim, sam sex , če bi bila kemija, skupni life pa s takim ki nima otrok…
[/quote]

Živjo, samska34… Otrok strošek in prtljaga?! Tudi žena, partnerka, punca je strošek. Enako avto npr. Se mi pa zdi, da je v življenju bistveno večja in bolj obremenjujoča psihična prtljaga kot fizična. Vsaj meni se zdi.
Moški ali ženska pri 40+ brez otroka in / ali brez daljše veze je bistveno večji “riziko” za skupni lajf…
Tako kot brez neke “pametne”, redne službe z ustvarjenimi in urejenimi vsaj minimalnimi življenskimi pogoji.

Hja, to so pa tvoj rang, samske mamice in samski ateki ste si pač podobni. Podobno bi samske mamice govorile o tebi kot ti o njih.
[/quote]

Seveda:) In kaj bi podobni tebi govorili o tebi?

Tisti drugi pa to varanje podpira, če se s takšno osebo plete.
[/quote]
Problem je da ženska ali moški živi z nemoralno osebo. Ljubica pride in gre tebi pa ostaja baraba ki jo moras vsak dan gledat.
Se enkrat ne pričakuj od drugih morale če je ne premore človek s katerim živiš. Vprašaj se zakaj a ti podpiraš nemoralneza? A samo zato ker je tvoj mož?

Pa še ena stvar: Kadar gre za denar, takrat ne gre za partnerstvo ampak za izkoriščanje. Jasno pa je, da vsak mora sam poskrbeti za svoje finance in preživetje. Pristno partnerstvo pomeni podpora, tolažba… v smeri psihe. Če se z osebo dobro počutiš in ti je všeč so vsi ostali kriteriji bolj malo pomembni. Se mi zdi, da bi si nekateri morali malo prebrati: http://www.ljubezeninspostovanje.si/

Prava ženska je lahko “gorivo” za moško uspešnost. Ampak kaj ko to več niso ženske, ampak možače in punčare. Moški pa tudi nesposobni in zadnje čase moč bogastva celo izkoriščajo sebi v prid in mislijo, da lahko ženske kupijo in so njihova last, ni čudno, da se potem tudi same tako obnašajo.

Denar je še kako pomemben v partnerstvu. Družinam brez denarja ni lahko. Tudi partnerji se bolj prepirajo in so slabe volje če ni za normalno preživetje, ker dobre sigurno ne morejo bit če jim zaostajajo položnice . Seveda sponzorstvo paše pod poslovno partnerstvo. Ti meni kes jaz tebi prodajam sebe.

Zakaj imam občutek, da si malce fovšljiva?
Namreč nihče v tej temi ni pisal, da je srečen. To si si ti izmislila. Verjetno si v bedni vezi in vidiš kako samsko kolegico, da je srečna in potem si pač prišla to sem gor napisat. Čeprav v tej temi nihče ni pisal kako je srečen.
Sem pa radovedna kje si ti našla take, da so depresivne in so na bolniški in to samo zato, ker so samske?
Veš poznam kar nekaj ljudi, ki se zdravijo, zaradi depresije. Pa noben od njih ni samski, vsaj ne trajno samski. Največ primerov je zato, ker jim je umrla ljuba oseba. Potem, ker so mogoče telesno zboleli al pa njim ljuba oseba pa se je preveč nagrmadilo. Pogosto je vzrok depresij nasilje v družini. Dosti jih poznam, da so naredili samomor. Vsi so bili v vezah.
Tako, da si ne zmišljuj. Sicer pa depresija lahko tudi tebe doleti. Ne mislit, da ne.

Nonstop potovat? A spet lažeš, a ne? Če nonstop potujejo, pomeni, da nimajo službe, ker če imaš službo, imaš samo omejen čas za potovanja, kolikor imaš dopusta. Če pa nimaš službe pa nimaš denarja za nonstop potovat.
Veš, samski še ne pomeni, da si sam. Verjetno še nisi dojela, da samskost ni enako osamljenost. Ampak tako pač je. Preberi si kaj na to temo. Sploh pa je značilno, da ravno poročene ženske skenslajo vse prijatelje, prijateljice. In če izgubijo moža, jokajo kako so osamljene. Ja, ker niso ločile samskosti in osamljenosti.

Ne vem kakšno si se želela ti prikazat, amapk meni deluješ zelo nesrečno, ker fovšija kar tolče ven iz tebe. Če ne bi bila nesrečnam, si ne bi takole kar nekaj namišljala.
[/quote]

Hahaha, to se lepo vidi zgrešenost predvidevanja. Ne razumem pa, zakaj se te je to tako zelo dotaknilo… Ne govori neumnosti, ko ne delajo potujejo, ker bežijo iz lastnega življenja…

Seveda:) In kaj bi podobni tebi govorili o tebi?
[/quote]

Se ne obremenjujem kaj drugi govorijo o meni.

Je pa dejstvo, da vsaka pametna ženska bo bežala od tipa, ki šteje žensko, punco za strošek.
Samski ženski brez otrok, večinoma ne sedejo moški s prtljago (torej bivšo in z otroci). Ampak nobeni pametni ženski pa ne sedejo moški, ki smatrajo, da je ženska, punca strošek. Od takega tipa pa bo vsaka bežala daleč, daleč stran.

Hahaha, to se lepo vidi zgrešenost predvidevanja. Ne razumem pa, zakaj se te je to tako zelo dotaknilo… Ne govori neumnosti, ko ne delajo potujejo, ker bežijo iz lastnega življenja…
[/quote]

Prav zabavna si: tako fovš si ljudem, ki potujejo, da si si namislila, da je potovanje beg iz lastnega življenja.
Kaj pa poročeni, ki tudi potujejo? To te pa ne grize? Še več, nekateri imajo otroke in potujejo skupaj z njimi? Te tudi ti tako žro?
Ali te tako blazno muči samo, ko vidiš samske potovati?
Eni ste res ubogi na umu.


Problem je da ženska ali moški živi z nemoralno osebo. Ljubica pride in gre tebi pa ostaja baraba ki jo moras vsak dan gledat.
Se enkrat ne pričakuj od drugih morale če je ne premore človek s katerim živiš. Vprašaj se zakaj a ti podpiraš nemoralneza? A samo zato ker je tvoj mož?
[/quote]
A ti to hipotetično meni pišeš? Jst ne gledam nobenga takega zraven sebe. In ga tudi ne bi.


A ti to hipotetično meni pišeš? Jst ne gledam nobenga takega zraven sebe. In ga tudi ne bi.
[/quote]
Pri tebi ne domnevam ker sem prebrala da nimaš moža.
Govorim na splošno za tiste ki imajo in se znajdejo v taki situaciji.
Te živijo z nemoralnezi. Ne živijo z ljubico ampak z goljufom in prevarantom. Zamislijo naj se malo.

Se ne obremenjujem kaj drugi govorijo o meni.

Je pa dejstvo, da vsaka pametna ženska bo bežala od tipa, ki šteje žensko, punco za strošek.
Samski ženski brez otrok, večinoma ne sedejo moški s prtljago (torej bivšo in z otroci). Ampak nobeni pametni ženski pa ne sedejo moški, ki smatrajo, da je ženska, punca strošek. Od takega tipa pa bo vsaka bežala daleč, daleč stran.
[/quote]

Kaj pa od ženske, ki smatra, da je otrok strošek? Če se ne motim, si ti to izjavila, da je otrok strošek! In v tem smislu sem napisal, da je potem tudi ženska strošek. Jaz tega ne smatram ne za žensko, ampak tudi ne za otroka (kot ti). Upam, da ti logika deluje in razumeš poanto. Jaz in še mnogi normalni tipi bežimo od žensk, ki smatrajo, da je otrok strošek. In enako velja z ženskami, ki ne premorej malo logičnega in povezovalnega razmišljanja.

Al pa one nobenega nočejo, ker noben ni dost dober.

Nevem kje ti živiš ampak generacija 1973-1983 nima služb sploh če ima diplomo? Res dobra provokacija, zgleda da si še pod dozo od silvestrovanja.

Živjo, samska34… Otrok strošek in prtljaga?! Tudi žena, partnerka, punca je strošek. Enako avto npr. Se mi pa zdi, da je v življenju bistveno večja in bolj obremenjujoča psihična prtljaga kot fizična. Vsaj meni se zdi.
Moški ali ženska pri 40+ brez otroka in / ali brez daljše veze je bistveno večji “riziko” za skupni lajf…
Tako kot brez neke “pametne”, redne službe z ustvarjenimi in urejenimi vsaj minimalnimi življenskimi pogoji.
[/quote]

En lep primer je Grega iz Big foot mame, on je bil samski do 43 leta, našel eno 41letno in imata do 45 kar 2 otroka: sina in hčerko. Pa misliš da sta se kdaj tupila s tem da nista normalna? Nikdar. Grega je legenda. Čakala in čakala sta in dočakala srečno družinsko življenje! Kar se pa služb tiče pa si lahko v delovnem razmerju in zanosiš in letiš iz službe, in se pod nosom obrišeš. Aja in kaj je to pametna služba? aja vip veze in poznanstva… Hahahahah.
Eni pa res bluzite kar nekaj … Kaj se vam ni alko spustil od silvestra… Majke mi…

Tiste okoli 35, ki imajo službo in vse drugo kolikor toliko urejeno, so grozno osamljene, ura tiktaka, želijo si otrok (tudi če to zanikajo), pa ne najdejo partnerja.
Zakaj?

Ker tipi od 35 do 40 in več, tudi če so samski in brez otrok, nočejo zveze.
Kot avtor, raje fukajo s poročenimi, ki ne težijo, pridejo in grejo.

Kaj so tej tipi doživeli, in zakaj si več ne zelijo zveze, ne vem.
Fajn jim je da živijo sami, nočejo nikogar v postelji in ne razmišljajo o tem, da bodo umrli sami.

New Report

Close