Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročene so ok, samske za nikamor

Poročene so ok, samske za nikamor

S čim se hvališ. Bljak!!!
[/quote]

to ni hvala, to je real življenje v katerem se je dogajalo, ki je teb višja matematika, hehe…, dost pove že to, da rečeš sexu bljak, ne sexa se sm takrat, ko si zaljubljen, to se dela tudi iz čistega užitka, pa kr pohiti v cerkev spovedi, hehe….

to ni hvala, to je real življenje v katerem se je dogajalo, ki je teb višja matematika, hehe…, dost pove že to, da rečeš sexu bljak, ne sexa se sm takrat, ko si zaljubljen, to se dela tudi iz čistega užitka, pa kr pohiti v cerkev spovedi, hehe….
[/quote]

Idiot. Varanja ne odobravam! Ti pa itak nimaš morale pa ti je vse hec!

Sploh nisi bil zaljubljen pa si sodeloval pri varanju. Si sam napisu da ni bilo čustev. Kva bluziš.

******. Varanja ne odobravam! Ti pa itak nimaš morale pa ti je vse hec!
[/quote]

nimaš ti pojma o življenju, no jst ti ne bom napisal nekaj, da bom cenzuriran tako kot ti, jst sem zelo moralen človek, uživej dalje, jst se bom pa še naprej hecal, po možnosti tud med sexom, hehe….

ajoj, pa kolk je tega bilo, predvidevam, da si sploh ne predstavljaš in, če bi vse napisal, te bi še kap zadela, hehe…, varal pa nism jst, kaj je mene brigalo, če ona vara al ne, men je bila vedno važna trenutna situacija in trenutno razpoloženje in sem videl samo žensko ob seb, ki se hoče dol dat, kaj je to težko razumet, moje življenje je bilo vedno prizemljeno.
Tej ženski sem samo uslugo naredil in ni bila edina, hehe…

Blablabla. Sploh te ne briga za otroke in partnerje. Sebičnež brez morale in vesti.


Če babo ne briga za lastnega moža in otroke in dela packarije (varanje) zakaj bi popolnega tujca to brigalo.?
Od napačnih pričakujete napačne stvari. To je treba pričakovati od vezanih da ne bojo varalice ker samski niti nima koga varat.
Ce ne bi bil on bi bil pa nekdo drug. Problem so poročeni ljudje ki varajo. Ne moreš vseh pobit da tvoj partner ne bi imel s kom varat. Treba je prevaranta sankcionirati.


Če babo ne briga za lastnega moža in otroke in dela packarije (varanje) zakaj bi popolnega tujca to brigalo.?
Od napačnih pričakujete napačne stvari. To je treba pričakovati od vezanih da ne bojo varalice ker samski niti nima koga varat.
Ce ne bi bil on bi bil pa nekdo drug. Problem so poročeni ljudje ki varajo. Ne moreš vseh pobit da tvoj partner ne bi imel s kom varat. Treba je prevaranta sankcionirati.
[/quote]

Ne strinjam se. Drugi tudi sodeluje pri tej packariji. Pa izgovarjajte se do onemoglosti če se hočete.

Ne strinjam se. Drugi tudi sodeluje pri tej packariji. Pa izgovarjajte se do onemoglosti če se hočete.
[/quote]
Se ti strinjaš ali ne nima veze. Šteje samo realno stanje in to je taksno da z moževo ljubico ali mož z ženinim ljubimcem ni pod isto streho in nimata skupnih otrok, premoženja, življenja itd.. in si ti tista ki moraš reševati nastali problem (ločitev, delitev premoženja itd..) zaradi varanja moža ali zene. Ljubica, Ljubček se skrije in ji je vseeno. Mož, zena ti je pa celega vraga zagodel in te osramotil, ogoljufal in ponižal in pol se moraš ločevati.
Kdo nosi posledice – prevarani jasno. Kdo ga je prevaral-ja mož ali žena jasno. Lubca ali Ljubček jo ga ni mogla mogel ane. Kaj tebi tukaj ni jasno?

Meni je vse jasno, zato sem proti. Razumeš?

ajoj, pa kolk je tega bilo, predvidevam, da si sploh ne predstavljaš in, če bi vse napisal, te bi še kap zadela, hehe…, varal pa nism jst, kaj je mene brigalo, če ona vara al ne, men je bila vedno važna trenutna situacija in trenutno razpoloženje in sem videl samo žensko ob seb, ki se hoče dol dat, kaj je to težko razumet, moje življenje je bilo vedno prizemljeno.
Tej ženski sem samo uslugo naredil in ni bila edina, hehe…
[/quote]

še kaj napiš. Si razmišljal že kaj o tem, da bi postal pisec znanstveno fantastičnih erotičnih romanov?


Tudi jaz sem za zvestobo v zakonu.
Ampak kriv je vedno tisti ki vara in zaradi njega se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse spremeni.

še kaj napiš. Si razmišljal že kaj o tem, da bi postal pisec znanstveno fantastičnih erotičnih romanov?
[/quote]
pa mislš, da se bi men dalo pisat, (to sem doživel 20+ let nazaj), če tega ne bi v realu doživljal, sm, da prideš v takšen situacije moreš tud sam kaj naredit, ne samo doma sedet, heh…, moški, ki je samski, zdrav, predvsem more imet pa rad ženske pa ajde, da ni glih grd, ko sto mater, kolikortoliko izobražen, se mu dogaja v ene petih letih tolk, da se mu lahko zmeša od tega, sm voljo mora imet.
Evo en primer, ta bo pa ene 25 let nazaj, ko sem šel znanki od bivše, pralni stroj rihtat, jo je njen tip stalno klical, po telefonu med službo, da jo je slišal, tako se je bal za njo, pa je bil brezveze ljubosumen, ker bližnjih žensk nism nikoli pipal, drugo je pa ena, ki je totalna neznanka ima pa vse atribute ženske v pravem smislu ženske, kaj se boš ti pol utrujal z njeno zgodovino, če je pri volji in vidš, da deluje zdravo, za kaj več,
jebi ga, ne rabmo vsi doktoratov in svakojakih čustev, da se z žensko kresnemo, to smo čist preprosto preprosti ljudje, ki radi uživamo in živimo, tako to je, mam jst dost prijateljov, ki jim je sex brezvezen, akr je v bistvu razumljivo v teh letih, katerih smo, mam pa tud tistih nekaj, ki bi nategnli tud komarja v letu ampak morm priznat, da jih je čadalje manj, hehe, ajd dost je za dons…

v resnici ti je pa povedala, da si tako slab v seksu kot njen mož, ali pa še slabši.
Odlično in zelo dobro potešene babe ne skačejo okoli po tujih. To počno samo doma nepotešene in zelo slabo potešene. Uboga revica. Namesto nasmejana je odšla z glavobolom in mislimi ali mi je bilo tega treba. :))
[/quote]
A daj no. Poskusila je, kako zgleda še s kom skočit med rjuhe. Saj en sam sex brez obveznosti res ni neka znanost za poštudirat. Verjetno v tisti uri konkretnega razgibavanja nista položaje kamasutre trenirala. Za te bi se moral 100km vozit, samo bi se znala gospa navezat nanj. V bistvu je tako, da moški seksajo spotoma s spodnjo glavo, ženske pa zelo hitro vklopimo program čustva. Tudi pri poročenih se to zgodi, samske pa že preden naredijo hop toliko premišljujejo ali se splača sploh, da tistemu tudi spodnja glava noče več.
Zdaj pa samo še, sem zasledila, od kje vam, da je robi samski? Ker nazadnje ni bil.


pa mislš, da se bi men dalo pisat, (to sem doživel 20+ let nazaj), če tega ne bi v realu doživljal, sm, da prideš v takšen situacije moreš tud sam kaj naredit, ne samo doma sedet, heh…, moški, ki je samski, zdrav, predvsem more imet pa rad ženske pa ajde, da ni glih grd, ko sto mater, kolikortoliko izobražen, se mu dogaja v ene petih letih tolk, da se mu lahko zmeša od tega, sm voljo mora imet.
Evo en primer, ta bo pa ene 25 let nazaj, ko sem šel znanki od bivše, pralni stroj rihtat, jo je njen tip stalno klical, po telefonu med službo, da jo je slišal, tako se je bal za njo, pa je bil brezveze ljubosumen, ker bližnjih žensk nism nikoli pipal, drugo je pa ena, ki je totalna neznanka ima pa vse atribute ženske v pravem smislu ženske, kaj se boš ti pol utrujal z njeno zgodovino, če je pri volji in vidš, da deluje zdravo, za kaj več,
jebi ga, ne rabmo vsi doktoratov in svakojakih čustev, da se z žensko kresnemo, to smo čist preprosto preprosti ljudje, ki radi uživamo in živimo, tako to je, mam jst dost prijateljov, ki jim je sex brezvezen, akr je v bistvu razumljivo v teh letih, katerih smo, mam pa tud tistih nekaj, ki bi nategnli tud komarja v letu ampak morm priznat, da jih je čadalje manj, hehe, ajd dost je za dons…
[/quote]
Moja zgodba, le ena od mnogih. Trgovski potnik v Zasavju. V trgovini čakam na to da mi naredijo sendvič. Za menoj ženska. In v čakanju se zapletem v pogovor z njo. Vidim, ženska trza. Povabim na kavo in ona pristane. Malce pogovora potem pa akcija in se dava dol kar v kombiju. Ženska je tako kričala, da me je bilo strah, da bo kdo klical policijo. Zamenjava telefonski številki. Čez par dni ona mene kliče in vabi, če lahko pridem. Ta vsakič seksala, kot da bo naslednji dan konec sveta, Drajsala sva se po hotelih, v kombiju, pri njej doma. Ni da ni. Njen fetiš je bil, da mi je prihajalo v njo. To jo je znorelo in je ponorela od orgazmov. Zmeraj je trdila, da je zaščitena. Po seksu pa vedno govorjenje o njenem možu, kako slabo seksa in njegovi vzkipljivosti. Popajče, to bejbo sem drajsal 6 mesecev več krat na teden. Seveda je zanosila. Predlagam splav. Ona noče in pravi, da bo dedcu podtaknila. V drugem mesecu nosečnosti sva prenehala. Kasneje, ko je rodila me je poklicala, da je rodila hči in da je njen mož ponosni očka hehehe.
Razen tega, da sem osrečeval in kazal nebesa tej ženski sem spotoma osrečil še njenega moža hehe.

Tudi jaz jih poznam nekaj. Se mi zdi, da mnoge izmed njih na ven delujejo ok (in da jim nič ne manjka). Poleg vsega kar si napisala, še dobro izgledajo in so super družba za prijateljstvo. Za vezo pa obupne. Brezkompromisne, iščejo ideal, pri enemu to ni fajn, pri drugemu nekaj drugega, vse veze se končajo po enem letu, ker “nimajo” sreče, ni kemije… Ja, na ven pa morajo delovati kul, ampak v resnici pa niso srečne. Ponavljam , mnoge, ne vse.
Jaz sem 35+, imam vse kar pišeš, mi je v osnovi res fajn. Bil v dolgi vezi, imam otroka. Žal se veza ni obnesla in si želim novo partnerko in še kakšnega otroka. Izkušnje pa kot zgoraj napisane.

Tudi jaz jih poznam nekaj. Se mi zdi, da mnoge izmed njih na ven delujejo ok (in da jim nič ne manjka). Poleg vsega kar si napisala, še dobro izgledajo in so super družba za prijateljstvo. Za vezo pa obupne. Brezkompromisne, iščejo ideal, pri enemu to ni fajn, pri drugemu nekaj drugega, vse veze se končajo po enem letu, ker “nimajo” sreče, ni kemije… Ja, na ven pa morajo delovati kul, ampak v resnici pa niso srečne. Ponavljam , mnoge, ne vse.
Jaz sem 35+, imam vse kar pišeš, mi je v osnovi res fajn. Bil v dolgi vezi, imam otroka. Žal se veza ni obnesla in si želim novo partnerko in še kakšnega otroka. Izkušnje pa kot zgoraj napisane.
[/quote]

Pa si kdaj pomislil, da nisi ravno terna za samsko 35+? Ločenec z otrokom in bivšo? Išči v krogu sebi primernih: torej mamice z bivšim.


Če babo ne briga za lastnega moža in otroke in dela packarije (varanje) zakaj bi popolnega tujca to brigalo.?
Od napačnih pričakujete napačne stvari. To je treba pričakovati od vezanih da ne bojo varalice ker samski niti nima koga varat.
Ce ne bi bil on bi bil pa nekdo drug. Problem so poročeni ljudje ki varajo. Ne moreš vseh pobit da tvoj partner ne bi imel s kom varat. Treba je prevaranta sankcionirati.
[/quote]

Končno ena pametna ženska.
Veliko poročenih bab je pravih zmešanih furij. Njihovi dedci težijo samskim in jih pecajo. Njihove zmešane žene pa namesto, da bi svojega dedca za vrat zagrabile, se spravijo na tisto samsko žensko, kateri njen zlati možiček teži. In potem zmeranje, žaljenje. Čeprav tista samska noče nobenega opravka imet z njenim gnilim dedcem.
ALi pa, če je drug primer, ko ima tista samska res razmerje z njenim možem (taki možje pogosto pozabijo povedati, da so poročeni in imajo otroke, pogosto se predstavljajo, da so samski ali pa, da se ločujejo ali pa…). Takrat bo tudi furija šla v napad na to ljubico, ki je samska in nikogar ne vara. Njen zlati možiček pa seveda ne bo nič kriv. Namreč ljubica ga je prislila v razmerje.

Vsa čast poročenim ženskam, ki ste drugačne, ki razmišljate tako kot ti Grda resnica.

Vidva malo mešata pojma narcistična osebnostna motnja (NOM) in ekstrovertiranost. Tisti, ki se ven mečejo, imajo NOM. Sem sodijo nekateri imetniki FB profila. Eno je biti zgovoren, odprt, drugo pa je, da želiš biti vedno v središču pozornosti, kot starleta. Imaš ljudi, ki zelo radi predavajo na seminarjih. Torej se po tvoje ven mečejo?
[/quote]

Hm… Drži, a se ne spomnim, da bi v tej temi razpredal o MOM/NOM. Res pa je, da bi po merilih iz prejšnjega stoletja zelo verjetno večina današnjega početja/razkazovanja na socialnih omrežjih razlagali s katero od motenj iz sklopa 2 (narcizem, histrionična motnja…)
Ampak, danes so merila drugačna.
Predavatelji so iz drugega testa. Tam gre za strokovne reči, kjer se osredotoča na materijo samo in ne na osebnost ali zunanje značilnosti predavatelja.

Končno ena pametna ženska.
Veliko poročenih bab je pravih zmešanih furij. Njihovi dedci težijo samskim in jih pecajo. Njihove zmešane žene pa namesto, da bi svojega dedca za vrat zagrabile, se spravijo na tisto samsko žensko, kateri njen zlati možiček teži. In potem zmeranje, žaljenje. Čeprav tista samska noče nobenega opravka imet z njenim gnilim dedcem.
ALi pa, če je drug primer, ko ima tista samska res razmerje z njenim možem (taki možje pogosto pozabijo povedati, da so poročeni in imajo otroke, pogosto se predstavljajo, da so samski ali pa, da se ločujejo ali pa…). Takrat bo tudi furija šla v napad na to ljubico, ki je samska in nikogar ne vara. Njen zlati možiček pa seveda ne bo nič kriv. Namreč ljubica ga je prislila v razmerje.

Vsa čast poročenim ženskam, ki ste drugačne, ki razmišljate tako kot ti Grda resnica.
[/quote]

Dandanes je moderno imeti to kar imajo drugi. Ženske ste prav bolne na to, da lahko neki drugi speljete tipa. Vidim v službi. Včasih se je reklo ta je zaseden ne tikaj in je tako bilo. Danes pa za zasedenega rečejo, je ovira ni pa zid in v napad!

Tudi jaz jih poznam nekaj. Se mi zdi, da mnoge izmed njih na ven delujejo ok (in da jim nič ne manjka). Poleg vsega kar si napisala, še dobro izgledajo in so super družba za prijateljstvo. Za vezo pa obupne. Brezkompromisne, iščejo ideal, pri enemu to ni fajn, pri drugemu nekaj drugega, vse veze se končajo po enem letu, ker “nimajo” sreče, ni kemije… Ja, na ven pa morajo delovati kul, ampak v resnici pa niso srečne. Ponavljam , mnoge, ne vse.
Jaz sem 35+, imam vse kar pišeš, mi je v osnovi res fajn. Bil v dolgi vezi, imam otroka. Žal se veza ni obnesla in si želim novo partnerko in še kakšnega otroka. Izkušnje pa kot zgoraj napisane.
[/quote]

Kaj pa naj baba dela s tabo, ko si pa ob vsej tej prtljagi dovolj obupan, da sprobaš vsako, ki je za?

Končno ena pametna ženska.
Veliko poročenih bab je pravih zmešanih furij. Njihovi dedci težijo samskim in jih pecajo. Njihove zmešane žene pa namesto, da bi svojega dedca za vrat zagrabile, se spravijo na tisto samsko žensko, kateri njen zlati možiček teži. In potem zmeranje, žaljenje. Čeprav tista samska noče nobenega opravka imet z njenim gnilim dedcem.
ALi pa, če je drug primer, ko ima tista samska res razmerje z njenim možem (taki možje pogosto pozabijo povedati, da so poročeni in imajo otroke, pogosto se predstavljajo, da so samski ali pa, da se ločujejo ali pa…). Takrat bo tudi furija šla v napad na to ljubico, ki je samska in nikogar ne vara. Njen zlati možiček pa seveda ne bo nič kriv. Namreč ljubica ga je prislila v razmerje.

Vsa čast poročenim ženskam, ki ste drugačne, ki razmišljate tako kot ti Grda resnica.
[/quote]
Ni jim se uspelo pogruntat da z lekadolom ne moreš ozdraviti angine. Treba je direkt na bakterijo vsekat.
V teh primerih je vedno bakterija tista ki povzroči bolezen celi družini.
V teh primerih je tako da ali sprejmeš da si porocen z varalico ki bo to še naprej delal (seveda se bo vmes malo potuhnil – lekadolcki in čaj) ali pa pač vzameš antibiotik (ločitev)
Samo če izbereš prvo izbiro ne išči krivde v ljubicah in ljubimcih. Če izbereš drugo te pa itak ne briga več koga ima.
Jaz bi v takem primeru izbrala drugo. Ker imam sebe raje, tako kot on sebe, če se ne bi imel ne bi varal in pika. Zato imam vso pravico imeti raje sebe v tem primeru in mu lepo dati košarico.
Ali on meni če bi varala jaz.

Dandanes je moderno imeti to kar imajo drugi. Ženske ste prav bolne na to, da lahko neki drugi speljete tipa. Vidim v službi. Včasih se je reklo ta je zaseden ne tikaj in je tako bilo. Danes pa za zasedenega rečejo, je ovira ni pa zid in v napad!
[/quote]
Ma daj saj ni tri leta star pa da ga spelje na čokoladico.
Mene ne bi v to prepričal da je bil speljan. Ve pa kakor hočete. Če vam paše bit nečija budala izvolite.


A daj no. Poskusila je, kako zgleda še s kom skočit med rjuhe. Saj en sam sex brez obveznosti res ni neka znanost za poštudirat. Verjetno v tisti uri konkretnega razgibavanja nista položaje kamasutre trenirala. Za te bi se moral 100km vozit, samo bi se znala gospa navezat nanj. V bistvu je tako, da moški seksajo spotoma s spodnjo glavo, ženske pa zelo hitro vklopimo program čustva. Tudi pri poročenih se to zgodi, samske pa že preden naredijo hop toliko premišljujejo ali se splača sploh, da tistemu tudi spodnja glava noče več.
Zdaj pa samo še, sem zasledila, od kje vam, da je robi samski? Ker nazadnje ni bil.
[/quote]

no, ta ki je mene komentirala je itak mimo v vseh pogledih, njej ni jasno, da je ženska to hotela narediti, ne jst, hehe, komentara nekaj, kar je znanstvena fantastika za njo…, prav zanimivo bi bilo podebatirat v živo s takšnimi ljudmi, da jih človek prizemlji amapk z debato z njimi ni možno priti do konca…
Sm pri takih ljudeh ne gre brez histerije, ko jim govoriš o realnem živlejenju, bolj, ko si vljuden z njimi bolj skačejo v človeka z agresivnostjo, đebe takšnim ljudem kaj govorit, ker živijo samo v svojem svetu.

Hm… Drži, a se ne spomnim, da bi v tej temi razpredal o MOM/NOM. Res pa je, da bi po merilih iz prejšnjega stoletja zelo verjetno večina današnjega početja/razkazovanja na socialnih omrežjih razlagali s katero od motenj iz sklopa 2 (narcizem, histrionična motnja…)
Ampak, danes so merila drugačna.
Predavatelji so iz drugega testa. Tam gre za strokovne reči, kjer se osredotoča na materijo samo in ne na osebnost ali zunanje značilnosti predavatelja.
[/quote]

Ne vem, sedanji psihiatri opozarjajo na narcizem na družabnih omrežjih, FB. Še enkrat boš moral preštudirati te zadeve. ;)))))

New Report

Close