Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Hrvatska Severina, ne zezaj se sa sudbinoj! 😀 Koji muškarac ti je ovo izpričao, onaj, koji puno mašta? 🙂

Drugače pa, Antilopa, žensko so tako Kur***, če bi imela sodelavke Nemke, bi pa bila to Helga. 😉
[/quote]

Nekaj že mora biti res. Kjer je dim, je tudi ogenj! :)))

Nekaj že mora biti res. Kjer je dim, je tudi ogenj! :)))
[/quote]

No, Antilopa, pa ti raje povej, kako kaj s Slovenci ali pa Hrvati ali pa Srbi ali pa mord z Bosanci napreduješ v ljubezenskem življenju? Jah, ehhh, khmmm… a sedaj razumeš, zakaj so ženske ku***. 😉 Vzrok je isti kot pri moških, če vlada ljubezenska suša, je potrebno nekako ovrednotiti ali osmisliti samski stan …

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No, Antilopa, pa ti raje povej, kako kaj s Slovenci ali pa Hrvati ali pa Srbi ali pa mord z Bosanci napreduješ v ljubezenskem življenju? Jah, ehhh, khmmm… a sedaj razumeš, zakaj so ženske ku***. 😉 Vzrok je isti kot pri moških, če vlada ljubezenska suša, je potrebno nekako ovrednotiti ali osmisliti samski stan …
[/quote]

Svakoga dana, u svakom pogledu, sve više i više napredujem….Poznaš ta citat iz nekega filma? :)))

Svakoga dana, u svakom pogledu, sve više i više napredujem….Poznaš ta citat iz nekega filma? :)))
[/quote]

Antilopa, Slovenci ne valjajo, pa ne valjajo Hrvati, pa ne Srbi, pa ne…. jeb* ga, pa saj so vsi isti, moški. Preveč kompliciranja v življenju in nekih zlaganih idealov, precenjevanje samega sebe o sebi, misleč, da smo veliko boljši od drugih, in neprizemljenosti, pomeni samo težave v zvezah, ker ste takšne ženske prezahtevne za (z)vezo, zato ste pa samske. Ženska, ki je v zvezi, ljubi, ona ne preračunava in tehta, kakšen bi moral biti moški, stalno premlevanje v glavi je hudičeva igra samskih žensk, davek pa so leta, ki (z)bežijo….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nikoli še varala in upam da ne bom. Imam moža, ki je Hrvat tako da z njim seksam skor vsak dan. 😛

Mi ni bilo treba iti dol, sem ga tu najdla in kar obdrzala ;)))

Kaj je to slabega. Kaj pa boš z babo, ki ne da? Zakaj naj bi dedcu bila zanimiva baba, ki kolena skup drži? Zakaj bi dedcu, ki hoče kavsat bila zanimiva ena, ki se na stara leta dela devico marijo?

Če je tip tako za en k. da pusti babo samo, da gre na morje, potem mu je kar prav, da ga je ženska varala. Tudi če ne s Hrvatom, lahko je tudi Italijan, Črnogorec, Bosanc, Nemec, Španec ali kak Arabec v Egiptu. 🙂
Mislim, ženska si končno lahko da malo duška, kaj popije, zašura, sonce udari v glavo, alko udari v glavo, potem pa naj še k. strada? Če bi hotela bit v celibatu, bi bila doma.


Ja in? Če pa so Slovenke prve, ki odvržejo modrce, ko pridejo na plažo. Kje si kako lokalno Dalmatinko videl, da bi bila naga na plaži. Zato tudi ni čudno, da se slovenski moški na dopustu radi ogrejejo za Dalmatinke.

Splača se preizkusit predvsem temperamentne fante iz Dalmacije. Tudi kakšen čistokrvni Istran je ok. Kakšen purger iz Zagrebe ali Slavonec mi pa res ne tekne.


A pri vas imate pustiti ali ne?
Zame je pa tak tip vreden za en k., tisti ki bi mi zaupal in spoštoval pa za dva.


varala nikoli. če sem bila v zvezi, sva na morje šla skupaj, ne narazen.
Kot samska pa za avanturo tudi nikoli nisem bila. Pecal so pa me ja tudi Hrvatje, priznam.

Kaj je to slabega. Kaj pa boš z babo, ki ne da? Zakaj naj bi dedcu bila zanimiva baba, ki kolena skup drži? Zakaj bi dedcu, ki hoče kavsat bila zanimiva ena, ki se na stara leta dela devico marijo?
[/quote]

Če boš z registriranim pisal, bo manj zadržkov.

Med vsemi zbranimi od nemcev, italijanov, angležev, skandinavcev in francozov naj bi glih hrvata našla. … ni na kraj pametni nepride!

Resnica je nekako vmes. Nekoč se je to veliko dogajalo, dandanes so si ljudje zelo odtujeni in je bolj kot ne redkost. Seveda se najde nekaj takih, ampak so redki. To je tako kot tisto anketiranje najstnikov, ko vsi povejo, da so že imeli spolni odnos, dobro pa vemo, da se je nekoč bistveno več seksalo kakor v novodobnih časih.

Se opravičujem ker je malo off topic, a kaj točno pomeni “Tako mlada, pa već Slovenka”?
Nisem še slišala tega pa me zanima.

Se opravičujem ker je malo off topic, a kaj točno pomeni “Tako mlada, pa već Slovenka”?
Nisem še slišala tega pa me zanima.
[/quote]

Jah, težko ti to obrazložim, moraš znati brati med vrsticami. :)))

Se opravičujem ker je malo off topic, a kaj točno pomeni “Tako mlada, pa već Slovenka”?
Nisem še slišala tega pa me zanima.
[/quote]
To pomen tko mlada pa že k. urba

Jaz, jaz, jaz. Seksam z njim že 20 let, ker sem poročena z njim, hehe :)))


To pomen tko mlada pa že k. urba
[/quote]

Hvala obema! Zdaj jasno

Sem pa ravnokar našla članek ob katerem sem se glasno smejala vse do konca:
https://www.bastabalkana.com/2009/12/tako-mlada-a-vec-slovenka/

Še ko sem samska nazadnje hodla na skupno naše morje tja dol, sem si edino kakšnega modrookega švabota nažicala. Kakšni hrvati neki, daj no mir!

A te rajcajo beli štumfi v sandalih pa bundesliga frizura?

A šteje, če sem seksala s Hrvatom, ki je prišel na smučanje v Slovenijo?

S Hrvatom nikoli, ampak s Srbom pa….to je bilo noooroooo. Servis za nazaj in za naprej 😉

New Report

Close