Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Kaj pa ti je konkretno grdega naredila?
[/quote]

Nisem sicer tista, ki jo sprašuješ lahko pa povem iz svojega vidika. Čeprav se mi zdi tvoje vprašanje neumno. Mene naprimer so po 20 letih delovne dobe vrgli iz službe zato, ker sem si privoščila porodniški dopust. Moje mesto je zasedla tuja državljanka. Na csd so se iz mene norčevali, me poniževali, dvomili vame, se spuščali celo tako nizko, da so brez sramu pred menoj razpravljali, da sem prestara za otroka (31 let), medtem ko se iz tistih malo temneje obarvanih, niso nikoli. Zdaj gledam kako težko Slovenci dobijo delo, vsepovsod pa na delovnih mestih srečuješ ljudi iz tujih republik. In ne mi govoriti, da Slovenci nočejo delati, ker to pač ni res. En naš brezposelni s težavo dobi denarno pomoč v mizerno nizkem znesku. Za begunca porabijo cca 2000€ na mesec. A ti še naštevam?

Če imaš ti zagarantiran topel foteljček do penzije in še naprej, se lahko posmehuješ. Vsi ga nimajo. Jaz sem tudi sama poskrbela zase, pa se zato ne norčujem iz tistih, ki jim gre slabo. Ta država je gnila in si sama jamo koplje. Najboljši ljudje uhajajo drugam in kmalu bo lahko sama sebi država.

Še v stari Jugi smo hodili na morje v Kvarner, Dalmacijo. Mi študenti, domačini študenti, skupni žuri…ja, kaj pa mislite, da se je tam (tudi) počelo?!…;))

Itak, da sem. Celo galeb me je obletel. Zato pa so poletne romance.

Pametne ženske z dobro razvitim “šestim čutom” vedo, da se dobri moški ne ocenjujejo po dolžini penisa, naciji niti debelini denarnice, ampak kakšen material je za zvezo, navsezadnje, kakšen človek je (čustvena inteligenca, zanesljivost, dober značaj…), ker od tega je potem tudi odvisno, kakšen partner, zakonec, oče bo – se pravi, premisleka vredna vseživljenjska investicija… 😉 Tako da to ne igra nobene vloge, če gre bodisi za Slovenca ali pa Hrvata, razen za moške, ki so zakompleksani, ker nas menda Hrvati v povprečni dolžini prekašajo za cele 3 milimetre! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisem sicer tista, ki jo sprašuješ lahko pa povem iz svojega vidika. Čeprav se mi zdi tvoje vprašanje neumno. Mene naprimer so po 20 letih delovne dobe vrgli iz službe zato, ker sem si privoščila porodniški dopust. Moje mesto je zasedla tuja državljanka. Na csd so se iz mene norčevali, me poniževali, dvomili vame, se spuščali celo tako nizko, da so brez sramu pred menoj razpravljali, da sem prestara za otroka (31 let), medtem ko se iz tistih malo temneje obarvanih, niso nikoli. Zdaj gledam kako težko Slovenci dobijo delo, vsepovsod pa na delovnih mestih srečuješ ljudi iz tujih republik. In ne mi govoriti, da Slovenci nočejo delati, ker to pač ni res. En naš brezposelni s težavo dobi denarno pomoč v mizerno nizkem znesku. Za begunca porabijo cca 2000€ na mesec. A ti še naštevam?

Če imaš ti zagarantiran topel foteljček do penzije in še naprej, se lahko posmehuješ. Vsi ga nimajo. Jaz sem tudi sama poskrbela zase, pa se zato ne norčujem iz tistih, ki jim gre slabo. Ta država je gnila in si sama jamo koplje. Najboljši ljudje uhajajo drugam in kmalu bo lahko sama sebi država.
[/quote]

Malo si nedosledna, verjetno nisi začela delati pri 11ih?
V bistvu si v celotnem odgovoru sprojecirala sebe in svoje fobije, ki z grdobijo države nimajo kaj dosti skupnega. Država v globalu skrbi za dobro družbe in ne satisfakcijo posameznikove sreče. Ljudje, ki za lastno državo rečejo, da je gnila, pa govorijo zase.

Ok kako gre pa tole skupaj?

Bosanci so fuuj ker so ponizevalni in agresivni do zensk. Hrcka ne zelim nikdar za sex. Srbi pa majo 18cm plus in vejo cemu jih imajo da jih uporabljajo….svaka jim cast.

Nekad su djevojke pjevale:
Ne moraš bit bogat i ljep, samo budi dobar i pokloni mi cvjet.
Dans pa: moraš bit bogat i ljep, kupi mi auto, je.bo te cvjet 😀

Mal heca, se drugač kr strinjam s tabo 😉

Če se dva res zaljubita, vera in narodnost odpadeta. Živele prave ljubezni.

slovenskim moškim nič ne manjka, nekateri so res postavni, pametni

Nisem sicer tista, ki jo sprašuješ lahko pa povem iz svojega vidika. Čeprav se mi zdi tvoje vprašanje neumno. Mene naprimer so po 20 letih delovne dobe vrgli iz službe zato, ker sem si privoščila porodniški dopust. Moje mesto je zasedla tuja državljanka. Na csd so se iz mene norčevali, me poniževali, dvomili vame, se spuščali celo tako nizko, da so brez sramu pred menoj razpravljali, da sem prestara za otroka (31 let), medtem ko se iz tistih malo temneje obarvanih, niso nikoli. Zdaj gledam kako težko Slovenci dobijo delo, vsepovsod pa na delovnih mestih srečuješ ljudi iz tujih republik. In ne mi govoriti, da Slovenci nočejo delati, ker to pač ni res. En naš brezposelni s težavo dobi denarno pomoč v mizerno nizkem znesku. Za begunca porabijo cca 2000€ na mesec. A ti še naštevam?

Če imaš ti zagarantiran topel foteljček do penzije in še naprej, se lahko posmehuješ. Vsi ga nimajo. Jaz sem tudi sama poskrbela zase, pa se zato ne norčujem iz tistih, ki jim gre slabo. Ta država je gnila in si sama jamo koplje. Najboljši ljudje uhajajo drugam in kmalu bo lahko sama sebi država.
[/quote] Se strinjam z večino napisanega, končno ena ki ve kako zadeve stojijo.

Ok kako gre pa tole skupaj?
[/quote]

A so investicije samo materialne? 🙂 Če ženska gleda na moškega kot banko, potem že…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

S hrvatom ne, sicer pa z rusom, angležem in francozom 🙂

o s francozom waw ;)) Je z njimi tko ok kot pravijo da se s francozi super ljudi? francoski poljub in to hehe malo heca no :)))


Res je. Bila zaljublena v bosanca in on vame, je trajalo dokler je. Ampak ja sama narodnost ni ovira, če se 2 zaljubita in se imata rada.

S hrvatom še ne. Sva se z bosancom super ujela med rjuhami. Boljšega seksa še nisem doživela, kot prav z njim. Zame najboljši in najbolj pozoren ljubimec do zdaj.

Sej Bosanc je lahk tud Hrvat 😉

Z muslimanom sem mislila, bošnjakom.Se opravičujem, ker nisem natančno napisala :))

Debilizem..

A so investicije samo materialne? 🙂 Če ženska gleda na moškega kot banko, potem že…
[/quote]
Kam te najbolj useka, če se ti podre zveza? Čustva, denar. Kaj najtežje nadomestiš? Odvisno od tega kaj si vložil vanjo, koliko časa vlagaš. In če si zaradi tega na cesti, pa nimaš šanse za dostojno življenje… jebeš čustva.


Kam te najbolj useka, če se ti podre zveza? Čustva, denar. Kaj najtežje nadomestiš? Odvisno od tega kaj si vložil vanjo, koliko časa vlagaš. In če si zaradi tega na cesti, pa nimaš šanse za dostojno življenje… jebeš čustva.
[/quote]

Vsaka izkušnja je za nekaj dobra, če se kaj iz tega naučiš. Zgleda, da si ti potegnil samo negativne z zamerami, da se tako otepaš čustev do nežnejšega spola. D

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisem sicer tista, ki jo sprašuješ lahko pa povem iz svojega vidika. Čeprav se mi zdi tvoje vprašanje neumno. Mene naprimer so po 20 letih delovne dobe vrgli iz službe zato, ker sem si privoščila porodniški dopust. Moje mesto je zasedla tuja državljanka. Na csd so se iz mene norčevali, me poniževali, dvomili vame, se spuščali celo tako nizko, da so brez sramu pred menoj razpravljali, da sem prestara za otroka (31 let), medtem ko se iz tistih malo temneje obarvanih, niso nikoli. Zdaj gledam kako težko Slovenci dobijo delo, vsepovsod pa na delovnih mestih srečuješ ljudi iz tujih republik. In ne mi govoriti, da Slovenci nočejo delati, ker to pač ni res. En naš brezposelni s težavo dobi denarno pomoč v mizerno nizkem znesku. Za begunca porabijo cca 2000€ na mesec. A ti še naštevam?

Če imaš ti zagarantiran topel foteljček do penzije in še naprej, se lahko posmehuješ. Vsi ga nimajo. Jaz sem tudi sama poskrbela zase, pa se zato ne norčujem iz tistih, ki jim gre slabo. Ta država je gnila in si sama jamo koplje. Najboljši ljudje uhajajo drugam in kmalu bo lahko sama sebi država.
[/quote]
to si si sigurno malo priredila zgodbo. Kaj se bodo norca delali, da si prestara za otroka pri 31, če pa je danes povprečna starost mam ob prvem otroku 29,4 leta. Podatek je za leto 2016, sicer pa je ta številka vsako leto višja, zdaj je sigurno že skoraj okroglih 30.
V službi so se te sigurno znebili z drugega razloga. Zakonodaja ščiti nosečnice, sploh če so redno zaposlene, tako da ne piši neumnosti.
Itak pa to nima nobene zveze s konkretno temo.
Napiši če si ali nisi seksala s Hrvatom ali ap bodi tiho.


to si si sigurno malo priredila zgodbo. Kaj se bodo norca delali, da si prestara za otroka pri 31, če pa je danes povprečna starost mam ob prvem otroku 29,4 leta. Podatek je za leto 2016, sicer pa je ta številka vsako leto višja, zdaj je sigurno že skoraj okroglih 30.
V službi so se te sigurno znebili z drugega razloga. Zakonodaja ščiti nosečnice, sploh če so redno zaposlene, tako da ne piši neumnosti.
Itak pa to nima nobene zveze s konkretno temo.
Napiši če si ali nisi seksala s Hrvatom ali ap bodi tiho.
[/quote] Tudi v tem sporočilu je najbrž pravilna ugotovitev, ampak jaz ne morem vedeti ali ljudje tukaj ko kaj napišejo vse napišejo kot je, ali lažejo.

ah babe nič novega 🙂

New Report

Close