Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Sex s Hrvatom je lahko precej rizičen, saj lahko do jutra obležite na tleh, ker si bo skozi noč malo pa po malo izboril vedno večji del vašega ležišča in bo na koncu imel celo posteljo zase. Če torej radi spite na tleh, kar v akcijo s Hrvatom.

simpatičen odgovor 🙂

Priznam…jaz. In to že od leta 1997. Poriva me že 22 let. Je poročen z menoj, hehehe.

SLABI LJUBIMCI ti pojma kaj govoris. Ce ti fukas z cifurji jaz ne. Meni se gabijo ti ljudje pa velik je takih zensk ki ne marajo cifurje. Meni so slovenci se najboljsi, ko me v dveh minutah spravijo do orgazma. Vsi partnerji so bili slovenci, noro dober seks, ne zamenjam za nic na svetu.

Korčula. Mario, poletje 1997, bila stara 26 let. Samska, odšla z družbo na summer-trip, legendarna Liburnija z Reke do Korčule. (A kdo ve, Liburnija še vozi?)

Na Korčuli en Hrvat, iz Splita, mojih let, možno, da tudi par let mlajši:) Par dni pecanja ob večerih, potem ko je ta Hrvat zapecal Slovenko (pa še fajn se mu je zdelo, da “on je pa Slovenko!”:):), pa nočni s*ksi kar na plaži.

Ja, so tudi Hrvatje, ki se nosijo, da so “Slovenko pos*ksali”.

Danes poročena, pa otroke imam, pa ne s Hrvatom:):)

New Report

Close