Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Torej so bili Hrvati glede tebe dokaj pametni. :)))

Hvala obema! Zdaj jasno

Sem pa ravnokar našla članek ob katerem sem se glasno smejala vse do konca:
https://www.bastabalkana.com/2009/12/tako-mlada-a-vec-slovenka/
[/quote]

Jebat ga, Slovenke pač vsaj rit obvladajo. Kar z Srbkinje in Hrvatice ne morem reči. Vsaj za tistih par ki sem jih spoznal.

Jebat ga, Slovenke pač vsaj rit obvladajo. Kar z Srbkinje in Hrvatice ne morem reči. Vsaj za tistih par ki sem jih spoznal.
[/quote]

Mogoče niso bile dovolj obupane. :))))

Mogoče niso bile dovolj obupane. :))))
[/quote]

Jugovičke so še bolj obupane. Tisti tvoji jugoviči se pa ja od nekdaj hvalijo, kako so jebachine. Koga pa porivajo če ne njih, se med sabo porivajo?


Če ne gre gora k Mohamedu gre Mohamed h gori :))

Antilopa, Slovenci ne valjajo, pa ne valjajo Hrvati, pa ne Srbi, pa ne…. jeb* ga, pa saj so vsi isti, moški. Preveč kompliciranja v življenju in nekih zlaganih idealov, precenjevanje samega sebe o sebi, misleč, da smo veliko boljši od drugih, in neprizemljenosti, pomeni samo težave v zvezah, ker ste takšne ženske prezahtevne za (z)vezo, zato ste pa samske. Ženska, ki je v zvezi, ljubi, ona ne preračunava in tehta, kakšen bi moral biti moški, stalno premlevanje v glavi je hudičeva igra samskih žensk, davek pa so leta, ki (z)bežijo….
[/quote]

Samo res, kaj boš s tako babo, ki prezira žensko seksualnost, jo označuje za obupanost in povzdiguje svoj samski stan? Čist neuporabna za dedce. zakaj ene na stara leta mislijo, da naj bi njihova krepostnost moške zanimala?

predvidevam da imaš doma čistokrvnega psa, otroke pa mešance:-)))

Jugovičke so še bolj obupane. Tisti tvoji jugoviči se pa ja od nekdaj hvalijo, kako so jebachine. Koga pa porivajo če ne njih, se med sabo porivajo?
[/quote]

Glej, če ne bi bilo jugovičev, Slovenija ne bi bila prvak v košarki. :))) Dončić in Dragić sta talent za košarko dobila po očetih, ne po materah.

Jebat ga, Slovenke pač vsaj rit obvladajo. Kar z Srbkinje in Hrvatice ne morem reči. Vsaj za tistih par ki sem jih spoznal.
[/quote]

imaš dober želodec.
jaz bi ga kakšni od dole dal samo če bi imel dva.
da bi tistega uporabljenega takoj potem odrezal…

Glej, če ne bi bilo jugovičev, Slovenija ne bi bila prvak v košarki. :))) Dončić in Dragić sta talent za košarko dobila po očetih, ne po materah.
[/quote]

Ni to zdaj poanta. Poanta je, da trdiš so jugovičke dol krepostne, jugoviči so pa baje sami jebachi? Koga to porivako celo leto, se moški med sabo?

Ni to zdaj poanta. Poanta je, da trdiš so jugovičke dol krepostne, jugoviči so pa baje sami jebachi? Koga to porivako celo leto, se moški med sabo?
[/quote]

Ne trdim, da so jugovičke krepostne, napisala sem samo, kaj so jugoviči rekli za Slovenke. Nimam pojma, kakšna je katera, saj mene ženske ne zanimajo v tem smislu. :)))

predvidevam da imaš doma čistokrvnega psa, otroke pa mešance:-)))
[/quote]

Ena mešanka tukaj. Moj čistokrvnež se ni pritoževal.

Tukaj imajo največ slabih izkušenj tisti, ki težijo po čistokrvnosti.

Uau, ti res prav uživaš v poniževanju žensk, kjer le vidiš priliko. A si lahko še bolj uboga :\

Blagor vsakmu k te je zamudu. Res 🙂

Ena mešanka tukaj. Moj čistokrvnež se ni pritoževal.

Tukaj imajo največ slabih izkušenj tisti, ki težijo po čistokrvnosti.
[/quote]

saj ni problema, če se umiješ.
problem je samo, če si podedovala gene od dole.
ali pa če imaš psa mešanca…

…da bi pri vseh, ki se zgrazate nad južnimi, nasla gene od dol…mogoce ne, ce ste bantu crnci.

kaj pa je s črnci narobe?

so nas morda kdaj napadli???

saj ni problema, če se umiješ.
problem je samo, če si podedovala gene od dole.
ali pa če imaš psa mešanca… [/quote]

Imam gene od dole. Osebo, ki je tako čista, kot je bil on, redko najdeš. Najbrž imam to po njem. V tem, kdo sem in kaj sem, ne vidim problema. Ni me preganjal kakšen večvrednostni občutek, kot marsikoga od teh, ki se oglašate v tej temi.

Vse, kar si naprej naložil, boš tudi razložil sam. Ti ne bom pomagala pri tem.

saj ni problema, če se umiješ.
problem je samo, če si podedovala gene od dole.
ali pa če imaš psa mešanca…
[/quote]
Najboljše je ko se pomešajo pametni geni od gore in pametni geni od dole.

Avtor, nisi resen. 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ?!

Avtor , nisi odkril nič novega: žene s froci v istri na odmoru – tam verjetno ponucajo kar pride zraven
možje pa v tem času ko so doma ponucajo sosede

Pa so vsi zadovoljni: ženske so dol servisirane in kar žarijo od “morskega dopusta”, moški pa vsi spočiti od sosed in prostega časa, ki ga imajo medtem ko so sami

80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Istra in Krk vikendašev in pavšalistov tako počne.

Glej, če ne bi bilo jugovičev, Slovenija ne bi bila prvak v košarki. :))) Dončić in Dragić sta talent za košarko dobila po očetih, ne po materah.
[/quote]
Šport je močno precenjen.

imaš dober želodec.
jaz bi ga kakšni od dole dal samo če bi imel dva.
da bi tistega uporabljenega takoj potem odrezal…
[/quote]
Sem imel namen naredit zbirko iz juge. Pa je bil foter od bošnjakinje menda neki proti:-))))

Na morju z neznanci pa res ne 😛

In komu bi raje namenila piranski zaliv, a kupuješ tudi hrvaške proizvode
[/quote]

Piranski zaliv jasno, da je slovenski. Kupujem pa tiste izdelke, ki so cenejši. Pa me malo briga ali so slovenski, kitajski, hrvaški, turški ali madžarski…..
Slovenija pregrdo dela s svojimi prebivalci, da bi si zaslužila kakšno narodno pripadnost.

Piranski zaliv jasno, da je slovenski. Kupujem pa tiste izdelke, ki so cenejši. Pa me malo briga ali so slovenski, kitajski, hrvaški, turški ali madžarski…..
Slovenija pregrdo dela s svojimi prebivalci, da bi si zaslužila kakšno narodno pripadnost.
[/quote]

Kaj pa ti je konkretno grdega naredila?

New Report

Close