Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poznate Srđana Miladinovića

poznate Srđana Miladinovića

Draga hanihani probajte in preverite pa se boste prepričala.Tukaj lahko piše in riše kar hoče seveda jaz sem preveril osebno in sem tudi zadovoljen verjetno pa ni vsakemu naklonjena sreča pa še to z pozitivnostjo je vsak korak lažji.Ravnokar ga spremljam na Hayat in je res car tako kot je napisal nekdo pred menoj.

Suncokret suncokret suncokret

Pozdravljeni!!
Vedno spremljam gospoda Srđana in njegove oddaje.resnično je človek kateri zna povedati.pomiriti in tudi žaljivke sprejeti.Ker pa smo ljudje resnično pokvarjeni sem tudi sam ugotovil da se celo nekateri oglašajo z njegovo reklamo.imenom in da ne govorimo…….samo to sem vas hotel opozoriti da kdorkoli išče kontakt z gospodom obstajata samo dve številki in to sta 041 402 370 kjer se javlja njegova tajnica oziroma pomočnica.in 090 5170 na katero se oglasi direktno gospod Srđan seveda da ne zvonite v prazno prej pokličite ga.Maro da vam pove kdaj ga lahko pokličete.do informacij sem pa prišel do dna ko sem sam poskusil direktno poklicati gospoda na številko ki je objavljena na nekem portalu in ugotovil da je to nateg in tudi opozoril gospoda da je bil čisto šokiran kaj vse se dogaja za njegovim hrbtom ,zato vas vse kateri bereta ta portal samo opozoriti,da ne nasedate na kakršna koli javljanaja drugih oseb razen gospe Mare in seveda potem gospoda Srđana samo na ti dve številki ali pa na tv Net in po novem Hajat.Naj vam Prvomajski prazniki minejo čim lepše in naj vam bo lepo v življenju.Anže

Poznam ga osebno! Najzanimljiviji tip na svetu! 😉

Pozdravljeni.

Oddaja ni zrežirana v naprej. Osebno sem poklicala v oddajo, ko je bila v živo in čakala na liniji pibližno dve minute. Pričakovala sem, da bom čakala dlje, vendar sem na moje presenečenje prišla hitro v eter. Meni sicer ni gledal v prihodnjost ampak sem pustila osebne podatke za srečo v ljubezni, v hiši….Bo kar bo, poskusila sem…Če bo delovalo, pa toliko bolje. Lep pozdrav iz Kopra*

Slučajno sem dva dni nazaj gledala oddajo na TV. Sem poklicala in v parih sekundah sem bila na zvezi. Še dojela nisem čisto, ker običajno, kadar koli sem klicala za kakšno stvar, nisem dobila nikoli zveze. Povedala sem svoje podatke in ga povprašala po mojem zdravju. Vedel je, da sem nedavno imela operacijo in da je od takrat z mano vse v redu.
Moram pa povedati, da ni bilo nič zrežirano in v naprej dogovorjeno, ker sem res v 10 sekundah dobila vezo.

Kdor koli je preveč skeptičen, naj poskusi, pa se sam prepriča.

Lp. Janja

Pozdravljeni,

še jaz. Prejšnji mesec sem bila pri g. Srđanu osebno v Lj. Zelo pozitivno me je presenetil, vse je že vedel kaj me muči, pa niso to sploh običajne zadeve, dokončaval je moje stavke, točno je vedel, kaj hočem povedat, vprašat……..no res pozitivno, dober je.

Mislim it do gospoda Srđana, vendar sem si predstavljala, da on dela na podlagi energij, da pač začuti pozitivno/negativno energijo. Zdej me je pa strah, ker ne vem a sem prav razumela, a on tudi “duhove” začuti? Ne želim verjeti v duhove in se spuščat v te zadeve, verjamem pa v šesti čut. Izkušnje?

Srđan, hvala za vse!
Ti si neverjeten!
Želim vam vso srečo na svetu!

Povedala bom resnico. Šla sem k gospodu Srdjanu, ker mi je obljubljal da mi bo odstranil črno magijo in da moj mož bo prenehal piti alkohol. Obiskala sem ga in se počutila, kot da nima časa za mene. Plačala sem 70 eur in nisem dobila računa. Lansko leto je moj mož na žalost umrl in sem bila razočarana kako lahko nekdo samo uzame denar in je hladen z ljudmi, ki potrebujejo pomoč.

Srdjan je navadni blefer. Prijavila sem ga tržni in davnčni inšpekciji, ker ne izdaja računov. Lp

Nina,vsaka vam čast in spoštovanje da ste povedali po resnici.
Lep pozdrav in hvala vam še enkrat……

Tisti ki pišejo pozitivne komentarje o njem so po mojem njegovi najožji sodelavci ampak to za neko 3 osebo ni preverljivo tako da je najbolje zaupati samo sam sebi.Je pa res da je čedalje več ljudi ozkih v glavi ne glede na stopnjo izobrazbe in rabijo nasvet za vsako malenkost.

Srdjan je definitivno cudo! Pogadjanje problema u srz, precizni odgovori na pitanja i dragoceni saveti za resenje upitne situacije, izmedju ostalog, cine ga posebnim i izdvajaju od ostalih ljudi koji se bave tim poslom. Na osnovu svog iskustva sa njim, toplo preporucujem svima koji imaju neku zivotnu dilemu, da ga potraze i tako pomognu sebi. Srecno!

On je Bog! Zaista zanimiv!

Mene pa zanimajo izkušnje glede jasnovidnosti, koliko zanesljivo res vidi v prihodnost in pa morebitni časovni zamik? Koliko od tega kar je napovedal se vam je uresničilo? Hvala,

Pozdrav dragi bralci,me pa zanima kje se nahaja g.Srđan že dolgo ga
ni v oddaji na tv net.Hvala za odgovor…

Vi Hani hani pa res ne veste kaj bi!! 1x pljuvate in potrjujete negativne stvari in proti njemu po drugi strani ga pa iščete…..vse lepo in poiščite ga še še je v Sloveniji….

Hvala tulpika,pošteno ste me nasmejali…..Lp

Divnih li komentara starlete u pokusaju…

” Ja” Res je hvala na komentarju!!!

Babica, sedi doma in gledaj otroci! Pametnesja si! Pusti Srgjana…

Včeraj je bilo noro, ko sem gledala oddajo sem ostala brez besed, kako je enemu opisal točno kakšno hišo in okolico imajo in da je pod rožo skrit nek denar. Jasnovidne slike definitivno ima, mogoče kakšne vsebinske malenkosti ne zadane, (ena je čakala denar od nagrade, on je mislil vračilo denarja), ampak v končni fazi je videl bistvo, da denar bo. Res je neverjeten in s tem smo potrjuje, da je PRAVI JASNOVIDEC! Pohvale

Sem bil pri njemu in sem zelo razočaran. Samo za denar se mu gre na žalost.

Najboljši človek na svetu!
Vse kar je kot ste rekli. Živel 100 let

https://www.facebook.com/Astrologija-Srdjan-Miladinovic-477533775786878/

Pokliči telefonske številke s spletne strani facebook in prijazno gospo bo vse razložil. Srečno

New Report

Close