Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Tole z redarstvom mi pa ni jasno…
Pa imej otroke… danes lahko spermo kar po pošti naročiš…[/quote]

BTDT, daj prosim, ukvarjaj se s sabo, ker bos imel precej dela. Ne rabim sperme po posti, imam moskega v reali. Redarstvo je na istem naslovu ko ZPMS.[/quote]

Še to: ZPMS ima sedež na Mikošičevi, Mestno redarstvo pa na Proletarski…. Center/Moste.
A si mogoče iz MB?

Pa si. Nabavi si spermo reces zenski, ki ima odpor do moskih ali pa je grda kot smrtni greh. Srcno upam, da bos bolj takten do svoje drage, ker pri meni bi dobil rdeci karton. Tukaj te ne bi resila ne jahta in ne racun v svicarski banki.[/quote]

Res sorči, ampak sklepal sem, da si sama, ” ker nočeš lepotca zaradi gneče v kopalnici”. Odpor do moških? O tvoji lepoti pa ne bom razpravljal, ker niti ne znam definirat, kaj naj bi antilopa predstavljala. (Vitko, poskočno, kosmato?)
V rahli zmedenosti, sem ti spustil en “shit test”… Sorči za to… se bom poboljšal. 😉
Če te to pomiri, ti samo talaj redeče kartone.
Od kod ti podatek o jahti?!?!?! S Švicarji pa nimam nič, ker je danes treba denar plasirat, ne pa v banko strpat, ker tam ne ohrani svoje vrednosti.[/quote]

Sploh nisem razburjena, si pa potrdil mojo predhodno trditev o obojestranski krivdi za razpad zakona. I rest my case. Varanje ni edini razlog za razpad zakona. Lahko je tudi neprimeren odnos do partnerja. Popravi se….se imas cas.

BTDT, daj prosim, ukvarjaj se s sabo, ker bos imel precej dela. Ne rabim sperme po posti, imam moskega v reali. Redarstvo je na istem naslovu ko ZPMS.[/quote]

Še to: ZPMS ima sedež na Mikošičevi, Mestno redarstvo pa na Proletarski…. Center/Moste.
A si mogoče iz MB?[/quote]

Botrstvo ima sedez na Proletarski.

Antilopa ima moškega v reali? Pa cele dneve in noči na monu? Povej še, da imaš zahtevno službo in da nikoli nisi pred 18 doma :))

Res sorči, ampak sklepal sem, da si sama, ” ker nočeš lepotca zaradi gneče v kopalnici”. Odpor do moških? O tvoji lepoti pa ne bom razpravljal, ker niti ne znam definirat, kaj naj bi antilopa predstavljala. (Vitko, poskočno, kosmato?)
V rahli zmedenosti, sem ti spustil en “shit test”… Sorči za to… se bom poboljšal. 😉
Če te to pomiri, ti samo talaj redeče kartone.
Od kod ti podatek o jahti?!?!?! S Švicarji pa nimam nič, ker je danes treba denar plasirat, ne pa v banko strpat, ker tam ne ohrani svoje vrednosti.[/quote]

Sploh nisem razburjena, si pa potrdil mojo predhodno trditev o obojestranski krivdi za razpad zakona. I rest my case. Varanje ni edini razlog za razpad zakona. Lahko je tudi neprimeren odnos do partnerja. Popravi se….se imas cas.[/quote]

No, zdaj veš vse. 😉
Tudi diagnozo si postavila in dala napotek za izboljšavo.
Jutri nakažem botrstvu… v namen pa napišem “Za Antilopino diagnozo”. 😀

Sploh nisem razburjena, si pa potrdil mojo predhodno trditev o obojestranski krivdi za razpad zakona. I rest my case. Varanje ni edini razlog za razpad zakona. Lahko je tudi neprimeren odnos do partnerja. Popravi se….se imas cas.[/quote]

No, zdaj veš vse. 😉
Tudi diagnozo si postavila in dala napotek za izboljšavo.
Jutri nakažem botrstvu… v namen pa napišem “Za Antilopino diagnozo”. :D[/quote]

Se zdravilo ti predpisem. Trikrat na dan po eno tableto ljubezni in dve tableti odpuscanja. Namesto fizioterapije pa masazo od drage. Antilopa je nickname, ki je nastal kot kombinacija crk iz vec besed. Ni bila misljena zival. Ce se iskreno opravicis, ti odpustim.

No, zdaj veš vse. 😉
Tudi diagnozo si postavila in dala napotek za izboljšavo.
Jutri nakažem botrstvu… v namen pa napišem “Za Antilopino diagnozo”. :D[/quote]

Se zdravilo ti predpisem. Trikrat na dan po eno tableto ljubezni in dve tableti odpuscanja. Namesto fizioterapije pa masazo od drage. Antilopa je nickname, ki je nastal kot kombinacija crk iz vec besed. Ni bila misljena zival. Ce se iskreno opravicis, ti odpustim.[/quote]
Tvoj bivši nicname tudi ne odraža realnega stanja, zmedena samica?

Se zdravilo ti predpisem. Trikrat na dan po eno tableto ljubezni in dve tableti odpuscanja. Namesto fizioterapije pa masazo od drage. Antilopa je nickname, ki je nastal kot kombinacija crk iz vec besed. Ni bila misljena zival. Ce se iskreno opravicis, ti odpustim.[/quote]
Tvoj bivši nicname tudi ne odraža realnega stanja, zmedena samica?[/quote]

Hahaha, kako mimo. Res, zmedene samice pa nisem dolgo videla, morda ima nov nickname. Midve z zmedeno samico sva bili v preteklosti istočasno na forumu ŽM čvek.


Tvoj bivši nicname tudi ne odraža realnega stanja, zmedena samica?[/quote]

Hahaha, kako mimo. Res, zmedene samice pa nisem dolgo videla, morda ima nov nickname. Midve z zmedeno samico sva bili v preteklosti istočasno na forumu ŽM čvek.[/quote]
Hahaha, zanesljivi krogi so šepetali.

Hahaha, kako mimo. Res, zmedene samice pa nisem dolgo videla, morda ima nov nickname. Midve z zmedeno samico sva bili v preteklosti istočasno na forumu ŽM čvek.[/quote]
Hahaha, zanesljivi krogi so šepetali.[/quote]

Čisto mimo. Z zmedeno samico sva imeli kdaj čisto nasprotno mnenje o kakšni stvari. Kaj jaz vse slišim vsakodnevno iz “zanesljivih virov”. :)) Jaz nikoli nisem zmedena, vedno vem, kaj hočem in še bolje…česa nočem. :))


Hahaha, zanesljivi krogi so šepetali.[/quote]

Čisto mimo. Z zmedeno samico sva imeli kdaj čisto nasprotno mnenje o kakšni stvari. Kaj jaz vse slišim vsakodnevno iz “zanesljivih virov”. :)) Jaz nikoli nisem zmedena, vedno vem, kaj hočem in še bolje…česa nočem. :))[/quote]
Ne dvomim, da veš. :))

No, zdaj veš vse. 😉
Tudi diagnozo si postavila in dala napotek za izboljšavo.
Jutri nakažem botrstvu… v namen pa napišem “Za Antilopino diagnozo”. :D[/quote]

Se zdravilo ti predpisem. Trikrat na dan po eno tableto ljubezni in dve tableti odpuscanja. Namesto fizioterapije pa masazo od drage. Antilopa je nickname, ki je nastal kot kombinacija crk iz vec besed. Ni bila misljena zival. Ce se iskreno opravicis, ti odpustim.[/quote]

Ježeštana, trenutno ne morem do teh zdravil, drage pa ni… No, so občasne dragice, ampak stalne, ki bi se ustrezno kvalificirala pri meni, še ni. Damn…. I’m f***ed! 😀
Jah, če ustvarjaš anagrame, tega nepoučeni ne vedo, zato si bom danes pred spanjem zamislil eno sloko lepotico, kosmato sam tam, ker to mora biti in odjadral v deželo sanj.
Za masažo pa poskrbi brbotalnik. 😉
Opravičujem se še enkrat, ker sem tak, da se rad postavim pokonci, ko mi kdo prodaja bučke ali mislim, da mi jih. No, vsaj glede sedežev omenjanih organizacij sva prišla do dna…

Se zdravilo ti predpisem. Trikrat na dan po eno tableto ljubezni in dve tableti odpuscanja. Namesto fizioterapije pa masazo od drage. Antilopa je nickname, ki je nastal kot kombinacija crk iz vec besed. Ni bila misljena zival. Ce se iskreno opravicis, ti odpustim.[/quote]

Ježeštana, trenutno ne morem do teh zdravil, drage pa ni… No, so občasne dragice, ampak stalne, ki bi se ustrezno kvalificirala pri meni, še ni. Damn…. I’m f***ed! 😀
Jah, če ustvarjaš anagrame, tega nepoučeni ne vedo, zato si bom danes pred spanjem zamislil eno sloko lepotico, kosmato sam tam, ker to mora biti in odjadral v deželo sanj.
Za masažo pa poskrbi brbotalnik. 😉
Opravičujem se še enkrat, ker sem tak, da se rad postavim pokonci, ko mi kdo prodaja bučke ali mislim, da mi jih. No, vsaj glede sedežev omenjanih organizacij sva prišla do dna…[/quote]

Jaz ti nikoli nisem prodajala bučk, morda tikvice ali bundeve. :))) Jaz pa sem občutljiva, če mi nekdo podtika, da lažem, čeprav govorim resnico. To pa resnično zamerim. Celo preveč iskrena sem. Za druženje z mano moraš imeti karakter, marsikdo tega ne zmore. 😉

Ježeštana, trenutno ne morem do teh zdravil, drage pa ni… No, so občasne dragice, ampak stalne, ki bi se ustrezno kvalificirala pri meni, še ni. Damn…. I’m f***ed! 😀
Jah, če ustvarjaš anagrame, tega nepoučeni ne vedo, zato si bom danes pred spanjem zamislil eno sloko lepotico, kosmato sam tam, ker to mora biti in odjadral v deželo sanj.
Za masažo pa poskrbi brbotalnik. 😉
Opravičujem se še enkrat, ker sem tak, da se rad postavim pokonci, ko mi kdo prodaja bučke ali mislim, da mi jih. No, vsaj glede sedežev omenjanih organizacij sva prišla do dna…[/quote]

Jaz ti nikoli nisem prodajala bučk, morda tikvice ali bundeve. :))) Jaz pa sem občutljiva, če mi nekdo podtika, da lažem, čeprav govorim resnico. To pa resnično zamerim. Celo preveč iskrena sem. Za druženje z mano moraš imeti karakter, marsikdo tega ne zmore. ;)[/quote]

Nismo več v virtualnem svetu? Zapis neznancev zamerit in biti užaljen, kvečjemu se malo zamisliti, če je kaj resnice na tem, zatem pa zamahniti z roko in oditi v sončni zahod. Samo svoj vidik sem izpostavil.

Jaz ti nikoli nisem prodajala bučk, morda tikvice ali bundeve. :))) Jaz pa sem občutljiva, če mi nekdo podtika, da lažem, čeprav govorim resnico. To pa resnično zamerim. Celo preveč iskrena sem. Za druženje z mano moraš imeti karakter, marsikdo tega ne zmore. ;)[/quote]

Nismo več v virtualnem svetu? Zapis neznancev zamerit in biti užaljen, kvečjemu se malo zamisliti, če je kaj resnice na tem, zatem pa zamahniti z roko in oditi v sončni zahod. Samo svoj vidik sem izpostavil.[/quote]

A ti si tiger po kitajskem horoskopu? 🙂

Ježeštana, trenutno ne morem do teh zdravil, drage pa ni… No, so občasne dragice, ampak stalne, ki bi se ustrezno kvalificirala pri meni, še ni. Damn…. I’m f***ed! 😀
Jah, če ustvarjaš anagrame, tega nepoučeni ne vedo, zato si bom danes pred spanjem zamislil eno sloko lepotico, kosmato sam tam, ker to mora biti in odjadral v deželo sanj.
Za masažo pa poskrbi brbotalnik. 😉
Opravičujem se še enkrat, ker sem tak, da se rad postavim pokonci, ko mi kdo prodaja bučke ali mislim, da mi jih. No, vsaj glede sedežev omenjanih organizacij sva prišla do dna…[/quote]

Jaz ti nikoli nisem prodajala bučk, morda tikvice ali bundeve. :))) Jaz pa sem občutljiva, če mi nekdo podtika, da lažem, čeprav govorim resnico. To pa resnično zamerim. Celo preveč iskrena sem. Za druženje z mano moraš imeti karakter, marsikdo tega ne zmore. ;)[/quote]

A dej no… bučke… same bučke. Kaj sem ti pa podtikal? Mogoče pa nisem vedel točno tega kar ti veš. Nenazadnje si napisala tako, da je bilo razumeti, da imajo ZPMS (boterstva nisi omenjala ti, omenil sem ga jaz), Mestno redarstvo in inšpekcijske službe isti račun…
Zavestno zavajaš ali to počneš samo zaradi predstave (show must go on)?
Druženje s teboj bi pa znalo biti zelo zanimivo. Sklepam, da zahteva jeklene živce in določeno mero popustljivosti do nasprotnega spola. Tega mi sicer ne manjka, ampak stres, ki gre tu vštric, mi pa prav nič ne diši.
Predlagam ti, da oviješ svoje ročice okoli svojega moškega, ga nežno poljubiš in se mu zahvališ, ker je s teboj in te ima rad. :*

Jaz ti nikoli nisem prodajala bučk, morda tikvice ali bundeve. :))) Jaz pa sem občutljiva, če mi nekdo podtika, da lažem, čeprav govorim resnico. To pa resnično zamerim. Celo preveč iskrena sem. Za druženje z mano moraš imeti karakter, marsikdo tega ne zmore. ;)[/quote]

A dej no… bučke… same bučke. Kaj sem ti pa podtikal? Mogoče pa nisem vedel točno tega kar ti veš. Nenazadnje si napisala tako, da je bilo razumeti, da imajo ZPMS (boterstva nisi omenjala ti, omenil sem ga jaz), Mestno redarstvo in inšpekcijske službe isti račun…
Zavestno zavajaš ali to počneš samo zaradi predstave (show must go on)?
Druženje s teboj bi pa znalo biti zelo zanimivo. Sklepam, da zahteva jeklene živce in določeno mero popustljivosti do nasprotnega spola. Tega mi sicer ne manjka, ampak stres, ki gre tu vštric, mi pa prav nič ne diši.
Predlagam ti, da oviješ svoje ročice okoli svojega moškega, ga nežno poljubiš in se mu zahvališ, ker je s teboj in te ima rad. :*[/quote]

Njemu to ni breme in se mu ne rabim zahvaljevat. Je se bolj zilav od mene.

A dej no… bučke… same bučke. Kaj sem ti pa podtikal? Mogoče pa nisem vedel točno tega kar ti veš. Nenazadnje si napisala tako, da je bilo razumeti, da imajo ZPMS (boterstva nisi omenjala ti, omenil sem ga jaz), Mestno redarstvo in inšpekcijske službe isti račun…
Zavestno zavajaš ali to počneš samo zaradi predstave (show must go on)?
Druženje s teboj bi pa znalo biti zelo zanimivo. Sklepam, da zahteva jeklene živce in določeno mero popustljivosti do nasprotnega spola. Tega mi sicer ne manjka, ampak stres, ki gre tu vštric, mi pa prav nič ne diši.
Predlagam ti, da oviješ svoje ročice okoli svojega moškega, ga nežno poljubiš in se mu zahvališ, ker je s teboj in te ima rad. :*[/quote]

Njemu to ni breme in se mu ne rabim zahvaljevat. Je se bolj zilav od mene.[/quote]

To je tvoj pogled na to, je njegov enak? Mogoče je, mogoče ni.
Mu pa lahko preneseš mojo zahvalo, ker te ima rad, in moje občudovanje, ker te ima rad.
Tebi pa iskreno čestitam! 😉

Njemu to ni breme in se mu ne rabim zahvaljevat. Je se bolj zilav od mene.[/quote]

To je tvoj pogled na to, je njegov enak? Mogoče je, mogoče ni.
Mu pa lahko preneseš mojo zahvalo, ker te ima rad, in moje občudovanje, ker te ima rad.
Tebi pa iskreno čestitam! ;)[/quote]

Ne bodi ljubosumen. 😉

To je tvoj pogled na to, je njegov enak? Mogoče je, mogoče ni.
Mu pa lahko preneseš mojo zahvalo, ker te ima rad, in moje občudovanje, ker te ima rad.
Tebi pa iskreno čestitam! ;)[/quote]

Ne bodi ljubosumen. ;)[/quote]

Saj nisem, le vesel sem, da nisem na njegovem mestu. 🙂

Ne bodi ljubosumen. ;)[/quote]

Saj nisem, le vesel sem, da nisem na njegovem mestu. :)[/quote]

No ja…tudi jaz sem vesela, da si me zgresil. Tako bi mi vso zlahto do prapradedka proucil. ☺ Bojim se tudi, da mi tvoj priimek ne bi numerolosko pristajal. ☺

Saj nisem, le vesel sem, da nisem na njegovem mestu. :)[/quote]

No ja…tudi jaz sem vesela, da si me zgresil. Tako bi mi vso zlahto do prapradedka proucil. ☺ Bojim se tudi, da mi tvoj priimek ne bi numerolosko pristajal. ☺[/quote]

Hahaha! Dobra! …tvoj prapradedek bi lahko bil tudi zelen marsovček pa to ne bi spremenilo ničesar.
Ko zmanjka faktov, je tudi numerologija dobra.
Kot sem že napisal, bila bi odlična prijateljica, a slaba partnerka, ker ne znaš odnehat, ko imaš priložnost za to. Globok poklon tvojemu moškemu…

Ostalim se pa opravičujem, ker sem ugrabil temo, za spoznavanje z našo famozno antilopo.

No ja…tudi jaz sem vesela, da si me zgresil. Tako bi mi vso zlahto do prapradedka proucil. ☺ Bojim se tudi, da mi tvoj priimek ne bi numerolosko pristajal. ☺[/quote]

Hahaha! Dobra! …tvoj prapradedek bi lahko bil tudi zelen marsovček pa to ne bi spremenilo ničesar.
Ko zmanjka faktov, je tudi numerologija dobra.
Kot sem že napisal, bila bi odlična prijateljica, a slaba partnerka, ker ne znaš odnehat, ko imaš priložnost za to. Globok poklon tvojemu moškemu…

Ostalim se pa opravičujem, ker sem ugrabil temo, za spoznavanje z našo famozno antilopo.[/quote]

Zdaj te pa prosim, da se mi ognes. Dolgocasen si, predvidljiv.

No ja…tudi jaz sem vesela, da si me zgresil. Tako bi mi vso zlahto do prapradedka proucil. ☺ Bojim se tudi, da mi tvoj priimek ne bi numerolosko pristajal. ☺[/quote]

Hahaha! Dobra! …tvoj prapradedek bi lahko bil tudi zelen marsovček pa to ne bi spremenilo ničesar.
Ko zmanjka faktov, je tudi numerologija dobra.
Kot sem že napisal, bila bi odlična prijateljica, a slaba partnerka, ker ne znaš odnehat, ko imaš priložnost za to. Globok poklon tvojemu moškemu…

Ostalim se pa opravičujem, ker sem ugrabil temo, za spoznavanje z našo famozno antilopo.[/quote]
In zato si se matral, zakaj pa ne prašaš:-)) Anti lopa je v živo fejst babnca, precej bolj kot se tu kaže. Pa ne edina:-))

Hahaha! Dobra! …tvoj prapradedek bi lahko bil tudi zelen marsovček pa to ne bi spremenilo ničesar.
Ko zmanjka faktov, je tudi numerologija dobra.
Kot sem že napisal, bila bi odlična prijateljica, a slaba partnerka, ker ne znaš odnehat, ko imaš priložnost za to. Globok poklon tvojemu moškemu…

Ostalim se pa opravičujem, ker sem ugrabil temo, za spoznavanje z našo famozno antilopo.[/quote]
In zato si se matral, zakaj pa ne prašaš:-)) Anti lopa je v živo fejst babnca, precej bolj kot se tu kaže. Pa ne edina:-))[/quote]

Tarci pa ima izjemen smisel za humor. Vcasih se taksne spomni, da ne vem od kod jih pobira. Ne morem mu parirat v tehniki, avto pa znam natankat. ☺ Mwa.

New Report

Close