Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

…manjša vrednost na trgu in so že dali skozi iniciacijo oz. proces v katerem so bili ponižani pa jim zdaj to ne seže več pregloboko. Kaj misliš?

Kopalnica te matra? Hahahaha. Kaj pa bivalna enota z dvema kopalnicama? A to pa ne bi šlo?
Zahaklaš bogatega lepotca s hišo, ki ima vsaj deve kopalnici in eno preprosto rekviriraš za svoje potrebe jutranjega ličenja in večernega temeljitega čiščenja?[/quote]
Ma vidiš da ni za stvar. Sem ji omenila profesorja z velikim stanovanjem in zagotovo vem da ima dve kopalnici hehe[/quote]

Če je res tako dober, ne bo dolgo samski oz. bo šel v promet preden jaz pridem do Zagreba. 🙂

…manjša vrednost na trgu in so že dali skozi iniciacijo oz. proces v katerem so bili ponižani pa jim zdaj to ne seže več pregloboko. Kaj misliš?

Kopalnica te matra? Hahahaha. Kaj pa bivalna enota z dvema kopalnicama? A to pa ne bi šlo?
Zahaklaš bogatega lepotca s hišo, ki ima vsaj deve kopalnici in eno preprosto rekviriraš za svoje potrebe jutranjega ličenja in večernega temeljitega čiščenja?[/quote]

Spet si me narobe ocenil. Moje ličenje je minimalno. Te bogate sugar daddyje pa so zahaklale 20-letnice, starlete. 🙂 Ti meni res vneto iščeš moškega, le kaj te k temu žene? :)[/quote]

Lepo, da si bolj naravna.
Jaz tebi ne iščem ničesar, le spodbujam te, da si kaj najdi in ti dajem predloge.
Kaj me k temu žene? Ne vem… zdi se mi, da nimaš ravno potrpljenja z desci, ker te je nekdo v preteklosti malo izrabil in se zdaj le izgovarjaš… v resnici si se pa na začetku bala nove polomije, kar je potem prerastlo v izrazito samostojnost s kančkom neprilagodljivosti.

Spet si me narobe ocenil. Moje ličenje je minimalno. Te bogate sugar daddyje pa so zahaklale 20-letnice, starlete. 🙂 Ti meni res vneto iščeš moškega, le kaj te k temu žene? :)[/quote]

Lepo, da si bolj naravna.
Jaz tebi ne iščem ničesar, le spodbujam te, da si kaj najdi in ti dajem predloge.
Kaj me k temu žene? Ne vem… zdi se mi, da nimaš ravno potrpljenja z desci, ker te je nekdo v preteklosti malo izrabil in se zdaj le izgovarjaš… v resnici si se pa na začetku bala nove polomije, kar je potem prerastlo v izrazito samostojnost s kančkom neprilagodljivosti.[/quote]

Kam naj ti nakažem znesek za to strokovno mnenje? Imaš TRR od s.p.? :))

Ej ” južnaki” saj bo kmalu drugačna slika ex-Yu 😀 Sem en izmed teh “Welcome Refugees”(s ponosom).
Lp

Lepo, da si bolj naravna.
Jaz tebi ne iščem ničesar, le spodbujam te, da si kaj najdi in ti dajem predloge.
Kaj me k temu žene? Ne vem… zdi se mi, da nimaš ravno potrpljenja z desci, ker te je nekdo v preteklosti malo izrabil in se zdaj le izgovarjaš… v resnici si se pa na začetku bala nove polomije, kar je potem prerastlo v izrazito samostojnost s kančkom neprilagodljivosti.[/quote]

Kam naj ti nakažem znesek za to strokovno mnenje? Imaš TRR od s.p.? :))[/quote]

Dobra!
Nimam s.p. – ja 😉
Lepo se imej, danes grem malo pozneje domov… (bojo extra šoldi iz Amerike)…
Če te pa višek žuli pa nakaži boterstvu… tam imajo kar nekaj otrok, ki bodo zelo veseli “zneska za strokovno menje”.

Lepo, da si bolj naravna.
Jaz tebi ne iščem ničesar, le spodbujam te, da si kaj najdi in ti dajem predloge.
Kaj me k temu žene? Ne vem… zdi se mi, da nimaš ravno potrpljenja z desci, ker te je nekdo v preteklosti malo izrabil in se zdaj le izgovarjaš… v resnici si se pa na začetku bala nove polomije, kar je potem prerastlo v izrazito samostojnost s kančkom neprilagodljivosti.[/quote]

Kam naj ti nakažem znesek za to strokovno mnenje? Imaš TRR od s.p.? :))[/quote]

Dobra!
Nimam s.p. – ja 😉
Lepo se imej, danes grem malo pozneje domov… (bojo extra šoldi iz Amerike)…
Če te pa višek žuli pa nakaži boterstvu… tam imajo kar nekaj otrok, ki bodo zelo veseli “zneska za strokovno menje”.

Kam naj ti nakažem znesek za to strokovno mnenje? Imaš TRR od s.p.? :))[/quote]

Dobra!
Nimam s.p. – ja 😉
Lepo se imej, danes grem malo pozneje domov… (bojo extra šoldi iz Amerike)…
Če te pa višek žuli pa nakaži boterstvu… tam imajo kar nekaj otrok, ki bodo zelo veseli “zneska za strokovno menje”.[/quote]

Bom…dober predlog. Otroke imam zelo rada. Uf potem si ti tisti bogati lepotec z dvema kopalnicama. ☺

Vem, saj sem pospravila orožje, bila sem nesramna do njega. Sicer pa sem mu že rekla, da je naredil prav, da se je ločil.[/quote]
Sprememba taktike. Nekam dolgo se ni odzval, kajne?[/quote]

Vse je taktika. Kdo je še ne pozna? Taki so začetki, ko ne ookaže, kako je … neugodna.

Tip naj se registrira, če je dec. Mu bo hitr jasn: korenček / palca.

Dobra!
Nimam s.p. – ja 😉
Lepo se imej, danes grem malo pozneje domov… (bojo extra šoldi iz Amerike)…
Če te pa višek žuli pa nakaži boterstvu… tam imajo kar nekaj otrok, ki bodo zelo veseli “zneska za strokovno menje”.[/quote]

Bom…dober predlog. Otroke imam zelo rada. Uf potem si ti tisti bogati lepotec z dvema kopalnicama. ☺[/quote]

Nisem ne lepotec, niti nimam dveh kopalnic. Ne razsipavam brez potrebe.
Če imaš otroke rada, zakaj pa nimaš svojih?

Perković je seveda zanikal, da je sodeloval pri izvajanju gradiške stare, razlog? prepoved koncertov na Nizozemskem, Švici, tudi v Nemčiji je moral dokazovati s prevodi svojih pesmi, razumljivo, da jim ni prevajal te pesmi, glede na to, da je Perković dalmatinac je tudi dejstvo ,da to pesem izvaja dalmatinac, poslušajte še druge njegove pesmi in to in si nato ustvarite mnenje, barva glasu itd..glede na to, da dobro poznam kraje, ( imotski, široki brijeg, posušje, proložac,…) , maks luburić , ki ga opevajo izvira iz Hercegovine in poznam tamkašnjo ustaško mentaliteto ( že za časa juge je bilo tam nevarno reči leb namesto kruv, tega slovenci takrat recimo niso nikoli razumeli; je seveda je tudi zanimivo sovraštvo do zagrepčanov ( in obratno), še posebej močno v južnodalmatinskih obmorskih mestih, ko sose zagrepčani okoristili z vojnimi informacijami in poceni kupovali kuće uz more od domačinov; ko ravno omenjate zagrebško smetano


Sprememba taktike. Nekam dolgo se ni odzval, kajne?[/quote]

Vse je taktika. Kdo je še ne pozna? Taki so začetki, ko ne ookaže, kako je … neugodna.

Tip naj se registrira, če je dec. Mu bo hitr jasn: korenček / palca.[/quote]

Čemu bi se registriral? Nima smisla…

Bom…dober predlog. Otroke imam zelo rada. Uf potem si ti tisti bogati lepotec z dvema kopalnicama. ☺[/quote]

Nisem ne lepotec, niti nimam dveh kopalnic. Ne razsipavam brez potrebe.
Če imaš otroke rada, zakaj pa nimaš svojih?[/quote]

Curiosity killed the cat. Viska denarja pa ne mislim nakazovati mestnemu redarstvu ali inspektoratu, ker gre za isti postni naslov. ☺

Saj imam lahko se otroke…nikoli se ne ve.

Predvidevam da izviras iz Nevesinja ali Trebinja. Fuj.

Predvidevam da izviras iz Nevesinja ali Trebinja. Fuj.

Predvidevam da izviras iz Nevesinja ali Trebinja. Fuj.[/quote]
osebno sem prepričan, da je velika napaka, da ni Hrvaška aneksirala Hercegovino, ko je imela možnost, ampak nisem od tam kjer ti omenjaš, ampak višje, še od Mostara gor, ampak ali je to pomebno? in kaj imaš proti ljudem iz Nevesinja ali Trebinja? osebne zamere predvidevam?

To da so bili Ustaši okrutnezi in živali je jasno. Obstajajo tud normalni Hrvati. Ta Thompson pač ni med njimi. Tega klinca bi moral mosad vzet malo pod drobnogled ker je tip navadn naci. Bi bil še tak junak? I dont think so.

Predvidevam da izviras iz Nevesinja ali Trebinja. Fuj.[/quote]
osebno sem prepričan, da je velika napaka, da ni Hrvaška aneksirala Hercegovino, ko je imela možnost, ampak nisem od tam kjer ti omenjaš, ampak višje, še od Mostara gor, ampak ali je to pomebno? in kaj imaš proti ljudem iz Nevesinja ali Trebinja? osebne zamere predvidevam?[/quote]
da še dodam, kot se bo kmalu odcepila republika srpska, kamor spadata kraja kamure me je umestila avtorica oz avtor; kar tudi sam podpiram, da bo umetna tvorba bih razpadla in ne bo muslimanske države v evropi

Nisem ne lepotec, niti nimam dveh kopalnic. Ne razsipavam brez potrebe.
Če imaš otroke rada, zakaj pa nimaš svojih?[/quote]

Curiosity killed the cat. Viska denarja pa ne mislim nakazovati mestnemu redarstvu ali inspektoratu, ker gre za isti postni naslov. ☺

Saj imam lahko se otroke…nikoli se ne ve.[/quote]

Tole z redarstvom mi pa ni jasno…
Pa imej otroke… danes lahko spermo kar po pošti naročiš…

Curiosity killed the cat. Viska denarja pa ne mislim nakazovati mestnemu redarstvu ali inspektoratu, ker gre za isti postni naslov. ☺

Saj imam lahko se otroke…nikoli se ne ve.[/quote]

Tole z redarstvom mi pa ni jasno…
Pa imej otroke… danes lahko spermo kar po pošti naročiš…[/quote]

BTDT, daj prosim, ukvarjaj se s sabo, ker bos imel precej dela. Ne rabim sperme po posti, imam moskega v reali. Redarstvo je na istem naslovu ko ZPMS.

Tole z redarstvom mi pa ni jasno…
Pa imej otroke… danes lahko spermo kar po pošti naročiš…[/quote]

BTDT, daj prosim, ukvarjaj se s sabo, ker bos imel precej dela. Ne rabim sperme po posti, imam moskega v reali. Redarstvo je na istem naslovu ko ZPMS.[/quote]

Hahahaha! Nisem vedel…
Na zdravje!

BTDT, daj prosim, ukvarjaj se s sabo, ker bos imel precej dela. Ne rabim sperme po posti, imam moskega v reali. Redarstvo je na istem naslovu ko ZPMS.[/quote]

Hahahaha! Nisem vedel…
Na zdravje![/quote]

Jaz ne nazdravljam z osebami, ki me zalijo.

Hahahaha! Nisem vedel…
Na zdravje![/quote]

Jaz ne nazdravljam z osebami, ki me zalijo.[/quote]

Se opravičujem, nisem želel biti žaljiv.

zaznavam hostaliteto v habitatu?

Jaz ne nazdravljam z osebami, ki me zalijo.[/quote]

Se opravičujem, nisem želel biti žaljiv.[/quote]

Pa si. Nabavi si spermo reces zenski, ki ima odpor do moskih ali pa je grda kot smrtni greh. Srcno upam, da bos bolj takten do svoje drage, ker pri meni bi dobil rdeci karton. Tukaj te ne bi resila ne jahta in ne racun v svicarski banki.

Se opravičujem, nisem želel biti žaljiv.[/quote]

Pa si. Nabavi si spermo reces zenski, ki ima odpor do moskih ali pa je grda kot smrtni greh. Srcno upam, da bos bolj takten do svoje drage, ker pri meni bi dobil rdeci karton. Tukaj te ne bi resila ne jahta in ne racun v svicarski banki.[/quote]

Res sorči, ampak sklepal sem, da si sama, ” ker nočeš lepotca zaradi gneče v kopalnici”. Odpor do moških? O tvoji lepoti pa ne bom razpravljal, ker niti ne znam definirat, kaj naj bi antilopa predstavljala. (Vitko, poskočno, kosmato?)
V rahli zmedenosti, sem ti spustil en “shit test”… Sorči za to… se bom poboljšal. 😉
Če te to pomiri, ti samo talaj redeče kartone.
Od kod ti podatek o jahti?!?!?! S Švicarji pa nimam nič, ker je danes treba denar plasirat, ne pa v banko strpat, ker tam ne ohrani svoje vrednosti.

New Report

Close