Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Hahaha! Dobra! …tvoj prapradedek bi lahko bil tudi zelen marsovček pa to ne bi spremenilo ničesar.
Ko zmanjka faktov, je tudi numerologija dobra.
Kot sem že napisal, bila bi odlična prijateljica, a slaba partnerka, ker ne znaš odnehat, ko imaš priložnost za to. Globok poklon tvojemu moškemu…

Ostalim se pa opravičujem, ker sem ugrabil temo, za spoznavanje z našo famozno antilopo.[/quote]
In zato si se matral, zakaj pa ne prašaš:-)) Anti lopa je v živo fejst babnca, precej bolj kot se tu kaže. Pa ne edina:-))[/quote]

Zakaj ne vprašam – ker me ne zanima. Rad pa malo drezam, če je odziv in pri njej je bil. Moram reči, da me je kar dobro nasmejala s svojo skorajda otroško užaljenostjo, ampak tak je svet – če ne zmoreš se umakni.
…jaz se nisem hotel zanalašč, ona pa tudi ne. No, na koncu je potegnila ven še numerologijo (damsel in distress ?), tista s predvidljivostjo je pa itak standardna finta.
Gremo dalje, kaj hočemo. Mislim, da nisem ničesar zamudil pa tudi ona ne.


In zato si se matral, zakaj pa ne prašaš:-)) Anti lopa je v živo fejst babnca, precej bolj kot se tu kaže. Pa ne edina:-))[/quote]

Zakaj ne vprašam – ker me ne zanima. Rad pa malo drezam, če je odziv in pri njej je bil. Moram reči, da me je kar dobro nasmejala s svojo skorajda otroško užaljenostjo, ampak tak je svet – če ne zmoreš se umakni.
…jaz se nisem hotel zanalašč, ona pa tudi ne. No, na koncu je potegnila ven še numerologijo (damsel in distress ?), tista s predvidljivostjo je pa itak standardna finta.
Gremo dalje, kaj hočemo. Mislim, da nisem ničesar zamudil pa tudi ona ne.[/quote]

Ajd, saj si zmagovalec tega dvoboja. Naj bo tvoj ego pomirjen. Numerologija je moj hobi. Po mojih izkusnjah so najbolj inteligentne osebe, ki imajo osebno stevilo 5. Najbolj odlocne pa so 1 in 8.

Zakaj ne vprašam – ker me ne zanima. Rad pa malo drezam, če je odziv in pri njej je bil. Moram reči, da me je kar dobro nasmejala s svojo skorajda otroško užaljenostjo, ampak tak je svet – če ne zmoreš se umakni.
…jaz se nisem hotel zanalašč, ona pa tudi ne. No, na koncu je potegnila ven še numerologijo (damsel in distress ?), tista s predvidljivostjo je pa itak standardna finta.
Gremo dalje, kaj hočemo. Mislim, da nisem ničesar zamudil pa tudi ona ne.[/quote]

Ajd, saj si zmagovalec tega dvoboja. Naj bo tvoj ego pomirjen. Numerologija je moj hobi. Po mojih izkusnjah so najbolj inteligentne osebe, ki imajo osebno stevilo 5. Najbolj odlocne pa so 1 in 8.[/quote]

Klinc pa taka zmaga, ko sem pa ves v buškah! 😉
Na numerologijo se ne spoznam.. Kaj je to “osebno število”?

No… je stric google povedal:

Življenjska pot=2
Usoda=5
Osebno število=6
Motivacijsko število=6

Kaj mi lahko našlogaš?

Ajd, saj si zmagovalec tega dvoboja. Naj bo tvoj ego pomirjen. Numerologija je moj hobi. Po mojih izkusnjah so najbolj inteligentne osebe, ki imajo osebno stevilo 5. Najbolj odlocne pa so 1 in 8.[/quote]

Klinc pa taka zmaga, ko sem pa ves v buškah! 😉
Na numerologijo se ne spoznam.. Kaj je to “osebno število”?[/quote]

Pirova zmaga se temu rece. Ne zelim si zmage v bitki, v kateri bi morala nekoga prizadeti. Raje izgubim. Osebno stevilo je sestevek stevil v rojstnem datumu do enomestnega stevila. 4.11.1970 npr. 4+11+1970= 15 + 17= 32 = 3+2=5. Datum je izmisljen.

Nenavadno, ker zivljenjsko pot uporabljajo za osebno stevilo. Ce imas sestevek v rojstnem datumu 6, potem si izjemno druzinska oseba s tradicionalnimi vrednotami. Vcasih tudi rahlo posesivna do ljubljenih oseb. Razpad zakona te osebe najbolj prizadene, ker se jim porusijo sanje. Kasneje imajo tezave z zaupanjem…kljub temu pa se vedno stremijo k cimprejsnjemu novemu partnerstvu. Kar ni dobro.

Nenavadno, ker zivljenjsko pot uporabljajo za osebno stevilo. Ce imas sestevek v rojstnem datumu 6, potem si izjemno druzinska oseba s tradicionalnimi vrednotami. Vcasih tudi rahlo posesivna do ljubljenih oseb. Razpad zakona te osebe najbolj prizadene, ker se jim porusijo sanje. Kasneje imajo tezave z zaupanjem…kljub temu pa se vedno stremijo k cimprejsnjemu novemu partnerstvu. Kar ni dobro.[/quote]

Kar se družinskih vrednot tiče – drži. Kar se posesivnosti tiče – ne drži. Kar se zaupanja tiče – delno drži, ker sem se naučil zaupanje graditi na osnovi dejstev. Kar se težnje k čimprejšnjem novem partnerstvu tiče – ne drži, ker sem dojel t.i. dinamiko medspolnih odnosov.
Jbg, študioznost me ven vleče… 😀

Nenavadno, ker zivljenjsko pot uporabljajo za osebno stevilo. Ce imas sestevek v rojstnem datumu 6, potem si izjemno druzinska oseba s tradicionalnimi vrednotami. Vcasih tudi rahlo posesivna do ljubljenih oseb. Razpad zakona te osebe najbolj prizadene, ker se jim porusijo sanje. Kasneje imajo tezave z zaupanjem…kljub temu pa se vedno stremijo k cimprejsnjemu novemu partnerstvu. Kar ni dobro.[/quote]

Kar se družinskih vrednot tiče – drži. Kar se posesivnosti tiče – ne drži. Kar se zaupanja tiče – delno drži, ker sem se naučil zaupanje graditi na osnovi dejstev. Kar se težnje k čimprejšnjem novem partnerstvu tiče – ne drži, ker sem dojel t.i. dinamiko medspolnih odnosov.
Jbg, študioznost me ven vleče… :D[/quote]

Za sestico je cudno, da si se z mano spopadel na zive ali mrtve. Sestice so miroljubne. Aja, pa pazi na predalckanje zensk, ne obstajajo samo druzinske in karieristke, jih je se precej, ki so nekaj vmes. Z ostrino lahko ubijes potencialno kandidatko…po nepotrebnem. Ne skacejo vse v zakon v casu malice, nekatere se zavedajo odgovornosti.

Kar se družinskih vrednot tiče – drži. Kar se posesivnosti tiče – ne drži. Kar se zaupanja tiče – delno drži, ker sem se naučil zaupanje graditi na osnovi dejstev. Kar se težnje k čimprejšnjem novem partnerstvu tiče – ne drži, ker sem dojel t.i. dinamiko medspolnih odnosov.
Jbg, študioznost me ven vleče… :D[/quote]

Za sestico je cudno, da si se z mano spopadel na zive ali mrtve. Sestice so miroljubne. Aja, pa pazi na predalckanje zensk, ne obstajajo samo druzinske in karieristke, jih je se precej, ki so nekaj vmes. Z ostrino lahko ubijes potencialno kandidatko…po nepotrebnem. Ne skacejo vse v zakon v casu malice, nekatere se zavedajo odgovornosti.[/quote]

Mah… tale numerologija je hecna loterija.
Pa ne si domišljat, da sem se s tabo spopadel na žive in mrtve, ker to gotovo ni bilo to. Meni je bilo vse skupaj zelo zabavno, dokler nisi tega vzela preveč resno in pokazala užaljenosti.
Ženske… eh, vsaka je svoj primer, ne predalčkam več nikogar, je pa lažje razumeti dejanja in odločitve, če poznaš človekovo preteklost in izvor. Zato me zanimajo priimki in zgodovina…
V zakon pa ne grem več, ker v tem ne vidim smisla. Če ji pašem in ona meni, sva lahko skupaj do konca, če ne pa lahko gre kadarkoli želi Isto velja zame. Spone, ki jih priznam so le te, ki so vzajemne.

Za sestico je cudno, da si se z mano spopadel na zive ali mrtve. Sestice so miroljubne. Aja, pa pazi na predalckanje zensk, ne obstajajo samo druzinske in karieristke, jih je se precej, ki so nekaj vmes. Z ostrino lahko ubijes potencialno kandidatko…po nepotrebnem. Ne skacejo vse v zakon v casu malice, nekatere se zavedajo odgovornosti.[/quote]

Mah… tale numerologija je hecna loterija.
Pa ne si domišljat, da sem se s tabo spopadel na žive in mrtve, ker to gotovo ni bilo to. Meni je bilo vse skupaj zelo zabavno, dokler nisi tega vzela preveč resno in pokazala užaljenosti.
Ženske… eh, vsaka je svoj primer, ne predalčkam več nikogar, je pa lažje razumeti dejanja in odločitve, če poznaš človekovo preteklost in izvor. Zato me zanimajo priimki in zgodovina…
V zakon pa ne grem več, ker v tem ne vidim smisla. Če ji pašem in ona meni, sva lahko skupaj do konca, če ne pa lahko gre kadarkoli želi Isto velja zame. Spone, ki jih priznam so le te, ki so vzajemne.[/quote]

Moje skromno mnenje….katerakoli bo naslednja, ne sme trpeti zaradi tvojih slabih izkusenj. Ona pac ni kriva. Morda pa bi njej poroka precej pomenila. Morda bi pa naslednja zadevo resneje vzela. Samo naglas razmisljam. Ni bila tezava zaradi zakona kot takega, ampak zaradi neodgovorne osebe. Saj imajo ljudje prometno nesreco, se poskodujejo, pa zopet vozijo avto. Bistveno je, da premagajo strah pred ponovno nesreco. V razmislek. Res je tudi, da so zenske iz dolocenih tradicionalnih krajev primerneje za soproge in matere. Ker so tako vzgojene.

Mah… tale numerologija je hecna loterija.
Pa ne si domišljat, da sem se s tabo spopadel na žive in mrtve, ker to gotovo ni bilo to. Meni je bilo vse skupaj zelo zabavno, dokler nisi tega vzela preveč resno in pokazala užaljenosti.
Ženske… eh, vsaka je svoj primer, ne predalčkam več nikogar, je pa lažje razumeti dejanja in odločitve, če poznaš človekovo preteklost in izvor. Zato me zanimajo priimki in zgodovina…
V zakon pa ne grem več, ker v tem ne vidim smisla. Če ji pašem in ona meni, sva lahko skupaj do konca, če ne pa lahko gre kadarkoli želi Isto velja zame. Spone, ki jih priznam so le te, ki so vzajemne.[/quote]

Moje skromno mnenje….katerakoli bo naslednja, ne sme trpeti zaradi tvojih slabih izkusenj. Ona pac ni kriva. Morda pa bi njej poroka precej pomenila. Morda bi pa naslednja zadevo resneje vzela. Samo naglas razmisljam. Ni bila tezava zaradi zakona kot takega, ampak zaradi neodgovorne osebe. Saj imajo ljudje prometno nesreco, se poskodujejo, pa zopet vozijo avto. Bistveno je, da premagajo strah pred ponovno nesreco. V razmislek. Res je tudi, da so zenske iz dolocenih tradicionalnih krajev primerneje za soproge in matere. Ker so tako vzgojene.[/quote]

Seveda… Mislim, da ne bom hitel.
Trenutno niti ne iščem, ko pa bom bo iskal tako, ki bo podobnih nazorov, s podobnimi cilji in podobnim načinom preživljanja prostega časa. Če take ne bo pa tudi nič hudega.

Klinc pa taka zmaga, ko sem pa ves v buškah! 😉
Na numerologijo se ne spoznam.. Kaj je to “osebno število”?[/quote]

Pirova zmaga se temu rece. Ne zelim si zmage v bitki, v kateri bi morala nekoga prizadeti. Raje izgubim. Osebno stevilo je sestevek stevil v rojstnem datumu do enomestnega stevila. 4.11.1970 npr. 4+11+1970= 15 + 17= 32 = 3+2=5. Datum je izmisljen.[/quote]
Ni. Ta datum je zapisan v zgodovino;-))
Mwa tud teb;-))

Pirova zmaga se temu rece. Ne zelim si zmage v bitki, v kateri bi morala nekoga prizadeti. Raje izgubim. Osebno stevilo je sestevek stevil v rojstnem datumu do enomestnega stevila. 4.11.1970 npr. 4+11+1970= 15 + 17= 32 = 3+2=5. Datum je izmisljen.[/quote]
Ni. Ta datum je zapisan v zgodovino;-))
Mwa tud teb;-))[/quote]

če ti ni všeč pa lahko tudi drugače:

4+11+1970= 4+1+1+19+70= 4+2+89= 6+8+9= 23= 2+3= 5
ali
4+11+1970= 4+1+1+1+9+7+0= 23= 2+3= 5
ali
4+11+1970= 4+1+1+197= 203= 20+3= 23= 2+3= 5
ali tudi
blablabla


Ni. Ta datum je zapisan v zgodovino;-))
Mwa tud teb;-))[/quote]

če ti ni všeč pa lahko tudi drugače:

4+11+1970= 4+1+1+19+70= 4+2+89= 6+8+9= 23= 2+3= 5
ali
4+11+1970= 4+1+1+1+9+7+0= 23= 2+3= 5
ali
4+11+1970= 4+1+1+197= 203= 20+3= 23= 2+3= 5
ali tudi
blablabla[/quote]

Ne, z razlogom se tako sešteva, kot sem napisala. Prvi del predstavlja bioritemsko število, drugi del pa generacijsko število. Skupaj tvorita osebno število.

če ti ni všeč pa lahko tudi drugače:

4+11+1970= 4+1+1+19+70= 4+2+89= 6+8+9= 23= 2+3= 5
ali
4+11+1970= 4+1+1+1+9+7+0= 23= 2+3= 5
ali
4+11+1970= 4+1+1+197= 203= 20+3= 23= 2+3= 5
ali tudi
blablabla[/quote]

Ne, z razlogom se tako sešteva, kot sem napisala. Prvi del predstavlja bioritemsko število, drugi del pa generacijsko število. Skupaj tvorita osebno število.[/quote]

to je tvoja razlaga, je pa moja in tvoja blablablabla.

Ne, z razlogom se tako sešteva, kot sem napisala. Prvi del predstavlja bioritemsko število, drugi del pa generacijsko število. Skupaj tvorita osebno število.[/quote]

to je tvoja razlaga, je pa moja in tvoja blablablabla.[/quote]

:)))

Jbg, preprosta matematika iz preprostih časov.
Škoda ker ni še kakega potenciranja in korenjenja vmes… pa kak sinus, cosinus, tangice…

…sorči, sem mislil tangens.

New Report

Close