Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Je cel kup priimkov, ki so hkrati slovenski in hrvaški. Tale Olovec bo kar Slovenec. Pa še ena novica zate o Hrvaški, pozitivna seveda, ker je slovenski mediji ne bodo objavili:

http://www.vecernji.hr/hrvatska/hrvatskoj-odobreno-102-milijuna-eura-za-lng-termina-1150344

“Zelo” zanimivo in poucno branje na tej strani :/

Sem pa pred parimi tedni en uporaben link dodal v doloceno temo o zivalih, sem bil pa zbrisan kot smrkelj izpod nosa.

SRAM naj vas bo admini.

Je cel kup priimkov, ki so hkrati slovenski in hrvaški. Tale Olovec bo kar Slovenec. Pa še ena novica zate o Hrvaški, pozitivna seveda, ker je slovenski mediji ne bodo objavili:

http://www.vecernji.hr/hrvatska/hrvatskoj-odobreno-102-milijuna-eura-za-lng-termina-1150344%5B/quote%5D

Olovo – svinec, Olovec tisti, ki se je ukvarjal s svincem, Hrvat in nič drugega. Tisto v linku kar prav piše in če ima slovensko ime, še ne pomeni, da je Slovenec, je pa slovenski državljan, to pa.
V času med obema vojnama je bila v Zagorju, Kvarnerju in Severni Dalmaciji srašna revščina in od tam se jih je veliko preselilo v Revirje in v okolico Krškega ter Sevnice kjer so delali kot rudarji.
Pa da ne bo zamere, meni je povsem vseeno kakšne so človekove korenine, zanima me samo kakšen človek je, zanimajo me njegova dejanja.
Plinski terminal na Krku bo pa precejšnje ekološko breme za Kvarner. Sam sem veliko v tistem koncu in tak terminal bo pomenil le dodatno in zelo veliko breme za okolje. Skratka, nič takega, s čimer bi se bilo vredno hvaliti.

Je cel kup priimkov, ki so hkrati slovenski in hrvaški. Tale Olovec bo kar Slovenec. Pa še ena novica zate o Hrvaški, pozitivna seveda, ker je slovenski mediji ne bodo objavili:

http://www.vecernji.hr/hrvatska/hrvatskoj-odobreno-102-milijuna-eura-za-lng-termina-1150344%5B/quote%5D

Olovo – svinec, Olovec tisti, ki se je ukvarjal s svincem, Hrvat in nič drugega. Tisto v linku kar prav piše in če ima slovensko ime, še ne pomeni, da je Slovenec, je pa slovenski državljan, to pa.
V času med obema vojnama je bila v Zagorju, Kvarnerju in Severni Dalmaciji srašna revščina in od tam se jih je veliko preselilo v Revirje in v okolico Krškega ter Sevnice kjer so delali kot rudarji.
Pa da ne bo zamere, meni je povsem vseeno kakšne so človekove korenine, zanima me samo kakšen človek je, zanimajo me njegova dejanja.
Plinski terminal na Krku bo pa precejšnje ekološko breme za Kvarner. Sam sem veliko v tistem koncu in tak terminal bo pomenil le dodatno in zelo veliko breme za okolje. Skratka, nič takega, s čimer bi se bilo vredno hvaliti.[/quote]

Nimas pojma…end of story. Slovenski zapori so polni kriminalcev Slovencev, cistokrvnih. Pa ne gre samo za fin kriminal ampak tudi za uporabo sile.

BTDT, poglej lokalne volitve….jih je nekaj s tem priimkom kandidiralo za obcinske svetnike v Kostanjevici na Krki in to pri desnih strankah.

bolje biti cigan nego slovenac.

Kaj pa tlačiš tega Habsburga med južnjake? Vnuk Marije Terezije, polbrat Milana krulčana, roj. Janković, bratranca vse kvazi elite.

Ah, razumem, podpihovanje sovraštva med ljudmi izvira ravno od teh lažnih in lažnjivih cesarjev, krvolokov po duši.

Zelo znana Slovenca v zaporu sta bila Trobec in Plut, pa mladi Kamenik.


Kaj nakladaš.
Koliko smo pa pisali o Elvirju Đogiću, tistega, ki je šel domov po nož, še poklical kolege, da je šel nazaj zaklat Matica Brajiča. Tistega, ki je sedaj oproščen vsake krivde?
Ti povem da precej manj.

S tem da je Elvir namenoma hotel ubijat – je šel celo domov po nož da bi klal, in se vrnil v lokal. Medtem ko Aleš tega Andreja ni hotel ubit, ampak samo razbit. Ga je postavil celo na bok, da se nebi zadušil, ni uporavil noža. Andrej je umrl po nesreči, Matic pa namerno. No morilec Matica sedaj ni nič kriv, se prosto sprehaja, kako bo pa z morilcem Andreja bomo pa še videli.

..Zelo znana Slovenca v zaporu sta bila Trobec in Plut, pa mladi Kamenik.[/quote
No bodimo realni pa poglejmo še tiralice slovenske policije. Sami slovenci Safetom Ahmetajem kot prvim na spisku.
http://www.policija.si/index.php/iskani?view=tiraliceseznam

..Zelo znana Slovenca v zaporu sta bila Trobec in Plut, pa mladi Kamenik.[/quote
No bodimo realni pa poglejmo še tiralice slovenske policije. Sami slovenci Safetom Ahmetajem kot prvim na spisku.
http://www.policija.si/index.php/iskani?view=tiraliceseznam%5B/quote%5D%5B/quote%5D

Bo pa mal težje pobegnil Slovenec, ki ima družino v Sloveniji, mar ne? Običajno se tiralice razpišejo za tuje državljane, ki so storili kaznivo dejanje v Sloveniji.


Bog ne daj,da se pišejo na ič,te,ki so umorili tega fanta.Koliko,bi pol šele negativnih komentarjev bilo.[/quote]

Kaj pa je narobe, če se nekdo piše na IČ ?????

Nimas pojma…end of story. Slovenski zapori so polni kriminalcev Slovencev, cistokrvnih. Pa ne gre samo za fin kriminal ampak tudi za uporabo sile.[/quote]

V tele tvoje komentarje sem se vtaknil samo zato, ker me je zbodlo tole o priimkih…
Slovenija je na prepihu in polna ljudi, ki so sem prišli s trebuhom za kruhom in z željo po boljšem življenju. Imaš vse živo, od Bošnjakov, Srbov, Makedoncev, Hrvatov, Italijanov, Nemcev, Židov, Madžarov, Čehov, Poljakov, Francozov, ni da ni… Nenazadnje imam tudi jaz kljub zelo slovenskemu priimku in imenu korenine v treh evropskih državah.
Kriminalec je kriminalec pa če je na ić, na ec ali karkoli drugega.
Priimek Olovec je pač hrvaškega izvora, tako kot je Zahović židovskega ali Gajser nemškega.
Žal si naletela na človeka, ki ga geneologija zelo zanima.

Nimas pojma…end of story. Slovenski zapori so polni kriminalcev Slovencev, cistokrvnih. Pa ne gre samo za fin kriminal ampak tudi za uporabo sile.[/quote]

V tele tvoje komentarje sem se vtaknil samo zato, ker me je zbodlo tole o priimkih…
Slovenija je na prepihu in polna ljudi, ki so sem prišli s trebuhom za kruhom in z željo po boljšem življenju. Imaš vse živo, od Bošnjakov, Srbov, Makedoncev, Hrvatov, Italijanov, Nemcev, Židov, Madžarov, Čehov, Poljakov, Francozov, ni da ni… Nenazadnje imam tudi jaz kljub zelo slovenskemu priimku in imenu korenine v treh evropskih državah.
Kriminalec je kriminalec pa če je na ić, na ec ali karkoli drugega.
Priimek Olovec je pač hrvaškega izvora, tako kot je Zahović židovskega ali Gajser nemškega.
Žal si naletela na človeka, ki ga geneologija zelo zanima.[/quote]

Sprijazni se, da so tudi med Slovenci storilci kaznivih dejanj. Jaz se pa zelo dobro spoznam na kazensko pravo in vem, kdo sedi v zaporih.

V tele tvoje komentarje sem se vtaknil samo zato, ker me je zbodlo tole o priimkih…
Slovenija je na prepihu in polna ljudi, ki so sem prišli s trebuhom za kruhom in z željo po boljšem življenju. Imaš vse živo, od Bošnjakov, Srbov, Makedoncev, Hrvatov, Italijanov, Nemcev, Židov, Madžarov, Čehov, Poljakov, Francozov, ni da ni… Nenazadnje imam tudi jaz kljub zelo slovenskemu priimku in imenu korenine v treh evropskih državah.
Kriminalec je kriminalec pa če je na ić, na ec ali karkoli drugega.
Priimek Olovec je pač hrvaškega izvora, tako kot je Zahović židovskega ali Gajser nemškega.
Žal si naletela na človeka, ki ga geneologija zelo zanima.[/quote]

Sprijazni se, da so tudi med Slovenci storilci kaznivih dejanj. Jaz se pa zelo dobro spoznam na kazensko pravo in vem, kdo sedi v zaporih.[/quote]
To absolutno drži. Tujci jo zbrišejo čez mejo, Slovenci nimajo kam.

Komentirali so: ”Kaj takšnega so zmožni le Slovenci”, ”Kdo drug kot pa Zlovenci” ipd.

http://www.24sata.hr/news/zlocin-koji-je-zgorzio-sloveniju-video-mucenja-objavili-na-fejsu-511523%5B/quote%5D

Ja saj je res možno le v sloevniji.Saj si v vseh primerih spoznan za neprištevnega in nato še odškodnino dobiš.

Kaj ste mislili,da druge države nič ne vejo o sloveniji?

Mal si poglejte v kakih stvareh,dejanjih je slovenija vodilna na svetovnih lestvicah.Vodimo po nepravni državi,alkoholizmu,umorih,ropih,korupcijah,država kot raj za kriminalce,…

V tele tvoje komentarje sem se vtaknil samo zato, ker me je zbodlo tole o priimkih…
Slovenija je na prepihu in polna ljudi, ki so sem prišli s trebuhom za kruhom in z željo po boljšem življenju. Imaš vse živo, od Bošnjakov, Srbov, Makedoncev, Hrvatov, Italijanov, Nemcev, Židov, Madžarov, Čehov, Poljakov, Francozov, ni da ni… Nenazadnje imam tudi jaz kljub zelo slovenskemu priimku in imenu korenine v treh evropskih državah.
Kriminalec je kriminalec pa če je na ić, na ec ali karkoli drugega.
Priimek Olovec je pač hrvaškega izvora, tako kot je Zahović židovskega ali Gajser nemškega.
Žal si naletela na človeka, ki ga geneologija zelo zanima.[/quote]

Sprijazni se, da so tudi med Slovenci storilci kaznivih dejanj. Jaz se pa zelo dobro spoznam na kazensko pravo in vem, kdo sedi v zaporih.[/quote]

Nisem se spotaknil ob to, kdo je kriminalec in kdo ni in koliko katerih kriminalcev je pri nas v zaporih.
Spotaknil sem se ob nepravilno določen izvor priimka.
Večina ljudi pri nas ne ve o svojih prednikih popolnoma nič. Vedo kdo sta bila dedek in babica, o pradedku in prababici pa morda vedo le kako anekdoto in tu se konča.
Na to, ali bo nekdo kriminalec ali ne pa vpliva predvsem vzgoja in nazori staršev tega človeka.
Slovenec ni nujno državljan Slovenije in državljan Slovenije ni nujno Slovenec, knede ajga?

Sprijazni se, da so tudi med Slovenci storilci kaznivih dejanj. Jaz se pa zelo dobro spoznam na kazensko pravo in vem, kdo sedi v zaporih.[/quote]

Nisem se spotaknil ob to, kdo je kriminalec in kdo ni in koliko katerih kriminalcev je pri nas v zaporih.
Spotaknil sem se ob nepravilno določen izvor priimka.
Večina ljudi pri nas ne ve o svojih prednikih popolnoma nič. Vedo kdo sta bila dedek in babica, o pradedku in prababici pa morda vedo le kako anekdoto in tu se konča.
Na to, ali bo nekdo kriminalec ali ne pa vpliva predvsem vzgoja in nazori staršev tega človeka.
Slovenec ni nujno državljan Slovenije in državljan Slovenije ni nujno Slovenec, knede ajga?[/quote]

S tabo se ne mislim prepirat, ker si nenormalno trmast. Pa reče se EJGA! 🙂

Nisem se spotaknil ob to, kdo je kriminalec in kdo ni in koliko katerih kriminalcev je pri nas v zaporih.
Spotaknil sem se ob nepravilno določen izvor priimka.
Večina ljudi pri nas ne ve o svojih prednikih popolnoma nič. Vedo kdo sta bila dedek in babica, o pradedku in prababici pa morda vedo le kako anekdoto in tu se konča.
Na to, ali bo nekdo kriminalec ali ne pa vpliva predvsem vzgoja in nazori staršev tega človeka.
Slovenec ni nujno državljan Slovenije in državljan Slovenije ni nujno Slovenec, knede ajga?[/quote]

S tabo se ne mislim prepirat, ker si nenormalno trmast. Pa reče se EJGA! :)[/quote]

Hehe, odvisno s katerega konca Gorenjske si. Kranj in okolica ima ejga, Radolca pa ima že ajga!
Trmast? Ne… Se pustim prepričat, da nimam prav, če mi to lahko dokažeš.
S teboj se ne prepiram, samo debatiram, knede…

S tabo se ne mislim prepirat, ker si nenormalno trmast. Pa reče se EJGA! :)[/quote]

Hehe, odvisno s katerega konca Gorenjske si. Kranj in okolica ima ejga, Radolca pa ima že ajga!
Trmast? Ne… Se pustim prepričat, da nimam prav, če mi to lahko dokažeš.
S teboj se ne prepiram, samo debatiram, knede…[/quote]

Radolca ima tudi ejga. Tam sem prezivela del zivljenja in bi si ta ajga zapomnila. Je pa ejga jeseniski izraz….tipicen. Aja…ti me za hec zbadas. ☺ Midva bi se v zivo se stepla, hihi.

Hehe, odvisno s katerega konca Gorenjske si. Kranj in okolica ima ejga, Radolca pa ima že ajga!
Trmast? Ne… Se pustim prepričat, da nimam prav, če mi to lahko dokažeš.
S teboj se ne prepiram, samo debatiram, knede…[/quote]

Radolca ima tudi ejga. Tam sem prezivela del zivljenja in bi si ta ajga zapomnila. Je pa ejga jeseniski izraz….tipicen. Aja…ti me za hec zbadas. ☺ Midva bi se v zivo se stepla, hihi.[/quote]

Ja, to je moj namen – sprožiti te (to trigger)… pa me ne uspeva ravno dobro. ;P
No, saj… če se pri tem malo nasmejeva, tudi zadošča.
Če bi se rada tepla pa ti svetujem, da si najdeš koga drugega, ker jaz nisem primeren za kaj takega.

Hehe, odvisno s katerega konca Gorenjske si. Kranj in okolica ima ejga, Radolca pa ima že ajga!
Trmast? Ne… Se pustim prepričat, da nimam prav, če mi to lahko dokažeš.
S teboj se ne prepiram, samo debatiram, knede…[/quote]

Radolca ima tudi ejga. Tam sem prezivela del zivljenja in bi si ta ajga zapomnila. Je pa ejga jeseniski izraz….tipicen. Aja…ti me za hec zbadas. ☺ Midva bi se v zivo se stepla, hihi.[/quote]
Dej ga pa palčkaš, no.

Radolca ima tudi ejga. Tam sem prezivela del zivljenja in bi si ta ajga zapomnila. Je pa ejga jeseniski izraz….tipicen. Aja…ti me za hec zbadas. ☺ Midva bi se v zivo se stepla, hihi.[/quote]

Ja, to je moj namen – sprožiti te (to trigger)… pa me ne uspeva ravno dobro. ;P
No, saj… če se pri tem malo nasmejeva, tudi zadošča.
Če bi se rada tepla pa ti svetujem, da si najdeš koga drugega, ker jaz nisem primeren za kaj takega.[/quote]

Pri meni boš dosegel samo to, da se bom “vkopala” in te poskušala “premagati”. :)) Ne fizično, da ne bo pomote. Si pa zanimiv nasprotnik.

Ja, to je moj namen – sprožiti te (to trigger)… pa me ne uspeva ravno dobro. ;P
No, saj… če se pri tem malo nasmejeva, tudi zadošča.
Če bi se rada tepla pa ti svetujem, da si najdeš koga drugega, ker jaz nisem primeren za kaj takega.[/quote]

Pri meni boš dosegel samo to, da se bom “vkopala” in te poskušala “premagati”. :)) Ne fizično, da ne bo pomote. Si pa zanimiv nasprotnik.[/quote]

Ma ja… ti se kar vkoplji, samo ne pregloboko, da boš potem še lahko ven zlezla.
Glede fizičnih reči pa je moje stališče: Sprejmeš in potem vrneš z dodatkom. …kot sem rekel, jaz nisem primeren, za take načine izživljanja.
Zanimiv nasprotnik? Dvomim, samo malo sem te špiknil pa ne pustim, da bi me pohodila kar tako, za malico… in že sem zanimiv nasprotnik. ;P

Radolca ima tudi ejga. Tam sem prezivela del zivljenja in bi si ta ajga zapomnila. Je pa ejga jeseniski izraz….tipicen. Aja…ti me za hec zbadas. ☺ Midva bi se v zivo se stepla, hihi.[/quote]

Ja, to je moj namen – sprožiti te (to trigger)… pa me ne uspeva ravno dobro. ;P
No, saj… če se pri tem malo nasmejeva, tudi zadošča.
Če bi se rada tepla pa ti svetujem, da si najdeš koga drugega, ker jaz nisem primeren za kaj takega.[/quote]
hiihiii, kaj si pički.c.a? zagotovo te je ženska nabutala, zato ne upaš.

New Report

Close