Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Pri meni boš dosegel samo to, da se bom “vkopala” in te poskušala “premagati”. :)) Ne fizično, da ne bo pomote. Si pa zanimiv nasprotnik.[/quote]

Ma ja… ti se kar vkoplji, samo ne pregloboko, da boš potem še lahko ven zlezla.
Glede fizičnih reči pa je moje stališče: Sprejmeš in potem vrneš z dodatkom. …kot sem rekel, jaz nisem primeren, za take načine izživljanja.
Zanimiv nasprotnik? Dvomim, samo malo sem te špiknil pa ne pustim, da bi me pohodila kar tako, za malico… in že sem zanimiv nasprotnik. ;P[/quote]

Ti si mene provociral, ker si bil prepričan, da se bom umaknila. Jaz pa se umaknem samo takrat, ko imam interes, da česa ne komentiram oziroma ne reagiram. :)) Praviloma pa se borim do konca. 😉

Ja, to je moj namen – sprožiti te (to trigger)… pa me ne uspeva ravno dobro. ;P
No, saj… če se pri tem malo nasmejeva, tudi zadošča.
Če bi se rada tepla pa ti svetujem, da si najdeš koga drugega, ker jaz nisem primeren za kaj takega.[/quote]
hiihiii, kaj si pički.c.a? zagotovo te je ženska nabutala, zato ne upaš.[/quote]

Nimam še tovrstne izkušnje z žensko, verjetno je nikoli ne bom imel, ker se zblojenkam raje ognem na daleč…


hiihiii, kaj si pički.c.a? zagotovo te je ženska nabutala, zato ne upaš.[/quote]

Nimam še tovrstne izkušnje z žensko, verjetno je nikoli ne bom imel, ker se zblojenkam raje ognem na daleč…[/quote]

Kaj sploh govorite o pretepanju, saj je bila očitno le šala. Midva z Been there done that sva se samo verbalno spopadla, za hec.

kruljav ti je fotr majmun en.in kaj s tem člankom iz časopisa hočeš povedati?novinarji lahko napišejo,da Julij Cezar ni mrtev in,da si ti tapravi.in zdej vsi to verjamemo,ker to piše v slovenskih novicah.še enkrat ti povem,da to ni od thompsona pesem,ti pa še naprej išči,kaj se je pisalo v časopisu o njemu,ker očigledno pametnejšega dela v življenju nimaš.[/quote]
A ti zagovarjaš ustaše?

Ma ja… ti se kar vkoplji, samo ne pregloboko, da boš potem še lahko ven zlezla.
Glede fizičnih reči pa je moje stališče: Sprejmeš in potem vrneš z dodatkom. …kot sem rekel, jaz nisem primeren, za take načine izživljanja.
Zanimiv nasprotnik? Dvomim, samo malo sem te špiknil pa ne pustim, da bi me pohodila kar tako, za malico… in že sem zanimiv nasprotnik. ;P[/quote]

Ti si mene provociral, ker si bil prepričan, da se bom umaknila. Jaz pa se umaknem samo takrat, ko imam interes, da česa ne komentiram oziroma ne reagiram. :)) Praviloma pa se borim do konca. ;)[/quote]

Hm, bila bi odlična prijateljica, a slaba partnerka. Verjetno si zato sama… rahlo neprilagodljiva, pokončna ženska, ki se občasno za hobi bori z mlini na veter.
…in le redki bi bili pripravljeni prevzeti vlogo Sancha Panse.

bolje biti cigan nego slovenac.[/quote]
Da si ne boš kej naredu konjino jedna.

Nimam še tovrstne izkušnje z žensko, verjetno je nikoli ne bom imel, ker se zblojenkam raje ognem na daleč…[/quote]

Kaj sploh govorite o pretepanju, saj je bila očitno le šala. Midva z Been there done that sva se samo verbalno spopadla, za hec.[/quote]

Hahahahaha! Lepo, lepo… še zaščitniška si. 😉

kruljav ti je fotr majmun en.in kaj s tem člankom iz časopisa hočeš povedati?novinarji lahko napišejo,da Julij Cezar ni mrtev in,da si ti tapravi.in zdej vsi to verjamemo,ker to piše v slovenskih novicah.še enkrat ti povem,da to ni od thompsona pesem,ti pa še naprej išči,kaj se je pisalo v časopisu o njemu,ker očigledno pametnejšega dela v življenju nimaš.[/quote]
A ti zagovarjaš ustaše?[/quote]

Ima prav, da to ni od Thompsona pesem. Gre za ponaredek.


A ti zagovarjaš ustaše?[/quote]

Ima prav, da to ni od Thompsona pesem. Gre za ponaredek.[/quote]
Sej ni važno čigava je. Ta Thompson je pa itak za psihiatra.

Ti si mene provociral, ker si bil prepričan, da se bom umaknila. Jaz pa se umaknem samo takrat, ko imam interes, da česa ne komentiram oziroma ne reagiram. :)) Praviloma pa se borim do konca. ;)[/quote]

Hm, bila bi odlična prijateljica, a slaba partnerka. Verjetno si zato sama… rahlo neprilagodljiva, pokončna ženska, ki se občasno za hobi bori z mlini na veter.
…in le redki bi bili pripravljeni prevzeti vlogo Sancha Panse.[/quote]

No ja, kdo od naju se je ločil? Za ločitev nikoli ni kriva samo ena oseba, remember that! Je pa res, da se za vsako ceno ne prilagajam, to priznam. Moški mora biti vreden mojega popuščanja. :))

No, tisto je bil udarec pod pasom. Malo me je sram. 🙁 Nisem tako neprilagodljiva kot ti misliš.


Ti antilopa si samska? Jaz mam v Zagrebu komsijo, fejst dec, Hrvat dobro stoječ z odraslim otrokom in brez bivše zene. Vidva bi bila taman za skupi. Hihi


Ti antilopa si samska? Jaz mam v Zagrebu komsijo, fejst dec, Hrvat dobro stoječ z odraslim otrokom in brez bivše zene. Vidva bi bila taman za skupi. Hihi[/quote]

Kdo mu je pa otroka rodil, če nima bivše žene? :)) A ga je mimogrede naredil? Teh se je najbolj za bat. So še vedno boljši tisti, ki so bili vsaj nekaj časa v vezi.

Aja, pa da ne bo pomote, ne zagovarjam ustašev. So naredili veliko hudega….sramoto narodu za vekomaj.

Tudi za poročit in ločit moraš imeti pogum.
Najlažje je plavat v milnem mehurčku, da te noben ne prizadane in se ni treba prilagajat.
Vsa čast btdt da je odšel, ce zadeve niso klapale. Veliko nas nima jajc.


Ti antilopa si samska? Jaz mam v Zagrebu komsijo, fejst dec, Hrvat dobro stoječ z odraslim otrokom in brez bivše zene. Vidva bi bila taman za skupi. Hihi[/quote]

Kdo mu je pa otroka rodil, če nima bivše žene? :)) A ga je mimogrede naredil? Teh se je najbolj za bat. So še vedno boljši tisti, ki so bili vsaj nekaj časa v vezi.

Aja, pa da ne bo pomote, ne zagovarjam ustašev. So naredili veliko hudega….sramoto narodu za vekomaj.[/quote]
Vdovec??
Think babe, think.

Vem, saj sem pospravila orožje, bila sem nesramna do njega. Sicer pa sem mu že rekla, da je naredil prav, da se je ločil.

Kdo mu je pa otroka rodil, če nima bivše žene? :)) A ga je mimogrede naredil? Teh se je najbolj za bat. So še vedno boljši tisti, ki so bili vsaj nekaj časa v vezi.

Aja, pa da ne bo pomote, ne zagovarjam ustašev. So naredili veliko hudega….sramoto narodu za vekomaj.[/quote]
Vdovec??
Think babe, think.[/quote]

Aja, pa res, tudi to je možno.


Ti antilopa si samska? Jaz mam v Zagrebu komsijo, fejst dec, Hrvat dobro stoječ z odraslim otrokom in brez bivše zene. Vidva bi bila taman za skupi. Hihi[/quote]

Kdo mu je pa otroka rodil, če nima bivše žene? :)) A ga je mimogrede naredil? Teh se je najbolj za bat. So še vedno boljši tisti, ki so bili vsaj nekaj časa v vezi.

Aja, pa da ne bo pomote, ne zagovarjam ustašev. So naredili veliko hudega….sramoto narodu za vekomaj.[/quote]
Ma ne vdovec je. Fini gospodin. Ni to nek seljo. Profesor na faksu je. Tip je model. Ma lih zate. Zagreb je pa lepo mesto pa ni daleč.

Hm, bila bi odlična prijateljica, a slaba partnerka. Verjetno si zato sama… rahlo neprilagodljiva, pokončna ženska, ki se občasno za hobi bori z mlini na veter.
…in le redki bi bili pripravljeni prevzeti vlogo Sancha Panse.[/quote]

No ja, kdo od naju se je ločil? Za ločitev nikoli ni kriva samo ena oseba, remember that! Je pa res, da se za vsako ceno ne prilagajam, to priznam. Moški mora biti vreden mojega popuščanja. :))[/quote]

Jah… ločil sem se ja. Koliko je kdo kriv je stvar analize. Jaz sem svojo domačo nalogo takrat naredil in analiziral odnos z bivšo. Po analizi pač nisem želel ostati z njo pa če tudi bi imela zlato…
Vprašanje prilagajanja je pa stvar posameznika. Sam mislim, da se ti partnerju ni potrebno prilagajati prav veliko, če je spoštovanje obojestransko. Prav zato bosta taka partnerja vedno našla neko srednjo pot, ki bo obema dala maksimalen izplen glede na želje. Res pa je, da pri tem ne smeš imeti prevelikih pričakovanj in da se je treba pogovarjat. Jaz prej te možnosti nisem imel in zato sem sedaj ločen.

Res je, ampak tega sem vajen še od prej in mi ne dvigne pritiska. 😛
V premislek: Tvoja neprilagodljivost se z vsakim dnem, ko ostajaš sama, le povečuje. Najdi si lepotca, ki te bo ponesel v višave, malo se mu prilagodi in boš uživala v ostanku življenja pa še prilagodljivosti se boš naučila. 😉

Vem, saj sem pospravila orožje, bila sem nesramna do njega. Sicer pa sem mu že rekla, da je naredil prav, da se je ločil.[/quote]
Sprememba taktike. Nekam dolgo se ni odzval, kajne?

Kdo mu je pa otroka rodil, če nima bivše žene? :)) A ga je mimogrede naredil? Teh se je najbolj za bat. So še vedno boljši tisti, ki so bili vsaj nekaj časa v vezi.

Aja, pa da ne bo pomote, ne zagovarjam ustašev. So naredili veliko hudega….sramoto narodu za vekomaj.[/quote]
Ma ne vdovec je. Fini gospodin. Ni to nek seljo. Profesor na faksu je. Tip je model. Ma lih zate. Zagreb je pa lepo mesto pa ni daleč.[/quote]

Glede mesta se strinjam, da je lepo. :))

No ja, kdo od naju se je ločil? Za ločitev nikoli ni kriva samo ena oseba, remember that! Je pa res, da se za vsako ceno ne prilagajam, to priznam. Moški mora biti vreden mojega popuščanja. :))[/quote]

Jah… ločil sem se ja. Koliko je kdo kriv je stvar analize. Jaz sem svojo domačo nalogo takrat naredil in analiziral odnos z bivšo. Po analizi pač nisem želel ostati z njo pa če tudi bi imela zlato…
Vprašanje prilagajanja je pa stvar posameznika. Sam mislim, da se ti partnerju ni potrebno prilagajati prav veliko, če je spoštovanje obojestransko. Prav zato bosta taka partnerja vedno našla neko srednjo pot, ki bo obema dala maksimalen izplen glede na želje. Res pa je, da pri tem ne smeš imeti prevelikih pričakovanj in da se je treba pogovarjat. Jaz prej te možnosti nisem imel in zato sem sedaj ločen.

Res je, ampak tega sem vajen še od prej in mi ne dvigne pritiska. 😛
V premislek: Tvoja neprilagodljivost se z vsakim dnem, ko ostajaš sama, le povečuje. Najdi si lepotca, ki te bo ponesel v višave, malo se mu prilagodi in boš uživala v ostanku življenja pa še prilagodljivosti se boš naučila. ;)[/quote]

Še to mi manjka….lepotec…da bo zjutraj delal gužvo v kopalnici. :)) Sem pa ugotovila, da več varajo manj lepi moški in ženske, v čem je vic? Ti veš? 🙂

Jah… ločil sem se ja. Koliko je kdo kriv je stvar analize. Jaz sem svojo domačo nalogo takrat naredil in analiziral odnos z bivšo. Po analizi pač nisem želel ostati z njo pa če tudi bi imela zlato…
Vprašanje prilagajanja je pa stvar posameznika. Sam mislim, da se ti partnerju ni potrebno prilagajati prav veliko, če je spoštovanje obojestransko. Prav zato bosta taka partnerja vedno našla neko srednjo pot, ki bo obema dala maksimalen izplen glede na želje. Res pa je, da pri tem ne smeš imeti prevelikih pričakovanj in da se je treba pogovarjat. Jaz prej te možnosti nisem imel in zato sem sedaj ločen.

Res je, ampak tega sem vajen še od prej in mi ne dvigne pritiska. 😛
V premislek: Tvoja neprilagodljivost se z vsakim dnem, ko ostajaš sama, le povečuje. Najdi si lepotca, ki te bo ponesel v višave, malo se mu prilagodi in boš uživala v ostanku življenja pa še prilagodljivosti se boš naučila. ;)[/quote]

Še to mi manjka….lepotec…da bo zjutraj delal gužvo v kopalnici. :)) Sem pa ugotovila, da več varajo manj lepi moški in ženske, v čem je vic? Ti veš? :)[/quote]

…manjša vrednost na trgu in so že dali skozi iniciacijo oz. proces v katerem so bili ponižani pa jim zdaj to ne seže več pregloboko. Kaj misliš?

Kopalnica te matra? Hahahaha. Kaj pa bivalna enota z dvema kopalnicama? A to pa ne bi šlo?
Zahaklaš bogatega lepotca s hišo, ki ima vsaj deve kopalnici in eno preprosto rekviriraš za svoje potrebe jutranjega ličenja in večernega temeljitega čiščenja?

Še to mi manjka….lepotec…da bo zjutraj delal gužvo v kopalnici. :)) Sem pa ugotovila, da več varajo manj lepi moški in ženske, v čem je vic? Ti veš? :)[/quote]

…manjša vrednost na trgu in so že dali skozi iniciacijo oz. proces v katerem so bili ponižani pa jim zdaj to ne seže več pregloboko. Kaj misliš?

Kopalnica te matra? Hahahaha. Kaj pa bivalna enota z dvema kopalnicama? A to pa ne bi šlo?
Zahaklaš bogatega lepotca s hišo, ki ima vsaj deve kopalnici in eno preprosto rekviriraš za svoje potrebe jutranjega ličenja in večernega temeljitega čiščenja?[/quote]
Ma vidiš da ni za stvar. Sem ji omenila profesorja z velikim stanovanjem in zagotovo vem da ima dve kopalnici hehe

Še to mi manjka….lepotec…da bo zjutraj delal gužvo v kopalnici. :)) Sem pa ugotovila, da več varajo manj lepi moški in ženske, v čem je vic? Ti veš? :)[/quote]

…manjša vrednost na trgu in so že dali skozi iniciacijo oz. proces v katerem so bili ponižani pa jim zdaj to ne seže več pregloboko. Kaj misliš?

Kopalnica te matra? Hahahaha. Kaj pa bivalna enota z dvema kopalnicama? A to pa ne bi šlo?
Zahaklaš bogatega lepotca s hišo, ki ima vsaj deve kopalnici in eno preprosto rekviriraš za svoje potrebe jutranjega ličenja in večernega temeljitega čiščenja?[/quote]

Spet si me narobe ocenil. Moje ličenje je minimalno. Te bogate sugar daddyje pa so zahaklale 20-letnice, starlete. 🙂 Ti meni res vneto iščeš moškega, le kaj te k temu žene? 🙂

New Report

Close