Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prevara možain dopust

Prevara možain dopust

pojdi na dopust z otroki sama

Se popolnoma strinjam 😪

Zdaj boste pa žensko spraševali, kaj je naredila narobe, da jo je luzer prevaral, halooooo?? Kaj vas ni sram?

Mogoče pa je bila ob družini in službi kdaj zvečer tudi utrujena in mu je preprosto preveč prišla v “navado”?

To je tipičen ničvreden kreten, ki namesto, da bi pri hiši podpiral vsaj četrti vogal, bluzi naokrog in razmišlja predvsem s spodnjo glavo.

Spoštovana gospa, držite se!

Normalno je, da si razočarana in prizadeta, res pa je tudi, da zmorejo smo močni ljudje v takšnih časih ohraniti trezno glavo in razmišljati širše. Čustva lahko res zamegljivo razume.

Vseeno mislim, da si med tistimi močnimi. Pojdite na dopust, skušaj uživati kolikor lahko, do moža pa se obnašaj kot do kolega.  Nič ne razčiščuj na dopustu. Vzami si čas za premislek, spočij se in preživi kvaliteten čas z otroci. Verjemi, nič ga ne bo prizadelo bolj, kot če boš prijazna z njim, čeprav mu boš hkrati dala vedeti, da si na distanci.

Ubijes moza na dopustu naredis da je zgledala nesreca in potem imas Mir danes to zenske ogromno delate

zakaj ne?   zakaj pa ne poveš otrokom kaj se dogaja? saj  če nis več tak mali, jim lahko poveš. saj ne rabiš rečt detajlov. ne podcenjuj otrok.   mislim, jaz ne bi kompliciral. saj bodo videli, da neki ne štima. oziroma že vidijo. saj vaju poznajo.  pač, je to to.  to je to za to življenje.  to je sedaj preveč čustev da bi jih normal človek lahko procesiral.  preorsoto  preveč, premočna čustva.  sovraštvo ljubezen to so močna čustva.  jaz šel ne bi nikamor. bi razočaral otroke.  kr kakor vidiš so razoočarnja del življenja.  in kakor vidiš, se lahko , se morata sedaj to naučit, imata priliko super.  pa lih fanta. odlično.  mislim, glej.  tko je.  zdaj  moraš it oko za oko in sep ofukat z njegovim sovražnikom. šefom, direktorjem, bratom če ga ima, prijatlom najbolšim. pa se greš pofukat z nekom ki veš da mu veliko pomeni. in boš videla šele potem kako globoko seže ta zgodba. če sedja, oddideš, brez da se maščuješ in zveš, veliko stvari, pol si tak tele. pofuk ise z vsemi kolegi njegovimi in z šefom, direkotorjem. pač tistimi da mu narediš sramoto.

Odgovor na objavo uporabnika
Ex machina, 10.01.2023 ob 16:45

Žal nismo roboti. Iz lastne izkušnje odsvetujem druženje – sama sem govorila, saj bo šlo, saj si razumna, odrasla oseba, skupaj se sestavi zaradi otrok – bomo uživali, morda se sčasoma spet zbližava. Posledica te moje pametne odločitve skupnega dopusta, je v nekem trenutku bilo moje popolno sesutje in histerično kričanje nanj, s psovkami in obtožbami, ki sploh ne vem, od kod sem jih jemala in to z bonusom: pred otroci! Pa cel dopust ni naredil pravzaprav nič narobe – če sedaj analiziram za nazaj.

Te stvari se zgodijo navadnim ljudem in so običajno večplastne – predvsem pa boleče. Morda celo upam namigniti, da se tvoje vprašanje kaj narediti nanaša ne toliko na skupni dopust, kot na skupno življenje.

Točno tako, pa kaj je z vami kakšen dopust nekaj. Vse je sveže, boleče, kaj če pride  do izbruha med njima ravno tam nekje…

Zdaj je čas zate, potrebuješ mir, trezno glavo. Sprejeti boš morala odločitev kako in kaj naprej.

Pri meni je bilo podobno, razen, da nisva imela otrok. Po mojem začetnem izpadu ob razkritju, sva vseeno šla na dopust. Na začetku je bilo mučno, ampak je dopust vseeno nekako minil v še kar pozitivnem vzdušju. Ob prihodu nazaj sva še nekaj poskušala, ampak po pol leta je bilo vsega konec. Eni pač po prevari izgubimo ves smisel življenja v dvoje. Če nas hočete obdržat, ne varajte.

Meni se je isto zgodilo 4 leta nazaj, in smo šli isklicno zaradi otroka in sem tudi povedala bivšemu da jaz edino še na sodišče grem z njim, ampak zaradi otroke ker so komaj dočakale morje, smo šli na njihov zadnji skupni dopust z mamo in očeta, in na morju sva jim povedala da ko se vrnemo domov, ne moreva več živeti skupaj….zdaj res ne vem ali sem naredila prav, vem da dopust ni bil dopust, ampak otrokom je bilo lažje na morju kot v stanovanju izvedeti da ne bomo več družina. Tuki pisana pravila ni, in bi vsak od nas moral nastopati po občutku, razmisliš zase, za otroke…ker na koncu, edino oni so najbolj prizadeti zaradi napake odraslih.

In ja..otroc pa naj to vse skup gledajo?!

Pac je malo fukal, se je zaljubil? Ne. Potem pa ni problema, malo popestritve resi marsikak zakon.

Odgovor na objavo uporabnika
Prislo mu je v njo, 13.01.2024 ob 19:36

Pac je malo fukal, se je zaljubil? Ne. Potem pa ni problema, malo popestritve resi marsikak zakon.

Ti kar f.kaj eno k.rbico, poročen bodi pa z drugo, ki je s tabo zarad denarja in ali statusa. Imaš pač dve k.rbi. Ženska, ki svojega moškega ljubi, mu nikoli ne bo oprostila prevare. Vara se samo, prevara pa oprosti, če sta dva skupaj zaradi drugih interesov, ne ljubezni. Sicer pa prevara ljubezen ubije. Tako da veš. Kar imaš doma, ni vredno počenega groša. Te bo zamenjala takoj, ko bo prišel mimo kak boljši. Če te še ni, je tako samo zato, ker je noben drug noče.

Smo pa res barabe, kako se pa reče ženi, ki prevara moža. Da ne pomote: meni se je to zgodilo, pa smo šli na dopus, in sve se kasneje ločila. Brez maščevanja, vpitja in blatenja pred otroci

Ni sam kriv za to. Če te je prevaral sta oba kriva za to. Če bi mela v postli pošlihtan mu tut na misu nebi pršla druga😉

New Report

Close