Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri varanju je krivda izključno na strani zakoncev. Ljubice in ljubimci niso nič krivi.

Pri varanju je krivda izključno na strani zakoncev. Ljubice in ljubimci niso nič krivi.

Virtualna identiteta je nonsens per-se, ker je lahko vsakdo znotraj nje vse kar si zamisli. Še več, lahko je to in že čez pet minut nekaj popolnoma drugega. Oba to dobro veva, a sva kljub možnosti multiničnega zezanja izbrala registracijo s stalnim nickom. Stalni nick omogoča vzpostavitev neke identitete, pa čeprav lažne, brez katere pravzaprav ne moreš izražati stališč. Vidiš, jaz sem tu, za razliko od tebe, šel še malenkost dlje. Kdor pozorno spremlja moje zapise, je lahko marsikaj konkretnega izvedel o mojem življenju. Vsaj o segmentu življenja, o katerem debatiramo v določeni temi. Npr., če govorim o ločitvi, se da iz mojih zapisov razbrati, da sem ločen, zato ima moj zapis neko težo, ki je sicer ne bi imel – ker vem o čem govorim, govorim torej na podlagi konkretne izkušnje. Če govorim o varanju, tudi, ker sem pač bil prevaran. Če govorim o vplivu ločitve na otroka lahko spet govorim iz svojih izkušenj, in tako naprej. Skratka, moja virtualna identiteta ni zrcalna slika realnosti, daleč od tega, redni obiskovalec tega foruma pa vsaj približno lahko sklepa, kakšno težo imajo (ali nimajo) moje besede. Vidiš, pri tebi je situacija malce drugačna. Rad komentiraš življenjske teme, partnerstvo, seks (kresanje), varanje… ampak človek ne ve, kakšna izkušnja stoji za tem. Izkušnja zakonskega moža, varalice, prevaranega, družinskega očeta, odsotnega očeta, človeka brez otrok…? Vemo le, da rad igraš tenis in rad krešeš, to je vse. In ko preberem tvoje pogosto duhovito in zabavno mnenje, si pač rečem, ah, Popay, in ga ne jemljem preveč resno. Približno tako kot tistega Popaya v risanki.
Zato tudi tvoj zadnji zapis ne jemljem preveč resno. 😉
[/quote]

Pravilno in hvala bogu, da moj zapis ne jemlješ resno,zakaj jih bi…, ker tud jst tvoje ne.., (ne vidim se v njih, ker mi enostavno nikoli ni bilo slabo v razmerju z žensko, pa so za mano dologoletne veze), preprosto zato, ker se mi ni dalo in ne da brat… bolečine, če boš razumel je ok., če ne pač ne…, jst sem na svetu za užitek. Nobenega pa ne bi nič osebnega spraševal tukej na javnem forumu, to je za mene preprosto višja matematika, pa sem doživel že dost napadov tukej na moje pisanje, vsak ima svoj pogled na življenje in svoja stališča, ki jih pač tukej napiše, jebat ga.. V glavnem, jst stojim za svojo pisavo, tako kot ti recimo za svojo kot registriran, to je to, polagat računov pa nismo tukej nobenemu dolžni…

V bistvu jaz nimam kje bit, on ima, ker zivimo v hisi njegovih starsev 😉 ce smo posteni 🙂

Kolikor je meni znano, drugega kot jezik, vanjo ni vtikal. Cakam pa ne nic.
[/quote]
To je pa druga situacija. Če si pametna že danes(se bolje bi bilo če bi že vceri) začni delat na tem, da boš čez par let imela kam it. Ker lahko se ti zgodi nekoč nepričakovana selitev (čez noč) iz njihove hiše. Nikar ne zaupaj svoje prihodnosti in prihodnosti svojih otrok v roke nestabilneza, nakladaca, zdravljenega alkoholika in prevaranta… Tud v sanjah si tega ne smeš dovolit, če se imaš saj malo rada.
Takoj začni delat na tem

V bistvu jaz nimam kje bit, on ima, ker zivimo v hisi njegovih starsev 😉 ce smo posteni 🙂

Kolikor je meni znano, drugega kot jezik, vanjo ni vtikal. Cakam pa ne nic.
[/quote]

Hmm… kam pa je vtikal jezik, v usta ali…
?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

V bistvu jaz nimam kje bit, on ima, ker zivimo v hisi njegovih starsev 😉 ce smo posteni 🙂

Kolikor je meni znano, drugega kot jezik, vanjo ni vtikal. Cakam pa ne nic.
[/quote]

Noooo, to zdaj situacijo kar v drugi luči prikaže. Ker zgoraj si pisala kako si mu spakirala in nima kam iti.

Mimogrede, kakšne kvalitete sploh ima ta moški? Prebrali smo, da je zdravljen alkoholik, za otroka se ni nič brigal, varal te je… Torej, kaj je sploh + na njem?

Pravilno in hvala bogu, da moj zapis ne jemlješ resno,zakaj jih bi…, ker tud jst tvoje ne.., (ne vidim se v njih, ker mi enostavno nikoli ni bilo slabo v razmerju z žensko, pa so za mano dologoletne veze), preprosto zato, ker se mi ni dalo in ne da brat… bolečine, če boš razumel je ok., če ne pač ne…, jst sem na svetu za užitek. Nobenega pa ne bi nič osebnega spraševal tukej na javnem forumu, to je za mene preprosto višja matematika, pa sem doživel že dost napadov tukej na moje pisanje, vsak ima svoj pogled na življenje in svoja stališča, ki jih pač tukej napiše, jebat ga.. V glavnem, jst stojim za svojo pisavo, tako kot ti recimo za svojo kot registriran, to je to, polagat računov pa nismo tukej nobenemu dolžni…
[/quote]

Imam vedno občutek, da si ti že ful star.

Imam vedno občutek, da si ti že ful star.
[/quote]

malo manj kot ful, hehe…, če si staro 20, pol pa res full…


Edino v primeru da sta drug z drugim izgubila nedolžnost in do smrti bila le drug z drugim, v vzajemnem spoštovanju, ljubezni. To pa je res pravljica, ko jo že tako rad omenjaš. Res pa je to lepa pravljica in bi bil svet mnogo lepši če bi tako tudi bilo, kajti varanje OČITNO vnaša razdor med ljudi, ne pa da jih dela srečne.
Spet gledaš le cilj, pot pa pozabljaš.
[/quote]

Takšnen par zagotovo obstaja, torej gre za realno možnost in ne za iluzijo, čeprav je šlo pri mojem zapisu za konstruktivno provokacijo.

In tudi ko ima nekdo mnenje, da monogamija ni naravna, to še ne pomeni da apriori zagovarja seks vsepovprek znotraj partnerstva. Gre le za moj osebni poskus realnega razumevanje delovanja mehanizmov narave, ki pa je lahko še kako nujno za kvalitetno partnerstvo in njegov obstoj. In ravno tu je govora o sami poti do cilja – kvalitetnega partnerstva, ker ko pa nekdo enostavno trdi, da je tako “naštelan/a” (da se mu sploh ne dvigne, ali da se njej sploh ne orosi ko ni teh globljih specifičnih čustev), pa lahko s tem zaradi nezavednega zanikanja narave in s tem sebe ogrozi razpad partnerstva, ker si bo lahko med drugim tudi zaradi pričakovanega pada intezitete različnih delov znotraj odnosa in kako se bo slednje odrazilo v praksi, na 1001 razlog tolmačil, da ga partner ne razume, da je partnerja prerasel, da gre za nepričakovane dogodke, ki obrnejo lajf na glavo itd. itd., ker to je lahko (ne pa nujno) le nezavedni izgovor nekvalitetnega partnerstva za nuspeh in vzorec, ki se bo lahko ponavljal v nedogled, kar žal večinsko potrjuje tudi praksa.
Zato pri tovrstnih vprašanjin ne gre la za vprašanje golega “zla” in “ne zla” (tako kot ne le cilja brez poti in obratno poti brez cilja), ker je zadeva bolj kompleksna in se lahko včasih zaradi nezavednih gonilcev iz ozadja“zlo” preslikava v “ne zlu” in obratno.
Je pa tudi moja želja ravno tako kot tvoja in tudi večinska, da bi bila pa kakršnakoli že partnerstva povsem zadovoljujoča za obe strani, zato pa izražamo svoja mnenja, ki bi lahko eventualno doprinesla k osebnostni rasti nekega individuala (čeprav malo verjetno). In prav lahko, da brutalnost individualnega mnenja zmoti sodelujočega in to tako doživlja ravno zaradi svoje individualosti, pa na kakršnikoli že podlagi.

In tudi Izraz “ljubezen” je splošen (sam ga razumem na način, da v človeku na splošno v vseh pogledih prevladuje več pozitivne kot negativne energije).
In nekdo, ki je sposoben seksati izven klišejske ljubezni, to še ne pomeni, da ni sposoben globljih odnosov s seboj in soljudmi, in seveda obratno.
Vendar poenostavljeno za tebe – Gre zgolj za moj ponovni poskus manipulacije vseh žensk z namenom, da bi moški lažje prišli do seksa.
Ampak povsem razumem možnost takšnega sklepanja in možnost različnih individualnih podlag za slednje, zato ga ne povzemam apriori negativno in kot osebni napad, poskus manipulacije, podtikanje…


Zakaj pa si potem prej trdila, da si hotela njega sterat iz hiše ?
To je bilo zavajanje.
[/quote]

Ni bilo zavajanje, res sem ga. Saj je on tisti, ki se je odlocil uniciti druzino, naj pa zanje kar je posejal. Njegovi starsi so se strinjali da naj gre on, ce se ze tako sirokousti kako bo on nas zapustil.

Hmm… kam pa je vtikal jezik, v usta ali…
?
[/quote]

Usta.

Noooo, to zdaj situacijo kar v drugi luči prikaže. Ker zgoraj si pisala kako si mu spakirala in nima kam iti.

Mimogrede, kakšne kvalitete sploh ima ta moški? Prebrali smo, da je zdravljen alkoholik, za otroka se ni nič brigal, varal te je… Torej, kaj je sploh + na njem?
[/quote]

Ima pluse seveda, veliko njih. Ni slab clovek. Je pa res da je odvisno od perspektive cloveka, kaj je zanj plus in kaj minus 🙂 zame osebno ima tudi veliko plusov. Sem taka da sprejmem nekoga z vsem.. plusi in minusi.

Ni bilo zavajanje, res sem ga. Saj je on tisti, ki se je odlocil uniciti druzino, naj pa zanje kar je posejal. Njegovi starsi so se strinjali da naj gre on, ce se ze tako sirokousti kako bo on nas zapustil.
[/quote]
Mislil sem v smislu zavajanje, kot da on živi pri tebi. Ker, če živiš ti pri njem, ga ne moreš kar brcniti iz hiše, če hiša ni tvoja.
Niti nimaš te pravice.

bruh

Takšnen par zagotovo obstaja, torej gre za realno možnost in ne za iluzijo, čeprav je šlo pri mojem zapisu za konstruktivno provokacijo.

In tudi ko ima nekdo mnenje, da monogamija ni naravna, to še ne pomeni da apriori zagovarja seks vsepovprek znotraj partnerstva. Gre le za moj osebni poskus realnega razumevanje delovanja mehanizmov narave, ki pa je lahko še kako nujno za kvalitetno partnerstvo in njegov obstoj. In ravno tu je govora o sami poti do cilja – kvalitetnega partnerstva, ker ko pa nekdo enostavno trdi, da je tako “naštelan/a” (da se mu sploh ne dvigne, ali da se njej sploh ne orosi ko ni teh globljih specifičnih čustev), pa lahko s tem zaradi nezavednega zanikanja narave in s tem sebe ogrozi razpad partnerstva, ker si bo lahko med drugim tudi zaradi pričakovanega pada intezitete različnih delov znotraj odnosa in kako se bo slednje odrazilo v praksi, na 1001 razlog tolmačil, da ga partner ne razume, da je partnerja prerasel, da gre za nepričakovane dogodke, ki obrnejo lajf na glavo itd. itd., ker to je lahko (ne pa nujno) le nezavedni izgovor nekvalitetnega partnerstva za nuspeh in vzorec, ki se bo lahko ponavljal v nedogled, kar žal večinsko potrjuje tudi praksa.
Zato pri tovrstnih vprašanjin ne gre la za vprašanje golega “zla” in “ne zla” (tako kot ne le cilja brez poti in obratno poti brez cilja), ker je zadeva bolj kompleksna in se lahko včasih zaradi nezavednih gonilcev iz ozadja“zlo” preslikava v “ne zlu” in obratno.
Je pa tudi moja želja ravno tako kot tvoja in tudi večinska, da bi bila pa kakršnakoli že partnerstva povsem zadovoljujoča za obe strani, zato pa izražamo svoja mnenja, ki bi lahko eventualno doprinesla k osebnostni rasti nekega individuala (čeprav malo verjetno). In prav lahko, da brutalnost individualnega mnenja zmoti sodelujočega in to tako doživlja ravno zaradi svoje individualosti, pa na kakršnikoli že podlagi.

In tudi Izraz “ljubezen” je splošen (sam ga razumem na način, da v človeku na splošno v vseh pogledih prevladuje več pozitivne kot negativne energije).
In nekdo, ki je sposoben seksati izven klišejske ljubezni, to še ne pomeni, da ni sposoben globljih odnosov s seboj in soljudmi, in seveda obratno.
Vendar poenostavljeno za tebe – Gre zgolj za moj ponovni poskus manipulacije vseh žensk z namenom, da bi moški lažje prišli do seksa.
Ampak povsem razumem možnost takšnega sklepanja in možnost različnih individualnih podlag za slednje, zato ga ne povzemam apriori negativno in kot osebni napad, poskus manipulacije, podtikanje…
[/quote]
Si spoznal tak par? Nisi, ampak zgolj take, ki varajo ali se zaradi različnih razlogov, ki tebe niti ne zanimajo, razhajajo. Lahko pametovat brez osebne izkušnje dolgoletnega partnerstva, kjer sta prisotni dve osebi, v samskosti pač le ena…Ker to da sta dva 50let skupaj, vmes je pa varanje in s tem laži, nespoštovanje, omalovaževanje napadanje podtikanje z namenom prikrivanja teh laži (to vse je čustvena zloraba), pač ni verodostojen rezultat, da sta bila do smrti konec. Vprašanje zares zakaj sta bila-korist strah itd je zgolj posledica pravega vzroka pred katerim na tak način bežita. Kot v drugo smer tisti ki veze v življenju ni imel.
In če bi to držalo, kar pišeš na koncu, ne bi človeka na različne načine poskušal prepričat v po tvoje njegovo zmoto, ampak bi sprejel njegovo mnenje in spustil. Osebna rast pa ni da ti nekoga s svojimi prepričanji poskušaš spreminjat (to je beg od tvoje rasti), ampak da ti sam rasteš iz svojih izkušenj, govoriš o sebi, ne pa predvidevaš o drugih zgolj na podlagi rezultata. Saj nekdo v službi, ki odlično opravlja svoje delo, lahko izgubi delo tudi zato, ker je nekdo lagal o tej osebi drugi pa te laži sprejel za resnico, to ga ne dela avtomatično slabega zaposlenega, kot bi lahko rezultat-odpoved-napačno povedal. . Odgovoren si za svoj individual ne da prepričuješ drugega, da mu bo bolje, če bo živel s tvojim razmišljanjem. Ne poskušaj spreminjat psa v mačko ampak poišči mačko, če hočeš mačko ane…..
Tvoje žnjitič pod različnimi niki napisano kako je monogamija nenaravna je tvoje osebno prepričanje in iz tega notranjega gonilca tudi pišeš. Nikjer ne vidim zapisov, da si za zvestobo. Četudi kao ne zagovarjaš sexa kar vsepovprek znotraj partnerstva, pa ti je normalno, da občasno skoči. Zakaj naj bi ženska to sprejela? Ker bi ti tako ane…
Sicer je dokazano, da smo različni kar se tiče dojemanja seksualnosti in če ti padaš na telo, keš, material, nekateri pač ne. Ne pa to vsiljevat drugim ampak sprejmi to kar ti drug reče o sebi. Če te moti pa človeka pusti pri miru ne pa prepričevat v svoj prav. To počnejo manipulatorji to pa niso pozitivni ljudje.


[/quote]

Podpis! Ce je ljubica samska in se zaljubi ji bo tak kreten porocen unico samozavest in pozitivno podobo o njej sami. Mislite da je fajn se skrivat nekje? Taki si zasluzi samo da fase svoje in to kmalu nazaj.


Si spoznal tak par? Nisi, ampak zgolj take, ki varajo ali se zaradi različnih razlogov, ki tebe niti ne zanimajo, razhajajo. Lahko pametovat brez osebne izkušnje dolgoletnega partnerstva, kjer sta prisotni dve osebi, v samskosti pač le ena…Ker to da sta dva 50let skupaj, vmes je pa varanje in s tem laži, nespoštovanje, omalovaževanje napadanje podtikanje z namenom prikrivanja teh laži (to vse je čustvena zloraba), pač ni verodostojen rezultat, da sta bila do smrti konec. Vprašanje zares zakaj sta bila-korist strah itd je zgolj posledica pravega vzroka pred katerim na tak način bežita. Kot v drugo smer tisti ki veze v življenju ni imel.
In če bi to držalo, kar pišeš na koncu, ne bi človeka na različne načine poskušal prepričat v po tvoje njegovo zmoto, ampak bi sprejel njegovo mnenje in spustil. Osebna rast pa ni da ti nekoga s svojimi prepričanji poskušaš spreminjat (to je beg od tvoje rasti), ampak da ti sam rasteš iz svojih izkušenj, govoriš o sebi, ne pa predvidevaš o drugih zgolj na podlagi rezultata. Saj nekdo v službi, ki odlično opravlja svoje delo, lahko izgubi delo tudi zato, ker je nekdo lagal o tej osebi drugi pa te laži sprejel za resnico, to ga ne dela avtomatično slabega zaposlenega, kot bi lahko rezultat-odpoved-napačno povedal. . Odgovoren si za svoj individual ne da prepričuješ drugega, da mu bo bolje, če bo živel s tvojim razmišljanjem. Ne poskušaj spreminjat psa v mačko ampak poišči mačko, če hočeš mačko ane…..
Tvoje žnjitič pod različnimi niki napisano kako je monogamija nenaravna je tvoje osebno prepričanje in iz tega notranjega gonilca tudi pišeš. Nikjer ne vidim zapisov, da si za zvestobo. Četudi kao ne zagovarjaš sexa kar vsepovprek znotraj partnerstva, pa ti je normalno, da občasno skoči. Zakaj naj bi ženska to sprejela? Ker bi ti tako ane…
Sicer je dokazano, da smo različni kar se tiče dojemanja seksualnosti in če ti padaš na telo, keš, material, nekateri pač ne. Ne pa to vsiljevat drugim ampak sprejmi to kar ti drug reče o sebi. Če te moti pa človeka pusti pri miru ne pa prepričevat v svoj prav. To počnejo manipulatorji to pa niso pozitivni ljudje.
[/quote]

Ko se dva znotraj bilokakšnega partnerstva dogovorita za določene pogoje, je ta ki jih ne spoštuje nezvest dogovoru/partnerju in tu ni opravičila. In noben ni dolžan sprejemati pogojev, ki mu ne ustrezajo.

In ja, lahko se v tem specifičnem partnerstvu razhajajo z varanjem sebe in posledično partnerja z fizično nezvestobo in prav tako, ko samo menjajo partnerja pod 1001 kvazi razlogi in po različnem vrstnem redu in pod vplivom narave, kar pa prav tako vsaj za mene ni opravičljivo in ni sinonim za zvestobo.

In ne prepričujem nobenega kako in kaj, tako kot verjetno tudi ne ti, ko pišeš določen individualen pogled, razmišljanje..

Bežimo pa ne, tako kot tudi ti verjetno ne bežiš pred le pred seksom, tako tudi jaz ne bežim pred globljimi odnosi, niti ne pred globljim odnosom te specifične vrste, le ne zanima me začasna kvazi 2,3,5 letna kvazi generalna zvestoba, in vsaj sam pri sebi ne vidim težavno 2 h seksualno partijo, in kot ti vidiš obratno.
In večno tavanje skozi ponavljajoča se partnerstva v namišljeni generalni zvestobi, ki jo lahko iz ozadja napada narava ali pa ko je ta že v štartu postavljena na temeljih absolutno previsokih pričakovanj, najazuje na nezavedno totalno nezvestobo.
Gre pač za dva različna osebna pogleda, ki v bistvu zasledujeta isti cilj, praksa pa govori in bo govorila svoje.
Ampak kot že rečeno ne nagovarjamo nikogar na nič, vsaj sam ne.

Da se moraš za pogoje znotraj odnosa dogovarjat pomeni le, da tisti ki sklepa pogoje ve, da obstaja možnost, da bi jih kršil. Si za zvestobo ali pa nisi, a išči med enako mislečimi ne pa jo poskušat spreminjat na raznorazne načine, da bi jo dobil. tebe tudi 20let generalna zvestoba ne zanima, niti jo na stara leta s tem razmišljanjem ne boš dosegel.. 200+ žensk ali 2/3 moške je pa zelo velika razlika tak da…..

Oukej sveti oče pis s teboj oz celo več tebe, ko pišeš v množini ne bežimo, ne prepričujemo…

Dogovor pogojev je bil mišljen ko sem uvodoma povzemal splošno zvestobo v različnih oblikah partnerskih odnosov, različnih dogovorov, poslovnih itd..
…..In na tak način bi lahko tudi jaz povzemal, če bi fokusiral le z negativnim fokusom, ker npr. tudi ko sama tolmačiš nova in nova partnerstva z osebnostno rastjo, da ne stojimo na mestu itd., bi lahko to prav tako pomenilo, da se tudi ti zavedaš te možnosti.
In se strinjam, da je 200 resnih zvez ali 2,3,4,5 bistvena razlika, in tu bi bila primerjava povsem na mestu.
Sicer pa kot že rečeno vsak je individual, zato tudi ni pošteno, ko se trdi, da sogovornik ve kaj si drug želi ali ne želi, ker po tudi tvoje je to podtikanje, predvidevanje itd..
Oukey, Sveti oče želi vsem le najboljše.
Iskreni poskus št. 2.

Dogovor pogojev je bil mišljen ko sem uvodoma povzemal splošno zvestobo v različnih oblikah partnerskih odnosov, različnih dogovorov, poslovnih itd..
…..In na tak način bi lahko tudi jaz povzemal, če bi fokusiral le z negativnim fokusom, ker npr. tudi ko sama tolmačiš nova in nova partnerstva z osebnostno rastjo, da ne stojimo na mestu itd., bi lahko to prav tako pomenilo, da se tudi ti zavedaš te možnosti.
In se strinjam, da je 200 resnih zvez ali 2,3,4,5 bistvena razlika, in tu bi bila primerjava povsem na mestu.
Sicer pa kot že rečeno vsak je individual, zato tudi ni pošteno, ko se trdi, da sogovornik ve kaj si drug želi ali ne želi, ker po tudi tvoje je to podtikanje, predvidevanje itd..
Oukey, Sveti oče želi vsem le najboljše.
Iskreni poskus št. 2.
[/quote]
Če ti sogovornik pove, kaj in kako je z njim, je nepošteno zgolj to, da se ga prepričuje, omalovažuje, da je v zmoti in se laže z drugimi prijemi, da bi oseba nasedla, ker pa ne, pa se podtika negativni fokus, ko se razkrije njegov namen. Preobračanje pozornosti do konca.

Ouja, “iskreno” do konca s tvoje strani v stilu kaj…


Mislil sem v smislu zavajanje, kot da on živi pri tebi. Ker, če živiš ti pri njem, ga ne moreš kar brcniti iz hiše, če hiša ni tvoja.
Niti nimaš te pravice.
[/quote]

Hisa ni njegova 😉 ni od nobenega od naju, je od njegovih starsev. Glede na to da sem sla do tasce in predstavila situacijo in vprasala ali jim je ok, da ostanemo jaz in otroci (starsi vedo da nimam kam) in so rekli da je to logicno, potem ne vem s cim sem ga zavajala 🙂

Prav neverjetno se zdi, kako znate zakomplicirati preprosto vprašanje. Seveda je v odgovorih zaznati precej sprenevedanja in preusmerjanja odgovornosti.

Nekaj dejstev:

1. varanje je izdaja, laž
2. varanje ni sporazumno, sicer ne bi bilo varanje
3. varanje ni nujno ali neizbežno
4. varanje je ultimativni pokazatelj nespoštovanja partnerja
5. vsak slab partnerski odnos se ne konča nujno z varanjem
6. tretje osebe niso odgovorne ali krive za varanje partnerja

Varanje ni sporazumno, torej se je zanj skrivaj odločil partner, ki vara – odgovornost za varanje je izključno njegova, ne partnerjeva in ne od ljubice (ali ljubimca). Ljubimci varajočega se za afero z varajočim odločijo ali ne, glede na njihovih moralni nazor, ne moremo jim pa naprtiti krivde za varanje. Če ne bi bilo njih, bi vskočil pač nekdo drug. Morskih psov je v morju vedno dovolj – in niso krivi za nastalo škodo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Hisa ni njegova 😉 ni od nobenega od naju, je od njegovih starsev. Glede na to da sem sla do tasce in predstavila situacijo in vprasala ali jim je ok, da ostanemo jaz in otroci (starsi vedo da nimam kam) in so rekli da je to logicno, potem ne vem s cim sem ga zavajala 🙂
[/quote]
Nas si zavajala, ne njega. 🙂

Pa še nekaj…
Največja kazen za lažnivca (ali prevaranta), je ta, da se mu zaupa.
S tem je težko živet.
😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Če ti sogovornik pove, kaj in kako je z njim, je nepošteno zgolj to, da se ga prepričuje, omalovažuje, da je v zmoti in se laže z drugimi prijemi, da bi oseba nasedla, ker pa ne, pa se podtika negativni fokus, ko se razkrije njegov namen. Preobračanje pozornosti do konca.

Ouja, “iskreno” do konca s tvoje strani v stilu kaj…
[/quote]

Namen oz. cilj ni niti slučajno nikoli bil v takšnem smislu, zato tudi kot tak nikoli razkrit, in kot se rada sama izraziš gre za golo predvidevanje, podtikanje itd.
ker tudi ti verjetno ne želiš kogarkoli prepričati, ki pove kako on vidi zadeve, da ko ne razmišlja identično tebi, da je v svoji zmoti, ampak le poskušaš dobronamerno predstaviti svoje mnenje pa magari (po tvoje) babšetinam.
In kot sem že napisal, samo (pre)požrešen človek lahko nasede zaradi svojih lastnih interesov, pa ali na Frankfurtski borzi ali pa na borzi teh specifičnih m/ž odnosov.
Pozitiven fokus je pa nujen, še posebej na realni podlagi in ko imamo različne stile izražanja pa čeprav nas večinoma vodi individualna pzitivna energija. Oujjaaa !

Haha, se vidi, da ti je sektaško krščansko okolje pustilo pečat. Ne uporabljaš razuma.
Podoben si eni, ki stalno svoje frustracije izraža tu na mon forumu. Nataknila je descu olagumo, ga potom tega počasi kastrirala, ko se je uprl, so bili pa za vse drugi krivi. Res ste eni modeli, brez zdravega razuma, to pa vse potrjuje jokcanje in zgražanje tu gor. Pometite pred svojim pragom, to pa ne, aneda, raje pritlehno zgražanje, obračanje besed in manipulacija.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Haha, se vidi, da ti je sektaško krščansko okolje pustilo pečat. Ne uporabljaš razuma.
Podoben si eni, ki stalno svoje frustracije izraža tu na mon forumu. Nataknila je descu olagumo, ga potom tega počasi kastrirala, ko se je uprl, so bili pa za vse drugi krivi. Res ste eni modeli, brez zdravega razuma, to pa vse potrjuje jokcanje in zgražanje tu gor. Pometite pred svojim pragom, to pa ne, aneda, raje pritlehno zgražanje, obračanje besed in manipulacija.
[/quote]

Srečko5, tvoji prispevki so čist preveč filozofski, bodi konkreten prosim.
Povej recimo, zakaj ti varaš, ali te varajo, in zakaj je to OK.
Zgleda, da moj IQ ne dohaja tvojega, se opravičujem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close