Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri varanju je krivda izključno na strani zakoncev. Ljubice in ljubimci niso nič krivi.

Pri varanju je krivda izključno na strani zakoncev. Ljubice in ljubimci niso nič krivi.

Namen oz. cilj ni niti slučajno nikoli bil v takšnem smislu, zato tudi kot tak nikoli razkrit, in kot se rada sama izraziš gre za golo predvidevanje, podtikanje itd.
ker tudi ti verjetno ne želiš kogarkoli prepričati, ki pove kako on vidi zadeve, da ko ne razmišlja identično tebi, da je v svoji zmoti, ampak le poskušaš dobronamerno predstaviti svoje mnenje pa magari (po tvoje) babšetinam.
In kot sem že napisal, samo (pre)požrešen človek lahko nasede zaradi svojih lastnih interesov, pa ali na Frankfurtski borzi ali pa na borzi teh specifičnih m/ž odnosov.
Pozitiven fokus je pa nujen, še posebej na realni podlagi in ko imamo različne stile izražanja pa čeprav nas večinoma vodi individualna pzitivna energija. Oujjaaa !
[/quote]
S tvoje strani zgolj manipulatorski fokus, ne glede na to kaj skušaš prikazat. Daleč od pozitivnega fokusa in pozitivne energije. Ti si tisti ki uporabljaš laži da bi prišel do cilja a ti ne uspe vedno, zato pa preusmerjaš pozornost dalje.

Srečko5, tvoji prispevki so čist preveč filozofski, bodi konkreten prosim.
Povej recimo, zakaj ti varaš, ali te varajo, in zakaj je to OK.
Zgleda, da moj IQ ne dohaja tvojega, se opravičujem.
[/quote]

Kolikor vem je to tema o varanju in razmenjava mišljenj. Nikjer nisem zasledil, da ljudje govorijo koliko fukcajo in koga, kdaj in zakaj ne.
Če bi uporabljal razum, bi točno vedel, kaj mislim. Tega ne skrivam. Jasno napišem.
Veš v čem je razlika med monogamnimi verami in znanostjo?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kolikor vem je to tema o varanju in razmenjava mišljenj. Nikjer nisem zasledil, da ljudje govorijo koliko fukcajo in koga, kdaj in zakaj ne.
Če bi uporabljal razum, bi točno vedel, kaj mislim. Tega ne skrivam. Jasno napišem.
Veš v čem je razlika med monogamnimi verami in znanostjo?
[/quote]

Srečko5… ne razumem te kaj hočeš povedati.
Da imajo tisti, ki varajo razum, ostali pa ne?
Srečko5, ne bodi no tako sramežljiv, z besedo na plan.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Srečko5… ne razumem te kaj hočeš povedati.
Da imajo tisti, ki varajo razum, ostali pa ne?
Srečko5, ne bodi no tako sramežljiv, z besedo na plan.
[/quote]
Haha, “sramežljiv”, haha, joj si me nasmejal. Samo potrdil si mojo trditev. Imaš oprane možgane od vladavine sektaške cerkve v zadnjih 1500 letih. Tam uporabljajo za pritlehno manipuliranje take besede. Saj to veš, ker si tja hodil in to ponotranjil.
Nič hudega, lahko si čisto ok desc.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Srečko5… ne razumem te kaj hočeš povedati.
Da imajo tisti, ki varajo razum, ostali pa ne?
Srečko5, ne bodi no tako sramežljiv, z besedo na plan.
[/quote]
Lucky je zadnje čase zadet ko mamba haha
Ga vprašaš koliko konjev je v hlevu in on ti odgovori koliko mleka so krave dale :))


Haha, “sramežljiv”, haha, joj si me nasmejal. Samo potrdil si mojo trditev. Imaš oprane možgane od vladavine sektaške cerkve v zadnjih 1500 letih. Tam uporabljajo za pritlehno manipuliranje take besede. Saj to veš, ker si tja hodil in to ponotranjil.
Nič hudega, lahko si čisto ok desc.
[/quote]

Izmuzljiv si, Srečko5…
Da sem lahko razumel vsaj 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tvojih zapisov, sem moral vklopiti svojo 11. čakro zavesti.
Glej, to je tema o varanju.
In ne o tem ali je monogamija, ali raje poliamija sprejemljiva.
Pa še to Srečko5, če si v partnerstvu, je sprejemljivo VSE – kar je sporazumno.
Lahko svobodno fu.kaš veverice v letu, če je sporazum tak.
Everything goes – če gre za partnerski dogovor.
Sicer varaš.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Haha, hoho, in tako naprej…

Res je tako, tale tvoj zapis je pa višek tvojega umovanja. Bravo, kar brez besed sem ostal.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Politično nimava enake opredelitve, ampak glede tega se pa strinjam.

Politično nimava enake opredelitve, ampak glede tega se pa strinjam.
[/quote]

Tudi jaz te imam rad.
<3

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tudi jaz te imam rad.
<3
[/quote]

Ahahahaha….saj mogoče se še spreobrneš. ;))))

Ahahahaha….saj mogoče se še spreobrneš. ;))))
[/quote]

Moj izziv je, da postaneš levičarka in da si v knjižnici pred vsemi ponosno izposodiš Marxov Kapital. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


S tvoje strani zgolj manipulatorski fokus, ne glede na to kaj skušaš prikazat. Daleč od pozitivnega fokusa in pozitivne energije. Ti si tisti ki uporabljaš laži da bi prišel do cilja a ti ne uspe vedno, zato pa preusmerjaš pozornost dalje.
[/quote]

Oukej.. tvoja predvidevanja.
Ampak razumljivo.
Lp.


S tvoje strani zgolj manipulatorski fokus, ne glede na to kaj skušaš prikazat. Daleč od pozitivnega fokusa in pozitivne energije. Ti si tisti ki uporabljaš laži da bi prišel do cilja a ti ne uspe vedno, zato pa preusmerjaš pozornost dalje.
[/quote]

Oukej.. tvoja intuicijska predvidevanja.
Ampak razumljivo.

Moj izziv je, da postaneš levičarka in da si v knjižnici pred vsemi ponosno izposodiš Marxov Kapital. 😉
[/quote]

Ne, ne maram farbanja v nobeno smer, sem preveč samosvoja. Je pa tako, da je vprašanje, kdo je pri nas od politikov levičar in kdo desničar. Zdaj pa morava nehat, ker bova blokirana. :)))

Oukej.. tvoja intuicijska predvidevanja.
Ampak razumljivo.
[/quote]
Nobenih predvidevanj, tvoje besede so jasno zapisane in za njih si sam odgovoren, jaz za njih nisem, sem le za svoje.


Nobenih predvidevanj, tvoje besede so jasno zapisane in za njih si sam odgovoren, jaz za njih nisem, sem le za svoje.
[/quote]

Ok.

Moškega s takšnimi pogledi in moralnimi normami bi imela, prosim… zdaj… takoj!

Pardon, ampak noben ded se ne bo brano ce mu zenska pic** na pladnu ponudi. Ce ljubimec/ljubimka ve, da je oseba v zakonu, PUSTIS NA MIR.

Jaz sem bila ljubica. Bila sem se mlada in naivna. Ni mi povedal da ima punco. Pocasi mi je postajalo cudno da ima tako malo casa zame…. hitro sem pogruntala da sem druga violina… a nisem bila takrat dovolj mocna da bi ga nekam poslala, saj sem ga imela prevec “rada”. In tako sem ostala z njim. Meseci so tekli… dokler mi ni dojadilo.
Jaz sem se nekaj naucila iz te zgodbe. To je vazno. Nikoli si vec nisem dovolila, da bi me moski imel za rezervo. Zacela sem se cenit. Umes sem naletela se na kar nekaj bedakov, ampak je kmalu prisel ta pravi 🙂
Njega, ki je varal, ne obsojam. Se mi pa njegova partnerka smili. Sem prepricana da vsak dobi svoje.. resnica vedno pride enkrat na dan in hvala bogu da je tako.

Tudi jaz sem bila ljubica, dokler se ni izvedelo. Skozi je govoril, da se on ne bo skrival in se res ni. Hodil je k meni domov, spoznal moje starše, kuhala sem mu, ga razvajala,…. Imela sem ga zelo rada. Nakar je žena dobila pismo, kjer je bilo opisano njegovo dvojno življenje. Kriva sem bila najprej jaz za to pismo, nato moji najbližji. Čez nekaj časa se je izkazalo, da si je žena skupaj s svojo najboljšo prijateljico sama poslala pismo. Rekel je, da se morajo stvari malo umiriti, naj ga ne kličem, saj bo poklical ko bo lahko. In potem je nastopila korona, ker je žena učiteljica in ima mlajše otroke, je moral biti doma, ker žena ni zmogla učiti tujih in svojih otrok. Nekega dne sem dobila iz njegovega službenega maila grozilni mail od žene, da ga naj pustim pri miru drugače bom že videla kaj bo. Očitne ne ve kdo je kriv za varanje. Sem samska on je pa poročen. Nato je prekinil vezo z mano in zatrjeval, da je tudi ženo zapustil, pa je še vedno po 5 mesecih doma. Ne razumem ženske, ki nima svojega ponosa in verjame, da je mož v varanju nedolžen in ga gleda doma. Če je enkrat varal, bo še drugič in tako naprej. Očitno raje vidi, da jo mož vara kot pa da bi imela ponos. Se počasi pobiram in svojo energijo usmerjam drugam, v vse tisto za kar nisem imela časa prej. Moške sem pa za nekaj časa dala na stran.

New Report

Close