Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prvi seks pri 13 letih

Prvi seks pri 13 letih


ne kr nism hotla uceraj pa sva se enkrat in je blo noro mami pa se ne ve trebuh ze malo imam ampak ni tako hudo!! pisite kdo bi me se rad pofuku kr sm res potrebna in mam celi dan vibrator pri seb!! lp anja

ja nevem pjt k zdravniku pa upraš kako pa kaj pol boš pa vidla . U kermu mescu pa si ? kokr jst vem se v tretem že kr trebuh pozna…

Pozdravljena tud jz sm začel z sexon zlo zgodi. Te podpiram ampak nej ti ne bo nerodn glede kupvanja kondomov easy greš na samopostrežno kaso in noben ti ne bo reku nič . Samo bo tvojmu fantu vrjetn prevelik. Pri seksu moraš fantu reči naj zelo počasi predre deviško kozico PA FUL UŽITKA ZELIM matej

Joj anja jaz bi tko rad sexu s tabo ti mi najprej povej kje bi se posexala potem ti bom pa povedal telefonsko stevilko. Fulll sem potrebn . Star sm pa 14.

Joj anja jaz bi tko rad sexu s tabo ti mi najprej povej kje bi se posexala potem ti bom pa povedal telefonsko stevilko. Fulll sem potrebn . Star sm pa 14.

Otroc, najprej premislite, kaj se zgodi, če punčka zanosi. Kako po tem speljat vse skupaj, šolo, otroka, ostale obveznosti…
Najprej je treba poskrbet za preživetje, potem boste pa seksal kolikor vas bo volja, z zaščito al pa brez…

Ti pa raje bodi tih in se brigi zase jaz sem zaščiten in pazim da moja punči ne bi zanosila. Drgač pa a ne veš kaj je KONDOM

Draga kolegi resno si mlada vendar če si zalubljena v fanta se lahko poljubljata ali stiskata .
Vendar če sta bila nasamem potem lahko .

Zase se brigi pa pusti nas mlade na miru seveda sva sexala na samem valda sva se skrila

Točn tko. Js mam isto z mojo težave glh zarad tega… Prvič se je dala dol ko je bla 12 in to se njen zdi čist normalno. No sej pol ščasoma zvež kaj je dala že vse skos…. Lahko rečm da sm ji povedu da ji ne zaupam in se bo mogla kr doug dokazvt da bo vredna zaupanja, ker sori, po vseh izkusnjah gre taka baba hitr na stara pota….

In ja, pr men je bla še druga fora, ker sm sam zgubu nedolžnost pr 21, sm zdej ko sm iz to mojo “jebačico” ful lubusumn, ker je ona že tok zgodi seksala in se še zdej dostikrat žrem zarad tega. Da ne govorim kolk več partnerjev je mela… Ti slabo rata…

Tko da punca, če te zdej srbi rajš še mal počak kukr da ti bo pol žou.

Ker moja je enkrat že neki jamrala da ji je žou da je že tok zgodi začela blablabla. js nč ne vrjamm.

Dej mir pa pusti nas mlade pri miru. Pa ali znate samo moralizirat. Zase se brigi pa uživaj v sexu.

Jaz sem v 8. razredu in sm že šel s svojo sošolko ki je ful huda, ampak me skrbi ali bo imela otroka ker sem ji vbrizgal, prosim pomagajte

Anja s tabo bi šel fukat, sm povej mi kej da se zmaniva

jst sm zdaj ful potreben že sm se dal dol.A je kera za akcijo plis pište.Uživajte

anja iz kje si?Plis odgovor

OMG; SAM KAJ JE Z VAMI MLADINA… ze pr 12 mislstede bi sli fu***… rajsi se se igrajte zunej dokler mate se voljo

Nism zihr, če se zaje*avate al mislte resno…

Če mene prašaš, so spolni odnosi pred ene 16im letom starosti, čist nepotrebni, ker še otroc niso dost zreli

Čist resn mislim. Zase se brigi in pusti nas mlade pri miru Drgač smo pa stari 14.

Js hodm pa v 9.razred in me zanima ce kateri fant za akcijo… 13,14+ 😉
Samantha :*

OMG a loh pustite folk prmer. men se zdi da lahko seksata tut ce je stara 13 pa njen fnt pac 14. sej sta oba ze dozorela. sm hodm u 9. razred in seksala sm prvic u 8. razredu za moj rojstni dan. res nemorte nm govort da smo otroci kr nismo kr smo eni bl odgovorni od vs pac unih kao k ste kao ‘odrasli’. poleg tega pa ma ona tut najbrz ze menstruacijo in k jo dobi, postane zenska. dojamteee pa on je str 14 mislm itak da ma ze spermo ovo ono in je cist zreu za seks ubistvu sta obadva. kar se tice pa kondomou pa jih pejta kupt takrt k je u trgovini najmn guzve pa u ksno mejhno trgovino pejta, ce vama je nerodn. pa nujno pejta obadva ker je vec vrst kondomou: velikost, oblika, barva… in zberta pac tazga k vama bo najbl ugaju alpa jih kupta vec pa use preizkusta pa pol sam unga uporablita k vama bo najbolsi:) lepo seksita pa lepo se mejtaaa uzivite usii


POPOLNOMA SE STRINJAM…In ja ko punca dobi menstruacijo postane na nek način ženska…

Živijo Samantha star sem 14.5 let in bi te rad pofuku povej mi telefonsko

Daj si duška, zakaj pa ne! 🙂

Itak…treba je seksati pred 15 letom, še raje kar pri trinajstih. Potem se pa v kasnejših letih vsi sprašujejo, kam je izginil čar intimnih stikov in se čudijo lastni naveličanosti nad vsem.


Hahh tko na hitr pa ne..dej se mal opis pa tko…se bols pa ce mi fb poves da te dodam :p :*

New Report

Close