Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prvi seks pri 13 letih

Prvi seks pri 13 letih

Nimam fb

Samantha iz kje si sporoci k bi te rad prefuku sam povej kje pridem in te lahk pa mi das fb.
plis sporoci.

Živjo star sem 14 let in sem že imel spolni odnos. Vendar je punca rekla da jo boli. Ali je mogoče zaradi velikosti-18 cm . Kaj naj naredim

heej js sm stara 14 decembra bom 15 ,s fantom sma skupaj 4 mesce fant je star 17 in me je uprasu da bi mela spolne odnose pa sm rekla ja in zdej me je ful straha to res fejst boli?kok je pa glede krvi ko fant predre devisko kozico? a mi lahko edn podrobno razlozi?

Samantha lahk se kej javiš sam povej če si še za…sm 14 pa pou;)

Stltr sm 13 moja punca je mlajsa en let prasala me je ce bi imel z njo sp kwa nj odgovorim

da bi jo vredo pofuko in da bi si zapomnala kdaj je nedolznost zgubla

ja pa kaj s tabo?

Zdravo zanima me pac mela sm obsobje k sm bla pac zlo potrebna zej pa ful ne vec tolk…pac ful mal kdaj me kej vzburi pa na zivce mi gre k mam pac tko mal vecje sramne uatnice in pac js jih ful nemaram…

ti samo fukaj saj druga ko pa otroka pa tak ne morš dobit hahh kak ste norii otroci jedniii

Pa kaj je z vami narobe ???? Eni bi seksal …. drugi so noseci. Lj pr trinajstih si za seks premlad. Zlo premlad.
Bye

Jz kle res ne vidm problema. Pc 13 14 12 whatever. Deli to kar cs jz jih mam 12 pa bom maja 13 pa kaj kondome smo s puncami za kupvale ni nc kj tazga. Pc kups boli te kurac kaj recejo. Jz oblubm da bo moj next fnt men odvzel devicnost pa naj bo kar bo upam sm d bo dobr naredu pa da bo kj od tega pa d si bom to zapomnla. Ce si zelis fukat fuki ce ne pc ne ampk ni vazna starost vazn d je fukanje pa sex pa to pol ku boste pa nwm mel ze 3. Spolni odnos si ga boste pa se mau fafal pa ga zravn drkal pa aja pazte na stevilko kondoma pa u tamalih durex skatlcah so sm trije tko d mau preberte
#jest rec ji d ce je prpraulena ok in mejta… Pa magari za avtocesto �
Sex je deu lajfa in kle ni fore in za sex nisi premlad in nwm no enim tastarim je o tem tku tezku govort pc reces mami jz bom pr 14 fukala pa ce ti je prou al pa ne. Ka ti pa bodo kurac odrezal(pr fantih) nc ne morjo sj se bo tko al tko zgodl
Za une k so pa fukal po 16. So pa sorry lezbe pa ledri pa bi pa mevže kr mors fukat to je pa ja da naravno…

Za une k sno pa po 20. Vi ste pa pedofili k si ne morte prostitutke najdt pa tistu sfukate pa ste pol face…

Za une k so pa potrebni fuka naj pa sm napisejo pa se mami skp lohk zlo fajn….

Js sem star 15 pa sem ze seksu ampak se ni dobr izslo.
Kondom mi je bil prevelik pa je padu dol iz ku***. Skoraj bi dobila otroke
ampak sreca jih nisma starsi so pa zvedli tk da sma ful kregana.


Bi ti znanje slovnice prineslo v življenju veliko več užitkov, kot to, da si še kot otrok začel sexat.
Tebe pri 20 tih po vsej verjetnosti čaka životarjenje z kako spolno boleznijo.
kriza kam gre ta svet- sexat pri 12? O moj bog, saj si še otrok!
Kje pobiraš tako prostaščino? pri 12?

Js sem seksala pri 13 pa sem zanosila sem v 4. Mesecu pa se ze kr vidi mama mi skos govori naj shujsam pa ji recem da nocem enkrat me je pa vprasala ce sm noseca pa sem rekla da ne pomagite kaj naj nardim prosim
Ti pa ne tega delat ker nebos mogla pol nc nardit ker bos zanosila


Mami povej, nimaš kaj.
Potem ginekologu in če je še čas, najbolje splav delat.

Žal mi vas je punčke, ker nasedate besedam otrokov, da vse že sexajo, da bo pazil..
Ne nasedajte, punčke.

Za sex je nekdo pripravljen šele takrat, ko um in telo dozorita, da zmoreta presoditi tveganja, ki jih spolnost prinaša(nosečnost, spolno prenosljive bolezni, rak, vnetja, posledično tudi neplodnost).

Glede seksa pa jst am prvega že mela pr 13 in to kr v wc ju v šoli z svojim fantom. Noro je blo on mi je najprej lizal muco pol je šel s prsti not pa je ful pasal pol sem mu ga pa pofafala in mi je dal svojga v mojo in pol sva menala položaje in mi je 5x pršlo res noro dobro. Pol sva pa še velikrat v hotelu in je vedno ful dobro.Vedno mi pride. Pa včasih me kar on rajca noro res. Pač pol logično da nisma spala v wcju ane ampak sva pol k sva končala šla kake pol ure sma blA not.

Kondomi sd kupjo v lekarni al pa v dmu če rabiš še kaj vprašaj

13 let je zelo prehitro in narobe si se otrok ni logike in pol če se vama kaj zgodi kaj bos mela otroka in si se sama otrok rajsi pocaki da prides prvo v srednjo solo bos bol razmislala odraslo in vse najbols pa je da cakas do 18. Zdej so sami kreteni in pomoje je tud ta tvoj tip in sigurno ti bo zau ko bos starejsa vsaki je ko gre tko hitro se dol dat. Dobis pa jih v trgovini

Zdravo

Stara sem 14 in s fantom se udločava da bi sexsala,vnder nism cisto sigurna ker me skrbi ce to kaj boli in koliko casa je potrebno sexsati.Kondome sva pa ze kupila,

Prosim ce mi lahko kdo svetuje,

Dio

Neznam svetovati

Sorry

…da nekateri več kot očitno provocirajo, vi pa nasedate an zgodbice. Jaoooo

Js sm zelo potrebn drugače sem prvič sexsu pr 13 v knjižnici s punco

Ful rabm sexs

Caw

Js sm zelo potrebn drugače sem prvič sexsu pr 13 v knjižnici s punco

Ful rabm sexs

Caw

Sorry zekica(sestra) tut js neznam svetovati

Caw

Stara sm 13 in probala bi sexsati

New Report

Close