Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prvi seks pri 13 letih

Prvi seks pri 13 letih

Je kera za sex sem Aleš star sem 14,5
Če je kera me naj doda na facebuku da se bol podrobno zmenimo moj facebuk je Aleš Primožič Lp. Aleš

kake majo.Deca ejjjjj!!!

ok lahko se midva zmeniva za sex

Od kod si , napiši kak kontakt, če bi se rada tudi veliko novega naučila

Sama sem stara 12 let in bom počakala vsaj do 16 leta itak pa kokr so ze drugi rekl da ce si ne upas it po eno stvar in ne govorim samo za kondome, pac se nisi dost star

Sej za tako mejhen lulek ni kondoma 😀

Prehitro, zal ti bo


Hej,hej pandy…
s kom pa si se to sploh menila-lahko midva?!?
lp-m20-

Imaš Instagram?

Jst samo vem da se kondomi kupijo na bencinski crpalkiali v lekarni

Odgovor na objavo uporabnika
ful bi sexu, 21.11.2014 ob 19:47

Joj anja jaz bi tko rad sexu s tabo ti mi najprej povej kje bi se posexala potem ti bom pa povedal telefonsko stevilko. Fulll sem potrebn . Star sm pa 14.

Jhe

 

Tole je pa predrzno. Naj ti raje da prst v luknjo. Ne sex pri teh letih. Jest si v luknjo vtikam že od svojega 7.keta…pevuc sem sexala pri 19… Vedi, da moraš imet lep spomin na prvi sex.. In res je da boli. Tud krvavela boš.. Ne hiti… Ne bo ti žal.

Verjetno si bil pohotne. Ona ni pripravljena. Imela sta premalo predigre. Moral bi jo polizat med nogami… Ji malo kožico raztegniti… Potem pa pocasi not… Z občutkom..

Tud v spar.. Pri oddelku za nego.

Ponavadi   se punca zaljubi   na morju ko gre brez staršev v kolenijo  .

Vendar takar se kakšnemu fantu nastavlja da jo bi malo prijel   za telo .

Če imajo zvečer ples se med plesom   dekle in fant nezno poljubljata po ustnicah  vcasih   fant dvigne  majco   ali jo prime za rit kadar ima punca oblekco  .

Podnevi ko se sončita se ponavadi   poljubljata stiskata   ter božata   .

Luka, ki rad fuka, kaj?

Kupi si umetno luliko in si ga vtikaj.. Malo se uči, kako to gre da ne boš en štor izpadel.

Tolk z moje strani.

Jest sem sex aktivna od 7.leta..sama s seboj najraje. Pa jih imam dons plus 50..

Natasa

je kera za sex. stara 17 let.

hvala .

Punca, kot starš ene deklice ti lahko samo svetujem, da ne počneš tega. Vse pride ob svojem času. Ne pusti se, da te to zaznamuje do konca življenja, da se te bojo še prijateljice izogibale, ker take stvari ae pač zvejo, saj prej kot slej se boš nekomu izpovedala in kot zmeraj dober glas se daleč sliši, slab pa še dlje. Ne razočaraj svojih staršev. Fantje so barabe, ki jim ni mar za tvoja čustva in ne nasedaj njihovim zgodbicam. Upam, da boš poslušala moj nasvet, ker v prihodnosti ti ne bo žal, da tega nisi storila. Lp.

Snep?

 

a bi kdo sexsu z mano.

Odgovor na objavo uporabnika
zsaša13, 13.09.2016 ob 12:40

Mela sm spolne odnose in je ful dobr a ker sva se s fantom rasla jih nemoreva imeti tko da ce hoce nej mi prosim napise ker bi ful rada spet sexsala

s snep?

New Report

Close