Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prvi seks pri 13 letih

Prvi seks pri 13 letih

Wtf

?????!!!

Jst mm podobn problem…men se zdi pa ok met prvi spolni odnos pr 13 al pa se prej….ful bi se rada pogovorila s tabo…sm nwm kk

Pogovor se z mamo, al pa očetom

Hey stara sem 14 in mam fanta starega 17 let skupaj sva ze 3 leta in sva ze imela spolne odnose brez kondoma .pazita da semenčeca ne pridejo v žensko telo!!!

mladina mladina… učte se raje

pisi mi na 030****** (brez telefonskih prosim!) se bova zmenla .. bom bil nezen mwaaa


A pa se ti zavedas, da pises v temo, kjer si dopisujejo mladoletni, ti pa 40+????

Bi probala dodaj me na snapu: aleksij10

Js sm star 13 in bi full rad pro ou seksat sam ninam punce ce je kera i okolice velenja lahka napise pa se boma zmenla
Lp luka

Od kot si

Jaz sem stara 15 in iz okolice Velenja. Še nikoli nisem pa bi tudi rada probala.

Pa mas kake omejitve, pac kolk je lahko tip najmn pa najvec str, ce mas rada kako barvo las, oci, kako postavo mora met, dj tud ti mal o seb povej, mogoc bi mene zanimalo 🙂

Se sploj že brijete po mucki pri teh letih??? ne se nekaj zaletavat, boš mela v življenju več kot dovolj seksa 🙂

Rada bi nekoga ki ja vsaj toliko star kot jaz. Všeč so mi pa taki ki so fit, višje postave pa da majo temne lase.

Pa veš, kaj lahko pričakuješ in kakšne želje sploh imaš? Dobro razmisli, preden bo prepozno.

Vsaj toliko star kot ti….kaj a gledaš tudi za starejšimi?

Mene pa zanima tu ka greste punce h ginekologu pri 15ih…. A to greste s starsi.. Vm kr dovolijo sexat pri teh letih…?

Mene pa zanima tu ka greste punce h ginekologu pri 15ih…. A to greste s starsi.. Vm kr dovolijo sexat pri teh letih…?

chill

jaz tut bi

Pa dej naret kot se ti zdi kondome naj gre pa on kupt v trgovino

Zivjo,mene pa neki zanima,dol sm se dal s punco (14) pa sm jo nafilu,pa me zanima a lahko zanosi,pa ce se jo da kako drgac nafilat pa da ne zanosi?
Hvala

Hi sem Aleš in si zelim spolni odnos sem zelo potreben ce bi kera mela z mano spolni odnos mi prosim odgovorite hvala v naprej

Ja bi sekso s tabo

jaz tut bi
[/quote]jaz tut bi

New Report

Close