Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rak mamu mu

Rak mamu mu

Ooooo, matr, … to je pa največji šok, od kar hodim na to sceno, fakkkk, paaaa, za enkrat ostajam brez besed, kaj čem pametovat, ker s tem nimam nobenih izkušenj, matr mu in boleznim….. zdi se mi paa, da itak ne padaš na sladke besede, objem…

Najprej moraš poskrbeti za prehranjevanje. Rakaste celice lahko rastejo le v kislem okolju, sicer pa si preberi knjigo; Boris Vene, Zdravje je v nas, je dal rakasto kalvarjijo skozi. Knjiga je čitljiva in dobiš jo v knjižnici.

https://mojaleta.si/Clanek/S-cim-se-hrani-rak-in-kaj-ga-ubija

A se ne bi raje vzdržali posiljevanja s svojo omejenostjo in nasedanja bedarijam, kjer se služi na račun bedaka, nekomu pa to lahko resno škoduje, če vam sledi?

A se ne bi raje vzdržali posiljevanja s svojo omejenostjo in nasedanja bedarijam, kjer se služi na račun bedaka, nekomu pa to lahko resno škoduje, če vam sledi?
[/quote]

Tudi jaz imam tebe rada.

Ne na dijeto, ce je nisi posebej dobila. Samo izlocit moras iz prehrane dolocene stvari – sladkor, bel kruh, meso (ne vsega) … nikakor pa ne na dijeto. Ko bos presibka bos pa dobila umetno hrano. Zdaj zacni dobro in zdravo jesti, da se okrepis. Kaksna dijeta!

A se ne bi raje vzdržali posiljevanja s svojo omejenostjo in nasedanja bedarijam, kjer se služi na račun bedaka, nekomu pa to lahko resno škoduje, če vam sledi?
[/quote]

Tudi jaz imam tebe rada.
[/quote]
Verjamem, ampk vseeno, preden se greš svetovanja, se pouči o čistih osnovah, ki spadajo v splošno razgledanost, ne? Danes, ko je vse dostopno na spletu, to pač ni težko. In že to bo zadostovalo, da ne boš priporočala omejenosti in škodljivosti, ter govorila nekaj o čemer se ti ne sanja.

Tudi jaz imam tebe rada.
[/quote]
Verjamem, ampk vseeno, preden se greš svetovanja, se pouči o čistih osnovah, ki spadajo v splošno razgledanost, ne? Danes, ko je vse dostopno na spletu, to pač ni težko. In že to bo zadostovalo, da ne boš priporočala omejenosti in škodljivosti, ter govorila nekaj o čemer se ti ne sanja.
[/quote]

Tebi svetujem isto. Cmok in lep dan.

Popay na tvoj objem padam, ko zrela tepka hehe…
Lahko pa , da si keri drugi namenil objem, ker imajo tudi probleme.
Pa sem si ga kr zase vzela…
Pa ti ga vracam, ker tebe tud kolen boli.si zacutil..
Hvala za knjigo, bom prebrala…
Rok tudi tebi hvala in vsem ostalim za nasvete…
P.s. ena pravi provokacija…iz tvojih ust v bozja usesa ..

Polarni zakaj si pa ti bil pri dohtarju…

…provokacija? Ene trije so to rekli.
Brina… kaksna dieta? Pravis da ze tako malo jes ti bi sla pa se na dieto.
So ti jo predpisali ali si sama tako odlocila?


Ne bi jaz o tem tu, saj veš da so nekateri alergični že na moje pojavljnaje tu in čisto obsedeni.:-)

health science spirit.com, The new medicine of dr. Hamer

Najnovejša dognanja o raku.
Kako nam diagnosticirajo raka, ki to več ni.

Ok. Pol pa raj ne da ne bos se ti proviciral, tko, kot za nekatere jz.
Kar se tice dijete..sem pa pac vprasala kaj je dobr jest oz ne.
Ker se tok govori o hrani da vpliva na zdravje.
Jem mal…zato ker …zdej vem zakaj…prej sem se pac slepila da ne rabim ocitno veliko…
Eh.dovolj o tem…
Ce se enkrat vec ne oglasim..naj povem da ste me vcas tok nasmejal k se ze dolg nisem.
Pa se..od polarnega sija sem pobrala besedo puhoglavka in ko se jezim na kero..je sigurno puhoglava kura in da se ni dost je se hcer pobrala to besedo.hehe
L.p.

Ehh, koleno, bo že. Jst sem v življenju z športom pretiraval ampak ta bolečina je od padca s kolesom, ko je en zmeden … naš……, čovek, nenadom stopil na kolesarsko stezo, direkt pred mene, jst pa po telefonu govoril, da ga nisme nabodel z ročkami na balanci sem z prvo bremzo naglo zabremzal, tako nerodno me je odneslo, da sem direkt na levo koleno priletel, noro, ob vseh nevarnih situacijah katere sem doživel v športu in življenju, banalna …… poškodba, ki me je vrgla iz tira in mi na glavo obrnla urnik dneva.
Možakar je rekl, …. čuvaj se brate in šel naprej kot, da ni nič,….. kaj čes v takem primeru, niti ga ne moreš ubit niti pretepst, ker se ti enostavno smili. Koleno je trenutno ok., spet sem na tenis igrišču, res pa, da ne več tako intezivno, kot prej.
Ena, balada, ko si omenila glih slogan, katerga se jst kar redno držim,.. udri brigu na veselje in mislim, da ti bo legla pesem,.. tekst ne dobesedno jemat, razen ružica, rože, pa so za tebe, sicer sovražim virtualno, osladnost ampak bjelo dugme so bili zakon…, o tej bolezni pa res nimam komentarja, ker se mi tud sanja ne o njej, drž se….

https://www.youtube.com/watch?v=s3rayOZULWE

veliko je bolnih, tudi tukaj. ne gre za provociranje kot tako, ampak, da bi se lahko bolni skupaj nasli, si pomagali, spodbujali, izmenjali izkusnje. tako pa vsak vidi samo sebe. pa nekako kar zbirate lajke za tega raka. tem o raku je bilo pa ze 10 v tem tednu.

Tebi en sepeta kaj jaz poslusam…
Lepa pesem .. Hvala
Ko bos take volje lahko se kako prilepis..
Bom jz tud kaksno..vem da sem jo petru enkrat zdaj pa ne vem ce sploh se vem. Kako.
Pozabljivka sem ratala

Nikdar ne vrzi stran upanja, vere vase in v soljudi.
Se spreminjamo, veš, se učimo in učimo drug drugega.
Važno je, da imaš svojo pravo kritično distanco, pa je.

pa evo, še eno lepoooo…, tukej je pa test prav zanimiv…, kot pravmo, udri brigu na veselje….

https://www.youtube.com/watch?v=s3rayOZULWE

zgleda, da me računalnik zeza…

https://www.youtube.com/watch?v=h8JqCIu7U5s

Ni rac kriv..sem jo poslusala..potem pa je kr tema nastala..
Daj mi pomagi kako se prek tel nalepi pesem.prek rac mi gre ..
Tel. Pa me heca..no ce se ti da…
Je pa res da ti muska da energijo cetud si bolj kot ne siten muska pa pomaga…ce ne druzga ..zapres oci …
Polarni se ti kaj nalepi…

Poskus..

https://youtu.be/WQVSdhQQv9Q

mam isti sum na MS pa bi te vprašala, če imaš enake ali podobne težave – čuden lesketajoč vid, telečje noge, utrujenost, vrtoglavica, bolečine v sklepih..

Tebi Brina5 pa želim uspešno okrevanje. Poslušaj Roka ker ima prav telo mora imeti dovolj energije, da se lahko bori. Drži se.
[/quote]

iz danes na jutri se mi je pojavil meglen vid, boleče premikanje oči, glava bolela že kak tedem prej, diareja, uglavnem danes po enemu tednu od poslabšanja vida – meglen vid, je vid na tem očesu dosti temnejši in barve niso lih ne vem kaj. V sredo imam magnetno pa bodo povedal. Teličkove noge imam jaz že nekaj časa ampak jaz to pripisujem hrbtenici , išiasu,,,, vrtoglavice ja, 2 leti nazaj dva tedna nisem mogla ustat, sam takrat ni bilo nič rečeno za to, sedaj so pa rekli da je vnet vidni živec in to je to – magnetna s protokolom na MS.

Tudi mene…

Sem pa poznala prijateljico, ki je pridelala raka na grlu zaradi bulimije, kipa jo je “premagala” leto prej, predno seje pojavil rak na požiralniku. To je pogost rak pri tej obliki motnje hranjenja – hudo je bilo, vem ker sem pomagala pri paliativni oskrbi; to je ena od najbolj bolečih oblik raka po obsevanjih, ko pobere vso sluznico gornjih prebavil inniti dodjanje umetne sline ne pomaga.

Je pa res, da dokler je imela apetit, so ji rekli, da mora čimbolj kalorično hranoj esti – za bulimika je pa to dodatna smrt….

Skratka – avtorica, vse dobro in čim več pozitive ti želim!
[/quote]
Ni razlog motnja hranjenja, ampak bruhanje in s tem prehajanje želodčne kisline v požiralnik. Rak na požiralniku je zato tipičen za tiste z GERB, pogostimi bruhanji, kajenjem…
[/quote]

kaj pa je bulimija drugega, kot motnja hranjenja, kjer oboleli izključno bruha, da se znebi zaužite hrane ?

Zelo zelo zelo dobro poznam buimijo in vse njene skrite haklce, ne skrbi …..Prijateljica je odšla v grob zaradi nje…. v 2 mesecih po tistem, ko so ji diagnosticirali raka na sluznici požiralnika. Je šlo tako hitro naprej in zajelo toliko sluznice, da se niso niti odločili za poseg… Samo obsevanje….Nikomur ne privoščim te bolezni. nikomur.

Preko telefona pa nimam pojma,…. sm, grozno kaj eni pišejo o tej bolezni…, človek kar en more verjeti..

https://www.youtube.com/watch?v=SWCZFvpJFyw

Preko telefona pa nimam pojma,…. sm, grozno kaj eni pišejo o tej bolezni…, človek kar en more verjeti..

https://www.youtube.com/watch?v=SWCZFvpJFyw
[/quote]

Kaj pa pišejo – resnico iz izkušenj, čovek… človeško resnico.

New Report

Close